Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:zzz:  :zzz: new style:zzz: :zzz:
17.08.200942.3KB
:nebun: tokio hotel in singapore:nebun:
01.05.201032.2KB
asa de hooooot sunt  colaje si pozevaai..suynt asa de hooooot pozele toate sunt superbeeee..:X:X:X:X
23.06.200932.9KB
ma bucur catzi mie imi place tot bill....cu ajutorul vostru nu o sa mai fie super...o sa fie megama bucur catzi place......alinutza.......si mie imi place tot bill....cu ajutorul vostru nu o sa mai fie super...o sa fie mega ultra super...si ce e mai sus de ultra si celelalte.... :nebun:
16.01.20083.6KB

 
:rotfl:  :cool: picture about bill......:rotfl: :cool:
15.02.200837.6KB
:hi: picture about bill......:hi:
29.03.200836.3KB
picture about bill......
04.01.201062.3KB
dam imediat ..cate 4 premii de nu plecati[-oSTATZI!..nu plecati..va dam imediat ..cate 4 premii de fiecare..numai nu plecati[-o<...=))))
04.02.200847KB

 
9 as vrea sa beau bunatatea aiaa :nebun:  :zzz: 
 nota9 as vrea sa beau bunatatea aiaa :nebun: :zzz: :surprised:
28.11.200932.9KB
wy... plangeam sau ce facem acolo ??? :rotfl: pozele noastre...wy... plangeam sau ce facem acolo ??? :rotfl:
01.05.200833KB
. picture about bill.......
01.05.200823.7KB
msik laura:*:* 
totushy eu nush cum aratzi mai pune shy thu o poza k sa nhu mai cauth eu inmsik laura:*:* totushy eu nush cum aratzi mai pune shy thu o poza k sa nhu mai cauth eu in urma.. plzzz :o3 ioana ai o freza super mf ;)
25.01.200813KB

 
:nono: picture about bill......:nono:
16.02.20084.9KB
stiam eu.. my turn..

ok .. aici e lui dintr`un film..cuz he`s an actor... 
numele j.... d... who isstiam eu.. my turn.. ok .. aici e interpretarea lui dintr`un film..cuz he`s an actor... numele J.... D...
08.01.201045KB
pagini de adevar, vis, realitate , suferinta , , propozitii scrise fara sens, intr-o seara dePagini de jurnal!Minciuna, adevar, vis, realitate , suferinta , fericire……cuvinte , propozitii scrise fara sens, intr-o seara de betie..o seara-n care ma gandeam si inca ma gandesc cum sa le spun copiilor, ce talent am …un titlu fara sfarsit scris cu un ALBASTRU INTENS care-n timp se transorma-n negru , sau cu trecerea timpului devine “invizibil”.. >>Au trecut sapte ani, ani in care s-au intamplat multe, am aflat ca Tayor traieste lucru care m-a daramat si m-a schimbat total, cum poti face asa ceva ,cum iti poti lasa copii de isibeliste gandindu-te numai la tine , sa scapi asa usor , platestii medicii sa spuna doua cuvinte? >>A MURIT>> iti rogi prietenii sa te declare moarta si sa iti schimbe identitatea, fara ca nici macar copii tai sa afle intr-un tarziu, sa te ascunzi crezand ca nimeni si nimic nu te va da de gol? Sa incerci sa o iei de la capat si sa uiti ce ai acasa? Doi ingeri ce te asteapta in fiecare seara si refuza sa-I spuna alteia mama , asta pentru ca inca mai asteapta?? Si tu stai linistita , intr-o mare vila, casatorita cu un mare milionar?UN SINGUR CUVANT …unul care nu merita spus. Cand sti adevarul, si nu sti cum sa reactionezi, cand stii ca proprii copii sufera si ca tu le-ai putea alina sau din contra marii suferinta , ce faci? Cum te compori?intrebarii la care nimeni nu-mi raspune dar intrebari pe care nu le-am adresat nimanui..ce se intampla cand ajungi acasa , terminat la auzul , vazut unei asemenea vesti propriul tau copil iti spune “Mi-e dor de mami”..ce-I poti raspunde? “mata e o curva ce prefera banii, luxul..nu pe voi”? nu,nu poti face asta… incerci doar un lucru sa ii alini suferinta cu vorbe dulci, care-n timp devin seci , si incerci sa-I tii locul sa fii atat mama cat si tata.Am incercat sa dau de ea si intr-un tarziu am dat, vroiam sa ii cer socoteala , cu ce drept a facut asta , si cu ce drept si-a lasat copii-n suferinta!!.S-a gandit vreodata la ce mai face prostul ala de Tom , s-a gandit vreodata cum se simt copii ei , daca au nevoie de ceva, daca le e bine, daca le e rau..e o curva asta e. Marea intalnire.. avut loc intr-un restaurant, sa spun cum am facut rost de numarul de telefon, cum am convins-o nu ar avea rost , un lucru e cert curvele din ziua de azi cedeaza repede.M-a invitat la cel mai fitos restaurant din L.A , Fame…si si-a facut aparita spune ea spectaculos… intr-o limuzina inconjurata de sapte bodyguarzi , unul din ei chiar cu man ape fundul ei, ce intorsaturi are viata …imbracata elegant dar in acelasi timp sexi..si cu un aer de superioritate ma priveste , nu stia ce sa zica insa parea sa nu-I pese de impresia mea despre ea,se aseaza si ma priveste eu ma topisem in fata ei..era asa schimbata nu-mi venea sa cred cum femeia pe care o iubeam atat de mult sip e care o credeam moarta, traia si era schimbata-n totalitate, eram gata sa cedez dar m-am abtinut si am deschiz gura cu tupeu T:cum indraznesti?: | X:baiete , indraznesti cam multe.. T:ha , cum iti permiti sa-mi vorbesti X:hm dragutu-le masoara-ti vorbele altfel o patesti ..si hai sa fiu draguta ..eu nu mai sunt Taylor pe care o stiai tu candva …Taylor e moarta si ingropata pentru tine ..numele meu este Maya T:HAHAHA ai si tupeu Observ o urma de tristete pe fata ei ingropata in tone de machiaj…si o urma de inferioritate M:ce..ce..c..e fac fetele T:tu chiar ai tupeu, ma iei cu baiete si acum? M:sunt bine? Spune cu lacrimi in ochi T:in astia sapte ani nu ti-a pasat iti pasa acum, sau cum? M:nu intelegi si nici n-o sa intelegi vreodata de ce sunt asa schimbata… T:si fitoata si curva de lux..curva srl M:Da si cum vrei tu..zi-mi ce fac fetele T:nu meritit draguto..in timp ce ti-o trageai cu altii te gandeai la Kate ? la ea ca e mai mica sau la Maya ca are nevoie de tine? .. M:in fiecare moment, si la tine T:hai nu fi curva-n halul asta …cat costa “un moment de fericire” m:te rog..spune usor nervoasa era total schimbata fata de cea care intrase in urma cu cateva minute-n restaurant… T:duc lipsa..poate ma ajuti sa-mi revin.. Atat imi amintesc, eram mort de bea.. drogat..m-am trezit undeva la ea-n dormitor..se pare ca mi-a dat ce aveam nevoie....>> Stiu vi se pare cam ciudata schimbarea, si poate si prost explicat am facut asta din doua motive.. e o pagina din jurnalul lui Tom..totul va fi clar si voi explica asa cu trebuie in viitoarele next-uri
27.01.201136.4KB
valelei da mijto'i mashinoiu lu aista :uimit: masina lui tomvalelei da mijto'i mashinoiu lu aista :uimit:
12.01.200826.2KB

 
picture...adorabili:X
25.01.200837.2KB
lol :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

ce sexy e:>lol :rotfl: :rotfl: :rotfl: ce sexy e:>
19.01.200830.7KB
:finger: picture about bill......:finger:
03.02.200824.8KB
:cool: pozele noastre...:cool:
13.07.200834.9KB

 
:hi::hi:
11.02.200831.2KB
:uimit: pozele noastre...:uimit:
02.02.200834.7KB
hai s aaflam numele noastre in sunt -ka; b-tu; c-mi; d -te; e -ku; f -lu;

g -ji; h -ri; i -ki; jhai s aaflam numele noastre in japoneza.... aici sunt literele A -ka; B-tu; C-mi; D -te; E -ku; F -lu; G -ji; H -ri; I -ki; J -zu; K-me; L-ta; M -rin; N -to; O -mo; P -no; Q -ke; R -shi; S -ari; T -chi; U -do; V -ru; W -mei; X-na; Y-fu; Z-zi si numele meu... takadoshika-laura :rotfl: :rotfl: :rotfl:
03.01.200815.6KB
mi s-au desfacut bill...mi s-au desfacut sireturile...
05.02.200845.9KB

 
:zzz: picture about bill......:zzz:
08.07.200918.5KB
bill si tom forBill si Tom
03.07.200933.2KB
buci buci buci :nebun: picture about bill......Buci buci buci :nebun:
05.02.200833.5KB
:dinti:  gif-uri & avatare:dinti:
17.01.20083.5KB

 
a doua picture about bill......a doua
30.05.200951.5KB
picioare de fie buna,si sa imi permita sai comand
ce sa fie cel mai important pt muzica sainaltime:cu picioare lungi culoarea parului:blondele stil de imbracaminte:oricare caracterul:sa fie buna,si sa imi permita sai comand ce sa fie cel mai important pt ea:formatia nostra pieptul:pieptoasa mainile:fine ce muzica sa asculte:pe noi unde sa traiasca:la mine acasa trbebuie sa fie fana sau pur si simplu sa nu stie de voi:fana unde vrei sa o intlnesti :la o defilare de moda isi doreste cam multe...da in fine... :limba:
30.12.200722.5KB
de la sedintza foto :rotfl:  :rotfl: `.bezt friendz.`pozele...sunt de aseara...de la sedintza foto :rotfl: :rotfl:
26.01.200830.4KB
:nebun: ce conteaza ...ma bucur ca ai vad si eu mai multe pzoe.... etsi mumoasa fok..... pozele:nebun: ce conteaza ...ma bucur ca ai gresito...asa vad si eu mai multe pzoe.... etsi mumoasa fok.....
27.01.200822.2KB

 
ia sa vedem..ce avem te  ****-** si fa-ma un 2..da..hai sa le semnez pe toate... :uimit:ia sa vedem..ce avem aici....Tom te iubesc..Tom ****-** si fa-ma fericita...fa-mi un bebelush....sau 2..da..hai sa le semnez pe toate... :uimit:
03.02.200815.8KB
pai...mie imi place harry mai multe da numi amintecs acuma.... filmepai...mie imi place harry potter,,,,,si mai multe da numi amintecs acuma....
16.01.200816.2KB
a 2'a pozele noastre...a 2'a
09.06.200961.6KB
ink una schreiink una
27.07.20086.7KB

 
:cool::cool:
14.10.200815.8KB
my favorit poster... :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:my favorit poster... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
27.12.200811.1KB
next next.... :zzz: 2 bands...2 love storiesneeext...next next next.... :zzz:
05.04.200820.9KB
. picture....
24.05.201035.9KB
InapoiInainte