!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login
POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Kitana Profile
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 48 ani |
|
|
alinutza_freiheit89
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
cine ar commenta.. la cat e de mijto melodia asta..... 
12.4KB
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
daa x mel mea preferata:d
adika si 'rette mich' si 'spring nicht'
<333
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
da cik .... zicetzimi si mie cum s etraduce?? ca cik a aparut varianta pe engleza... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
Strazile sunt pustii, sunt pregatit Noaptea m-a pierdut Un vant rece Lumea se transforma in gheata Soarele e inghetat Poza ta e in siguranta, o port in mine Peste 1000 de mari inapoi la tine Inapoi la noi Nu trebuie sa ne pierdem increderea Ai incredere in mine
Trebuie sa mergem peste 1000 d mari departare Prin 1000 d ani intunecati si fara timp 1000 de stele trec pe langa Trebuie sa mergem peste 1000 d mari departare De inca 1000 de ori prin infinitate Apoi suntem in sfarsit liberi
Undeva in locul asta Pe care numai noi il stim Totul a mers altfel dekt am crezut Pulsul din vene este mult prea slab Dar cumva inimile noastre Bat in noapte Ai incredere in mine
Trebuie sa mergem peste 1000 d mari departare Prin 1000 d ani intunecati si fara timp 1000 de stele trec pe langa Trebuie sa mergem peste 1000 d mari departare De inca 1000 de ori prin infinitate Apoi suntem in sfarsit liberi
Nu luam pe nimeni si nimic cu noi Si cateodata ne uitam inapoi 1000 de mari departare 1000 de ani fara timp 1000 de mari departare 1000 de stele trec pe langa Lasa-te condusa catre mine Ma las condus catre tine Ai incredere in mine
Trebuie sa mergem peste 1000 d mari departare Prin 1000 d ani intunecati si fara timp 1000 de stele trec pe langa Trebuie sa mergem peste 1000 d mari departare De inca 1000 de ori prin infinitate Atunci suntem liberi Lasa-te condusa catre mine Ma las condus catre tine 1000 de marï departare

_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
stiam asta...vroiam traducerea in engleza a titlului... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
chelsssy
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
|
|
asta ii cea mai sexy melodiiiiiie i love it!
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
haidetzi k am faqt eu un comentariu a la profa mea de romana
Strofa 1: Descrierea peisajului este destul de reusita,avand in vedere epitetele si figurile de stil folosite.Desi nu exista rima acest amanunt nici nu se observa. Strofa 2: In aceasta strofa sunt descrise sentimentele ascunse ale autorului pentru o anumita persoana,din care reiese ca si dupa moartea acestora dragostea lor nu va muri. Strofa 3: De aici reiese faptul ca daca cei doi sunt impreuna pot trece peste orice,iar autorul ii cere iubitei sale sa aiba incredere si sa se lase condusa de catre el. Refrenul in nou figurile de stil isi fac aparitia,ele imbinantu-se armonios cu descrierea iubirii lor.
L-am faqt aqm la repezeala k am vazut topicul..v-as fi faqt ceva muult mai bun dar mi-e km lene...scz promit k ma revansez 
Modificat de th_4ever (acum 17 ani)
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
cata sensibilitate 
|
|
| pus acum 17 ani |
|