Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
pinkie boy :rotfl:  :nebun:pinkie boy :rotfl: :nebun:
11.10.200818.6KB
"Lafee - Was ist das.." ? pfff..... nush dak e foarte cunoscuta trupa...... "Totul intr-o viata fara rost Daca nu lupti sa schimbi ceva, inseamna ca esti prost ! Mereu pe culminante Mereu tot mai departe Asculta bine frate, Nu te uita in spate !!!" dak nu stiti anuntzatzi-ma :D ... unul dintre solisti e juster...
18.04.200814.4KB
:cool:  :cool: ce cool ii picture about bill......:cool: :cool: ce cool ii
01.05.200819.1KB
wow ... ma bucur ca tylor a reusit sa o ia pe maya si ca alex nu le-a cautat si ca le-a lasat inwow ... ma bucur ca tylor a reusit sa o ia pe maya si ca alex nu le-a cautat si ca le-a lasat in sfarsit in pace ... sper sa se intalneasca cu tom :zzz: si dupa cum vad maya il adora :)... astept next :rusine: :zzz: :nebun:
27.06.201033.9KB

 
:nebun:  :nebun: 
fitzi atente aici :nebun:  :rotfl: „humanoid”:nebun: :nebun: fitzi atente aici :nebun: :rotfl:
02.08.200978.4KB
:cool: pozele noastre...:cool:
27.12.200850.6KB
:nebun::nebun:
31.08.200910.3KB
poza picture...poza
17.01.200817.7KB

 
:hi::hi:
29.07.20095.2KB
*gustav : tocanita , carne cu legume , condiment , intestine , a devasta , a hali , gutaperca (*GUSTAV : tocanita , carne cu legume , condiment , intestine , a devasta , a hali , gutaperca ( nailon de pescuit ) *TOM : oricine , fiecare , toata lumea , neispraviti , terchea-berchea , tun cu teava lunga , suc de rosii , mormant , cavou , a ingropa , tombola , fata cu apucaturi baietesti , penitenciarul din New York , piatra funerara , cotoi *BILL : afisier , panou de reclame , grozav , strasnic , din rasputeri , idei , sala de biliard , bilet de dragoste , lemn scurt taiat , scurtatura , bloc , lingou , inselator , a trage pe sfoara , vena de bou , aur sau argint de calitate inferioara , miliardar , rasina aromata , fasie , petic , bucata , a se saruta , a se giugiuli , cioc , nota de plata , polita , afis , bancnota , certificat sanitar , bon de livrare , salupa , suferind de boli de ficat , baston , pastrama , piata de peste , injuratura , portofel , avalansa , ceainic , gheara , varf de ancora , cozoroc , tarnacop , ciocan , foarfece de gradina , topor , satar , profitor , tesator . *GEORG : pilot automat , excelent , perfect , plasator , cand totul va fi pus la punct , foarte dragut din partea ta... deci.....nostim nu??? :cool: :rotfl: :rotfl:
29.12.200753.1KB
:rotfl: ce ar fi cartieru fara  bietul moj.... :rotfl: pozele noastre...:rotfl: ce ar fi cartieru fara nebuneala... bietul moj.... :rotfl:
25.01.200830.5KB
zici ca-i gaina  :rotfl: mikki murderzici ca-i gaina :rotfl:
20.07.200972.1KB

 
neexxxtt 


fata eu  ca tziam mai lasat un comm la nextu vad eu sau a visata seara urat?/ :uimit:neexxxtt fata eu imiamintesc ca tziam mai lasat un comm la nextu asta nul vad eu sau a visata seara urat?/ :uimit: :rotfl: :rotfl: :zzz: :nebun: :nebun: in fin e eu vreau nexxt :nebun: :nebun: :zzz: :rotfl: :rotfl:
08.02.20089KB
k:si daca nu suntem de sunt managerul timp, apare si mah...nu ma mai tara asa....!ce e?
k:ceva sa iiK:Si daca nu suntem de acord?!? J:Trebuie......Eu sunt managerul vostru...eu hotarasc! Intre timp, apare si Deea... K:Deeaaaaa!!!!! D:Ho mah...nu ma mai tara asa....!Ce e? K:Ceva rau!Trebuie sa ii insotim pe cei de la TH in toate concertele lor,3 luni de acum incolo! D:Ce?!?(pleaca suparata) Se tranteste pe o canapea,isi pune castile si asculta An Cafe.Inchide ochii...muzica o linistea....Dupa ceva timp simte ca cineva ii ia o casca din ureche.... T:Japonezi?!? D:In caz ca nu ti-ai dat seama vreau sa fiu singura cu muzica mea! T:Ai aflat? D:DA!Si ,din pacate, nu avem de ales! T:De ce ne urati asa? D: (plecand)Pt ca ne-ati stricat vacnta,Medusa! T: (dupa cateva secunde...Deea plecase)Stai asa!Medusa?!? ..............A doua zi,fetele trebuiau sa se duca acasa sa-si ia "la revedere",sa-si ia bagaje,sa se invoiasca....David a insistat sa mearga si Th cu ele...si culmea!Cu autobuzul de turneu al celor de la TH!.....Tom s-a asezat repede langa Deea... T:Ti se pare ca seman cu Medusa?!? D:Evident ca semeni! T:Bine,Bubbles! D:Sa vezi ce Bubbles iti dau eu pe carca ,idiotule! Deea incepe sa il loveasca pe Tom...acesta o smuceste si o saruta puternic... D: (dupa ce il plesneste bine)Ha-ha-ha!Saruti ca un idiot!Si fratito saruta mai bine! T:Fratimio?!? D:Aha.... Tom da sa o sarute din nou ,dar Deea il opreste.. D: (ironica)Nu,Scumpule!Mi-a ajuns! Tom,in gandul lui:<> In sfarsit,au ajuns,s-au invoit,si-au luat "la revedere" si au plecat!Urmatorul concert era in Italia......In autocar erau decat 4 cusete asa ca S-au grupat doi cate doi....Deea cu Kythya,Tom cu Bill,Katy cu Danna si Georg cu Gustav.....La un moment dat,Deea s-a ridicat de pe scaun ca sa plece in cuseta la somn...Cand sa intre pe usa cusetei ei si a Kythyei,Tom o prinde de mana si o baga in cuseta lui si a lui Bill si inchide usa..... D:Ba pulica franaru'!Lasa-ma dracu in pace! T:Te las doar dupa ce iti demonstrez ceva! ea e kythya
31.01.200819.6KB
8 is satula de poze gen nota8 is satula de poze gen
18.11.200974.7KB
va mai pun ca mai am:d:d:d papusicava mai pun ca mai am:D:D:D
16.01.200837.5KB

 
:nebun::nebun:
04.07.200925.1KB
ce fata de macho are ..vaice fata de macho are ..vai doaaaaaaamne :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:*:* :*:*:*:*:* :*:*:*:* :*:*:* :*:* :*
05.02.200833.1KB
ba esti ai o fatz ade bad girl.... :nebun: 
iote ink o poza cu me..... pozele noastre...ba esti mumoasa..... ai o fatz ade bad girl.... :nebun: iote ink o poza cu me.....
28.01.200819KB
:hi: o iubeessc brokelle bones:hi: o iubeessc
28.11.200917.6KB

 
il ador
;o3 il ador ;o3
23.12.200932.4KB
in sfarsit :x .... ma bucur mult ca ai pus next ... e suuuupeeer :* :* ... ma bucur ca bill ia spusin sfarsit :X .... ma bucur mult ca ai pus next ... e suuuupeeer :* :* ... ma bucur ca bill ia spus adevarul lui simone...sper ca simonne sa faca ceva ca anna sa nu plece... totusi bill si tom sunt foarte nerecunoscatori ... astept next :* :* :* :X :X
22.07.201027.9KB
bey..deci va dam un sa vi se aprinda la cap..sa ganditi!in special pt anti-fani picture aboutBey..deci va dam un beculet...k sa vi se aprinda la cap..sa ganditi!in special pt anti-fani
15.02.200812.8KB
nu'z chiar asa de mumu dar :zzz:  :zzz:  :zzz:  :limba:  :limba:  :limba: pozele noastre...nu'z chiar asa de mumu dar mere:X:X:X:X:X:x :zzz: :zzz: :zzz: :limba: :limba: :limba:
28.06.200843.6KB

 
:nebun::nebun:
30.07.200951.8KB
:rotfl:  :rotfl: 

taci8  fhata  cai  sta  bn..eu a dor    lui.. :rotfl: 

iash  impleti  coditz e:rotfl: :rotfl: taci8 fhata cai sta bn..eu a dor dreduletzele lui.. :rotfl: iash impleti coditz e din ele.. uite asa ii sta cu o bnadana semnatura lui angeliq
08.07.200825.5KB
a zecea (place la mine  :nebun: ) picture about bill......a zecea (place la mine :nebun: )
30.05.200914.7KB
:rotfl:  :rotfl: deki` eu is naskuta in 3 si eu is :nebun:  :nebun: sh' eu seman putzin cu :nebun::rotfl: :rotfl: deki` eu is naskuta in 3 septembrie` si eu is fecioara:X:X :nebun: :nebun: sh' eu seman putzin cu tom:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X :nebun: :nebun:
07.06.200931.4KB

 
wow .. un fic nou ... deci e , imi place foarte foarte foarte mult ... si cand fetele se vor intalniwow .. un fic nou ... deci e suuuuuuuper , imi place foarte foarte foarte mult ... si cand fetele se vor intalni cu baietii ? :> astept next :*:*:*:*:*
24.06.201016.2KB
stiu ca poza e mik..ca nujt ca ii facusem saracului tel :rotfl: 

si da bluza aia ..e chiar ftstiu ca poza e mik..ca nujt ca ii facusem saracului tel :rotfl: si da bluza aia ..e chiar ft decoltata :rotfl: Camy are dreptate :nod:
06.12.200921.4KB
cand vine vb de accesorii le are pe toate :rotfl: si da si canile :nebun:cand vine vb de accesorii emo..sormea le are pe toate :rotfl: si da si canile :nebun:
07.07.200948.5KB
tokio hotel in singapore
02.05.201026.3KB

 
:zzz: new style:zzz:
17.08.200910.8KB
am o multzime de poze cu pun cateva din ele.... :zzz:  :zzz:  :zzz:  :zzz:am o multzime de poze cu vampiri....sa pun cateva din ele.... :zzz: :zzz: :zzz: :zzz:
18.07.200816.9KB
:zzz::zzz:
31.05.20083.1KB
pot fi si canile accesorii? :rotfl: oricum sunt mistoPot fi considerate si canile accesorii? :rotfl: Oricum sunt misto
07.07.20096.9KB

 
asta`i ultima  :rusine:  :rusine: (pe azi :-w) pozele noastre...asta`i ultima :rusine: :rusine: (pe azi :-w)
14.05.200928KB
luv this eyes 8-> picture about bill......luv this eyes 8->
08.02.20082.5KB
are si el..2are si el..2 mere=))))))))))))
11.02.20086.1KB
poza asta e facuta de matusi-meapoza asta e facuta de matusi-mea
20.07.200948KB
InapoiInainte