Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
vazuse o pasare :rotfl:  :rotfl: asha fake el mereuvazuse o pasare :rotfl: :rotfl: asha fake el mereu
10.01.201060.9KB
tomy again :rotfl:Tomy again :rotfl:
19.01.200815.7KB
dragutzzz :nebun: notadragutzzz :nebun:
27.04.200928.7KB
yo fara photoscape mor... :nebun:  :nebun:  :nebun: pozele noastre...yo fara photoscape mor... :nebun: :nebun: :nebun:
31.03.200831.4KB

 
:nebun: durch den monsun:nebun:
27.07.20087.4KB
deci ..dak stiti faza....:i believe i can fly! =)))))) bill...deci ..dak stiti faza....:I believe I can fly! =))))))
07.02.200825KB
numai drogatii si caut eu aici? intru un “local”ca asta, daca se poate numi asa,ma asez la o masaNumai drogatii si alcoolcii,ce caut eu aici? Intru un “local”ca asta, daca se poate numi asa,ma asez la o masa undeva in spate ca nimeni sa nu ma observe ,insa cineva isi face aparitia langa mine parea dragut dar in acelasi timp si periculos ,se asaza si ma intreaba: x:hmm nu comanzi nimic? R:momentan nu Deschide ochii si se uita la mine ca la felu` 14 ma ridic usor sa nu par vre’o salbatica si incerc sa ma “deplasez” dar de unde ma prinde de mana si spune: x:cum te cheama? R:lasa ma ! si ce te intereseaza pe tine ? X:hmm eu sunt mike tu? R:ok fie .eu sunt renee aqm pa-pa M:da` stai ma ca nu musc  R:ba da si lasa ma Tot tragea de mine sa stau jos eram speriata,emotionata sau...?? trebuie sa recunosc era dragut insa cam tupeist pentru primele 5 minute de cand ma cunoscuse. R:decii lasa ma naibi in pace tippppp Atunci il vad pe el,vaii cat suferea dar de ce mai vorbesc eu sunt cea care trebuia sa planga nu el ,el care imi spuse se clar ca pentru el ea(adica linda sora mea ,cea care a murit) a fost o distractie.Privirea lui este dusa spre mine in timp ce eu ma certam cu el :mike ,o face pe salvatorul si se da drept iubitul meu why?? y:baiii esti prost sau te faci? Las’o e prietena mea acum cara te  m:da` si cu ce ocazie ea statea singura eu de obicei stiu ca baietii asteapta fetele nu invers..:| Nush de ce fac asta dar il i`au de gat pe mike si ii spun usor de mai vedem atunci mike sambeste triumfator si ii arata lui “Y” _|_ si pleaca usor spre iesire R:ce cautii aici tom!?? Si cu ce drept te bagi u ? T:uite asa ...tipai ca nebuna si nu mai fa acum pe “fetita dulce” hmm la inmormantarea ei (nici nu avea curaj sa i pronunte numele) plangeai acum ce ? sti ce? Esti o .... Nu poate sa spuna nimic ca si`o ia ,si avea si dreptate pe cine pacalesc eu? Pe el in nici un caz ,si de ce trebuia sa fiu acasa plangand si cerandu mi iertare incontinuu:-< atunci tom imi intoarce imediat palma dar usor ca nimeni sa nu o observe si ma da afara din local iesind si el cu mine T:daca te mai atingi de fata mea ma ating e ute tine mai rauuu R:sii cu ce drept imi vorbesti tu asa mie? Esti un idiot recunosc ca am gresit acum ce vrei sa fac? t:de ce acolo o faceai pe “surioara model” si acum umbli in cluburi +d’asta u am spus calar mie nu mi’a pasat tu una o faceai pe indurerata si aqm? R:stii ce ? e mai bine sa nu stii mike
06.04.201039.3KB
frau billa  :rotfl:  :rotfl:  hai ma ca e coool


 :nebun: 
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picture aboutfrau Billa :rotfl: :rotfl: hai ma ca e coool :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
23.05.200835.8KB

 
aici mi se pare ca are extensii nu dreaduri :) 
sper ca poza asta ati vazut-o :zzz:  :zzz:  :zzz:aici mi se pare ca are extensii nu dreaduri :) sper ca poza asta ati vazut-o :zzz: :zzz: :zzz:
03.06.200932.8KB
pai ..mama ma ma ce  zimty cand..pai ..mama ma pocneste...si..ma doare...=))))))))..si farte'miu...si ma doare...=)))))
15.02.200838.1KB
:rolleyes: pozele noastre...:rolleyes:
07.02.200833KB
:rotfl:  :rotfl: dreadurile lui tomitza:rotfl: :rotfl:
19.08.200944.8KB

 
asa billule pt ani-fani :rotfl:  :rotfl: picture about bill......Asa Billule pt ani-fani :rotfl: :rotfl:
19.01.200817.5KB
:rotfl: nota100000000000000 :rotfl:
21.02.20095.4KB
id`urile noastre!Gothic_moments_4you
21.01.200830.2KB
si aici bill is heaving a i guess...si aici
08.07.200822.2KB

 
my desktop my desktopmy desktop
16.06.200845.2KB
a doua poza picture...a doua poza
25.12.200833.3KB
bob bryar( tobe)-> :*:*:*my chemicalBob Bryar( tobe)->
01.07.200843.8KB
naios

imi  palce  stilul  tau

si parul  si  ochii

 :nebun:  :nebun: pozele noastre...naios imi palce stilul tau si parul si ochii :nebun: :nebun:
08.07.200847.8KB

 
sa pun shy eoh k mn ...nu preah imi plk cum arath dar nah..:x pozele noastre...sa pun shy eoh k mn ...nu preah imi plk cum arath dar nah..:X
23.10.200942.5KB
die straßen leer 
ich dreh mich um 
die nacht hat mich verloren 
ein kalter wind 

die welt erstarrtDie Straßen leer ich dreh mich um Die Nacht hat mich verloren Ein kalter Wind Die Welt erstarrt Die Sonne ist erfroren Dein Bild ist sicher Ich trag's in mir Über 1.000 Meere Zurück zu dir Zurück zu uns Wir dürfen unseren Glauben nicht verlieren Vertrau mir. . . Refren: Wir müssen nur noch 1.000 Meere weit Durch 1.000 dunkle Jahre ohne Zeit 1.000 Sterne ziehen vorbei Wir müssen nur noch 1.000 Meere weit Noch 1.000-mal durch die Unendlichkeit Dann sind wir endlich frei... Irgendwo ist der Ort, den nur wir beide kennen lief alles anders als gedacht der Puls in den Adern ist viel zu schwach doch irgendwie schlagen uns die Herzen durch die Nacht vertrau mir Wir müssen nur noch 1000 Meere weit durch 1000 dunkle Jahre ohne Zeit 1000 Sterne ziehn' vorbei wir müssen nur noch 1000 Meere weit noch 1000 Mal durch die Unendlichkeit dann sind wir endlich frei Niemand und nichts nehm' wir mit und irgendwann schaun' wir auch jetzt zurück 1000 Meere weit 1000 Jahre ohne Zeit 1000 Meere weit 1000 Sterne ziehn' vorbei vorbei lass dich zu mir treiben ich lass mich zu dir treiben Wir müssen nur noch 1000 Meere weit durch 1000 dunkle Jahre ohne Zeit 1000 Sterne ziehn' vorbei wir müssen nur noch 1000 Meere weit noch 1000 Mal durch die Unendlichkeit dann sind wir frei Lass dich zu mir treiben ich lass mich zu dir treiben 1000 Meere weït... super tae melodia...si a intrat direct in topuri.... :dinti: :dinti: :dinti: :dinti: :dinti: :dinti:
03.01.200822.1KB
ca tot vorbim de tom,nu vi se pare k seamana putzin q sean paul? :rusine:  :zzz:  :zzz: bill areca tot vorbim de tom,nu vi se pare k seamana putzin q sean paul? :rusine: :zzz: :zzz:
20.08.200916.2KB
ce misto

ii sta bn cu un copil in brate :nebun:  :nebun:  :zzz:ce misto ii sta bn cu un copil in brate :nebun: :nebun: :zzz: naiz:X:X:X:X
04.06.20089.1KB

 
linda albastru intenslinda
31.05.201035.4KB
deci sa stiti k il ii pune mancare in farfurie degeaba :nono:deci sa stiti k il plateste..nu ii pune mancare in farfurie degeaba :nono:
22.03.20089.2KB
old bill who's missing this?old bill
01.04.201012.9KB
david: managerul trupei tokio o proasta cu 2 fetze care spera sa o bage lumea in seama, dar dinDavid: managerul trupei Tokio Hotel Mimi: o proasta cu 2 fetze care spera sa o bage lumea in seama, dar din cauza ca le barfeste pe fete, in gen, ramane cu buza umflata… 16 ani
02.09.200915.2KB

 
..
01.05.201037.2KB
:nebun: picture about bill......:nebun:
29.04.200829.3KB
aa..poza de adooo.r.am gasit una noua cu el..

e mijto ca pune si poze noi :nebun: 
si chiar seaa..poza de profil..da..o adooo.r.am gasit una noua cu el.. e mijto ca pune si poze noi :nebun: si chiar se tzine de el..si a facut o greseala..mai multe bill ii corecteaza greselle .. :rotfl: ce cute
29.07.200921.5KB
10 ani zilele noastre de nastere10 mai.......23 ani
01.04.20085.7KB

 
=))))))) picture about bill......=)))))))
05.02.20084.9KB
;)) :nebun:;)) :nebun:
23.05.200821.1KB
:rusine:  :rotfl: picture about bill......:rusine: :rotfl:
19.01.200824.8KB
ma concentrez :rotfl: picture about bill......ma concentrez :rotfl:
18.04.20084.5KB

 
yanna. inca nu are un nume; va las pe voi sa il alegeti, mai tarziuyanna.
10.02.200815.5KB
am njte pzoe anu le pun ptr ac elk voifolosi ca profil mai altele care nu le pot folosi :nebun:am njte pzoe nooi..superbee..d anu le pun ptr ac elk voifolosi ca profil mai acusika..pun altele care nu le pot folosi :nebun: :nebun:
06.07.200917.5KB
are un prieten sau prietena ca nici nu stiu ce`i ala/aia care vrea s afie dublura lu tom..iaute pozaare un prieten sau prietena ca nici nu stiu ce`i ala/aia care vrea s afie dublura lu tom..iaute poza
30.06.200945.7KB
pt mine nu e chiar th the mai sunt si alte :nebun: kanon(an cafe) vrea tokio hotel in turneul anPt mine nu e chiar asa...adica Th The Best.....dar mai sunt si alte trupe.....ador j-rockul..... :nebun:
27.02.200819.5KB
InapoiInainte