Rucsy
este cantareata
una din piesele ei se numeste"Forgotten"
02.12.2009
42KB
L: Trebuie sssa le imbracati…..ce vi sss-a intamplat pana acum a fossst doar prima parte…..chiar daca voi nu sssimtiti nimic,puterile ssss-au stability in ssssubconstientul vossstru
B: Deci trebuie san e imbracam cu astea nu?
L:DA…trebuie….
Pe pat era o rochie lunga pana in pamant cu corset negru sip arte ade jos cu accente puternice de mov….si o pereche de manusi lungi,negre…pe langa asta,mai era o pelerine lunga,neagra,pantaloni negrii,bocanci si tricou….plus doua masti negre…
D: Wow ce beton e rochia asta!!!!Dar nu cred ca pot omori pe cineva imbracata asa….ma impiedic in rochie…
L: Imbraca-te cu ea…..asssstazi e prima noapte in care iessssssiti ca VIpera sssssi Reptilian…..nu aveti nicio missssssssiune….trebuie doar sssssa va obisssssssnuiti….de fiecare data va vor aparea alte haine……
D: Misto……
Cei doi s-au imbracat cu hainele care erau pe pat……Dupa asta,Si lui Deedee si lui Bill li s-au aprins ochii…ca doua lanterne verzi…..
B: Marfa……
O: Puneti-va sssi massstile……
B: Acum…..
Cei doi erau complet echipati pt a iesi….
D: Dar care sunt totusi diferentele alea?CA nu observ decat ochii verzi si dintii de vampir…..
O: Nu sssunt de vampire…sssunt de sssarpe….
D: MA rog…acelasi lucru…
L: Vipera….puterile voasstre le veti afla in timp….pt moment Nagini nu va va da sssarcini….va lasssa sssa va obisssnuiti cu ceea ce ati devenit….
D: Ok…deci putem iesi nu???Veniti cu noi banuiesc….
L: Evident ca venim cu voi…..mereu vom fi cu voi…..
B: Asa……(in gluma)Vipera…..prinde-te de bratul iubitului tau Reptilian si sa pornim in “recunoastere”….(rade)
D: DA, Reptilian…(si l-a luat de brat)
Luna plina invaluia strada pustie intr-o lumina stearsa……niciun felinar nu era aprins…..
B: Am observat ca in momentul in care am iesit pe usa toate felinarele s-au stins….
L: Da…asssa ssse va intampla mai mereu….
B: Aham…ok….
Batea putin vantul…….dinspre padure se auzeau lupii urland…..
D: Nu stiam ca e asa de frumos sa te plimbi de nebun noaptea …..
B: DA…e misto rau…..
L: Obissssnuiti-va cu asssta…
O: Da….assssa e…..obissssssnuiti-va
rochia lui Deedee
costumul lui Bill
Nextul luni
24.07.2008
14.4KB
Jan(pe nemteste se citeste yan-pt necunoscatori)-este cel mai linistit dintre toti probabil si cel mai matur-are 20 ani =>>
06.02.2008
6.9KB
hey :nono:
02.01.2008
2.5KB
:rotfl:
03.02.2008
65.2KB
saraca ..e distrusa
4
04.11.2009
10.4KB
:rusine:
02.01.2010
17KB
:*:*:* ;)
11.02.2008
29.6KB
:nebun:
05.02.2008
22.9KB
Deea:Miku,puiule…ce faci,fratioare?!?
Bou: (razand)Hei!Credeam ca eu sunt puisorul tau!
D:Nu fi gelos….(se duce si-l saruta)
Miku:Da chiar asa Bou….nu fi gelos…..
D:Apropo…cat stati in Germania…
Bou: (usor trist)Pana maine…..
D:Inseamna ca dormiti aici in seara asta…
Teruki:Deja am inchiriat camere la hotel…
D:Nu se poate…dormiti aici…..
Takuya:Eu cu Yu-ki cred ca ar fi bine sa dormim la hotel…
D:De ce?!?Ramaneti si voi….
Yu-ki:Nu…..nu e corect…ne cunoastem doar de cateva minute…..Ei pot sa ramana aici…..dar noi ne ducem la hotel…asa e cel mai bine….
D:Ok……
Takuya,Yu-ki:Nyappy Christmas….bye!
D:Bye….
Bou:….Dar unde o sa dormim….???
D:Pai dormim toti in camera mea…..
Miku:Si asa cred ca va fi distractie seara asta si nu vom dormi….
Kanon:Asa e….
D:Uite cum facem ……stam toti in camera…..Voi 4 si eu cu Kythya,ok?
Teruki:Ok…..
………….
Miku:Mergem sus?
K:Dap…haideti….
Au urcat toti in camera Deei…..Bou si Kanon s-au trantit pe pat,Miku,pe covor langa Deea,iar Kythya cu Teruki s-au asezat pe niste scaune…..
D: (se pune deasupra lui Miku)Si ce-ai mai facut tu?
Miku: (o saruta usor)Cu trupa cea noua …un video nou….
Cei doi se sarutau in vazul lui Bou care nu era suparat….dimpotriva…era amuzat….
Intra Tom fara sa bata la usa…
T:Bubb…(se opreste)Ce cauta astia aici?
D:Stau la noi pana maine….
T:Si tu de ce p**a mea te saruti cu asta?Parca Miss Rochita era <>!
Bou:Ce mai vrea asta?
D:Ma intreaba de ce ma sarut cu Miku?
Bou:Da’ ce treaba are el???Stai asa….
Se duce pe pat…se pune peste Kanon si il saruta si el…
T:Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Eu tre’ sa plec…..Craciun Fericit,Deea!Bye!
Dupa ce a plecat Tom….
Bou:HA-ha-ha!Hai ca i-am facut-o…
D: (rade)DA…..(Miku o saruta din nou)
Bou:Totusi Miku……Nu intrece masura…..
Miku rade….
Miku:Voiam sa-ti vad reactia….
08.02.2008
17.9KB
:zzz:
08.07.2009
29.1KB
1..o urasc
30.10.2009
34.4KB
th :nod:
21.01.2008
31KB
BILL :nebun: :nebun:
18.01.2008
15.1KB
:nebun:
10.02.2008
48.9KB
:nebun:
31.07.2009
12.5KB
:zzz: ce zicetzi??? tragem un fum??? :rotfl:
27.01.2008
42.9KB
Pasul 1: CONTUR
Pentru a realiza conturul ochilor,traseaza usor o linie neagra. Apoi ingroasa cat de mult vrei, indepartand surplusul cu un betisor de urechi.
Pasul 2:ACCENTUARE
Foloseste un rimel(negru)bun pentru gene, unul care sa`ti desfaca genele, sa ti le lungeasca si sa ti le ingroase.
Pasul 3:CULOAREA
Pentru a`ti colora pleoapele, foloseste un fard negru bun. Pentru a intinde culoarea pe toata suprafata dorita,foloseste un buretel(care deobicei se gaseste in cutia fardului).Rezultatul ar trebui sa fie o forma rotunda.
Pasul 4:IMPERFECTIUNI
Ca orice om, si Bill nu are un ten perfect.El foloseste deseori un fond de ten, pentru a`si acoperi imperfectiunile.Aplica fondul de ten pe fata si pe gat cu ajutorul unui buretel special, nu cu mainile pline de bacterii.
Pasul 5:COAFURA
Pentru a avea o coafura cat mai sic, foloseste produse de par cat mai rezistente si bune.Cumpara`ti un sampon cu balsam sa iti confere volum si rezistenta.Apoi,cand iti usuci parul,foloseste putina spuma pentru a`l stapani.Ultimul lucru care este fixativul, care il aplici pe parul putin umezit, pentru a`ti mentine forma dorita a parului.
Pasul 6:MANICHIURA
Fa`ti o manichiura rezistenta, si foarte sic.Foloseste oja neagra, eventual cu modele albe.
30.12.2007
39.3KB
satzi dau o poza noua cu el.,..care contzine 2..ca bonus ptr tine
09.07.2009
17.4KB
merge :razz: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
20.01.2008
26.9KB
ooo mie imi place..te rog nu mai scrie prescurtat...e deajuns ca ma dor ochii de nu mai pot de la culorle astea decshise incat imi dau lacrimile
e super marpha...
doamne e fff diferit fatza de cenusareasa(povestea)....
ce bine ca a fugit....
oh...bill sufera??
ce dragoste a pierdut habar nam...
ce stiu e ca vreau un next
si ca ficul asta o sa aiba succes ..la mine
la altzii nuj...
in fine....
deci vreau next....
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
02.04.2008
24.2KB
am o poza super tare...
sper sa intzelegi daca nu..trrduc :rotfl: :rotfl:
23.06.2009
48.6KB
sa nu va speriati :D
10.03.2008
24.9KB
deci nu mai pot de ras cand deshcid pc si vad ppoza asta :rotfl:
10.09.2009
27.8KB
:nebun: :nebun: :nebun:
16.07.2008
6.2KB
so...ce sobolan gras :rotfl: :rotfl:
20.07.2008
21.5KB
:hi:
15.02.2008
50.5KB
mai lasatzi-ma cu vampirii vostrii :uimit:
k eu knd eram mik aveam o fobie pt vampiri :x :x
nu-mi plac vampirii...mai bn ingeri,chiar dak sunt negrii :nebun: :nebun:
02.07.2008
48.3KB
Asta e Malvy:D
nume pus d mne:-"
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.02.2008
26.6KB
punem doar poze emo..cu tot ce toate despre emo.... :nebun: :nebun:
(sorme amerge aici :rotfl: )
25.06.2009
30.2KB
ma cheama Yana :rusine:
10.07.2008
4.2KB
giorgika..in timp ce creierasul lui avea doar catziva anisori acolo
11.10.2008
20KB
:rotfl:
16.02.2008
24.2KB
.
01.05.2008
26.3KB
huug:X
06.06.2008
31.7KB
aa..si cand te trreezesti fortzat..faci poze?? :zzz:
06.08.2008
37.8KB
:rotfl:
29.04.2008
59.8KB
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
19.01.2008
33.5KB
:rolleyes:
14.12.2008
27.3KB
mz >:D< stii.... vroiam sa ma loghez shi nu-mi dadea voie.... shi mi-am dat seama k l-ai schimbat.... :zzz: ms ink odata :-*
aveam un nr de la mate... uitasem sa'l sterg =))))