!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login
POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: karina22
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 54 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
Katherina: cum a fost de ziua ta? Bill: a fost plictisitor pentru ca eram pe drum, de fapt am sarbatorit cand am ajuns la hotel
Katherina: ce culoare de ochi preferi la fete? Bill: albastri, insa nu sunt hotarat
Katherina: ati anulat turneul? Bill: nu pentru ca nu planuisem nici un turneu
Katherina: dar in legatura cu zvonurile? Bill: numai concerte au fost anulate, iar zvonurile din BILD erau despre fratele meu
Katherina: castigi bani? Bill: da, insa la inceput nu raman asa de multi pentru ca trebuie sa investesti
Katherina: unde te vezi in viitor? Bill: in viitor vom face tot muzica! si vrem sa mergem si intr-un turneu
Katherina: va certati din cand in cand? Bill: da ne certam din cand in cand... si asta e important
Katherina: cum merge cu scoala? va descurcati? Bill: totul e bine, dar e doar inceputul
Katherina: cand o sa scoateti urmatorul albumsi cum se va numi? Bill: Schrei! este numele albumului si o sa fie scos la vanzare pe 19 sept
Katherina: te trateaza prietenii diferit acum ca esti faimos? Bill: prietenii ne trateaza normal, acum poti vedea cine iti este prieten cu adevarat
Katherina: cum ti-au venit ideile pentru textele melodiilor? Bill: incerc sa gasesc subiecte care ii intereseaza pe tineri
Katherina: cat timp crezi ca veti ramane in top? Bill: suntem bucurosi de succesul nostru, dar nu vom fi foarte suparati cand se va termina
Katherina: cum va descurcati cu grupurile de fani? Bill: tratam toti fanii la fel
Katherina: chiar o sa iti faci un tatuaj pe burta? Bill: tatuaj pe burta? mi-o imaginez si pe asta! nu stiu cand o sa mi-l fac
Katherina: citesti toate mailurile de la fani? Bill: incercam sa raspundem la toate mailurile, insa e prea mult
Katherina: esti indragostit? Bill: nu, acum...
Katherina: casa voastra e asaltata de fani? Bill: mai tot timpul
Katherina:cum ti-a venit ideea acestui stil? Bill:vroiam sa am parul lung dar in acelasi timp si scurt..nu vroiam sa il tai si asa mi-a venit ideea asta
Katherina:campania din bravo este serioasa? Bill:da campania din bravo este ceva serios
Katherina:iti place rockul japonez? Bill:da cred ca rock-ul japonez este foarte cool
Katherina:ai face muzica chiar si dak nu a-ti castiga bani din asta? Bill:sigur ca am face muzica fara a castiga bani
Katherina:poti sa desenezi manga de unul singur? Bill:nu nu pot sa desenez manga
Katherina:cum iti petreci timpul liber? Bill:nu prea am timp liber in momentul asta,dar cand am imi place sa petrec cu prietenii
Katherina:cum te descurci cu criticile? Bill:ma descurc foarte bine,criticile ajuta la dezvoltare
Katherina:ce site(fanpage)accesezi cel mai des? Bill:pe pagina oficiala e facuta de un prieten
Katherina:te intelegi bine cu fratele tau? Bill:ma inteleg foarte,foarte bine cu el si cu restul formatiei la fel
Katherina:s-a schimbat viata voastra odata cu succesul? Bill:da s-au schimbat,acuma facem doar muzica si scoala si suntem foarte fericiti
Katherina:ce muzica asculti cel mai mult? Bill:pai variaza,dar cel mai mult Green day
Katherina:are cineva din trupa prietena/iubita? Bill:in momentul acesta nimeni nu are prietena
Katherina:care este melodia ta preferata de pe albumul TH? Bill:Schrei pt ca poate sa participe si publicul(fanii)la melodie intr-un concert
Katherina:ce tip de fete iti plac? Bill:imi plac gemenele olsen dar nu am un tip anume
Katherina:stii sa vorbesti japoneza? Bill:nu,nu stiu,pt a inregistra melodia m-a ajutat un cor vocal
Katherina:ai citit felicitarile de pe site-ul oficial cu ocazia zilei de nastere? Bill:nu,din pacate nu am avut timp,dar prieteni mi-au povestit despre asta
Katherina:ce ii place lui Tom sa faca in timpul liber? Bill:la fel ca mine petreceri si intalnirile cu prietenii
Katherina:ai luat lectii de dans? Bill:acum 3 ani am facut cursuri este adevarat dar nu intense
Katherina:cum te-ai simtit cand ai cantat la THE DOME Bill:a fost o experienta minunata sa fiu acolo pe scena cu fanii alaturi de noi
Katherina:v-ati gandit ca o sa fiti atata de celebrii Bill:nu niciodata
Katherina:vrei sa faci muzica de acum incolo Bill:da desigur dar nu stiu cum va fii mai incolo Despre Tom si Bill...
cei 2 fratzi gemeni. Pana de curand nimanui nu-i venea sa creada ca sunt gemeni. Adevarul e ca shi freza acestora ii schimba foarte mult shi fiecare din ei au stilul propriu...de aceea sunt cei mai iubitzi!!!
eu am ochii albatsrii... nus chiar albatsrii da trag spre albatsru... 
35.6KB
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
zuz_mik
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
|
|
eo am ochii albastri 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
si eu.... da dar....nu prea vad o privire face to face cu bill... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
alinutza_freiheit89
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 39
|
|
e km vechi interviu asta 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
stiu...dar e bine sa il avem aici...ptr fanii cei noi acre nu stiu mare lucru despre th...dar daca voi nu vretzi sa fie puis zicetzi sil sterg....eu vreau ca forumul sa fie pe placul tuturor...asa ca datzii drumu dac anu va palce...zicetzimi sil sterg(topicul)....
45.1KB
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
Nu`l sterge
ai dreptate... pt fanii care nu stiu prea multe
ahh tre` sa`mi pun lentile de contact ))
eu am ochii caprui
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deea_bill_06
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
|
|
si ochii mei sunt albastri... ....wow nu stiam ca ii plac fete cu ochii albastri....si pe deasupra bill iubeste blondele......am vazut intr-o revista din italia...cine vrea poze cu revista sa-mi zica si ii dau...apropo sunt si blonda si cu ochi albastri dar nu prea ma vad eu cu bill...impreuna si fericiti...... 
57.5KB
Modificat de deea_bill_06 (acum 18 ani)
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deea_bill_06
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
|
|
pt fanele bill&co. id meu este deea_bill_06..va astept 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
deea_bill_06
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7
|
|
pt toate fanele bill& co id meu este deea_bill_06....va astept in numar mare..... 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
de ce satzi pui lentile de contact???? mie miar placea sa am ochii caprui....si in plus bill a zis ca prefera fetele cu ochii albastri nu ca o s afie inebunit dupa una....... si tu deea??? de ce nu teai vedea cu bill???/ esti foarte frumoasa...mie imi place parul tau si ochii chiar daca portzi ochelari.... si pune aici pozele aici .... te rog,,,,, 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
LeeLoo
~*CoOl*~
 Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
|
|
Mdea voi macar aveti tente spre albastru... dar eu ce sa zic???? .... eu am ochii ciocolatii inchisi.... .... pe mine numai niste lentile de contact m-ar face sa am ochii albastri .... V-am pus o poza cu uratenia in persoana ..... sa nu va speriati
30.9KB
_______________________________________ My fic: Sinfonie in alb
My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
LeeLoo
~*CoOl*~
 Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
|
|
Nu da mami... ca doale .... tu nu bati covoarele ca le doare... dar ma bati pe mine....ai???.... 
_______________________________________ My fic: Sinfonie in alb
My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~
 Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
|
|
hmhm:-?
ai dreptate:d...las ochii mei asha kum sunt
)) orikum nu`l voi vedea never- )) decat la concert...in cel mai fericit caz:-j
_______________________________________
 when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..
|
|
| pus acum 18 ani |
|
LeeLoo
~*CoOl*~
 Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
|
|
voi macar va duceti la concert..... mie mi-a promis mama ca ma lasa.... dar nu vreau sa ma duc acolo sa ma omor pt cateva ore....prefer sa stau a tv cu popcornul in brate 
_______________________________________ My fic: Sinfonie in alb
My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
mimisor.tokio.hotel
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 10
|
|
dc doar cu ochi albastrii????nu stie c s zice????oricum eu tot il iub:*:*:*:*
39.5KB
_______________________________________ ich und bill:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
da deaia ii plac 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
MoarteaAreViata
~*BeBe*~
 Din: Rain...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
|
|
si eu am ochii albastri albastri
_______________________________________

Standing in the rain Calling out your name Life is not the same Without you [Rain]
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
ji eu tot albastrii
am citit undeva k la ochi cea mai comuna culoare este albastru ji cea mai rara verde
ji pt fetele cu ochii caprui nu fitzi triste k ~Ochii caprui fura inima oricui~
eu aj vrea sa am ochii albastri 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
MoarteaAreViata
~*BeBe*~
 Din: Rain...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 71
|
|
si tuh esti blonda ? si eu 
_______________________________________

Standing in the rain Calling out your name Life is not the same Without you [Rain]
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
un forum plin de blonde
eh..ma rog..si-asa n-am sanse la Bill ji sincer: ~Nici nu vreau sa am~ tocmai m-am despartit de ex'ul ji..nah..nu prea mai am chef d baietzi 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
pinky
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 28
|
|
eu am ochii exact ca bill :]] caprui mai deschis 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
TzZzoOoPEeEr pinky
pakt..eu momentan tot albastrii ii am un albastru mai spre gri...nuj km sa explic.. 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
eu am ochi verzi-albastri ai niste ochi super anusha 
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
mda...ochii sunt suberbi..pacat k nu sunt cei reali.:|:|
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
Billuzo...cum?! '' *saracul...jtiu kt de nasol e sa te plictisesti de ziua ta..nasol 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Ioana_rockever
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
|
|
eo am ochii verzi spre albastrii si am paru saten deschis 
Modificat de Ioana_rockever (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
dream_about_life
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 64
|
|
va spun io ca daca bill se indragosteste nu mai conteaza dak ai ochi albastrii sau negrii(k mn) plus de asta interviu este vechi recent a declarat k ii plac fetele cu parul inchis la culoare si cu ochi caprui sau negrii
deci nu va stresati dak ar fi ca bill sa va iubeasca nu ar conta dak aveti ochi negri sau albastrii nu credeti?
_______________________________________ it doesn't hurt to dream it hurts more to wake up
|
|
| pus acum 17 ani |
|