Pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Tom dezvaluie pentru prima data in BRAVO ce se intampla de fapt in Tokio Hotel!
"Sex cu groupies? Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute!"
Au atat de multe in comun - si totusi sunt atat de diferiti! Saptamana trecuta, Bill, vocalul Tokio Hotel, a uimit in BRAVO cu confesiunea sa in ceea ce priveste iubirea: "Nu am mai fost indragostit de doi ani, ma simt cateodata singur." Acum surprinde si fratele sau geaman Tom cu o marturie legata de viata privata! Mult ravnitul chitarist marturiseste exclusiv in interviul pentru BRAVO, ca el nu traieste chiar in abstinentza, ca fratele sau. Ca se poate in tampla cateodata ca el sa aiba o fata pentru o noapte! Si ca s-a culcat deja cu o fana! O privire aruncata in culise! Ce se intampla de fapt in Tokio Hotel! Pana acum doar a cochetat cu subiectul acesta. Asta dupa mottoul: Un gentelman tace si face. Totusi BRAVO a reusit! In sfarsit Tom dezvaluie secretul unei nopti fierbinti, cu o fana!
BRAVO: Sex cu fane - cum sta treaba de fapt?
Tom: Se poate intampla! Printre fanele noastre sunt fete foarte dragute! De ce ar trebui sa exclud varianta asta? (ranjeste!)
BRAVO: Aha! Ai avut vreo experienta deosebita cu o fana?
Tom: A existat un caz anul trecut in timpul turneului "Schrei". Ca de fiecare data dupa un concert am plecat cu masina la hotel, in fata caruia stateau cateva fane. Timp de vreo 30 de minute am dat autografe, si apoi am vrut doar sa ma duc in pat.
BRAVO: Mai exact?
Tom: Am urcat cu liftul. In drum spre camera mea era o fata. Cand am trecut pe langa ea mi-a zambit foarte frumos. I-am zambit si eu, si apoi m-am dus in camera mea.
BRAVO: Deci nu s-a intamplat nimic?
Tom: Ba da, ba da (rade)! Peste cateva minute a ciocanit cineva la usa mea. Tocmai dadusem drumul la apa de la cada si deschisesem geamul. Deodata, fata de pe hol era in fatza mea si mi-a zambit. Mai intai am intrebat-o ce s-a intamplat. A spus doar ca i-ar placea sa petreaca putin timp cu mine, si a zambit pervers. Atunci am zis: "Bine bine, sa stam putin de vorba in camera de hotel..." La asta a ras foarte dulce. Apoi am lasat-o sa intre. Intotdeauna dupa concerte sunt putin vulnerabil din punct de vedere emotional, si nu prea gandesc limpede (ranjeste)! Dupa o secunda m-am gandit ca poate e o greseala sa las pur si simplu o necunoscuta in camera mea. Dar era deja acolo, doar nu puteam sa o dau afara, nu?! (ranjeste ( :lol mi se pare logic :lol )
BRAVO: Si apoi ati sarit direct in cada, sau cum?
Tom: Nuu! Am oprit apa si am luat ceva de baut din minibar. Draperiile erau complet trase (inchise adica), dar nu pentru ca o asteptam pe fata. Mereu le trag si imi pun cartonasul cu "Va rog nu deranjati!" la usa, chiar si cand stau mai multe zile intr-un hotel. Nu suport cand intra cineva in camera mea, chiar daca doar ca sa umple minibarul. Oops, deviez de la subiect...
BRAVO: Povesteste ce s-a intamplat mai departe?
Tom: Ne-am asezat pe pat si la inceput pur si simplu doar ne zambeam. Intre timp s-a uitat pe furis la televizor, dar de zis nu a zis nimic. Atunci i-am zis: "Pentru o persoana care vrea sa poarte o conversatie, esti cam tacuta." A ranjit din nou si s-a tras mai aproape de mine. Si na, apoi am inceput sa ne dezlantuim.
BRAVO: Si cum a fost?
Tom: A fost super! Cred ca am avut amandoi parte de o seara frumoasa. Bineinteles ca nu o sa dau detalii. Dar tipa avea 17, aproape 18.
BRAVO: Ati "sarbatorit" ziua ei de nastere?
Tom: Nu (rade)! Ziua ei era peste cateva zile. Dar ar fi fost distractiv.
BRAVO: Ce s-a intamplat dupa sex?
Tom: Ni s-a facut o foame de lup, asa ca am sunat la room-service. Din pacate era deja dupa 11 si nu mai era decat meniul de noapte. Dar aveam asa o pofta de paste cu sos de rosii si smantana, ceea ce era in meniu doar ziua. E mancarea mea preferata si voiam sa vad daca ii place si ei. Asa ca am negociat cu tipul de la room-service vreo 10 minute, pana ce a cedat. Si putin mai tarziu mancam in pat paste cu sos de rosii si smantana, si cu parmesan proaspat.
BRAVO: Au mai urmat asemenea nopti ca asta?
Tom: Nu, chiar daca a fost frumos, totul a ramas la noaptea asta. I-am cerut numarul de telefon, si ea mi l-a dat. Mi-a zambit si mi-a zis ca si asa nu o voi suna, si ca nici nu se asteapta la asta, si nu pot sa zic mai mult. Nu a spus-o ca pe un repros, ba chiar mi s-a parut dulce.
BRAVO: Si ai sunat-o vreodata?
Tom: Nu, inca nu.
BRAVO: O vei suna in timpul urmatorului turneu?
Tom: Poate, dar cine stie ce se va intampla in timpul urmatorului turneu? Nu imi place sa planuiesc chestii de genul asta. E cel mai frumos cand lucrurile astea se intampla in mod spontan! Imi place asta la nebunie, asa sunt eu. Bill e complet diferit din punctul asta de vedere, el asteapta marea iubire, si nu intelege cum pot considera un "one night stand" emotional, indiferent cat de spontan se intampla. Cand ii povestesc asa ceva lui Bill, ar prefera sa ma impuste (rade), dar i-am povestit totusi. Ce sa-i faci..sunt oricum destul lucruri in legatura cu care eu si Bill sunt complet de aceeasi parere.
:rotfl:
29.12.2007
32.9KB
poi..aja am j io o matza la tzara..j o kiama Puma..j doua potai..Molda j Laki..:d
20.01.2008
3KB
:rotfl:
24.01.2008
21.4KB
1o ;x
17.11.2009
27KB
aici punetzi poze cu bill si lafee in diferite ipostaze :zzz:
29.12.2007
35.5KB
k bibi nu am poze...dar mai este rafaela thot varamea
03.11.2009
38.3KB
si in partea asta la fel... :hi:
01.02.2008
22.3KB
:D poza
17.01.2008
32.7KB
Versuri "Tokio Hotel - Salveaza-ma"
Asta trebuie sa fie secretul nostru
Acum sunt ascuns singur aici
Inca mai vad numele nostru pe perete
Si le sterg din nou
Am avut incerede in tine
Dar nu destula ca sa te fac sa stai
Intoarcete
M-am pierdut
Vino si salveaza-ma
Ard chiar nu vezi
Vino si salveaza-ma
Numai tu ma poti lasa liber
Vino si salveaza-ma
Salveaza-ma
Salveaza-ma
Era ca si cum visam
Plansul tau era fals
Imi doresc sa marturisesti
Acum si azi
Mesajul meu de S.O.S
la radio
Singura sansa sa iti arat ce simt
Auzi?
Vino si salveaza-ma
Ard chiar nu vezi
Vino si salveaza-ma
Numai tu imi poti da libertate
Vino si salveaza-ma
Salveaza-ma
tu si eu
tu si eu
tu si eu
Pereti vin mai aproape
Mai bine stau deoparte
Inca iti vad umbra
Inca iti simt rasuflarea
Esti aici?
Vino si saleaza-ma
Salveaza-ma
Vino si salveaza-ma
Ard chiar nu vezi
Vino si salveaza-ma
NUmai tu imi poti da libertate
Vino si salveaza-ma
Salveaza-ma
Tu si eu
Tu si eu
Tu si eu
Salveaza-ma
Tu si eu
Tu si eu
Da-mi libertate
Salveaza-ma
buey tot frumoshi erau :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.06.2008
57.3KB
David-este printre putinele persoane care au avut curajul sa plece in cautarea succesului de unul singura fara ajutor .... si a reusit.... acum este impresarul unei trupe de succes din Europa...-35 ani....=>>
06.02.2008
13.5KB
:nebun: :zzz:
04.11.2009
18.1KB
oare alea sunt hainele lui?par prea ordonate :rotfl:
02.01.2010
26.7KB
:uimit:
02.01.2008
4.7KB
:nebun:
31.07.2009
5.2KB
:*:*:*:*
11.02.2008
25.3KB
mdeaa:))
04.04.2010
13.5KB
off topic....:Pai intri la topicul cu ficuri si undeva in partea dreapta jos iti apare adauga subiect nou...piui titlul ficului si prima parte,k?
on:asta e nextul....
Deea s-a intors spre el avand palma pusa pe obrazul pe care a lovit-o Tom……
Deea da sa plece……..dar Tom o opreste…..
D:Lasa-ma……nu vreau sa te mai vad in viata mea…….
T:Sti ce?!?Eu nu mai vreau sa te mai vad nici in viata ,nici in moartea mea…….N-am chef de curve langa mine………
D:Adio Tom…….tot ce te rog e sa nu strici relatia cu Bill… e fratele tau…si nu a fost vinovat de nimic…….
T:Cu el nu o sa stric relatia pt ca nu-i putea rezista unei curve profesioniste ca tine,nuh?
Deea s-a intors si a plecat in vechea ei camera…..
Bill……..singur…deoarece Kythya plecase pana la Danna si Katy ……
B: (plangand si el)Doamne…de ce a facut asta???De ce a luat vina asupra ei???De ce???Oare ce se petrece in camera aia????Daca Tom ii face vreun rau…..Of Doamne….Deea!!!!!!!!!Eu am fost vinovat de tot….de ce ai luat vina asupra ta?!????De ce?????De ce ai inventat ca tu m-ai chemat ,ca tu m-ai sarutat?????Doar eu am fost vinovat de tot…………
Deea s-a imbracat si a fugit din casa aia….nu stia unde se duce…….
D: <>
Plangea infundat……simtea ca pamantul ii fuge de sub picioare…….dupa ce a mai alergat ea pe strazi laturalnice…a lesin rapusa de stres,durere si oboseala………..
Acasa…..
K:Bill,ce ai de plangi???
B:Nimic…nu iti spun….
Kythya s-a dus la Tom …..in camera era dezastru…..totul era aruncat pe jos…..
K:Ce s-a intamplat aici Tom????Si ce are Bill de plange????
T:Plange din cauza Deei…rectific….din cauza curvei de Deea……
K:Tu sa nu vorbesti asa despre ea,ai auzit???
T:Nu-i mai lua atat apararea……sa-l fi vazut pe Bill calare pe ea…chiar in patul asta…sarutandu-se…si daca nu intram eu…..cu siguranta treceau mai departe….
K:Ce ai spus????Deea????
T:Nu Deea….curva pe care o ai ca solista in trupa……..
K:Tu vrei sa spui ca……
T:Da…..si nu Bill a fost de vina…ea l-a chemata aici…ea l-a sarutat…ea l-a provocat….
K:Nu poate fi adevarat…Deea?!?
T:Da…….nenorocita….
K:Si eu care credeam ca e prietena mea…ca voia sa ma ajute…ea voia decat sa mi-l ia pe Bill…….o urasc!!!!!!!!!!!Nu vreau sa o mai vad in viata mea!...
T:Asta spuneam si eu…..
Atunci apare Bill…..
17.03.2008
34KB
3. :nebun:
21.06.2009
33.6KB
:rotfl:
05.02.2008
17.1KB
:rotfl: :rotfl:
zii prietenei tale ca e al mue..
eu ado r dreadurile lui
iash afce coditze
:rotfl: :rotfl:
:nebun: :nebun: :nebun:
xcat e de dragutz
daca sio copiii notrsi o s a fei la fel o s a aviba mare succes
:rotfl: :rotfl: :rotfl: asta a fost o gluam mai mare
:rotfl: :rotfl:
08.07.2008
28.7KB
tom :) :nod:
18.01.2008
59.9KB
love bill kaulitz:X:X:X:X:X xhiar dk no sa te uiti la mn niciodata :X:X:X:X:X:X:X:X: =( =( =(