Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
pune nextul sa vad ce se mai intampla pls! 2 bands...2 love storiespune nextul deea..vreau sa vad ce se mai intampla pls!
11.02.200827KB
:nebun:  :nebun: miryam sater:nebun: :nebun:
23.07.200916.8KB
aici punetzi poze de la comentatzi melodia si  1000 meereaici punetzi poze de la inregistrarea videocplipului...si binenzteles comentatzi melodia si videocplipul...
03.01.200825.5KB
are bubitza la dejte:((are bubitza la dejte:((
20.01.200824.3KB

 
:) primul tom, acum si bill:)
25.07.201149.6KB
deci va puteti face poza...una a ramas :uimit: ..si celelalte au muritdeci va puteti imagina...aia face poza...una a ramas :uimit: ..si celelalte au murit
02.02.200829.4KB
da ..si sormea imi zice asta si zice ca arata mai bn..da mie doooor de dreaduri mam obisnuit deda ..si sormea imi zice asta si zice ca arata mai bn..da mie doooor de dreaduri mam obisnuit de atatzia ani cu dreadurile :nebun: aici se cunoaste cercelu
01.08.200911.2KB
ziua mea e pe 5 decembrie :d  si sunt sagetator zilele noastre de nastereziua mea e pe 5 decembrie :D si sunt sagetator
06.02.200862.8KB

 
am vazut la emisiunea tabu pe national geographic ca exista vampiri.. numai ca nu s ehranesc doar cuam vazut la emisiunea tabu pe national geographic ca exista vampiri.. numai ca nu s ehranesc doar cu sange..ziceau ca sangele le prelungeste viatza si le reda energia pierduta ptr mult timp...si asa s etaie intre ei dar usor si ling cateva picaturi de sange..nu vai doamne..galetzi...
06.07.200920.9KB
:hi:  c canta el :x:hi: C canta el :X
19.01.200827.7KB
iop si sormea :nebun:
cu fostu nostru look...da miemi place poza asta.... pozele noastre...iop si sormea (kiss1of1death)..... :nebun: cu fostu nostru look...da miemi place poza asta....
26.01.200836.1KB
shi...  :rolleyes: pozele noastre...shi... :rolleyes:
31.03.200841.7KB

 
:rotfl: durch den monsun:rotfl:
27.07.20086.9KB
:nebun:  :nebun: 


thx pozele noastre...:nebun: :nebun: Thx darkkkuletz..:*:*:*
08.06.200854.4KB
:rotfl: 

eram la o mik scuzatzi fatza....  :rotfl: pozele noastre...eu...cred... :rotfl: eram la o mik petrecere... scuzatzi fatza.... :rotfl:
01.07.200827KB
offf... speram sa fie tom , in fine ... din faptul ca l-a sarutat inteleg ca a trecut peste si caofff... speram sa fie Tom , in fine ... din faptul ca l-a sarutat inteleg ca a trecut peste si ca l-a uitat pe Tom .... oricum vreau sa iti spun ca mi-a placut si ca ador felul tau de a scrie , si ador acest fic , de fapt ador toate ficurile in care apare Tom :zzz: astept next :*:*:*
20.06.201051.8KB

 
i'm too secsy :rolleyes:  :rolleyes:I'm too secsy :rolleyes: :rolleyes:
07.02.200819.9KB
ce-mi plashe qm arata k paru prins in coada si okelarii aia negrii  :nebun: 
 :rotfl:  :rotfl:ce-mi plashe qm arata k paru prins in coada si okelarii aia negrii :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: dejeaba girls,ji Georg e sweet doar k no ne lasa s vedem asta :rotfl:
10.07.200815.4KB
:nebun: spring nicht:nebun:
27.07.20084.9KB
:cool: picture about bill......:cool:
19.01.200835.3KB

 
am mai scris cva dar mai vreau o data .....sper ca nhu va suparatzi :rolleyes:  :rolleyes:mdeah.....yoh am mai scris cva dar mai vreau o data .....sper ca nhu va suparatzi :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: hey.......my name is ana....peteni akm au inceput sami zik any shimi plashe molt :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: am 15 anisori bine ii implinesc ....mai e putzin pana la ziua mea :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: sunt o mare fana TOKIO HOTEL :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: ii adou sunt incredibili :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: okey akm i like... ~inghetzata~ ~plimbarile pe plaja~ ~shopingul~ ~sami schimb freza~ ~piercingurile~ ~punkul~ ~emo~ ~ROCK~ ~desenele animate.....naruto :limba: ~ ~sa cunosk oameni noi,sami fac preteni noi~ i don't like ~barfa~ minciuna~sunt o fire sincera ~sami umble cineva in dulap~ ~sa mi se spuna ce sa fac~ ~sa fac curat in camera~ ~oamnei care se dau in spektakol~ ~manelele~cu toate sallamurile lor shi parizerul lor expirate sper sa ne intzelegem f bine :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
18.07.20088.2KB
fata foarte face  parte dinPersonaje: Andreea-o fata foarte rebela,care face parte din"410"o banda de streetdancers,care dau graffiti si ii cauta politia pentru asta...roscata,breakdancer girl,foarte de treaba
15.12.201013KB
super tare next plz :zzz: rette mich(+18 doar de cateva ori)super tare ficul vreau next plz :zzz:
29.05.200833.6KB
:x o urasc bill is heaving a i guess...:x o urasc
08.07.20087KB

 
prima poza picture...prima poza
25.12.200855.2KB
eu stiu ca sunt dragutza :rotfl: daea e si mai si :nebun:  :nebun: `.bezt friendz.`eu stiu ca sunt dragutza :rotfl: daea e si mai si :nebun: :nebun:
12.07.200941.3KB
ms rette mich
 pozele noastre...ms rette mich
29.03.200816.9KB
keiner weiss, wie ist dir da, der dich tag war dunkel, und allein.
du schreibst hilfe, mit deinem esKeiner weiss, wie ist dir geht. Keiner da, der dich versteht. Der Tag war dunkel, und allein. Du schreibst Hilfe, mit deinem Blut. Obwohl es immer wieder wehtut. Du machts die Augen auf, und alles bleibt gleich. Ich will nicht störn, und ich will auch nicht zu lange bleiben. Ich bin nur hier um dir, zu sagen. Ich bin da, wenn du willst. Schau dich um, dann siehst du mich. Ganz egal, wo du bist. Wenn du nach mir greifst, dann halt ich dich. Dein Leben Sinnentleert, deine Schatten Tonnenschwer. Und alles was du jetzt brauchts, hast Du nicht. Du suchts den Regenbogen. Er liegt tot vor dir, am Boden. Da er hat solang es ging gestrahlt, nur für dich. Ich will nicht störn, und ich will auch nicht zu lange bleiben. Ich bin nur hier um dir, zu sagen. Du bist nicht alleine,ich bin an deiner Seite Ich bin da, wenn du willst. Schau dich um, dann siehst du mich. Ganz egal, wo du bist. Wenn du nach mir greifst, dann halt ich dich. Wenn du die Welt nicht mehr verstehst, und jeder Tag im Nichts vergeht. Wenn sich der Sturm nicht mehr legt, und du die Nacht nicht mehr erträgst. Ich bin da wenn du willst, ganz egal wo du bist. An deiner Seite, nur eine Weile. Ich bin da, Ich bin da, wenn du willst. Ich bin da, ganz egal wo du bist. Ich bin da, schau in dich rein dann siehst du mich. Ich bin da, Wenn du nach mir greifst dann halt ich dich. Ich bin da wenn du willst, ganz egal wo du bist. An deiner Seite, nur eine Weile. Du bist nicht alleïne. foarte mijto melodia..... :nebun: :nebun: :nebun:
03.01.200830.9KB

 
taylor albastru intenstaylor
31.05.201019.6KB
gustav si georg: personaje fel ca si cei de mai sus… cevaGustav si Georg: personaje secundare…la fel ca si cei de mai sus…
02.09.200932.6KB
..
01.05.201018.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun:
29.04.200840.4KB

 
oooo i love u ..yes i do..=))))oooo i love u ..yes i do..=))))
22.03.20083.8KB
ce vremuri8-> who's missing this?ce vremuri8->
01.04.201032.2KB
id`urile noastre!yokokurama22
01.04.20083.6KB
acum a patra :zzz: picture about bill......acum a patra :zzz:
18.06.200934.5KB

 
mehmet dara - prietenul cel mai bun al yannei. 20 ani. matur, foarte o sprijina in tot ce face peMehmet Dara - inteligent, prietenul cel mai bun al Yannei. 20 ani. Matur, foarte responsabil, o sprijina in tot ce face pe Yanna.
10.02.200822.8KB
e fata dupa cum pare si asta e chiar fff urata :rotfl:  :rotfl: mike lu` bille fata dupa cum pare si asta e chiar fff urata :rotfl: :rotfl:
30.06.200933.5KB
:zzz::zzz:
23.05.200816.5KB
wtf!?! :zzz: picture about bill......wtf!?! :zzz:
18.04.200835KB
InapoiInainte