Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
1.cum se si9mte tokio hotel in plin succes, e un vis implinit?
    -ne meritam succesul pe1.cum se si9mte tokio hotel in plin succes, e un vis implinit? -Ne meritam succesul pe deplin,dar nu ne bucura cu nimic sa fim o trupa unita si sa avem atat de multi fani, daca euforia asta va dura inca doi sau trei ani de zile.Intr`adevar am ajuns intr`un punct in care probabil foarte multe formatii isi doresc sa ajunga, dar am muncit mult. Atat de mult incat ne permitem sa nu mai fim modesti. Asa cum ati auzit voi de noi, asa vor auzi copii si nepotii vostri. Suntem constienti de succesul nostru,iar TH este o formatie care va continua sa cante live pe scena multi ani de-acum inainte... 2.Reprezinta albumul in engleza drumul catre un succes international? -Probabil ca da.Noi nu ne`am gandit la asta. Ideea a fost ca daca scoatem un album in engleza, ne vor inztelege mai multe persoane, pentru ca dupa cum se stie, engleza este a doua limba vorbita in majoritatea tzarilor. Avem multe de spus, si vrem sa ne auda cat mai multa lume. 3.care sunt planurile de viitor ale trupei? -Planuri..... nu ne place sa ne facem planuri.Avem in schimb niste idei legate de fan-cluburile din lume. Vrem sa incepem sa fim foarte apropiatzi de fanii nostri si sa tzinem legatura cu ei. Suntem constientzi ca avand statutul de persoane publice trebuie sa fim exemple pentru cei care ne asculta si ne privesc, motiv pentru care urmeaza sa punem la punct un proiect prin care totzi cei care ne iubesc si vor niste raspunsuri de orice gen, sa le primeasca. 4.Cat de greu a fost drumul spre succes? -Foarte greu.:) Dar daca ne uitam in urma, nu avem decat imagini frumoase, in care suntem unitzi, pentru ca va datzi seama, am trait clipe in care nu exista nici o sansa pentru noi ca trupa sa ne facem auzitzi. Am avut probleme cu parintzii care azi credeau in noi si in reusita trupei, iar maine ne tzineau morala despre cat de importanta este scoala si ca trebuie sa ne terminam studiile. Aveau dreptate, pentru ca, daca facem un sondaj sa vedem catzi tineri si`ar dori sa cante si sa lase scoala pentru pasiunea lor, ar insemna ca scolile sa se reduca la modul...100%? Noi am crezut atat de mult in visul nostru incat am reusit. 5.Ar trebui sa ne asteptam ca toate albumele TH sa fie in limba engleza? -Poate ca da,poate ca nu.Nu ne`am hotarat inca.Vom afla cu totzii cand va aparea urmatorul album. 6.Cand va ajunge trupa Tokio Hotel in Romania? -Trupa TH va ajunge in romania cand va fi chemata. Daca nu ma insel, managerul nostru negociaza cu cineva de la voi pentru un concert la sfarsitul anului 2008. 7Ce stitzi despre Romania? -Avem prieteni romani, ai caror parintzi au venit in Germania inainte si dupa revolutzia din 1989 de la voi.Am auzit de niste personaje din sport dar nu le stim numele exact, de dracula, si abia asteptam sa vizitam castelul Bran. 8.In Romania va asteapta peste 50.000 de fani, v`atzi fi asteptat vreodata la acest lucru? -Itzi dai seama ca nu.Noi am vrut doar sa cantam.E un lucru soc pentrun noi.Stim ca avem foarte multzi fani, iar lucrul acesta nu poate decat sa ne bucure.Ar fi ideal daca s`ar scrie in engleza pe toate forumurile ca sa putem inztelege tot ce se vorbeste despre noi. 9.Ce doritzi sa transmitetzi fanilor? -Pai, ei stiu deja ce le transmitem pentru ca ne asculta in fiecare zi. Mesajele noastre sunt in muzica pe care o facem.Ar fi in schimb ceva despre care nu cantam; :) Ne dorim foarte mult sa mai aiba putzina rabdare pana anul 2008 cand, speram noi, vom ajunge sa cantam in Romania.Si daca vreodata se simte neintzelesi, "Schrei-so laut du kanst"!!! ar fi ceva daca s`ar vorbi pe toate forumurile engleza.... :cool:
04.01.200824.4KB
. picture about bill.......
01.05.201051.3KB
:nebun::nebun:
31.07.200911.5KB
loool uitativa la poza asta nu vi se pare cai tom cu bill?eu am luato de pe shiteul cu th si eraloool uitativa la poza asta nu vi se pare cai tom cu bill?eu am luato de pe shiteul cu th si era acolo pova :uimit: uitativa
27.04.200830.8KB

 
:nebun: picture about bill......:nebun:
05.02.200834.4KB
:nebun: tokio hotel in singapore:nebun:
01.05.201025.3KB
:rotfl: nu intzelegi ce zice aia?.. :rotfl: new style:rotfl: nu intzelegi ce zice aia?.. :rotfl:
17.08.200925KB
:*:*:*:*:*:*
17.02.200838.1KB

 
vampiri  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: 

 :rotfl:vampiri :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl:
03.07.200824.8KB
am ji io tlf..nu numai tu:pam ji io tlf..nu numai tu:P
05.02.200821.4KB
aici sunt cu bf meu :nebun: pozele noastre...aici sunt cu bf meu :nebun:
11.07.200934.3KB
:zzz: poze emo:zzz:
30.06.200947.1KB

 
:zzz: „humanoid”:zzz:
06.09.200945.7KB
:nebun: picture about bill......:nebun:
29.03.200844.8KB
e super stauia bill are statuie de cearae super stauia
14.10.20086.7KB
so sweet  fake photos so sweet
06.09.201038.2KB

 
asta e de la dvd picture...asta e de la dvd
04.02.200842.1KB
aici punetzi poze cu  foarte nostim..si intr'un fel face parte din :rotfl:  saki....aici punetzi poze cu saki.... este foarte nostim..si intr'un fel face parte din formatzie..... :rotfl:
29.12.200769KB
:rotfl::rotfl:
19.01.200842.3KB
vorbim prea mult de veche s-o comentam pe cea noua :zzz: 
pana la urma urmei nu este asa rea :zzz:vorbim prea mult de veche infatzisare...hai s-o comentam pe cea noua :zzz: pana la urma urmei nu este asa rea :zzz:
18.06.200949.8KB

 
:hi::hi:
29.07.200910KB
aici e cu o ex chriss dakotaaici e cu o ex girlfriend..
21.07.200934.2KB
:nebun::nebun:
20.01.200853.6KB
acesta este desktopu meu :) imi place molt si lafee:):) srry fur the my desktopacesta este desktopu meu :) imi place molt si LaFee:):) srry fur the rest...;);)
14.02.200851.9KB

 
ms darkyy :nebun:  :nebun:ms darkyy :nebun: :nebun:
02.08.200926.4KB
fi vrut sa fiu in locul fetei!!!! :nebun:  :nebun:  :nebun: 


 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:wow..............as fi vrut sa fiu in locul fetei!!!! :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.06.200823.7KB
dar cu cele mai multe fitzese crede buricul flirteaza cu toti baietii si adora aventurile de'oYanna-mezina grupului.... dar cu cele mai multe fitzese crede buricul pamantului.... flirteaza cu toti baietii si adora aventurile de'o noapte-are 16 ani =>>
06.02.200821.8KB
:nebun: picture...:nebun:
01.05.201034.3KB

 
poze facue azi =( pozele noastre...poze facue azi =(
14.05.20086KB
r: ce totusi, rey...am fost fost probabil si vanator de creaturi si sa demonul ala cu care am facutR: Ce cameleon??? D: Totusi, Rey...am fost Vipera...am fost probabil si vanator de creaturi si demoni...trebuie sa verific...daca demonul ala cu care am facut pactul a adus un cameleon, un zombie, un vampir sau chiar un demon inapoi???Daca nu esti om??? R: Ce???Cum adica nu sunt om???Sunt om!!!Si cum adica pact???Cum adica ai fost Vipera???Tu esti Vipera...Bill e Reptilian.... D: Da....Bill e Reptilian....dar eu nu mai sunt Vipera....sunt doar Deedee......puterile mele au fost date unui demon in schimbul readucerii tale la viata!!!Si da, am facut un pact cu un demon....Nu puteam suporta sa te stiu mort.....Si pe Flame lasa ca-l aranjez eu.... R: Flame????Nu Flame a incendiat vestiarul.......Ci un tip cu ochi galbeni.... D: (nervoasa)Miri!!!!!Revin...Trebuie sa plec...am ceva de rezolvat .....Revin!!!Pa-pa!!! R:Dar... D: Pa pa!!!!! Pe hol s-a ciocnit de Bill care tocmai venea la ea...... B:Deedee..imi pare asa de rau pt ce ti s-a intamplat.... D: Ma grabesc!!! B: Dar... D: Am spus ca ma grabesc.... X: Hei...ce e galagia asta??? Profesorul de logica tocmai isi facuse aparitia...era un tip solid si mai toate fetele erau innebunite dupa el pt ca arata super bine.... D: Stiti.....pai sa vedeti ca.......Domnule Martin.......noi doar........ M: In camerele voastre fiecare....... D: Dar.... M: Acum...... D: Ok, ok..... Deedee a intrat dezamagita in camera....Rey era acolo... R: Te-ai intors??? D: Da....un profesor a venit si m-a intors din drum.... R: Asa.....macar acum ai timp sa-mi explici si mie ce mi s-a intamplat..... D: Poate....dar inainte de asta...sunt foarte ingrijorata.....Nephelle nu si-a mai aratat fata de secole.....pe unde o umbla??? R: Nu conteaza.....Vino....povesteste-mi tot....... D: Rey...e.....e prea mult....... R: Nu conteaza..... D: Ok...tu ai vrut-o......tu ai inviat??? R: Ce?!?!?!?!Iti bati joc de mine?!?! D: Nu....deloc.....Cand am aflat ce ti s-a intamplat....am....am....... R: Spune odata....Ce ai facut???Deedee....ridica privirea!!!Uita-te la mine!!!Ce ai facut?!?! Deedee a ridicat privirea inlacrimata spre el....... D: Am fost disperata.....nu stiam ce sa mai fac.......(si l-a imbratisat) R: Deedee....spune-mi ce ai facut!!! D: Am......am........am facut un pact!!! R: Pact?!!?Cum adica?!?! D: Pact cu......cu un...... R: Cu un ce??? D:........demon........ Si a luat-o la fuga spre usa,insa Rey a prins-o la timp......... R: Deedee....esti nebuna?!?!?Cum adica?!?!Ai facut un pact cu un demon ca sa ma salvezi pe mine?!??!!?Vorbeste!!!Nu pleci nicaieri!!!! D: (cu lacrimile siroindu-i pe obraji)Rey......eram disperata......Nici nu-ti imaginezi cum m-am simtit....Trebuia sa fac ceva....pentru ca te iubesc!!!!Si oricum nu a fost mare lucru....nu a cerut mare lucru in schimb... R: Deedee mi-e teama....Ce ti-a cerut in schimb??? D: Mi-a cerut.....puterile mele.......... R: Ce?!?!?!?!??! El e Martin
09.03.200918.7KB
:limba::limba:
11.02.200825.7KB
hey ne bagi si noua next k ai intrerupt totul la puncul culminant =(  :( iubire (+18)hey ne bagi si noua next k ai intrerupt totul la puncul culminant =( :(
01.06.200823.7KB

 
:) picture about bill......:)
29.03.200843.7KB
:zzz: pozele noastre...:zzz:
28.04.200820.3KB
... bill kaulitz - mi-e frica sa nu fiu asasinat + poze noi...
10.03.201018.7KB
:nebun:  :nebun: „humanoid”:nebun: :nebun:
20.08.200918.6KB

 
ce gura are :rotfl:  :rotfl: 
nare nici o carie picture about bill......ce gura are :rotfl: :rotfl: nare nici o carie
17.10.200839.1KB
de la stanga la ortiz
max monte money
ii iubeeesc:x escape the fateDe la stanga la dreapta:D Omar Espinosa Ronnie Radke Robert Ortiz Max Green Bryan Monte Money ii iubeeesc:X
01.07.200854.3KB
:nebun: proiect tokio hotel - romania:nebun:
07.04.201049.6KB
mi-am facut undeva pe la noada fundului :rusine:  :rusine:  :rusine: am scris ''ich liebe tokiomi-am facut undeva pe la noada fundului :rusine: :rusine: :rusine: am scris ''Ich liebe Tokio Hotel'' sa vezi cum facea bill. era tare bucuros 10
10.12.200945.1KB
InapoiInainte