!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
karina22
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 54 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღRecycle binღ / bill prefera la fete ochii albastrii... Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
Katherina: cum a fost de ziua ta?
Bill: a fost plictisitor pentru ca eram pe drum, de fapt am sarbatorit cand am ajuns la hotel

Katherina: ce culoare de ochi preferi la fete?
Bill: albastri, insa nu sunt hotarat

Katherina: ati anulat turneul?
Bill: nu pentru ca nu planuisem nici un turneu

Katherina: dar in legatura cu zvonurile?
Bill: numai concerte au fost anulate, iar zvonurile din BILD erau despre fratele meu

Katherina: castigi bani?
Bill: da, insa la inceput nu raman asa de multi pentru ca trebuie sa investesti

Katherina: unde te vezi in viitor?
Bill: in viitor vom face tot muzica! si vrem sa mergem si intr-un turneu

Katherina: va certati din cand in cand?
Bill: da ne certam din cand in cand... si asta e important

Katherina: cum merge cu scoala? va descurcati?
Bill: totul e bine, dar e doar inceputul

Katherina: cand o sa scoateti urmatorul albumsi cum se va numi?
Bill: Schrei! este numele albumului si o sa fie scos la vanzare pe 19 sept

Katherina: te trateaza prietenii diferit acum ca esti faimos?
Bill: prietenii ne trateaza normal, acum poti vedea cine iti este prieten cu adevarat

Katherina: cum ti-au venit ideile pentru textele melodiilor?
Bill: incerc sa gasesc subiecte care ii intereseaza pe tineri

Katherina: cat timp crezi ca veti ramane in top?
Bill: suntem bucurosi de succesul nostru, dar nu vom fi foarte suparati cand se va termina

Katherina: cum va descurcati cu grupurile de fani?
Bill: tratam toti fanii la fel

Katherina: chiar o sa iti faci un tatuaj pe burta?
Bill: tatuaj pe burta? mi-o imaginez si pe asta! nu stiu cand o sa mi-l fac

Katherina: citesti toate mailurile de la fani?
Bill: incercam sa raspundem la toate mailurile, insa e prea mult

Katherina: esti indragostit?
Bill: nu, acum...

Katherina: casa voastra e asaltata de fani?
Bill: mai tot timpul

Katherina:cum ti-a venit ideea acestui stil?
Bill:vroiam sa am parul lung dar in acelasi timp si scurt..nu vroiam sa il tai si asa mi-a venit ideea asta

Katherina:campania din bravo este serioasa?
Bill:da campania din bravo este ceva serios

Katherina:iti place rockul japonez?
Bill:da cred ca rock-ul japonez este foarte cool

Katherina:ai face muzica chiar si dak nu a-ti castiga bani din asta?
Bill:sigur ca am face muzica fara a castiga bani

Katherina:poti sa desenezi manga de unul singur?
Bill:nu nu pot sa desenez manga

Katherina:cum iti petreci timpul liber?
Bill:nu prea am timp liber in momentul asta,dar cand am imi place sa petrec cu prietenii

Katherina:cum te descurci cu criticile?
Bill:ma descurc foarte bine,criticile ajuta la dezvoltare

Katherina:ce site(fanpage)accesezi cel mai des?
Bill:pe pagina oficiala e facuta de un prieten

Katherina:te intelegi bine cu fratele tau?
Bill:ma inteleg foarte,foarte bine cu el si cu restul formatiei la fel

Katherina:s-a schimbat viata voastra odata cu succesul?
Bill:da s-au schimbat,acuma facem doar muzica si scoala si suntem foarte fericiti

Katherina:ce muzica asculti cel mai mult?
Bill:pai variaza,dar cel mai mult Green day

Katherina:are cineva din trupa prietena/iubita?
Bill:in momentul acesta nimeni nu are prietena

Katherina:care este melodia ta preferata de pe albumul TH?
Bill:Schrei pt ca poate sa participe si publicul(fanii)la melodie intr-un concert

Katherina:ce tip de fete iti plac?
Bill:imi plac gemenele olsen dar nu am un tip anume

Katherina:stii sa vorbesti japoneza?
Bill:nu,nu stiu,pt a inregistra melodia m-a ajutat un cor vocal

Katherina:ai citit felicitarile de pe site-ul oficial cu ocazia zilei de nastere?
Bill:nu,din pacate nu am avut timp,dar prieteni mi-au povestit despre asta

Katherina:ce ii place lui Tom sa faca in timpul liber?
Bill:la fel ca mine petreceri si intalnirile cu prietenii

Katherina:ai luat lectii de dans?
Bill:acum 3 ani am facut cursuri este adevarat dar nu intense

Katherina:cum te-ai simtit cand ai cantat la THE DOME
Bill:a fost o experienta minunata sa fiu acolo pe scena cu fanii alaturi de noi

Katherina:v-ati gandit ca o sa fiti atata de celebrii
Bill:nu niciodata

Katherina:vrei sa faci muzica de acum incolo
Bill:da desigur dar nu stiu cum va fii mai incolo Despre Tom si Bill...

cei 2 fratzi gemeni. Pana de curand nimanui nu-i venea sa creada ca sunt gemeni. Adevarul e ca shi freza acestora ii schimba foarte mult shi fiecare din ei au stilul propriu...de aceea sunt cei mai iubitzi!!!


eu am ochii albatsrii...     nus chiar albatsrii  da trag spre albatsru...

bill prefera fete ochii katherina: cum fost ziua ta? bill: fost pentru eram drum, fapt sarbatorit ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

35.6KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
zuz_mik
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
eo am ochii albastri

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
si eu....
da dar....nu prea vad  o privire face to face    cu bill...


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
alinutza_freiheit89
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
e km vechi interviu asta

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
stiu...dar e bine sa  il avem aici...ptr fanii cei noi acre nu stiu mare lucru despre th...dar daca voi nu vretzi sa fie puis zicetzi sil sterg....eu vreau ca forumul sa fie pe placul tuturor...asa ca datzii drumu dac anu va palce...zicetzimi sil sterg(topicul)....

bill prefera fete ochii stiu...dar bine sa  avem aici...ptr fanii cei noi acre stiu mare lucru ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

45.1KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~

Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
Nu`l sterge

ai dreptate...
pt fanii care nu stiu prea multe

ahh tre` sa`mi pun lentile de contact))

eu am ochii caprui


_______________________________________

when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..

pus acum 18 ani
   
`copil`zapacit`
~*BeBe*~

Din: ->NiMeNi Nu StIe<-
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 68

x__rette_mich_o_0 a scris:

Nu`l sterge

ai dreptate...
pt fanii care nu stiu prea multe

ahh tre` sa`mi pun lentile de contact))

eu am ochii caprui

si eu


_______________________________________
NO SOii una nina perfekta mi kabello  
nO sIeMpRe sE qEdA eN sU lUgAr
soii mui torpepero kuando lo pienso bnrekuerdoLo MaR.aAa.vill.oOo.s.oOo q es la vida


pus acum 18 ani
   
deea_bill_06
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
si ochii mei sunt albastri... ....wow nu stiam ca ii plac fete cu ochii albastri....si pe deasupra bill iubeste blondele......am vazut intr-o revista din italia...cine vrea poze cu revista sa-mi zica si ii dau...apropo sunt si blonda si cu ochi albastri dar nu prea ma vad eu cu bill...impreuna si fericiti......

bill prefera fete ochii ochii mei sunt ....wow stiam plac fete ochii deasupra bill iubeste vazut

57.5KB

Modificat de deea_bill_06 (acum 18 ani)


pus acum 18 ani
   
deea_bill_06
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
pt fanele bill&co. id meu este deea_bill_06..va astept

pus acum 18 ani
   
deea_bill_06
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
pt toate fanele bill& co id meu este deea_bill_06....va astept in numar mare.....

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
de ce satzi pui lentile de contact????
mie miar placea sa am ochii caprui....si in plus bill a zis ca prefera fetele cu ochii albastri nu ca o s afie inebunit dupa una.......
si  tu deea??? de ce nu teai vedea cu bill???/ esti foarte frumoasa...mie imi place  parul tau si ochii chiar daca portzi ochelari....
si pune aici pozele aici .... te rog,,,,,


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
LeeLoo
~*CoOl*~

Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
Mdea voi macar aveti tente spre albastru... dar eu ce sa zic???? .... eu am ochii ciocolatii inchisi.... .... pe mine numai niste lentile de contact m-ar face sa am ochii albastri .... V-am pus o poza cu uratenia in persoana ..... sa nu va speriati

bill prefera fete ochii mdea voi macar aveti tente spre dar zic???? .... ochii ciocolatii .... mine

30.9KB


_______________________________________
My fic: Sinfonie in alb

My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
  ai ochii ciocolatii??? ash vrea sai gust...
ce uratzenie visezi??
mie chiar imi place cum aratzi....
cre ca  te bat pana la urma....


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
LeeLoo
~*CoOl*~

Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
Nu da mami... ca doale .... tu nu bati covoarele ca le doare... dar ma bati pe mine....ai???....

_______________________________________
My fic: Sinfonie in alb

My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.


pus acum 18 ani
   
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~

Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
hmhm:-?


ai dreptate:d...las ochii mei asha kum sunt

)) orikum nu`l voi vedea never-))
decat la concert...in cel mai fericit caz:-j


_______________________________________

when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
   
asa haidetzi zicetzo ca voi navetzi sanse,,,,,
ca eu am....
v sau mai bine zis ca sa am eu...
 
am ochii albastri....  
deci...
sac sac...
   


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
LeeLoo
~*CoOl*~

Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
voi macar va duceti la concert..... mie mi-a promis mama ca ma lasa.... dar nu vreau sa ma duc acolo sa ma omor pt cateva ore....prefer sa stau a tv cu popcornul in brate

_______________________________________
My fic: Sinfonie in alb

My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.


pus acum 18 ani
   
mimisor.tokio.hotel
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 10
dc doar cu ochi albastrii????nu stie c s zice????oricum eu tot il iub:*:*:*:*

bill prefera fete ochii doar ochi stie tot

39.5KB


_______________________________________
ich und bill:X

pus acum 18 ani
   
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~

Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
ehh

nici el n`are ochii albastrii
asa s taka

   


_______________________________________

when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..

pus acum 18 ani
   
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~

Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
da
deaia ii plac


_______________________________________
Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.

pus acum 18 ani
   
MoarteaAreViata
~*BeBe*~

Din: Rain...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
si eu am ochii albastri albastri

_______________________________________


Standing in the rain
Calling out your name
Life is not the same
Without you

               [Rain]

pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
ji eu tot albastrii

am citit undeva k la ochi cea mai comuna culoare este albastru ji cea mai rara verde

ji pt fetele cu ochii caprui nu fitzi triste k
         ~Ochii caprui fura inima oricui~

eu aj vrea sa am ochii albastri


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
AOLEEEEUUUU ce blonda sunt  

eu am ochii albastri ji am zis k vreau sa-i am albastri

sunt ji blonda apropo

sunt ku capul in nori..k scriu un fel de fic in word ji..eh..


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
MoarteaAreViata
~*BeBe*~

Din: Rain...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
si tuh esti blonda ?
si eu 


_______________________________________


Standing in the rain
Calling out your name
Life is not the same
Without you

               [Rain]

pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
un forum plin de blonde

eh..ma rog..si-asa n-am sanse la Bill ji sincer:
~Nici nu vreau sa am~
tocmai m-am despartit de ex'ul ji..nah..nu prea mai am chef d baietzi


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
pinky
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 28
eu am ochii exact ca bill :]] caprui mai deschis

pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
TzZzoOoPEeEr pinky  

pakt..eu momentan tot albastrii ii am un albastru mai spre gri...nuj km sa explic..


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
anusha
~*CoOl*~

Din: constanta
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 126
eo am oki albastri    
miam schimbat culoarea in poza asta,park as fi vampir

bill prefera fete ochii oki albastri     miam schimbat culoarea poza asta,park vampir

28.5KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
eu am ochi verzi-albastri
ai niste ochi super anusha


_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
mda...ochii sunt suberbi..pacat k nu sunt cei reali.:|:|

_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
Angeliq
~*CoOl*~

Din: Rockfairy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 164
ahamz
si yo am ochii albastrii
da inchisi
)
las k oriqm n-am treaba k billuzozizi
))))


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
Billuzo...cum?! ''
*saracul...jtiu kt de nasol e sa te plictisesti de ziua ta..nasol


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
Ioana_rockever
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
eo am ochii verzi spre albastrii si am paru saten deschis   

Modificat de Ioana_rockever (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
dream_about_life
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
va spun io ca daca bill se indragosteste nu mai conteaza dak ai ochi albastrii sau negrii(k mn) plus de asta interviu este vechi recent a declarat k ii plac fetele cu parul inchis la culoare si cu ochi caprui sau negrii



deci nu va stresati dak ar fi ca bill sa va iubeasca nu ar conta dak aveti ochi negri sau albastrii nu credeti?


_______________________________________
it doesn't hurt
to dream
it hurts more
to wake up

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la