Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
rucsy
este din piesele ei se who is it`?Rucsy este cantareata una din piesele ei se numeste"Forgotten"
02.12.200942KB
l: trebuie sssa le vi sss-a intamplat pana acum a fossst doar prima daca voi nu sssimtiti ssss-auL: Trebuie sssa le imbracati…..ce vi sss-a intamplat pana acum a fossst doar prima parte…..chiar daca voi nu sssimtiti nimic,puterile ssss-au stability in ssssubconstientul vossstru B: Deci trebuie san e imbracam cu astea nu? L:DA…trebuie…. Pe pat era o rochie lunga pana in pamant cu corset negru sip arte ade jos cu accente puternice de mov….si o pereche de manusi lungi,negre…pe langa asta,mai era o pelerine lunga,neagra,pantaloni negrii,bocanci si tricou….plus doua masti negre… D: Wow ce beton e rochia asta!!!!Dar nu cred ca pot omori pe cineva imbracata asa….ma impiedic in rochie… L: Imbraca-te cu ea…..asssstazi e prima noapte in care iessssssiti ca VIpera sssssi Reptilian…..nu aveti nicio missssssssiune….trebuie doar sssssa va obisssssssnuiti….de fiecare data va vor aparea alte haine…… D: Misto…… Cei doi s-au imbracat cu hainele care erau pe pat……Dupa asta,Si lui Deedee si lui Bill li s-au aprins ochii…ca doua lanterne verzi….. B: Marfa…… O: Puneti-va sssi massstile…… B: Acum….. Cei doi erau complet echipati pt a iesi…. D: Dar care sunt totusi diferentele alea?CA nu observ decat ochii verzi si dintii de vampir….. O: Nu sssunt de vampire…sssunt de sssarpe…. D: MA rog…acelasi lucru… L: Vipera….puterile voasstre le veti afla in timp….pt moment Nagini nu va va da sssarcini….va lasssa sssa va obisssnuiti cu ceea ce ati devenit…. D: Ok…deci putem iesi nu???Veniti cu noi banuiesc…. L: Evident ca venim cu voi…..mereu vom fi cu voi….. B: Asa……(in gluma)Vipera…..prinde-te de bratul iubitului tau Reptilian si sa pornim in “recunoastere”….(rade) D: DA, Reptilian…(si l-a luat de brat) Luna plina invaluia strada pustie intr-o lumina stearsa……niciun felinar nu era aprins….. B: Am observat ca in momentul in care am iesit pe usa toate felinarele s-au stins…. L: Da…asssa ssse va intampla mai mereu…. B: Aham…ok…. Batea putin vantul…….dinspre padure se auzeau lupii urland….. D: Nu stiam ca e asa de frumos sa te plimbi de nebun noaptea ….. B: DA…e misto rau….. L: Obissssnuiti-va cu asssta… O: Da….assssa e…..obissssssnuiti-va rochia lui Deedee costumul lui Bill Nextul luni
24.07.200814.4KB
jan(pe nemteste se citeste yan-pt cel mai linistit dintre toti probabil si cel mai matur-are 20 aniJan(pe nemteste se citeste yan-pt necunoscatori)-este cel mai linistit dintre toti probabil si cel mai matur-are 20 ani =>>
06.02.20086.9KB
hey :nono: bill...hey :nono:
02.01.20082.5KB

 
:rotfl: picture...:rotfl:
03.02.200865.2KB
saraca ..e nota saraca ..e distrusa 4
04.11.200910.4KB
:rusine::rusine:
02.01.201017KB
:*:*:* ;):*:*:* ;)
11.02.200829.6KB

 
:nebun: picture about bill......:nebun:
05.02.200822.9KB
ca eu sunt puisorul tau!
d:nu fi gelos….(se duce si-l chiar asa bou….nu fi stati in (usor trist)panaDeea:Miku,puiule…ce faci,fratioare?!? Bou: (razand)Hei!Credeam ca eu sunt puisorul tau! D:Nu fi gelos….(se duce si-l saruta) Miku:Da chiar asa Bou….nu fi gelos….. D:Apropo…cat stati in Germania… Bou: (usor trist)Pana maine….. D:Inseamna ca dormiti aici in seara asta… Teruki:Deja am inchiriat camere la hotel… D:Nu se poate…dormiti aici….. Takuya:Eu cu Yu-ki cred ca ar fi bine sa dormim la hotel… D:De ce?!?Ramaneti si voi…. Yu-ki:Nu…..nu e corect…ne cunoastem doar de cateva minute…..Ei pot sa ramana aici…..dar noi ne ducem la hotel…asa e cel mai bine…. D:Ok…… Takuya,Yu-ki:Nyappy Christmas….bye! D:Bye…. Bou:….Dar unde o sa dormim….??? D:Pai dormim toti in camera mea….. Miku:Si asa cred ca va fi distractie seara asta si nu vom dormi…. Kanon:Asa e…. D:Uite cum facem ……stam toti in camera…..Voi 4 si eu cu Kythya,ok? Teruki:Ok….. …………. Miku:Mergem sus? K:Dap…haideti…. Au urcat toti in camera Deei…..Bou si Kanon s-au trantit pe pat,Miku,pe covor langa Deea,iar Kythya cu Teruki s-au asezat pe niste scaune….. D: (se pune deasupra lui Miku)Si ce-ai mai facut tu? Miku: (o saruta usor)Cu trupa cea noua …un video nou…. Cei doi se sarutau in vazul lui Bou care nu era suparat….dimpotriva…era amuzat…. Intra Tom fara sa bata la usa… T:Bubb…(se opreste)Ce cauta astia aici? D:Stau la noi pana maine…. T:Si tu de ce p**a mea te saruti cu asta?Parca Miss Rochita era <>! Bou:Ce mai vrea asta? D:Ma intreaba de ce ma sarut cu Miku? Bou:Da’ ce treaba are el???Stai asa…. Se duce pe pat…se pune peste Kanon si il saruta si el… T:Doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Eu tre’ sa plec…..Craciun Fericit,Deea!Bye! Dupa ce a plecat Tom…. Bou:HA-ha-ha!Hai ca i-am facut-o… D: (rade)DA…..(Miku o saruta din nou) Bou:Totusi Miku……Nu intrece masura….. Miku rade…. Miku:Voiam sa-ti vad reactia….
08.02.200817.9KB
:zzz::zzz:
08.07.200929.1KB
1..o urasc nota1..o urasc
30.10.200934.4KB

 
th :nod: picture...th :nod:
21.01.200831KB
bill :nebun:  :nebun: poze de la majoratulBILL :nebun: :nebun:
18.01.200815.1KB
:nebun::nebun:
10.02.200848.9KB
:nebun::nebun:
31.07.200912.5KB

 
:zzz:  ce zicetzi??? tragem un fum??? :rotfl: picture about bill......:zzz: ce zicetzi??? tragem un fum??? :rotfl:
27.01.200842.9KB
pasul 1: a realiza conturul usor o linie neagra. apoi ingroasa cat de mult vrei, surplusul cu unPasul 1: CONTUR Pentru a realiza conturul ochilor,traseaza usor o linie neagra. Apoi ingroasa cat de mult vrei, indepartand surplusul cu un betisor de urechi. Pasul 2:ACCENTUARE Foloseste un rimel(negru)bun pentru gene, unul care sa`ti desfaca genele, sa ti le lungeasca si sa ti le ingroase. Pasul 3:CULOAREA Pentru a`ti colora pleoapele, foloseste un fard negru bun. Pentru a intinde culoarea pe toata suprafata dorita,foloseste un buretel(care deobicei se gaseste in cutia fardului).Rezultatul ar trebui sa fie o forma rotunda. Pasul 4:IMPERFECTIUNI Ca orice om, si Bill nu are un ten perfect.El foloseste deseori un fond de ten, pentru a`si acoperi imperfectiunile.Aplica fondul de ten pe fata si pe gat cu ajutorul unui buretel special, nu cu mainile pline de bacterii. Pasul 5:COAFURA Pentru a avea o coafura cat mai sic, foloseste produse de par cat mai rezistente si bune.Cumpara`ti un sampon cu balsam sa iti confere volum si rezistenta.Apoi,cand iti usuci parul,foloseste putina spuma pentru a`l stapani.Ultimul lucru care este fixativul, care il aplici pe parul putin umezit, pentru a`ti mentine forma dorita a parului. Pasul 6:MANICHIURA Fa`ti o manichiura rezistenta, si foarte sic.Foloseste oja neagra, eventual cu modele albe.
30.12.200739.3KB
satzi dau o poza noua cu el.,..care contzine 2..ca bonus ptr tinesatzi dau o poza noua cu el.,..care contzine 2..ca bonus ptr tine
09.07.200917.4KB
merge :razz:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: desenemerge :razz: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
20.01.200826.9KB

 
ooo mie imi place..te rog nu mai scrie deajuns ca ma dor ochii de nu mai pot de la culorle asteaooo mie imi place..te rog nu mai scrie prescurtat...e deajuns ca ma dor ochii de nu mai pot de la culorle astea decshise incat imi dau lacrimile e super marpha... doamne e fff diferit fatza de cenusareasa(povestea).... ce bine ca a fugit.... oh...bill sufera?? ce dragoste a pierdut habar nam... ce stiu e ca vreau un next si ca ficul asta o sa aiba succes ..la mine la altzii nuj... in fine.... deci vreau next.... :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
02.04.200824.2KB
am o poza super sa intzelegi daca nu..trrduc :rotfl:  :rotfl: funny videoam o poza super tare... sper sa intzelegi daca nu..trrduc :rotfl: :rotfl:
23.06.200948.6KB
sa nu va speriati :d pozele noastre...sa nu va speriati :D
10.03.200824.9KB
deci nu mai pot de ras  cand deshcid pc si vad ppoza asta :rotfl: my desktopdeci nu mai pot de ras cand deshcid pc si vad ppoza asta :rotfl:
10.09.200927.8KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun:
16.07.20086.2KB
so...ce  sobolan  gras :rotfl:  :rotfl:so...ce sobolan gras :rotfl: :rotfl:
20.07.200821.5KB
:hi: picture about bill......:hi:
15.02.200850.5KB
mai lasatzi-ma cu vampirii vostrii :uimit: 

k eu knd eram mik aveam o fobie pt vampiri :x  :xmai lasatzi-ma cu vampirii vostrii :uimit: k eu knd eram mik aveam o fobie pt vampiri :x :x nu-mi plac vampirii...mai bn ingeri,chiar dak sunt negrii :nebun: :nebun:
02.07.200848.3KB

 
asta e pus d mne:-Asta e Malvy:D nume pus d mne:-" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.02.200826.6KB
punem doar poze emo..cu tot ce toate despre emo.... :nebun:  :nebun: 
(sorme amerge aici :rotfl: )punem doar poze emo..cu tot ce toate despre emo.... :nebun: :nebun: (sorme amerge aici :rotfl: )
25.06.200930.2KB
ma cheama yana  :rusine: pozele noastre...ma cheama Yana :rusine:
10.07.20084.2KB
timp ce creierasul  lui avea  doar catziva anisori acologiorgika..in timp ce creierasul lui avea doar catziva anisori acolo
11.10.200820KB

 
:rotfl: picture about bill......:rotfl:
16.02.200824.2KB
. picture about bill.......
01.05.200826.3KB
huug:x pozele noastre...huug:X
06.06.200831.7KB
aa..si cand te trreezesti poze?? :zzz: pozele noastre...aa..si cand te trreezesti fortzat..faci poze?? :zzz:
06.08.200837.8KB

 
:rotfl::rotfl:
29.04.200859.8KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
19.01.200833.5KB
:rolleyes: pozele noastre...:rolleyes:
14.12.200827.3KB
mz >:d< stii.... vroiam sa ma loghez shi nu-mi dadea voie.... shi mi-am dat seama k l-ai  :zzz:  msmz >:D< stii.... vroiam sa ma loghez shi nu-mi dadea voie.... shi mi-am dat seama k l-ai schimbat.... :zzz: ms ink odata :-* aveam un nr de la mate... uitasem sa'l sterg =))))
17.06.200827.8KB
InapoiInainte