Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:zzz: imi plac mult:zzz: Imi plac mult tenisii-cizma
31.10.201110KB
my desktop my desktopMy Desktop
04.02.200849KB
:dinti: picture about bill......:dinti:
16.07.20086.6KB
ador ochelarii emo :nebun:ador ochelarii emo :nebun:
09.07.200927.9KB

 
:rotfl: fake photos:rotfl:
07.09.201029.3KB
spring nicht
27.07.20082KB
jumbyyyy!! :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :hi: bill...jumbyyyy!! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi:
20.01.20086.8KB
nota
13.12.200926.2KB

 
vai vai vai..ce sacsy e aista la tom - controlat de politia din hamburgvai vai vai..ce sacsy e aista la volan...:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
05.02.200820.2KB
vampirii sunt intalnitzi peste tot in mai important este daca ii credetzi in ei...eo una sustzin catVampirii sunt intalnitzi peste tot in poveshti...dar mai important este daca ii credetzi in ei...eo una sustzin cat de moolt pot k liliecii sunt vampiri... Ji daca indeji ustuoi in nasul unui vampir ji ceapa un gura ji urechile lui, scapi sigur k ei k o sa fuga la baie k o sa uu usture tot capu d la ceapa ji usturoi :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ji adoooor vampirii...aseara am vazut un film cu lilieci vampiri :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: Deja incep iara zvonurile k vampirii exista=> poate chiar exista....app..va place imag asta?e bunicu :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
01.07.200812.5KB
eu am una :hi: tatuajele lui gustav...eu am una :hi:
10.04.200822.2KB
:wink2::wink2:
30.12.200742.6KB

 
:nebun::nebun:
08.07.200927.8KB
il tine de brat bill is heaving a i guess...il tine de brat
08.07.200829.5KB
alex esti foooarte u suntetzi pozele noastre...alex esti foooarte frumoasa:X:X:X si u lauriko:X:X toate suntetzi frumoase:X:X:X
25.04.200820.3KB
bill o trage pe fata de mana pana cand ajung acasa.
l: hopa, ma , ca mi-ai lasat semne !
b: idioatoBill o trage pe fata de mana pana cand ajung acasa. L: Hopa, ma , ca mi-ai lasat semne ! B: Idioato ! L: :limba: B: Uite cum facem . tu o sa stai inchisa aici ! Am incercat sa ma port frumos dar esti imposibila ! L: Ce ? Nu ! eu nu stau inchisa aici ! :x B: Atunci trebuie sa ma ajuti sa-mi indrept reputatia ! L: Cum ? B: maine vor veni niste prieteni si vreau ca tu sa te porti civilizat si sa stai imbracata cu rochia pe care ti-o dau ! L: Depinde ce rochie ! B: Nu depinde de rochie ! te vei imbraca cum vreau eu ! L: Dar... =( B: Nici un dar ! L: Bine... „stapane” ! B: Incepe sa-mi placa ! Eu trebuie sa plec ! Bill o prinde pe fata si o saruta scurt , dupa care pleca. L: Idiotul ...uuuu ce buze are ! :nebun: Fata deschise dulapul. Acolo gasi haine de tot felul . L: Mama ! :nebun: Fata proba toate hainele pana se opri la o rochie. L:Asta e perfecta. Layla cobori jos unde il gasi pe Bill. B: vad ca te-ai acomodat. L: Imi place rochia asta , atata tot ! B: Si eu care credeam ca n-o sa-ti placa ! L: nu ma cunosti ! Mereu am avut gusturi mai ciudate ! B: Ne potrivim ! Si eu am gusturi mai ciudate ! L: Ma plictisesc ! B: Hai in gradina ! L: OK. Cei doi au mers in gradina tinanduse de mana. L:Woow ! B: Iti place? L:Normal ! Ador florile ! B: Stai aici ! Vin imediat. L:OK. In timp ce fata se bucura de frumoasa priveliste , Bill veni cu un trandafir negru. B: Pentru tine. L: Trandafir negru ?? Mereu mi-am dorit unul ! B: Acum il ai ! poti veni in fiecare zi aici ! L: Mersi ! rochia cu care s-a imbracat Layla:
12.06.200916.9KB

 
asa..akum asa cum am twincest :rusine: pierce'uri in penisasa..akum asa cum am promis..poza twincest :rusine:
02.01.201036.1KB
as vrea sa te intreb daca pot pun un fic inainte sa fac 100 de postari sa zicem gand vi ava 70  :das vrea sa te intreb daca pot pun un fic inainte sa fac 100 de postari sa zicem gand vi ava 70 :D
01.02.201113KB
:rotfl: bill si tom-papusi:rotfl:
19.01.200857.1KB
n: voia sa spuna ca ….ca……a descoperit ca imi place dansul modern…(ii arunca lui bill o privire cuN: Voia sa spuna ca ….ca……a descoperit ca imi place dansul modern…(ii arunca lui Bill o privire cu subinteles…acesta lasa privirea in pamant) D: Cool!!! …….. Intre timp….Justin intra in Babylon…..acolo nimeni…se parea ca show-urile sunt doar noaptea…..apoi isi intoarce privirea sa plece insa nu la mare distanta il zareste pe Brian intrand intr-un bar….se duce dupa el….. J: Hei!!!! B: Ce cauti tu aici??? J: Pe tine..(si da sa il sarute, dar Brian s-a opus) B: Uite…..el e Emmet…..el e Ted…..el e Michael…..Baieti,el e Justin……. Brian i-a prezentat pe prietenii sai… J: Incantat! Michael i-a aruncat o privire dispretuitoare lui Justin….. BAietii s-au apucat sa joace billiard…Brian se comporta ca un strain cu Justin…. Seara…..Brian era prea beat ca sa conduca asa ca a condus Michael…Justin si Brian stateau in spate… B: Tic-tic-tic-tic-tic….. J: Ce faci??? B: Repet primele sunete ale copilului meu…nu au fost “dadada”…au fost”tictictic”…. M: Brian,ce ai luat? B: A,b,c,d,e,e,e…..(apoi catre Justin)..I’m gonna fuck you…I’m gonna fuck you all night…!!! Justin zambea provocator,in timp ce Brian se apleca pt a-I oferi un blowjob…insa exact atunci Michael a facut o miscare brusca cu masina… B: Shit! M: (mintea)Sorry…nu am vrut sa lovesc catelul!!! B: Fuck the doggy! M: Ok,Justin…sa te duc acasa\! B : Vine cu mine! M: Oh,nu! B: Intrebare: Vrei sa vii cu mine acasa?(catre Justin)Varianta a:da….varianta b:da…si varianta c: da…Tic-tic-tic timpul a expirat…Deci ce spui? M: Niciuna dintre variante…il duc acasa… J: MA duc cu el!!!\ B: Bun baiat!! Michael a tacut suparat……. Deedee si Bill…pe strazi…cu obisnuitele lor misiuni….in seara aceea Flame nu si-a facut aparitia….Cei doi au mers in pestera “lor”…nu mai mersesera de mult….totul ramasese neschimbat…..feeric…si din nou si-au promis ca de fiecare data cand vor disparea,vor fi acolo negresit…… A doua zi…..Mama lui Justin isi face aparitia la scoala…. D: Buna dimineata,doamna Taylor! D-na Taylor: Buna,Deedee!L-ai vazut pe Justin??? D: PAi stiti ca……(se balbaia)..l-am vazut….adica..nu,nu l-am vazut……adica…. D-na Taylor: Deedee!!!!Deci: da sau nu? D: Da…..l-am vazut mai de dimineata….alerga prin parc pe aici…apoi nu l-am mai vazut…..dar daca vreti sa ii transmit ceva….. D-na Taylor: DA…..daca esti draguta spn-une-I sa isi mai deschida si telefonul ala……si ca il astept in weekend pe acasa…..n-a mai venit demult…. D: Ok…am sa-I transmit…… D-na Taylor: La revedere!Mersi mult! D: La revedere!!! Dupa ce a plecat mama lui Justin….. D: Justin…cum ma bagi tu in belele!!!Pe unde umbli la ora asta? Exact atunci cineva ii pune mana la ochi lui Deedee… X: Ghici cine e!!! D: HAide ,Justin ca nu-mi arde de glume!Chiar acum a plecat maicata!!!Mi-a spus sa iti transmiti sa iti mai tii si telu deschis si ca in weekend te asteapta acasa!!! J: Dar de ce esti suparata pe mine??? D: Pai ca nu steam ce sa-I zic lu’ maicata…m-am balbait........si chetsii din astea….dar hai….zi-mi cum a fost aseara…. Justin i-a povestit totul intocmai cum s-a intamplat….. D: Ce drogat poate fi si Brian asta!!!! J: Da…dar tu nu poti intelege…eu il iubesc asa cum e…. D: Crede-ma…te inteleg mai bine decat crezi tu…..dar spune-mi …cand vin aia cu wrestlingul??? J: Maine…si am facut rost de 4 bilete VIP!!! D: Ce?!?!?!?De unde???? J: Treaba mea…..si am vorbit si cu cinvea sa te invete sa lupti…. D: Nu…nu-mi spune…. J: Ba da…chiar el…Rey Mysterio… Atunci Deedee a sarit in bratele lui Justin… T: (aplaudand) Ce scena romantica!!!!!Bill stie de chestia asta??? D: Shut the fuck up, idiotule!!!Ce te freaca pe tine??? T: Dar de ce nu va si sarutati??? D: Ca sa se mire scheletul ambulant care intreaba!!!Numai piele si os esti!!! T: Parka tu ai fi mai breaza…. J: Sti ce?!?!? D: Stai calm Justin???apropo,Tom…pe tine nu te-a invatat mama ta sa nu spionezi??? T: Ha-ha-ha…(dar se simtea o tristete in vocea lui)Dar pe tine nut e-a invatat mata sa nu te incurci cu toti idiotii????Exemplu: Bill……Justin… Atunci Deedee s-a apropiat brusc de Tom….. J: Lasa-l Deedee…nu merita…. Deedee s-a intors catre Justin dand impresia ca ar vrea sa plece…. D: AI dreptate,Justin…nu merita…. Insa exact in momentul ala s-a intors catre Tom si i-a tras un pumn zdravan….Acesta a cazut pe jos…. T: (cu mana la gura) Tarfo!!!!!lasa ca o sa mi-o platesti tu……. D: Justin…hai sa plecam……tre’ sa vina femeia de servici…vad ca e un gunoi pe jos….. Cei doi au plecat lasandu-l pe Tom acolo….Tom injura de mama focului.......... D: Mama ce m-a enervat idiotul asta!!! J: D-d-d-deedee……devii Vipera…. Lui Deedee I se aprinsesera ochii puternic…. D: Ce?!?!?Calmeaza-te Deedee……calmeaza-te…. Deedee a revenit la normal…. J: Deedee…poti…poti controla puterea…te poti transforma cand vrei tu…..Deedee!!! D: Cum adica???Trebuie sa exersez…ma duc in camera…vii cu mine??? J: Sigur……evident…. Dupa cateva ore……. D: Bei Bill,…….deci noi ne pputem controla puterile…maine putem sa ne ducem la wrestling linistiti! Intre timp la Nagini… N: Nu sssse poate….copiii assstia sssunt din ce in ce mai puternici……..cum vine asssta acum???Ca isssi pot controla puterile…..Trebuie ssssa fac ceva ssssi asssta cat mai curand…. ……… A doua zi….sau seara…..Deedee s-a imbracat mortal…niciodata nu se mai imbracase asa…o bluza…..superba….cu o fustita in carouri,bocanci masivi cu catarame pana sus,parul lasat pe spate…ca accesorii un lant cu paienjeni/////// Toata lumea a fost uimita cand a vazut….si a spus ca purta lentile de contact verzi…deoarece nu reusea sa stapaneasca puterea asa de bine si ochii ii sclipeau……Ajunsi la locul unde erau cei cu wrestingul s-au dus in fata de tot….aproape de ring..erau cu bilete VIP… D: Justin…o sa lupte si mascatul ala azi? J: Da,Deedee…o sa lupte…. Nici n-a terminat bine de spus cuvintele astea Justin ca se aude o melodie:Booyyacka,boyyacka 619 hei!Booyyacka boyyack that’s my pueblo Booyyacka booyacka 619 hei!Booyyacka boyyacka,Rey Mysterio! D: Justin…el e….. Ce a purtat Deedee J: Da,Deedee…el…..el e!!!! Rey purta pe langa masca sa obisnuita inca una in semn de dispret fata de adversarul sau care a purtat si el candva o masca……daca Rey nu castiga meciul asta era obligat sa-si dea masca jos si asta,pt un luptator lucha libre mexican e cea mai mare rusine…..Rey si-a dat cea de-a doua masca jos si a pus-o pe capul unui fan……apoi a mai dat mana cu niste fani si a intrat in ring…….purta pataloni albatru cu galben…evident inscriptionati cu 619,codul Mexicului…..619 este de altfel si manevra semnatura a lui Rey….. D: Justin……e……..e……….(vrajita) e divin…..lentilele alea ed contact de albastru deschis……..Wow!!! Nu dureaza mult si se aude o alta melodie care semana cu o melodie de pe coloana sonora a unui film de groaza……nu dupa mult timp pe rampa isi face aparitia o namila de om,cu niste pataloni negrii desenati cu rosu sub forma de sarma ghimpata…avea o privire plina de ura atunci cand privea spre ring…… D: Bai ce naiba!!!Astia nu se uita….Asta micu cu namila asta?!?! J: Soarta…oricum n-avea grija…Rey e cu adevarat bun….. B: Deedee….tu chiar esti indragostita…. D: Nu sunt indragostita…. N: Da sigur….si porcii pot zbura…….. D: Hei!!!! In timp ce vorbeau meciul a inceput….Rey avea aproape jumatate din inaltimea uriasului asa ca actiona asupra picioarelor…a facut o manevra de pe corzi escelenta insa apoi si-a incasat un “BIG BOOT” exact in figura…. D: NU!!!!!Namila ordinara!!!Cum indraznesti sa dai in furnicuta mea?!?! J,N,B: Ce?!?!!?Furnicuta ta?!?! D: Oups!!!!Am vrut sa spun…..cum indraznesti sa dai in Rey Mysterio….. Cei 3 chicoteau pe langa ea….. Rey a reusit sa se ridice si a facut show in ring…..Dupa vreo 10 minute asa….Kane,asa il chema pe urias a ajuns in afar ringului….Rey a sarit de pe corzi insa excat in momentul ala Kane apucase un scaun de metal si Rey a venit exact in scaunul ala……….Imediat a batut gongul…descalificarea era a lui Kane…….Practic Rey castigase meciul…Kane a plecat din zona ringului cu un zambet satisfactu pe fata in timp ce in jurul lui Rey se stransesera medicii…se lovise rau la piciorul stang….impactul cu scaunul fusese puternic….Deedee avea lacrimi in ochi…securitatea nu lasau fanii sa se apropie…. J: Calmeaza-te Deedee!!!A patit-o el si mai rau….important e ca a castigat meciul….. D: (cazandu-I lacrimile) Dar…..dar e pe jos…..urla de durere…e ranit….si dobitocii astia de la securitate nu ma lasa sa ma duc langa el sa vad ce are…. B: Deedee…sunt medici…si oricum vom avea voie sa intram in “vestiare”…avem bilete VIP……doar ca nu acum…probabil dupa ce Rey va parasi si el zona ringului…. J: Kane e un dement……il ameninta de mult pe Rey …. N: Dar cum s-a auzit cand s-a lovit de scaun, zise Nephelle foarte marcata de intamplare… Bill o ia in brate…… B: Sit u acum?!?!Doar nu v-ati indragostit amandoua de el!!! N: DAca ma ingrijoreaza soarta cuiva asta nu inseamna automat ca sun si indragostita de respective persoana…si pt tine sutn ingrijorata cand pleci in misiunile date de Nagini dar asta nu inseamna ca sunt indragostita de tine….. B: (cu o tristete mascat cu greu in voce) Am inteles….. D: Uite…se ridica….. J: Ti-am zis eu ca e o persoana puternica….Hei!!!!Asta d ela securitate…noi avem bilete VIP….sunt castigate la concurs….. D: Concurs?!?!? J: Da….a fost de curand dar n-am vrut sa-ti spun..am vrut sa fie o surpriza…. X: Puteti intra…….fara sa deranjati wrestlerii….. B: Ok ok…. Deedee a alergat disperata spre unde vazuse ea ca se dusese Rey…si intr-adevar l-a gasit stand pe o bancuta din vestiare……tocmai pleca un medic de la el…….Kane nu se vedea pe nicaieri…. R: Buna!!!Tu trebuie sa fii una dintre castigatoarele concursului….. D: DA…..de….de..fapt nu…adica vreau sa spun ca un prieten a castigat concursul…. R: Justin,nuh? D: DA…. R: Atunci tu esti Deedee sa inteleg….. Cei 3 ramasesera dupa colt ca sa auda tot ce vorbeau cei doi…. D: DA….am vazut ce ai patit……la picior…… R: DA…..oricum ma asteptam la asa ceva din partea aluia…..ma uraste……slava Domnului ca nu-l lasa sa intre in zona asta a vestiarului….Asa…deci pe tine trebuie sa te invat sa lupti….
23.12.200823.7KB

 
gerard way (solist) -> :*:*:*my chemicalGerard Way (solist) ->
01.07.200823.6KB
love conversii :nebun:  :nebun:  :nebun: is cei mai :nebun: notapfaiiii...i love conversii :nebun: :nebun: :nebun: is cei mai tari...prefetatii mei:D 100000 :nebun:
18.07.20083.1KB
am spus sigur  ? vroiam sa pun 99% :-“
sh : aaa……. aaa ??? zoinks ! mai avem doar 1 : aaaa !!! saam spus sigur ? vroiam sa pun 99% :-“ Sh : aaa……. Aaa ??? zoinks ! mai avem doar 1 ora… Sh&An&Je&Re : AAAA !!! sa mergem !!! …………………………………………………………………………………………………………………………………………… In drum spre destinatzie… Sh&An : da… un mic accident… sau un criminal… Je : vrei chipsuri ? An : Jessica… Un criminal !!! Je : aaaa… snacksuri … An : Jessica… Je : apa…. ? AA ??? criminal ?? mm… Sherlock Jessica in actiune… Unde te aflai la ora 09.25 in data de 13 mai ?? Re: pey… Jessica… acum e 09.25… Je: aa… mmm… e mai greu decat pare…:-? Sh : sa lasam asta in seama politiei.. acum hai la balet… An : ok… ………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Shi astfel trecu un an… Cu chiu…cu vai… clipa cea mare se apropie… marele spectacol ! au aparut deja afisele… Cu totii erau nerabdatori… Al : ora 12.00… inca 8 ore pana la premiera… sa incepem ultimele pregatiri ! Fiecare la locuri !!! An : nu… chemati politia ! Al : dc ? ……………………………………… AA !! ce e asta ??? Pe pelerina scria… » Te previn pentru ultima oara ! Ai grija !!! « Al : ok… acum nu mai e de gluma… Chemam politia ! ………………………….1 ora……………………………………………………………………………………………………. X :a fost scris cu sangele unei persoane… Rosetta Sphincter… Acum 37 de ani, cadavrul ei a fost gasit in subsolul cladirii… In mana avea un pergament, mana ii ramasese inclestata pe el, cand l-am scos, s-a facut pulbere… Dar saptele-i era insangerat, scria ceva… Dar nu mai stiu… Ah da ! numele unui baiat… « Andrew Shame, 10 mai 1989… « Andrew tresari… nu mai stia ce sa faca… An : gata ! pana’aici ! m-am saturat ! mai intai, shopie era sa moara, apoi eu am fost impuscat in mana, am vistat tot anul numai ca voi muri in chinuri groaznice !! si tu ce faci ? mananci gogosi ??? ia, afara ! avem treaba ! X : domnule, va rog, putin respect… An : stii ce, un sfat… Fa-te bucatar nu politist… X : dar… dar… mamiii !!!!! Al : cum zice Andrew, afara ! Sa ne continuam treaba… Sh : da… Al : X… sterge cortina te rog X : da domnisoara Alice… Re&Je : asha e… la treaba ! Al : 1,2,3…1,2,3…1,2,3… Perfect ! 19.30… Al : incep sa intre in sala… e numai shi jumatate… se pare ca va fi plina…de-acum, nici o manutza sa nu mai vad de dupa cortina … Sa stiti ca, voi fi mereu jos, in fata scenei, sa va sustin…Si fara emotii… Nu trebuie sa aveti… ati muncit, ati exersat, sunteti pregatiti saratati oamenilor ce e aceea sperantza…Shopie… Sh : da ! Al : Andrew… An : da ! Al : Renee… Re: sunt gata… Al: Jessica… Je: idem… Al: totul e perfect… in cateva minite intratzi… Succes ! Off…. Scoala asta… Sincer… Chiar n-am avut timp sa intru sa scriu nextu :(( P.S: afisul :zzz: eu l-am facut
14.05.200836.6KB
bill peta manifestbill
03.12.201037.2KB

 
eu cea blonda pozele noastre...eu cea blonda
07.07.200828.6KB
a a a:>:>a a a:>:>
03.05.200844.6KB
n-am vazut subiectul pus pe forum.sper k e bine daca il pun in fost lene sa traduc :zzz: )

drummerN-am vazut subiectul pus pe forum.Sper k e bine daca il pun in engleza(mi-a fost lene sa traduc :zzz: ) Drummer Gustav injured in brawl Drama at nighttime concerning “Tokio Hotel”! Drummer Gustav was brutally knocked down in a disco in Magdeburg: SHARDS! BLOOD! EMERGENCY DOCTOR! A policespokesperson: ,,He got a slashwound, which needed to be treated in the hospital.” Saterdaynight Gustav was partying in the Discoclub “The Club” in his hometown Magdeburg. At 4.10 in the morning things turned into a beatingfest: A young man (20) got up Gustav’s nose, after a hand to hand fight the unknown person attacked him with two empty beerbottles! The bottles broke, Gustav suffered from two slashwounds, one of which a two to three centimeter long one on the back of his head! An emergency doctor brought the “Tokio Hotel”-drummer to the hospital Producer and manager David Jost: “Gustav was brought into the emergency room in hospital around 4.30 in the morning. He got stitches on the back of his head.” Gustav already prosecuted the unknown person. Drummer Gustav from Germany’s most succesful Rockband “Tokio Hotel” shows Bild, how bad he got beaten up in a Magdeburger nightclub. One guest hit the musician over the head with 2 beerbottles. Hurting him really bad. “Gustav had to be stitched up in the hospital with 36 stitches.” the police is pressing charges for dangerous bodilyharm. One of the witnesses who saw the attack up close early sundaymorning in the Madgeburger disco “the Club” speaks. “Gustav was talking to a girl”: Stefan Bartel said. (name changed by the editors) “all of a sudden a few guys were standing around them. One man with no hair on his head (skinhead) insulted Gustav. another guy came to them, and hit Gustav in his face, without warning. Then a fight broke out between Gustav and the guy”. The eyewitness continues: “The one guy let go of Gustav, then came back shortly after that from the right, and hit Gustav with the beerbottle, again without warning. When he fell back, he got hit with the second bottle. Gustav fell down on the floor, the attackers fleed.” “The guests in the club got nervous. Gustav was bleeding from his head really bad, they took him to the restroom. Shortly after the police and ambulance arrived”. Chef of the club Panos Kondogtis told Bild: “Eventhough Gustav was hurt, he shook my hand and told me that he was sorry about what had happened, but he could not help it. He was very uncomfortable”. The motive for the fight and the attackers are still unclear. “In this week we want to talk to 3 eyewisnesses, including the owner of the bar, the victim will be questioned as soon as possible as well”, Police spokesman Stefan Brodtruch explains. They will also try to find out if the attack has something to do with the problems Tokio Hotel has been having with the Stalkergang from France. The gang had attacked the mother of Bill and Tom in the spring in front of their house. Voi pune cateva articole mai tarziu
18.07.200918KB
ca totzi ar dori s a scape de da doamne s acsapam(in sensu s ane las ein pace nu sa moara sau cinemoama....cred ca totzi ar dori s a scape de parintzi fereasca da doamne s acsapam(in sensu s ane las ein pace nu sa moara sau cine stie ce) :zzz: :zzz: :zzz:
14.01.200829.2KB

 
:dinti: picture...:dinti:
06.07.200915.9KB
:rotfl:  :rotfl: 

ce ne`am face fara web?:)) pozele noastre...:rotfl: :rotfl: ce ne`am face fara web?:))
29.03.200815.7KB
:rotfl:  :rotfl:  sunt prea :rotfl: 
sa fie si poza asta..daca tot schimb diseara picture...:rotfl: :rotfl: sunt prea amuznatzi.,.frumosi..scumpei...clovnii :rotfl: sa fie si poza asta..daca tot schimb diseara infatzisarea
20.07.200962.4KB
eo am oki albastri :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: 
miam schimbat culoarea in poza asta,park aseo am oki albastri :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: miam schimbat culoarea in poza asta,park as fi vampir :uimit:
20.07.200828.5KB

 
:limba: picture...:limba:
25.05.200823.7KB
:rusine:  :rusine: pozele noastre...:rusine: :rusine:
25.01.200815.1KB
:) picture about bill......:)
07.09.201036.6KB
arata ca o pitzy si nici nu e machiata cum e misti imbracata si totusi e dragutz 8 notaarata ca o pitzy si nici nu e machiata cum trebuie..da e misti imbracata si totusi e dragutz 8
01.11.200944.5KB

 
ai grija sa nu cazi :rotfl:  :rotfl: 


place 10;x  :nebun:  :nebun: notaAi grija sa nu cazi :rotfl: :rotfl: Place 10;x :nebun: :nebun:
19.12.200918.7KB
intre tocmai iesi de la dus.isi lasa prosopul sa alunece de pe ea si isi alese niste haine dupa careIntre timp: Renee tocmai iesi de la dus.Isi lasa prosopul sa alunece de pe ea si isi alese niste haine dupa care isi desprinse parul prins in coc,lasand sa-i cada peste fata suvitele rebele.Fata lua un piaptan avand intentia sa-si aranjeze parul insa chiar inainte ca dintii piaptanului sa-i fi atins parul ,cineva suna insistent la usa,iar fata enervata,fu nevoita sa se intrerupa: -Da, da, da,imediaaat!zise ea pe un ton usor sarcastic dupa care deschise dintr-o data larg usa si scoase un sunet de soc,dupa care scapa piaptanul din mana.Cineva o apuca de gat se o tranti de perete: -Tu,acum,vei veni cu mine! -Ce ? Dar nimeni nu se mai obosi sa-i raspunda, iar in urmatoarele secunde au aparut 2 matahale care au luat-o pe sus si au aruncat-o intr-o masina neagra cu geamuri fumurii. Intr-un aeroport din Londra ,Maya cobora din avion,linistita si adormita dupa lungul drum parcurs,cu Vince in spatele ei care vorbea la telefon.Fata fiind adormita si peste tot fiind aglomeratie nu vedea mare branza inafara de o multime de oameni care se izbeau unii de altii cu lacrimi de fericire in ochi ca isi revedeau prietenii ,familia,si alti oameni seriosi imbracati in negru cu niste ochelari de soare si un chip de piatra.Fata isi dadu jos ochelarii de soare sii ii arunca in geanta dupa care arunca o privire in jurul ei :nu era urma de Vince. -Minunat !exclama ea cu un zambet sarcastic dupa care casca larg.Se uita in jur dezorientata sperand ca poate va da de Vince insa nici urma de el.Isi scoase telefonul din geanta insa dadu peste ea un om gras care o lovi iar fetei ii scapa telefonul din mana si toata lumea probabil il calca in picioare : -MINUNAT !tipa ea de data asta stiind ca oricum nu o aude nimeni.Fata renunta la ideea de as-si cauta telefonul gandind ca isi va cumpara altul asa ca inainta pana ce iesi din multime.Vazu niste masini negre si o gramada de paznici. -Haide Vince,deja mi-e dor de gura ta spurcata care imi provoaca iritatii pe creieri de fiecare data cand imi repeta programul meu pe urmatorii 100 de ani.UNDE ESTI ??? Dar degeaba se chinuia biata Maya sa ii faca declaratii lui Vince ,caci acesta nici de-al dreq nu aparea.Fata zari o banca asa ca se indrepta spre ea cu gandul sa stea acolo sa se odihneasca, insa pe drum se simti lovita brusc de ceva dupa care luata pe sus : -CE DRACU ?!?exclama ea,si vazu ca tipii aia in negru pe care ii vazuse mai devreme alergau cu ea in brate spre o limuzina si o bagara acolo si trantira usa.Fata incerca sa deschida usa ,insa era incuiata. -HEEEY !!DATI-MI DRUMUUL !!!zbiera ea si batu cu pumnii in geam. -Maya draga,vrei te roog sa nu mai tipi ??se auzi o voce familiala.Fata se holba in stanga ei si-l descoperi pe Vince care vorbea la 2 telefoane odata : -VINCEEE TE URAAAAASSC,ERA SA FAC ATAC DE CORD SI NUMAI DIN CAUZA TA !!! -Maya !!zise Vince pe un ton taios.Maya se uita urat la Vince,ii lua telefoanele din mana si le arunca pe geam.Vince isi duse mainile la gura si se uita indignat la fata : -Vai,dar nu inteleg ce se petrece cu tine !Esti in perioada aceea a lunii… PLEEOOOSC -Guraa omida !!zbiera fata care tocmai ii dadu lui Vince o geanta in cap.Du-ma la hotel…sa scap de tine…si sa nu-ti mai aud gura pana maine….doamneee…se duce lumea de rapa !! *** Intre timp dragii nostri baieti au fost opriti de catre un politai care se uita la ei in cel mai sever mod posibil.Tom chiar inghiti in sec dupa care arunca o privire speriata catre baieti dupa care deschise geamul : -Da,domnule polizei. -Mai pustiule tu ai idee cu cat mergeai la ora ??? -aaaaaaaa…facura Bill si Tom in acelasi timp inghitind din nou in sec,nuu adica ba da…aaa… -Eu am idée!!!sopti Georg nervos lui Gustav care isi trase sapca peste nas si astepta linistit sa se termine totul. Toti erau incremeniti.Se gandeau :Oare ce va zice David daca va afla ???Oare ce se va intampla daca Tom ramane fara carnet ??(bine asta nu prea conta ,adica ar fi fost o usurare pentru ceilalti baieti care numai ei stiu prin ce teroare le-au trecut stomacurile la fiecare curba pe care o facea Tom cand conducea) Liniste. -Ei bine, baieti,zambi dintr-o data polizeiul,mergeati cu viteza permisa de lege.Eu nu v-am oprit decat ca sa va cer niste autografe pentru fiica mea.E mare fana ! -CE ?exclamara toti. -Adica nu-mi luati carnetul ??/Adica nu-i luati carnetul ??zise Tom fericit,iar ceilalti baieti vizibil dezamagiti. -Nu,zise polizeiul pe cel mai senin ton posibil dupa care le intinse baietilor un pix si un caietel pe care sa-si lase autografele.Baietii semnara dupa care Tom dadu carnetelul polizeiului+un bacsis din generozitate,apoi fara sa mai zica nimic inchise geamul si pleca drecu deacolo razand intr-un mod care il speria pe Gustav. -Bah,facu Bill,de ce i-ai lasat bacsis politaiului ?? -Cum de ce ?zise Tom caalm. -Pai mah,nu stiu cum sa-ti spun,dar e totusi un politist,nu un chelner. -Tooooooooot aiaaaaaaaaaaa !facu Tom pe o voce luunga si lingusitoaree. -Wtf !isi rotira Georg si Gustav ochii peste cap. Intr-un final in care Tom se potoli cu faza « EU SUNT REGELE CURSELOR ILEGALE »,baietii au ajuns intr-un club aglomerat din capul Londrei.De cum au intrat Tom porni pe ringul de dans cu Georg iar Bill si Gustav s-au asezat la o masa mai retrasa unde si-au comandat ceva de baut. happy girls??? :D
10.08.200962.6KB
ms mult de ridicat in capul oaselor si am raspuns adormita la cu gura pana la buna ca te gandesti lams mult de commuri:X ___________ M'am ridicat in capul oaselor si am raspuns adormita la telefon.. Ally: da.."cascand cu gura pana la urechii" X: buna scumpo..stiu ca te gandesti la mine.. Ally: Tom..? X: nu iubito..imi place cum esti imbracata..pun pariu ca pielea ta e la fel de fina ca matasea.. Ally: cine esti? X: iubirea vietsi tale...asa de mult imi doresc sa te simt sub mine si sa fiu atat de adanc in tine incat sa iti vina sa te urci pe pereti..stiu sigur ca ti-ar placea.. Am ramas socata..nu ma asteptam sa ma sune cineva in mijlocul noptii sa imi propuna astfel de lucruri.. X: stiu k tom e plecat..as putea sa intru sa te incalzesc..si sa faci sa uiti ca ai in pantece un bastard? M'am ridicat in picioare ducand instinctiv si protector mana la burta..si am inchis telefonu'... Am alergat spre geam si m'am uitat pe rand la fiecare geam a blocului din fatsa..apoi am tras toate jaluzelele din casa..am ramas stupefiata...am vrut sa o trezesc pe didi..dar dormea prea bine sa o trezesc iar cu problemele mele..Tom sigur dormea si nu vroiam sa il trezesc.. M'am pus in pat si mi'am tras bine cearsaful pe mine...m'am intins ramanand cu capu pe spatarul patului si am inceput sa imi mangai burta .. Ally: te iubesc bebelusule..chiar te iubesc.. Si am adormit.... A doua zi lumina care batea in fereatra ma trezise..insa nu vroiam sa ma ridic din pat ..stateam intinsa pe pat..uitandu-ma pe tavan si sperand ca toata faza cu tipu si telefonu' era doar un vis prost.. Ally: stiam k daca mananc pizza seara o sa visez urat.. Si am inceput sa rad singura..m'am intors pe burta..si am vazut pe noptiera langa telefon o poza inramata cu Tom..era superb..cum zambea..Si ma cuprinse o bucurie brusc..mi'am facut patul si am mers in bucatarie.. Am stat cu didi care se trezise de mult..am baut o cafea...am ras despre amintirile noastre...si telefonu incepuse sa sune iar.. M'am uitat cam speriata la el..si am raspuns.. Ally: da.. Tom: hey..ce faci?cum esti? Ally: tom" incepuse sa imi bata inima foarte tare si sa zambesc"..buna..bine..eram cu didi..si discutam..sunt bine.. Tom: ai mancat? Ally: pai nu ,inca nu.. Tom: pai sa te pui sa papi..ceva nou? Nu vroiam sa-l ingrijorez si preferam sa ii zic cand venea acasa... Ally: nu nimic..la tine cum e? Tom: momentan e ca la un priveghi..ne pregatim de inmormantare..a venit si mama..sa nu se auda speculatii aiurea.. Ally: cred ca bill e distrus.. Tom: pai da..normal..ok iubita..vorbim mai incolo..ai grija de tine..si de bebe si sa mananci.. Ally:ok..si tu..ceao.. Si am pus telefonu' pe masa..didi se uita la mine schitand un zambet siret... Ally: ce?"si m'am inrosit din cap pana in picioare". .....:D asta'i poza de pe noptiera..;))
06.09.201024KB
:nebun: tom - controlat de politia din hamburg:nebun:
05.02.200830.4KB
InapoiInainte