next plz :hi: si bill ce nesimtit a putut sa fie, auzi la el vorbeste de exa lui de fata cu alex :x
07.06.2008
29.3KB
100:X
09.08.2008
33.2KB
sorry n-am jtiut:D poti s-o stergi
k tot era vorba k s frumosi goi sa va mai pun nijte poze;)
13.10.2008
24.1KB
another one.
10.02.2008
7KB
100.....nice :nebun:
01.05.2008
4.9KB
:rotfl: da..ce neam face fara el
:))
:zzz:
asta nuj daca mai e ..
23.05.2008
31.4KB
inca...si va aparea abia in 2012..pun pariu :cool: :(
31.07.2008
29KB
:zzz:
16.07.2008
47.9KB
mie mia iesit 90 :surprised: :D :D :D
29.06.2008
21.4KB
.Dar arata bine. Daca avea dreadurile nu stiu daca se vedea la fel..asa ii sta bine;x.
07.09.2010
21.2KB
In timp ce Bill si Deedee se departau dinspre grupul de baieti se auzea rasete …..Cadn au intrat in clasa inca nu venise decat o fata…nimeni altcineva…..doar Tom,dar el era afara facand noi “victime”
Fata plangea…
D: Hei……ce ai patit???Nephelle parca nu?
Fata a dat din cap afirmativ….
D: Ce ai patit,Nephelle…..???
Fata s-a uitat spre Bill ca si cum ar fi vrut sa dispara…..
D:Bill….te rog…ne lasi singure putin?
B:Da…nicio problema…..
Si pleca….
D: Ce ai patit deci?
N: Nenorocitul de Tom…….
D: Aham…acum imi dau seama…ce ti-a zis?
N: CA plang din orice…ca nimeni nu ar putea sa se indragosteasca de mine vreodata si chestii din astea….
Deedee o imbratiseaza…
D: Nu il lua in seama…..nu merita atentia nimanui….calmeaza-te…..te rog….
SI Deedee a stat si a mai vorbit cu Nephelle…incet,incet clasa incepu sa se umple de elevi….Ore plictisitoare…..Tom se lua mereu ba de Deedee si Bill,ba de Nephelle….dar nu ii interesau pe ei …..Nephelle era putin afectata,insa Bill si Deedee nu se sinchiseau de ce spunea Tom…..
Dupa ore Bill si Deedee nu s-au dus acasa….s-au dus in parc….S-au asezat pe o banca….Bill cu capul in poala lui Deedee….
B:Deedee……acum e foarte clar…si Serge…pardon Serpentes…..si Ophidia sunt serpi…..serpi in “costume” de oameni….
D: DA ,Bill….asa e……Eu zic ca in seara asta sa ii infruntam….sa le spunem ca am auzit tot….il chemi pe Serge la noi acasa si vorbim amandoi cu ei,ok?
B: Mi se pare o idée buna….Deedee,……sa nu iti fie frica….suntem impreuna…….
D: Nu mi-e frica…..
Seara a venit repede…..Serge era la Ofelia acasa……il chemase Bill….
B: Da…..pei tata,Serge….Eu si Deedee vrem sa va spunem ceva…..Tie si Ophidiei….
S: (putin nervos)Vrei sa spui “Ofeliei”….
D: Nu,Serpentes……a vrut sa spuna Ophidia,nu Ofelia…..
B:Uite…ieri am auzit toata discutia voastra…stim ca sunteti serpi “imbracati” in oameni……
O: Ok…..daca stiti asta,inseamna ca putem sa renuntam la statutul de om….
Si imediat Ofelia a fost invaluita de o lumina verde,orbitoare si apoi in locul in care a fost ea a aparut un sarpe……Apoi si cu Serge s-a intamplat la fel….
O: (in reptomita)O sa va povestim….
B: Ascultam…..
S: PAi……stim ca ati avut visul ala….
D: Da…voi erati serpii aia……dar ce v-a pus Nagini sa faceti….
O: Sa va dam puterile astea pe care le aveti….adica sa va muscam….
B: De aia am avut eu viziunea cu un copil muscat de sarpe…..
D: Dar de ce tocmai pe noi???
S: Pt ca voi erati apti pt a deveni adepti ai lui Nagini…..
B: Si parintii nostri?
S: NAgini are un vechi obicei…pe parintii adeptilor ei ii omoara….
D:Deci parintii nostri…..
O: Nu numai ai vostri…si ai nostri si ai tuturor adeptilor ei…….
B: Si ce trebuie sa facem ca adepti ai acestei regine?
S: Nagini o sa va dea informatia asta…..Bill, sa sti ca pt mine nu a fost o povara sa am grija de tine…..doar ca acum Nagini e cea care e pe primul loc…
O: Noi acum o sa plecam in lumea noastra…va puteti descurca si fara noi de acum incolo….
Bill s-a uitat la Deedee si Deedee la Bill….Apoi s-au intors amandoi spre locul in care acum cateva secunde erau Serpentes si Ophidia….
D:Bill,daca suntem singuri…eu zic…..sa stam amandoi in aceeasi casa…..
B: Da….in a a ta sau in a mea?
D: In care vrei tu…..
B: Pai atunci hai in a mea…..
D: Ok…
Si Bill a a ajutat-o pe Deedee sa isi mute strictul necesar la el acasa…….
A doua zi de dimineata……
D: Ce cauti tu aici?
Atunci s-a trezit si Bill….
B: Cine,Deedee?
D: Uite….(si arata spre un colt al camerei)
Era insasi Nagini……
N: Am venit ssssa va dau ceva……
22.07.2008
13KB
27.07.2008
2.7KB
Ihhh...peste o ora...este oficial ziua gemenilor..implinesc 2o de aniii :nono: :nebun: ceau mai crescuut..aici..o sa punem urarile noastre ptr ei..poze cu la multzi ahni..poze de la petrecerea lor9daca o sa fie0..s.a.m.d....Happy b`day twins!! :nebun:
ah..pe situ oficial..scrie asta
Say Happy Birthday to Bill & Tom
Bill and Tom turn 20 on September 1st, call (323) 767-8310 to wish them a happy birthday!
cine vrea sa sune..sa sune :zzz: :zzz: si sa ne zica si noua cum a fost :rotfl:
31.08.2009
19.9KB
scz de dublu post
18.06.2008
42.9KB
deci,,,:| eu:-&:)
10.02.2008
19.5KB
aici e tot sam :nebun: ador poza asta..e asa de artistca
29.07.2009
42.4KB
:nebun:
19.01.2008
21.8KB
Voi vedeti k aproape plange???nu vi se rupe inima????? =( :( =( :( =( :( :( =( :(
03.02.2008
27.7KB
Asa cum a promis, Tom Kaulitz si-a facut blog. Printre lucrurile pe care le-a dezvaluit acolo se numara faptul ca ii place noul album al lui Eminem si faptul ca Tokio Hotel a participat recent la o sedinta foto (de la care gasiti poze mai jos).
Am cumparat albumul sau imediat dupa ce a fost lansat si de la prima ascultare piesa mea favorita a fost `Beautiful`, marturiseste Tom Kaulitz, intr-un post referitor la noul clip al cantaretului hip hop.
Daca vrei sa vezi si tu videoclipul `Beautiful` al lui Eminem, il gasesti AICI.
In timp ce eu imi iau micul dejun, voi puteti vedea primele poze de la sedinta noastra foto. Inca nu va pot dezvalui prea multe , dar am pozat (filmat) timp de doua zile pana tarziu in noapte si toti am fost nevoiti sa lucram peste program.
Toate astea s-au intamplat din cauza lui Gustav si lui Georg, care au stat o vesnicie la machiaj... ca de obicei.
Oh, si Georg a mancat prea multe banane si a petrecut prea mult timp la toaleta..., povesteste cu umor Tom Kaulitz.
Mi-a luat o zi intreaga sa gasesc niste poze cu Bill... unele care sa fie destul de decente pentru a vi le putea arata
Ma credeti sau nu, chiar am reusit sa gasesc cateva!, a mai scris Tom, care, pentru credibilitate, si-a ilustrat postarile si cu niste imagini (pe care le puteti vedea dedesubt).
09.07.2009
23.9KB
Lisa :zzz:
22.06.2009
42.3KB
tot dulcik ai ramas alex.... :nebun:
mai ai poze???
asa deci/.....noul meu loock.... :nebun:
05.02.2008
16.2KB
:nebun: cve privire
08.07.2009
22KB
:hi:
12.08.2009
8.3KB
tot yo
20.01.2008
22.4KB
ce fane norokoase =(
17.01.2008
38.8KB
:nebun:
20.08.2009
10.8KB
:zzz:
19.01.2008
56.8KB
tom a scris pe situl sau
We’ve organized our first event already and will also perform our brand new single there! August 27th is the date and you can find all the info you need HERE.
deci au schmbat data
prima melodie apare in auguss..vaaaiii abia asteeept
si uitatzi o poza
cu imaginea nolui album..so taaareee :nebun: :nebun:
23.07.2009
62.1KB
aici zicetzi de cat timp suntetzi fani th...si cum atzi ajuns sa fitzi...
eu sunt fan th de un an si ceva ......am fost fana rbd inainte de a fi fana th....da sormea a tot auzit de th astia si a scos ceva muzik cu ei...la inceput mi s epareau oribili ...dupaia sormea apus din greseala muzik lor in folderele mele cu mizik .....si.....am ascultat si mia placut...la inceput nu aveam decat 6 sua 7 melodii acum am mult mai multe.....sunt si voi fi fana th 4 ever.....vam zis povestea mea......
next!!!??? :zzz: