"Lafee - Was ist das.." ?
pfff..... nush dak e foarte cunoscuta trupa......
"Totul intr-o viata fara rost
Daca nu lupti sa schimbi ceva, inseamna ca esti prost !
Mereu pe culminante
Mereu tot mai departe
Asculta bine frate,
Nu te uita in spate !!!"
dak nu stiti anuntzatzi-ma :D ... unul dintre solisti e juster...
18.04.2008
14.4KB
:cool: :cool: ce cool ii
01.05.2008
19.1KB
wow ... ma bucur ca tylor a reusit sa o ia pe maya si ca alex nu le-a cautat si ca le-a lasat in sfarsit in pace ... sper sa se intalneasca cu tom :zzz: si dupa cum vad maya il adora :)... astept next :rusine: :zzz: :nebun:
27.06.2010
33.9KB
:nebun: :nebun:
fitzi atente aici :nebun: :rotfl:
02.08.2009
78.4KB
:cool:
27.12.2008
50.6KB
:nebun:
31.08.2009
10.3KB
poza
17.01.2008
17.7KB
:hi:
29.07.2009
5.2KB
*GUSTAV : tocanita , carne cu legume , condiment , intestine , a devasta , a hali , gutaperca ( nailon de pescuit )
*TOM : oricine , fiecare , toata lumea , neispraviti , terchea-berchea , tun cu teava lunga , suc de rosii , mormant , cavou , a ingropa , tombola , fata cu apucaturi baietesti , penitenciarul din New York , piatra funerara , cotoi
*BILL : afisier , panou de reclame , grozav , strasnic , din rasputeri , idei , sala de biliard , bilet de dragoste , lemn scurt taiat , scurtatura , bloc , lingou , inselator , a trage pe sfoara , vena de bou , aur sau argint de calitate inferioara , miliardar , rasina aromata , fasie , petic , bucata , a se saruta , a se giugiuli , cioc , nota de plata , polita , afis , bancnota , certificat sanitar , bon de livrare , salupa , suferind de boli de ficat , baston , pastrama , piata de peste , injuratura , portofel , avalansa , ceainic , gheara , varf de ancora , cozoroc , tarnacop , ciocan , foarfece de gradina , topor , satar , profitor , tesator .
*GEORG : pilot automat , excelent , perfect , plasator , cand totul va fi pus la punct , foarte dragut din partea ta...
deci.....nostim nu??? :cool:
:rotfl: :rotfl:
29.12.2007
53.1KB
:rotfl: ce ar fi cartieru fara nebuneala... bietul moj.... :rotfl:
25.01.2008
30.5KB
zici ca-i gaina :rotfl:
20.07.2009
72.1KB
neexxxtt
fata eu imiamintesc ca tziam mai lasat un comm la nextu asta
nul vad eu sau a visata seara urat?/ :uimit:
:rotfl: :rotfl:
:zzz:
:nebun: :nebun:
in fin e
eu vreau nexxt
:nebun: :nebun:
:zzz:
:rotfl: :rotfl:
08.02.2008
9KB
K:Si daca nu suntem de acord?!?
J:Trebuie......Eu sunt managerul vostru...eu hotarasc!
Intre timp, apare si Deea...
K:Deeaaaaa!!!!!
D:Ho mah...nu ma mai tara asa....!Ce e?
K:Ceva rau!Trebuie sa ii insotim pe cei de la TH in toate concertele lor,3 luni de acum incolo!
D:Ce?!?(pleaca suparata)
Se tranteste pe o canapea,isi pune castile si asculta An Cafe.Inchide ochii...muzica o linistea....Dupa ceva timp simte ca cineva ii ia o casca din ureche....
T:Japonezi?!?
D:In caz ca nu ti-ai dat seama vreau sa fiu singura cu muzica mea!
T:Ai aflat?
D:DA!Si ,din pacate, nu avem de ales!
T:De ce ne urati asa?
D: (plecand)Pt ca ne-ati stricat vacnta,Medusa!
T: (dupa cateva secunde...Deea plecase)Stai asa!Medusa?!?
..............A doua zi,fetele trebuiau sa se duca acasa sa-si ia "la revedere",sa-si ia bagaje,sa se invoiasca....David a insistat sa mearga si Th cu ele...si culmea!Cu autobuzul de turneu al celor de la TH!.....Tom s-a asezat repede langa Deea...
T:Ti se pare ca seman cu Medusa?!?
D:Evident ca semeni!
T:Bine,Bubbles!
D:Sa vezi ce Bubbles iti dau eu pe carca ,idiotule!
Deea incepe sa il loveasca pe Tom...acesta o smuceste si o saruta puternic...
D: (dupa ce il plesneste bine)Ha-ha-ha!Saruti ca un idiot!Si fratito saruta mai bine!
T:Fratimio?!?
D:Aha....
Tom da sa o sarute din nou ,dar Deea il opreste..
D: (ironica)Nu,Scumpule!Mi-a ajuns!
Tom,in gandul lui:<>
In sfarsit,au ajuns,s-au invoit,si-au luat "la revedere" si au plecat!Urmatorul concert era in Italia......In autocar erau decat 4 cusete asa ca S-au grupat doi cate doi....Deea cu Kythya,Tom cu Bill,Katy cu Danna si Georg cu Gustav.....La un moment dat,Deea s-a ridicat de pe scaun ca sa plece in cuseta la somn...Cand sa intre pe usa cusetei ei si a Kythyei,Tom o prinde de mana si o baga in cuseta lui si a lui Bill si inchide usa.....
D:Ba pulica franaru'!Lasa-ma dracu in pace!
T:Te las doar dupa ce iti demonstrez ceva!
ea e kythya
31.01.2008
19.6KB
8 is satula de poze gen
18.11.2009
74.7KB
va mai pun ca mai am:D:D:D
16.01.2008
37.5KB
:nebun:
04.07.2009
25.1KB
ce fata de macho are ..vai doaaaaaaamne
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*
:*:*:*:*
:*:*:*
:*:*
:*
05.02.2008
33.1KB
ba esti mumoasa..... ai o fatz ade bad girl.... :nebun:
iote ink o poza cu me.....
28.01.2008
19KB
:hi: o iubeessc
28.11.2009
17.6KB
il ador
;o3
23.12.2009
32.4KB
in sfarsit :X .... ma bucur mult ca ai pus next ... e suuuupeeer :* :* ... ma bucur ca bill ia spus adevarul lui simone...sper ca simonne sa faca ceva ca anna sa nu plece... totusi bill si tom sunt foarte nerecunoscatori ... astept next :* :* :* :X :X
22.07.2010
27.9KB
Bey..deci va dam un beculet...k sa vi se aprinda la cap..sa ganditi!in special pt anti-fani
15.02.2008
12.8KB
nu'z chiar asa de mumu dar mere:X:X:X:X:X:x :zzz: :zzz: :zzz: :limba: :limba: :limba:
28.06.2008
43.6KB
:nebun:
30.07.2009
51.8KB
:rotfl: :rotfl:
taci8 fhata cai sta bn..eu a dor dreduletzele lui.. :rotfl:
iash impleti coditz e din ele..
uite asa ii sta cu o bnadana
semnatura lui angeliq
08.07.2008
25.5KB
a zecea (place la mine :nebun: )
30.05.2009
14.7KB
:rotfl: :rotfl: deki` eu is naskuta in 3 septembrie` si eu is fecioara:X:X :nebun: :nebun: sh' eu seman putzin cu tom:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X :nebun: :nebun:
07.06.2009
31.4KB
wow .. un fic nou ... deci e suuuuuuuper , imi place foarte foarte foarte mult ... si cand fetele se vor intalni cu baietii ? :> astept next :*:*:*:*:*
24.06.2010
16.2KB
stiu ca poza e mik..ca nujt ca ii facusem saracului tel :rotfl:
si da bluza aia ..e chiar ft decoltata :rotfl: Camy are dreptate :nod:
06.12.2009
21.4KB
cand vine vb de accesorii emo..sormea le are pe toate :rotfl: si da si canile :nebun:
07.07.2009
48.5KB
02.05.2010
26.3KB
:zzz:
17.08.2009
10.8KB
am o multzime de poze cu vampiri....sa pun cateva din ele.... :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
18.07.2008
16.9KB
:zzz:
31.05.2008
3.1KB
Pot fi considerate si canile accesorii? :rotfl: Oricum sunt misto