!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღRecycle binღ / asa e sexul Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
Pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Tom dezvaluie pentru prima data in BRAVO ce se intampla de fapt in Tokio Hotel!
"Sex cu groupies? Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute!"

Au atat de multe in comun - si totusi sunt atat de diferiti! Saptamana trecuta, Bill, vocalul Tokio Hotel, a uimit in BRAVO cu confesiunea sa in ceea ce priveste iubirea: "Nu am mai fost indragostit de doi ani, ma simt cateodata singur." Acum surprinde si fratele sau geaman Tom cu o marturie legata de viata privata! Mult ravnitul chitarist marturiseste exclusiv in interviul pentru BRAVO, ca el nu traieste chiar in abstinentza, ca fratele sau. Ca se poate in tampla cateodata ca el sa aiba o fata pentru o noapte! Si ca s-a culcat deja cu o fana! O privire aruncata in culise! Ce se intampla de fapt in Tokio Hotel! Pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Totusi BRAVO a reusit! In sfarsit Tom dezvaluie secretul unei nopti fierbinti, cu o fana!

BRAVO: Sex cu fane - cum sta treaba de fapt?
Tom: Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute! De ce ar trebui sa exclud varianta asta? (ranjeste!)
BRAVO: Aha! Ai avut vreo experienta deosebita cu o fana?
Tom: A existat un caz anul trecut in timpul turneului "Schrei". Ca de fiecare data dupa un concert am plecat cu masina la hotel, in fata caruia stateau cateva fane. Timp de vreo 30 de minute am dat autografe, si apoi am vrut doar sa ma duc in pat.
BRAVO: Mai exact?
Tom: Am urcat cu liftul. In drum spre camera mea era o fata. Cand am trecut pe langa ea mi-a zambit foarte frumos. I-am zambit si eu, si apoi m-am dus in camera mea.
BRAVO: Deci nu s-a intamplat nimic?
Tom: Ba da, ba da (rade)! Peste cateva minute a ciocanit cineva la usa mea. Tocmai dadusem drumul la apa de la cada si deschisesem geamul. Deodata, fata de pe hol era in fatza mea si mi-a zambit. Mai intai am intrebat-o ce s-a intamplat. A spus doar ca i-ar placea sa petreaca putin timp cu mine, si a zambit pervers. Atunci am zis: "Bine bine, sa stam putin de vorba in camera de hotel..." La asta a ras foarte dulce. Apoi am lasat-o sa intre. Intotdeauna dupa concerte sunt putin vulnerabil din punct de vedere emotional, si nu prea gandesc limpede (ranjeste)! Dupa o secunda m-am gandit ca poate e o greseala sa las pur si simplu o necunoscuta in camera mea. Dar era deja acolo, doar nu puteam sa o dau afara, nu?! (ranjeste ( :lol mi se pare logic :lol )
BRAVO: Si apoi ati sarit direct in cada, sau cum?
Tom: Nuu! Am oprit apa si am luat ceva de baut din minibar. Draperiile erau complet trase (inchise adica), dar nu pentru ca o asteptam pe fata. Mereu le trag si imi pun cartonasul cu "Va rog nu deranjati!" la usa, chiar si cand stau mai multe zile intr-un hotel. Nu suport cand intra cineva in camera mea, chiar daca doar ca sa umple minibarul. Oops, deviez de la subiect...
BRAVO: Povesteste ce s-a intamplat mai departe?
Tom: Ne-am asezat pe pat si la inceput pur si simplu doar ne zambeam. Intre timp s-a uitat pe furis la televizor, dar de zis nu a zis nimic. Atunci i-am zis: "Pentru o persoana care vrea sa poarte o conversatie, esti cam tacuta." A ranjit din nou si s-a tras mai aproape de mine. Si na, apoi am inceput sa ne dezlantuim.
BRAVO: Si cum a fost?
Tom: A fost super! Cred ca am avut amandoi parte de o seara frumoasa. Bineinteles ca nu o sa dau detalii. Dar tipa avea 17, aproape 18.
BRAVO: Ati "sarbatorit" ziua ei de nastere?
Tom: Nu (rade)! Ziua ei era peste cateva zile. Dar ar fi fost distractiv.
BRAVO: Ce s-a intamplat dupa sex?
Tom: Ni s-a facut o foame de lup, asa ca am sunat la room-service. Din pacate era deja dupa 11 si nu mai era decat meniul de noapte. Dar aveam asa o pofta de paste cu sos de rosii si smantana, ceea ce era in meniu doar ziua. E mancarea mea preferata si voiam sa vad daca ii place si ei. Asa ca am negociat cu tipul de la room-service vreo 10 minute, pana ce a cedat. Si putin mai tarziu mancam in pat paste cu sos de rosii si smantana, si cu parmesan proaspat.
BRAVO: Au mai urmat asemenea nopti ca asta?
Tom: Nu, chiar daca a fost frumos, totul a ramas la noaptea asta. I-am cerut numarul de telefon, si ea mi l-a dat. Mi-a zambit si mi-a zis ca si asa nu o voi suna, si ca nici nu se asteapta la asta, si nu pot sa zic mai mult. Nu a spus-o ca pe un repros, ba chiar mi s-a parut dulce.
BRAVO: Si ai sunat-o vreodata?
Tom: Nu, inca nu.
BRAVO: O vei suna in timpul urmatorului turneu?
Tom: Poate, dar cine stie ce se va intampla in timpul urmatorului turneu? Nu imi place sa planuiesc chestii de genul asta. E cel mai frumos cand lucrurile astea se intampla in mod spontan! Imi place asta la nebunie, asa sunt eu. Bill e complet diferit din punctul asta de vedere, el asteapta marea iubire, si nu intelege cum pot considera un "one night stand" emotional, indiferent cat de spontan se intampla. Cand ii povestesc asa ceva lui Bill, ar prefera sa ma impuste (rade), dar i-am povestit totusi. Ce sa-i faci..sunt oricum destul lucruri in legatura cu care eu si Bill sunt complet de aceeasi parere.



asa sexul pana acum doar cochetat subiectul acesta. asta dupa mottoul: gentelman tace face. tom ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

32.9KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
LeeLoo
~*CoOl*~

Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
Perversule si eu as vrea sa te impusc.... normal si eu l'as impusca pe frati-miu(daca as avea) si mi-ar zioce fanteziile lui sexuale.... Da tom spontan tom... sa te surprinda ... auzi la el cata perversiune.... scuzati m-a luat valul 

_______________________________________
My fic: Sinfonie in alb

My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
  te ia cam des...nui nik.... nai trecut pe la reguli????  nu conteaza oricum nu tzin mortzis  sa se respecte decat  2 sau 3....

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
aha...deci asa le-a venit ideea pt mel"reden"

of of of...mai tomy...pervers mai esti sex sex si iar sex

da deh...dak e-a facut ma'ta aja futabil...cn te-ar refuza


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ei io una  nu lash refuza...dar ash vrea sa ma asigur daca nua re o boala la cat fute toare rapanoasele....    

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
LeeLoo
~*CoOl*~

Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
ba da am trecut pe la rweguli.... dar chestia e ca eu cam uit sa le respect.... nu e cu intentie.... sorry daca am suparat pe careva....

_______________________________________
My fic: Sinfonie in alb

My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
stai chill ca nu ai suparat nimeni pe tine....  daca ai citit mai sus am azis ca nu tzin mortzis ca regulile sa se respecte.....

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
chelsssy
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
aaaa asta ii tare! 
ce nash da sa se intample si cu mine asaaaa....
deh... 


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
iuliana
~*BeBe*~

Din: bacau
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 47
eu nu as-i vrea sa se intample chiar asa de si il ador     totusi nici chiar asa rapid

Modificat de iuliana (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
anusha
~*CoOl*~

Din: constanta
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 126
wow..............as fi vrut sa fiu in locul fetei!!!!    


                 

asa sexul vrut fiu locul fetei!!!!                  

23.7KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
THoamne...dar tom asta toata ziua e cu gandul la sex  

ce pervers...  

nu cred k ash accepta sa fac sex cu tom  

1.nu imi place de el[adik nu tzin la el delok]
2.nu vreau   nici makr nu sunt cu el ji deja sex??

eu sunt km k Bill..nu sufar one-night-stand-urile...adik el nici n-o cunoshtea p fata ji a faqt sex cu ea??? km tampitzel


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
saracutzul...o  face  cu  orisicine

ar trrebui sla invatzam  cu cien trebuie  sa  o faca  si cu cine nu

daca  sra duce o balena  la  el ar accepta..saracutzul....

cautam prietena  nebuna  ptr tom ca  sla linisteasca..


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 17 ani
   
Drinny_funkey_donkey
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
ch crezi k vei gasi voluntara? adik hellou!!!!! tom ji o relatzie stabila? mai moolt d 2 zile? i don't think so...poate peste 9999999de ani da.....daca vrei, potzi sa ii cumperi o placutza pe care sa scrie: atentzie! pericol!taur comunal in actiune! si in felu asta o sa il evite fetele=> se va linijti  

_______________________________________
TH is THE BEST!!!!!! FUCK the REST(TBD)

pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788


Laura am eu o balena la mine in clasa

o cheama Elena ji dupa calculele mele ji ale unui prieten am descoperit k are 88 de kilograme

oare ar face tom cu ea? dar oriqm aia nu s-ar duce k e tembeldista

tom tom tom...nu e bn ce faci


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
MoarteaAreViata
~*BeBe*~

Din: Rain...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
stiu interviul e cam vechi da mere

_______________________________________


Standing in the rain
Calling out your name
Life is not the same
Without you

               [Rain]

pus acum 17 ani
   
Angeliq
~*CoOl*~

Din: Rockfairy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 164
nah bn ji Tomitza....la cate aventuri are cred ca-l terorizeaza p bietul Bill park vad k or s fie l vreun intevriuuuu ji reporterul o s zika:
-Noah tomitza baiete,iaaaaa spooonene ji noua cum stai k feteleeee!
ji Tom ranjesteeeee apoi clipeste inteeens din ochi ; siiii zice:
-Deci aseara am fakto k una buna....
ji apoiii apare din senin Bill k o mitraliera ji impushka pe toata lumea
THE END
     


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
sincer dak miar cereo nu as faceo....chiar dak el e chiar experimantat in ale sexului....
dar nuh
mai bn raman asa
k supa aia cine stie ceo sa se intample:|    


_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788

Angeliq a scris:

nah bn ji Tomitza....la cate aventuri are cred ca-l terorizeaza p bietul Bill park vad k or s fie l vreun intevriuuuu ji reporterul o s zika:
-Noah tomitza baiete,iaaaaa spooonene ji noua cum stai k feteleeee!
ji Tom ranjesteeeee apoi clipeste inteeens din ochi ; siiii zice:
-Deci aseara am fakto k una buna....
ji apoiii apare din senin Bill k o mitraliera ji impushka pe toata lumea
THE END
     


Angeliq...Poiiii ji eu aj face acelashi lucru k Bill..

qm ar fi sa te bata toata ziua cnva la cap~mai ales fratele/sora ta~ ku chestii d genul:~Moaa...dar stii ce bun/a a fist ala/aia de azi-noapte?!~

ce n-as da s-o patzeasca Tom intr-o zi..nuj km dar sa patzeasca ceva sa se lase d sex..desi nu cred k o sa se intample vreodata


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
nu zi hop pana ce nu sari gardu    
nu se stie)))
poate o sa se lese....
ar fi tare sa il lese "obiectul muncii" atunci cand nu trebuie    


_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
ee...HOP!! ji tot in pat am ramas...

adik...?Poate il castreaza vre-una ce bine mi-ar parea..


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
si ceo sa faca dupa aia.....dar totusi e ceva asa poate se mai potoleste sau nuh?

_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
pinky
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 28
interviul asta parca a fst in bravo .. :P

pus acum 17 ani
   
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
           

nici eu nu mas supara sa il castreze vre-una    


_______________________________________
-----> <-----




pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la