Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
urmez eu:p :zzz:  :zzz: 

dati`va la o parte k va sparg sa moara mama :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:asa:P frumoase toate:X:X: acuma urmez eu:P :zzz: :zzz: dati`va la o parte k va sparg sa moara mama :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.02.200838KB
:nebun:  :nebun: picture about bill......:nebun: :nebun:
16.07.200836.9KB
:zzz:  :nebun:  si fusta de sus la fel: :nebun::zzz: :nebun: SI fusta de sus la fel: :nebun:
31.10.20115.8KB
ku fata pun eu altadata k aku nu gasesc pozele noastre...ku fata pun eu altadata k aku nu gasesc
29.01.200828.4KB

 
da..numai ca sunt incalcate granitzele emo de catre care jignesc emo si totusi copiaza in nesimtzireda..numai ca sunt incalcate granitzele emo de catre pitzipoance care jignesc emo si totusi copiaza in nesimtzire
09.07.200917.3KB
spring nicht
27.07.20082.4KB
:rotfl:  :rotfl: hi'hi :)) unele se potrivesc f bine :nod: numele lor....:rotfl: :rotfl: hi'hi :)) unele se potrivesc f bine :nod:
20.01.200845.2KB
bay tu mai continui ficul asta? :x 

haide may k vreau sa stiu ce se intampla, k sunt in ceata nubay tu mai continui ficul asta? :x haide may k vreau sa stiu ce se intampla, k sunt in ceata nu mai inteleg :uimit: :uimit:
27.05.200824.6KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: 

nume: lafee alias christina klein
data nasterii: 9.12.1990 
zodie: cls.info............ :nebun: :nebun: :nebun: Nume: LAfee alias Christina Klein Data nasterii: 9.12.1990 ZOdie: Sagetator SCoala: cls. 9 Hobby: dansul, inotul, cantatul Familie: mama, Keriakulla (din Grecia), tata, BErnahrd (neamtz), Andreas (fratele) Locuiesc in preajma lui Aachen Musik: pop si rock! Idolii ei: evanscence, christina aguilera, anastacia Mel preferate: so sick (ne-yo) si pump it (BEP) MAncarea preferata: trachana (supa greceask) Culoare: galben
03.07.200822.6KB
bill: un dupa sa ma bill...Bill: Tooooom!!!!Uite un paianjen!!!Toooom!!!Vine dupa mine!!!!Vrea sa ma manance!!!!!Toooooommmm!!!
05.08.200930.5KB
:nebun: picture about bill......:nebun:
10.08.200933.7KB
va dau ban daca  facetzi  off  topic... :nono: 
si  nu ca  s e tsrica  aparatul  daca fac am  facutva dau ban daca facetzi off topic... :nono: si nu ca s e tsrica aparatul daca fac pooze... si am facut una cu webu si vo pun ca nus evede chiar asa de bn... :limba:
03.07.200811.1KB

 
scz nam fost intrata ma dadea la tare lor




a fost super atre faza cu scz nam fost intrata ma dadea inspiratzia pafara,,,,,, *scriam la fic* super tare desaprtzirea lor a fost super dulce.... foarte atre faza cu "tom bate ain geam facandui diferite semne deei ca sa urce in autocar :rotfl: :rotfl: ce lighioana.... doamne canta melodii care le stiam la 5 ani :zzz: :rotfl: :rotfl: siper comic..... :rotfl: :rotfl: :zzz: copchilu asta nare leac :nebun: :nebun: sa inteleg ca <>pt commenturi asta insemana multzuesc ptr commuri??? nu stiu japoneza da banuiam..... :zzz: nui nik...te si inteleg la cate nexxturi ai dat numaia zi :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :zzz: eu abia astept ziua de maine..... :nebun: :nebun: nexxxtttt :zzz: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl:
08.02.200829.4KB
nuj cn e dar e super dragutz de monstruos =)) 100 
yo ador poza asta notanuj cn e dar e super dragutz de monstruos =)) 100 yo ador poza asta
13.04.20084.4KB
asta e pisicul meu tucky  :rusine: 
are 4 ani :zzz:

nu stiu pe unde e poza originala cu el dar o saasta e pisicul meu Tucky :rusine: are 4 ani :zzz: nu stiu pe unde e poza originala cu el dar o sa mai caut :zzz:
25.01.201039.7KB
fricosu' :zzz:fricosu' :zzz:
04.01.20084KB

 
in park k rolele :rotfl: da sa fiu shy yo akolo tot k rolele :hi: ah shy sa nu uit sa fie shy k tomin park olimbandu-se k rolele :rotfl: da sa fiu shy yo akolo tot k rolele :hi: ah shy sa nu uit sa fie shy k tom :cool: :nod: :rolleyes: :hi: :D :D
09.02.200823KB
:rotfl: tom und chantelle:rotfl:
25.06.200927.6KB
cam asa ar fi fata ideala ptr joasa decat mine cu 10 cm
culoare la de nu te cu ea
ce sa fie cel maicam asa ar fi fata ideala ptr bill...... inaltime:mai joasa decat mine cu 10 cm culoare parului:inchis la culoare stil de imbracaminte:nu conteaza caracterul:copilaroasa,nebunatica,sa nu te plictisesty cu ea ce sa fie cel mai important pt ea:dragostea pieptul:nu are importanta mainile:foarte moi ,ca ale unui copil mic ce muzica sa asculte:nu conteaza unde sa traiasca:cel mai mult as vrea sa traiasca undeva in afara germaniei.daca se va afla intr-un alt loc oras sau tara ,atunci va fi mai bn trb sa fie fana sau pur si simplu sa nu stie de voi:nu stiu principal este sa ma iubeasca pe mine nu bani mei unde vrei sa o intalnesti:pe strada ,totul sa fie intamplator ....mijto...nu prea sunt...luatzi o foaie si un pix si bifatzi ce calitatzi vetzi din astea si ce nu... :rotfl:
29.12.200734.1KB
uitatazi kat de gay ii christian ala:))) :nod:  :uimit:  :finger: bill vs. christianuitatazi kat de gay ii christian ala:))) :nod: :uimit: :finger:
20.01.200817.1KB

 
si asta e pe timpurile bune picture about bill......si asta e veche.,,..de pe timpurile bune
08.08.200947KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.02.20088.5KB
sorrysorry
07.02.200823.8KB
buzznet: any specific plans for day this year? if so who are you spending it with and i wish i hadBuzznet: Any specific plans for Valentine's Day this year? If so who are you spending it with and where? Gustav: I wish I had plans! Unfortunately, our vacation ended in mid January so that’s it for our spare time. On Valentine's day we’ll be in the middle of our North American club tour, which we are really looking forward to. Buzznet: If you were to stay at home this Valentine's Day and watch a movie with a loved one, what movie would you watch and why? Bill: First, I would get some Iced Tea ready, make Popcorn and get lots of candy. Then I would grab a big blanket and get in close with my girl. Unlike Tom I would probably rent a stack of love stories...whatever she likes. Luckily I am a person who enjoys movies that most girls usually favour. Don’t get me wrong, I also like to watch horror movies on occasion but that’s reserved for the time when I am on tour with the other guys. Buzznet: Have you ever received a love letter from someone or have you ever written a love letter to someone? If so who was it from or to and what did you or that person say? Tom: I receive tons of love letters and Valentine's Cards – which unfortunately never happens to the other three guys. (He laughs) Bill, Georg & Gustav have to send cards like that to themselves. Seriously, on occasions like Valentine's Day, we all receive very special mail. Beautiful pieces of fan made art, stuffed animals and a lot of other great presents where fans clearly put a lot of effort in. It looks like our fans really take the time to think about what to send us…come to think of it: many days of the year feel like Valentine's Day to me :-) Buzznet: Are you going to tell someone in particular you love them this Valentines Day? If so who is it and what makes this person deserve your love? Tom: Well, the long list of phone numbers in my cell phone consists of 90% females – so you shouldn’t ask me “if” but rather “how many” girls I will tell that I love (laughs). I also know who Georg will tell that he loves – his reflection in the mirror. To be honest, all of us are single at the moment so there are no girlfriends that we will be sending a love message to (but if I want to, I have the option to use the enormous contact list in my cell ;-) Buzznet: What do you do when trying to set the mood for a romantic date? What does the date consist of, where does it take place, what do you wear, cook, listen too, go? Georg: I would just try to be who I am and not put on any fancy cloths to impress the girl. I mean obviously I am very happy if a girl dresses up for me but I also don’t want her to pretend to be someone she’s not. To create a romantic mood, I would take her out to a beautiful restaurant. Well, now that I think about it, I would probably prepare a meal myself – that’s more intimate. It might taste better in a restaurant but my pasta is definitely also worth a try!
15.02.200838.1KB

 
:hi: kiki kannibal:hi:
06.11.200932.6KB
ally: 9..
tom se ridicase in fund si se frecase la ochii pregatit micul  asa mancam pe avion da eAlly: 9.. Tom se ridicase in fund si se frecase la ochii lenes.. Ally:..am pregatit micul dejun.. Tom: perfect..si asa mancam pe avion da e mai bn asa.. Se ridicase din pat..isi daduse pantalonii scurtsi jos..si restul hainelor..si ramase gol..isi cotroboise prin lucruri..isi luase o pereche de boxeri..niste blugi si un tricou si intrase la dus.. In timpu asta..am aranjat patul si m-am dus in bucatarie.. Telefonul incepuse sa sune..era devreme..credeam k ii didi si vroia sa imi ureze drum bun.. Ally: da.. X: credeai k am uitat de tine? M-am speriat..era iar obsedatul ala.. Ally: ce mai vrei?.. X: sa stii k ,chiar daca pleci..nu o sa scapi de mine..esti a mea.a mea.nu a lui..nu ai cum sa fii a lui..esti doar a mea.. Si i-am inchis..ma speria tonul de obsedat cu care imi vb..cand am lasat telefonul in furca venise si tom stergandu-se in par.. Tom: cine era? Si m-am asezat pe canapea..era socata..cum putea spune ca sunt a lui.. Ally: era..o fost.. Tom: ala? Si se asezase jos langa mine si ma luase in brate.. Tom; ce tsio zis? Ally: exact? Tom; daa.. Ally: “ sa stii ca chiar cada pleci..nu o sa scapi..esti a mea..a mea..nu a lui..nu ai cum sa fii a lui..esti doar a mea”..si i-am inchis.. Se ridicase de langa mine..si se sprijinise de dulap..injurase ceva..apoi date un pumn in perete.. Tom: banuiesti pe cineva? Ally: nu.. Tom: ce obsedat..si asa..stai linistita..nu are cum sa itsi face cava..promit.. Si o ciugulit..m-am schimbat si am plecat..spre locul unde trebuia sa aterizeze avionul … Avionul sosise..ne-am urcat si cam in 1h ajunsesem in NY….ne dezbarcasem..si tocmai atunci..venise o masina.. Tom: vii? Si am plecat dupa el..am urcat in masina..si mi’am lipit capul de geamul rece.si mi’am pus mainile pe burta..atsipisem.. M-am trezit.intr’un pat…urias..era o camera draguta..era o culoare superba..un turquaz..si …mobile era fain..m’am ridicat in “ capul oaselor” si am vazut k bagajele mele erau goale..pe noptiera era un biletsel.. “ Ai adormit..nu ma lasat sufletul sa te trezesc…am stat umpic cu tn..te’am mangaiat..te’am pupat..ti’am despachetat hainele si lucrurile si le’am bagat in dulap..am plecat pana la firma..nu esti singura esti cu nana..femeia care m’a crescut pe mine si pe bill..ai grija..vin repede..promit..”.. Am strans biletul la piept..m’am ridicat ..mi’am luat pe mine o pereche de blugi..si un tricou.. Ally; vai..imi trebuie haine..nu ma mai incap hainele.. siii burticaa:
14.11.20104.6KB
si tu?pizza..vrei si tu?
03.02.200836.9KB
98  fluturii traiesc doar o zi 

au nevoie de shi altii au nevoie de ea

da' imi place rochia98 fluturii traiesc doar o zi au nevoie de libertate km shi altii au nevoie de ea da' imi place rochia :nebun: ya ya :nebun: :rotfl: :rotfl:
14.10.200883.9KB

 
si acum altele :dsi acum altele :D
17.01.200817.8KB
am toate pozele posibile cu ei..si uite una noua sam llansingam toate pozele posibile cu ei..si uite una noua
29.07.200930.9KB
plaje poza... =(  =(  =(  =( ..am poster cu ea...si e =(( picture......biluzz...nu-mi plaje poza... =( =( =( =( ..am poster cu ea...si e najpa...=(( =((
08.02.200848.8KB
asta este tatal lui anna (si el va fii in fan fic si vor fi si conversati intre el si anna) my storyasta este tatal lui anna (si el va fii in fan fic si vor fi si conversati intre el si anna)
17.02.200825.6KB

 
=p~ picture about bill......=p~
19.01.200812.8KB
ce drq??amgata!zambbim ce drq??am castigat!!!!
03.02.200830.7KB
big boy gif-uri & avatareBig BoY
30.12.20073.4KB
opssss am uitat poza :rusine:  :rusine:  :rusine: notaopssss am uitat poza :rusine: :rusine: :rusine:
09.08.200931.2KB

 
:hi::hi:
12.08.200924.4KB
ok
lisa :ok Lisa :
22.06.200940.2KB
eu..8-| pozele noastre...eu..8-|
20.01.200836.4KB
tom :) bill si tom-papusiTom :)
17.01.200834.9KB
InapoiInainte