Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
wtf???wtf???
19.01.200814.9KB
eu :rotfl: prefer :nebun: 
o nimica toata..e ..ca o dacie :rotfl: masina lu tom :rotfl: masina luieu :rotfl: prefer mecedesurile :nebun: o nimica toata..e ..ca o dacie :rotfl: masina lu tom :rotfl:
07.07.200936.9KB
imi place  descktopul tau

ai winamp  cu bill

ce  noul meu  :nebun:  :nebun:  :nebun: my desktopimi place descktopul tau ai winamp cu bill ce tare skinu si noul meu descktop :nebun: :nebun: :nebun:
19.06.200842.6KB
ink una si gata pozele noastre...ink una si gata
14.01.200828KB

 
:rotfl: pozele noastre...:rotfl:
24.01.200812.4KB
100 desi numi place ca sa tortureaza e ca e veche poza :nebun: nota100 desi numi place ca sa tortureaza e mijtoo..X::X stiu ca e veche poza :nebun:
09.08.200815.6KB
:nebun:  :nebun::nebun: :nebun:
03.05.200816.3KB
make`up a la amy pozele noastre...Make`up a la Amy Winehouse=))
29.03.200813KB

 
:rusine:  :rusine:  :rusine:  :rusine: picture...:rusine: :rusine: :rusine: :rusine:
13.10.200822.1KB
:nebun::nebun:
23.05.200841.8KB
:rusine: bill:rusine:
19.01.200846.3KB
hallo, vreau next plz ;) do you love me or not?hallo, vreau next plz ;)
23.05.200824.6KB

 
:zzz: picture...:zzz:
25.05.200821.9KB
schreischrei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.06.200820.1KB
:nebun: spring nicht:nebun:
27.07.20082.7KB
bai nu stiu ce sa va zic... dar eu stiam ca are... 

ma rog his bill is heaving a i guess...bai nu stiu ce sa va zic... dar eu stiam ca are... Ma rog his buisness...
18.06.200841.9KB

 
avem q ce ne mandri :xnu-i aja fetelor frumosi talentati cunoscuti 
 :finger:  :finger:  :finger:avem q ce ne mandri :Xnu-i aja fetelor frumosi talentati cunoscuti :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: :finger: la antifani :finger: :finger: :finger:
05.10.200824.5KB
1,2,3,5,7 proba ..proba :zzz:1,2,3,5,7 proba ..proba :zzz:
18.02.20082.6KB
ff bun topicu
a fost si este idolu mue
sunt o mare fana..
am reusit smai stapanesc sufletu mieff bun topicu a fost si este idolu mue sunt o mare fana.. am reusit smai stapanesc lacrimile...dar sufletu mie rupt... ascult continuu melodiile lui... pakat..mare pakat... R.I.P..Michael.. =( =( =( u are not alone
29.06.200932.6KB
imi plashe imi plashe "DER SHIT" :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
04.07.200824.3KB

 
sia  pui la  best   deny  e maare  vaca..ce  cauta  aici?? :rotfl:  :rotfl: fie

totzi  suntpai...puteia sia pui la best friends..fie..daca deny e maare vaca..ce cauta aici?? :rotfl: :rotfl: fie totzi sunt foarte cool si sweet eu..nu am decat 2 prietene in afara de voi totzi :nebun: madalina:X:X::X
08.07.200828.2KB
picture(funny):surprised:
05.02.200823.5KB
yuyyy


y eo am unu nou :rotfl: my desktopyuyyy y eo am unu nou :rotfl:
12.05.200937.6KB
d: justin,ma esti si tu un vrea eu….e ceva mult mai grav decat asta….(era foarte serios cand spuneaD: Justin,ma sperii….cumva esti si tu un supererou? J: (rade)Nope…..as vrea eu….e ceva mult mai grav decat asta….(era foarte serios cand spunea chestiile astea) D: Justin,chiar ma sperii….ce e? J: O sa vorbim diseara…. ……. Nephelle se plimba prin curtea liceului,singura……apare si Bill…. N: Hey!Ce faci? B: Te-am vazut singura si m-am gandit ca poate ai vrea sa iti tin companie…. N: Daca tu vrei…. B: Esti trista cumva? N: Nu…doar ma gandeam la parintii mei nsi la accidental ala de masina nenorocit care mi i-a luat de langa mine….. B: Nu mi-ai povestit niciodata despre parintii tai….Cum erau? N: Sincera sa fiu…habar n-am….au murit cand eu de abia aveam cateva luni…. B: NAspa….. N: STi….mi-as fi dorit sa ii cunosc…… B:Eu i-am cunoscut pe ai mei…dar foarte putin timp…..apoi au fost omorati de Nagini….. N: Se pare ca Nagini e o reptile rea…. B: Se poate spune si asa….. ……… Seara…….inainte ca cei doi sa se transforme… J: Deedee….vino cu mine….. D: Ok…cum spui tu…ma intorc Bill……. S-au dus in miniparcul liceului pe o banca de unde se vedea soarele care incet, incet apunea….. D: Deci…. J: (stanjenit cumva)Deedee…..vreau sa iti spun motivul pt care nu am venit aseara…. D: Stai,stai,stai…inainte de toate imi spui cine erau tipii care te-au adus astazi la scoala….. J: Pai…cel de la volan era Brian,iar celalalt era Michael,prietenul cel mai bun al lui Brian…. D: Brian?!?!?Michael?!?!?E prima oara cand te aud sa-I fi pomenit tu…. J: Pai da…..pe Brian l-am intalnit azi noapte…iar pe Michael de abia de dimineata….. D: Asa……si ce legatura ai tu cu ei…..???Tu,un baiat de 17 ani sa te inhaitezi cu gasca unuia de 30 de ani,,,cred ca atat avea… J: (rade usor)29…. D: Whatever….nu mai conteaza….deci…..revenind…..lucrul ala important de aveai sa mi-l spui…. J: (o ia de mana)Deedee…..e-e-eu s-s-sunt indrag-g-gostit de (dar este interupt) B: Deedee!!!!E momentul!!!! D: Trebuie sa plec Justin…continuam discutia……cand vin…..dar Justin….iti spun de acum…noi doi putem fi frati,prieteni…dar in niciun caz iubiti….. B: Deedee!!!Grabeste-te!!! J: (rade) Du-te….te asteapta!!! D: Continuam discutia …stai calm…..Bye! J: PA-pa!!! Deedee a plecat….Justin a rams pe banca…. J: Dac-ai sti tu de cine sunt indragostit….oricum pana la urma tot o sa afli…si o sa afli de la mine…iti garantez…. Dupa ce si-au indeplinit “misiunea”,Deedee si Bill s-au intors in liceu….fiecar ein camera lui… Justin,cand a vazut ca Bill a intrat….:Bill….Deedee e in camera ei? B: Da,de ce? J: Am ceva sa vorbesc cu ea….. B: Ok… Justin a plecat…..a intrat usor in camera lui Deedee….ea se uita pe geam…. J: Deedee!(in soapta) D: (tresarind)M-ai cam speriat….. J: Deedee trebuie sa vorbim……sti…sa continuam discutia de azi…. D: Ok…unde mergem…..??? J: Vino cu mine…… Justin era imbracat de iesit in oras….au sarit usor gardul liceului….si au plecat la plimbare…. J: Am ajuns…. Era o straduta laturalnica…Deedee s-a uitat pe o placuta si a vazut “Liberty Avenue”… D: Liberty Avenue???N-am mai auzit de ssstrada asssta…. J: Aseaza-te aici….(si ii arata o bancuta) D: Ok….cum ssspui tu. S-au asezat amandoi…. D: Ce e cu ssstrada asssta??? J: Aici am fost aseara…. D: De ce? J: Din curiozitate….cineva mi-a spus de strada asta si am fost curios sa vad ce e aici… D: PAi sssi ce e aici???O ssstrada laturalnica….. J: Da….asa e……dar pt mine a fost mai mult de atat…. D: Adica? J: Aici l-am intalnit pe Brian ….tipul care m-a adus azi la liceu… D: Asssa….deci o sssstrada cu oameni foarte prietenossssi…. J: Asculta-ma…. D: Te asscult…ssstai calm… J: Deci…aici l-am cunoscut pe Brian…..iesea din clubul ala… Si i-a aratat o usa in fatal or deasupra careia era luminat cuvantul “Babylon”…. D: Dar ce e cu clubul asssta??? J: E un club de gay??? D: What????Nici nu ssstiam ca exista assssa ceva…nu sssunt impotriva gay-lor…mi ssse par chiar draguti si sscumpi… Insa Justin o intrerupe… J: Deedee….sunt gay…. Au urmat cateva momente de liniste intre cei doi….dupa care Deedee l-a imbratisat pe Justin razand…. J: De ce razi??? D: Rad pt ca eu credeam ca vrei sssa imi spui cu totul altceva…. J: Deedee…uita-te in ochii mei……poate nu ai inteles bine…eu tocmai ti-am spus ca-s gay…. D: BA da…am intelessss foarte bine….ssssi nu am nimic impotriva…. J: Te iubesc, Deedee!esti persoana care ma intelege cel mai bine pe lumea asta!!! Si a imbratisat-o…. D: Asssa….deci tu…essssti iubitul lui Brian ssa inteleg??? J: (lasand privirea in jos) Poate…. D: Cum adica “poate”? J: Deedee….eu aseara nu am venit in liceu…nu am fost nici macar acasa….am fost la Brian…. D: What???Adica tu sssi Brian ati….v-ati…. J: Dap….. D: (imediat devenind serioasa)Justin…Brian are 30 ani… J: 29… D: Ma rog….ssssi tu…doar 17…. J: Da,Deedee…dar il iubesc…. D: Nu ai cum ssssa sssspui ca iubesti o perssssoana doar dupa ce ti-ai trasss-o o data cu ea….fi sssincer acum…. J: De doua ori… D: No….deci tre’ sssa imi povessstesssti…. J: Pai….cum ti-am spus….rataceam pe strada asta… mi-am aprins o tigara ma rog m-a abordat un tip insa nu l-am luat in seama…l-am intrebat daca e vreun loc ceva de iezit in oras…un club ceva…….mi-am continuat drumul....m-am sprijinit de stalpul ala(si i-a aratat un stalp din apropiere)… am ridicat privirea si l-am vazut…tocmai voia sa se urce in masina sa plece si el a venit la mine….era cu mai multi prieteni dar i-a lasat in urma…a venit la mine…m-a intrebat ceva de genu’”Cum merge treaba?”…nu mai imi amintesc asa de bine…in fine….m-a mai intrebat si daca am avut o noapte ocupata…i-am spus ca nu prea….si apoi mi-a zis ca ce fac seara asta…….i-am raspuns…ca doar ma plimb pe aici……iar el a spus pe un ton asa de seducator:”Asta se poate schimba!”…si m-am urcat la el in masina si am ajuns acasa la el…. D: Ssssi???(intreaba Deedee captivata de ceea ce spunea Justin) J: Pai am facut-o o data…..prima data pt mine…..a fost asa de bine…..si apoi mai spre dimineata……in dus…..insa dupa i-a sunat mobilul….era Michael care tocmai urca la Brian…trebuiau sa mearga la spital….Brian avea un copil…. D: Wow…..ssstai ca nu mai inteleg nimic….cum adica Brian e gay sssi are copil??? J: Da….in gasca lor e un cuplu de lesbience…..si Brian i-a facut un copil uneia dintre ele….pt ca nu voiau sa adopte un copil….. D: Aham….inteleg acum….deci Brian e iubitul tau…. J: Cand i-am spus daca ne mai vedem….el mi-a raspuns..”Nu te entuziasma prea tare,pustiule!” D: Ce idiot e!!!Dar nu trebuie ssssa renunti….ssssti unde ssssta nu? J: Evident…..!!! D: Chiar acum mergi la el….sssa fie clar…..nu meriti ca un tip ca el ssa-sssi bata joc de sssentimentele tale!!! J: Dar Deedee…. D: Nu Jussstin…essti fratele meu….sssi chiar acum mergem la el acasssa…sssta departe??? J: Cam da….dar trecem pe la mine pe acasa si luam masina… D: Perfect….deci…hai sssa mergem!
22.12.200826.3KB

 
ziua lor:nebun: 

  :nebun: 2o de th...tv..episode..de ziua lor:nebun: :nebun:
10.09.200918.9KB
:x  tare mai  pariez k beatu brunet era bill


e super tare fiku tau 


shy normal k vreau nextu:X tare mai pariez k beatu brunet era bill e super tare fiku tau shy normal k vreau nextu cat de curand:D:D
30.03.200820.2KB
:nebun: picture about bill......:nebun:
17.05.200825.4KB
din my band =)din my band =)
04.01.200842.1KB

 
:):)
05.07.201034.1KB
si papucel si gata :rotfl:  :nebun: poze emosi papucel si gata :rotfl: :nebun:
02.07.200929.1KB
the next 
-sora lui bianca 
-aceleasi  lucruri ii 
ii place de bill k.
poze `.bezt friendz.`the next friend Casandra -sora lui Bianca -aceleasi lucruri ii ii place de Bill K. poze
20.01.200821.5KB
mai pun altele mai noi peste catev azile k leam fcaut mai tre sa le descarc  :zzz: pozele noastre...mai pun altele mai noi peste catev azile k leam fcaut mai tre sa le descarc :zzz:
30.01.200823.7KB

 
aij or era beat....or bause prea mult....aij or era beat....or bause prea mult....
07.02.200827.9KB
:zzz::zzz:
08.08.200933.2KB
:nebun: plin de a murit michael jackson :(:nebun: plin de viatza..adrenalina
06.07.200931.2KB
:nebun:  :nebun: 


mai frate  dupa un an... :x 



baba proasta... :x 



tom pe role ..moama cat:nebun: :nebun: mai frate dupa un an... :x baba proasta... :x tom pe role ..moama cat mias dori so vad :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: hmm...eu cred ca ale xe insarcinata da nu vb inainte de vreme..... :rotfl: :rotfl: :nebun: deci eu vrau nexxt si datzi commuri ca eu vreau nexxt si va bat daca nu dartzi nexxxt nexxt nexxt :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :zzz:
09.02.200828.5KB

 
io vreau saa vina in de tot oare stie cineva cat ar costa biletele in fatza scenei si cand eio vreau saa vina in romania....mult de tot oare stie cineva cat ar costa biletele in fatza scenei si cand e concertul? daca stie cnv pls spuneti-mi ca vreau sa ma duc neaparat tin mult la aceasta formatie =( aia de mai jos sunt eu :D:D:D
17.11.200933.8KB
dc n`o mai suna tom?? :x  :x  :x  :x 
ji`a gasit vreo fufa??? :x  :x  :x 
nu`i ajunge una??ii mai tbdc n`o mai suna tom?? :x :x :x :x ji`a gasit vreo fufa??? :x :x :x nu`i ajunge una??ii mai tb ji alta??? park tzinea la carin,,acu c s`o int?! scz k nuh am mai da coom d moolt da am fo plekta in vacantza.. d`acu o sa dau mereu :zzz: :zzz: nexxxxxxxxxxxxxt plzz :hi: :hi: :nebun:
17.07.200929.4KB
:hi: avril lavigne:hi:
09.08.200937.2KB
esti l scoala :rotfl: pozele noastre...esti draguta... ieri l scoala :rotfl:
11.03.200829.8KB
InapoiInainte