Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
o luat foc asta e hot rau de tot picture about bill......o luat foc scena...Bill asta e HOT rau de tot
03.02.200830.4KB
comm-ul de mai sus:|.Comm-ul de mai sus:|.
19.01.200829.3KB
deci pe 31 iulie baietii au fost vazutii in mijlocul zilei undeva prin la :> poze:>
1 bill and tomDeci pe 31 iulie baietii au fost vazutii in mijlocul zilei undeva prin LA :> poze:> 1
02.08.201141.6KB
uite cum te cercelu mieu...:*uite cum te vrajesc..cu cercelu mieu...:*
03.02.20083.5KB

 
:nebun: ms voi suntetzi suntem si mai frumoase ca neam schimbat o poza cu sormea.... ce dragutza:nebun: ms fetelor...si voi suntetzi frumoase....acuma suntem si mai frumoase ca neam schimbat look'u......iote o poza cu sormea.... ce dragutza ee....e cea mai frumoasa sora din lume....ea si cu mada,,,,,,,
26.01.200851.6KB
la cei doar 20 de ani ai sai , impliniti pe 31 martie, georg este veteranul curajos si cinstit,LA cei doar 20 de ani ai sai , impliniti pe 31 martie, Georg este veteranul trupei.Independent, curajos si cinstit, indeplineste toate calitatile unui veritabil "berbec". A avut o copilarie agitata, marcata de despartirea parintilor, dar isi aduce totusi aminte cu multa placere de tatal sau , care l`a dus la un concert Rolling Stones cand avea doar 13 ani.
30.12.200734.5KB
scotea limba la vreo bill...scotea limba la vreo prezentatoare;))
05.08.200939.1KB
uite kt e de :uimit:  uite kt e de comoda :uimit: ..uite kt e de scumpa,,, :uimit: numa buna deUite kt e de spatioasa.. :uimit: uite kt e de comoda :uimit: ..uite kt e de scumpa,,, :uimit: numa buna de f****..ce ma mandresc cu mashonoiu :rolleyes: :hi: :finger:
20.01.20086.3KB

 
bine eu sunt fana th de j 1 an si sunt si fana rbd dar  am vazut trupa este chiar o bine eu sunt fana TH de j 1 an si sunt si fana RBD dar am vazut ca..aceasta trupa este chiar o "inamica" pentru fanii RBD..
17.01.200833.1KB
de ce renunti la el?era asa ma :nono: albastru intensde ce renunti la el?era asa frumos............chiar ma dezamagesti :nono:
08.02.201143.4KB
:rusine::rusine:
13.03.20087.7KB
rox forRox
03.07.200924.9KB

 
pun si eu o poza ku m3...sunt tare uratha :-< pozele noastre...pun si eu o poza ku m3...sunt tare uratha :-<
05.12.200831.9KB
:uimit: picture about bill......:uimit:
05.02.200814.9KB
si  mie...
si   are   o  melodie  ptr  septci.. :nebun:  :nebun: 

o  ღ ღ ღsi mie... si are o melodie ptr septci.. :nebun: :nebun: o adooor ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
04.07.200841.8KB
hey baga next plz ;) 

vreau k de nu plang =(  :( do you love me or not?hey baga next plz ;) vreau next,next,next k de nu plang =( :(
25.05.200823.7KB

 
me 2.. de la astea apar tot felu de cu gay si bla bla..nu stiu e fel de fani trucheaza pozele ;=jme 2.. de la astea apar tot felu de speculatzii cu gay si bla bla..nu stiu e fel de fani trucheaza pozele astea..dar..na ;=j
07.05.201045.3KB
. picture about bill.......
24.05.201031KB
poza mea mai dulce tomy de pe pamant!nu exista altu'!POZA MEA PREFERATA!CEL MAI DULCE TOMY DE PE PAMANT!NU EXISTA ALTU'!
03.02.200836KB
sper ca nu a mai fost pua poza

 :rotfl:  :cool: picture...Sper ca nu a mai fost pua poza :rotfl: :cool:
14.09.200935.6KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun:
30.07.200931.3KB
:zzz:  :zzz: nik sa nu my ramana  :d schrei:zzz: :zzz: distrugetzi tot!!!!!!!!! nik sa nu my ramana :D
27.07.200810.1KB
a 5'a pozele noastre...a 5'a
09.06.200925.5KB
nici eu nu inteleg ce e aia nici eu nu inteleg ce e aia
09.11.200925.9KB

 
:zzz: „humanoid”:zzz:
21.08.200928.3KB
serge: si-au intalnit le-au stralucit ca doua nimeni nu a observat deedee…el essste e aici….eu maSerge: Ofelia…(cand si-au intalnit privirile,ochii le-au stralucit ca doua lanterne..insa nimeni nu a observat asta) Ofelia: Deedee…el essste Bill…Bill,ea e Deedee…!!!Sssstati aici….eu ma duc sssa vorbesssc ceva cu Ssserge…despre o operatie ce urmeaza sssa o facem…. D: Ok…noi mergem pe banca…. B: Da…. ………. O: Ssserpentes,e momentul sssa afle adevarul dessspre ei…. S: Ophidia, mai asssteapta o sssaptamana…asssa ne-a ordonat Nagini….Oricum Bill a avut deja un visss….cu o camera intunecata…doi sssserpi pe covorul din fata sssemineului….. O: Inssseamna ca Nagini le transssmite ceva….incearca sssa ii faca sssa inteleaga menirea lor….Dar ar trebui sssa o faca mai repede …m0am cam sssaturat sssa fiu OM!!! Cum adica se saturase sa fie om???Nu era mereu om???DAca nu era om,atunci ce era?Multe intrebari…. Intre timp la copii…acestia si-au povestit cate ceva despre ei…. D: DA….si asa s-a intamplat….habar nu am cum au murit parintii mei… B: (usor uimit)Ciudat….nici eu nu stiu cum au murit…. D: Ar fi misto sa fim in aceeasi clasa…..imi pari un tip super de treaba…. B: Da…ar fi super…si …mersi…si tu esti de treaba…..Au!!!!!!!!! D: Ce s-a intamplat?!?!? B: Nu stiu….brusc parca cineva mi-a strapus capul cu ceva ascutit…am vazut o imagine….cu un copil mic stand in gradina casei…apoi in fata lui,apropiindu-se..un sarpe…apoi sarpele s-a napustit asupra lui si…. D: (curioasa)Si?!?! B: Si….si…atat…..apoi mi-am revenit….. D: Foarte ciudat….acum esti bine? B: DA….sunt bine…dar e ciudat…pt ca aseara am visat serpi si acum mi-a venit in minte o imagine tot cu serpi…. D: Ce???Ai visat serpi???Si eu la fel….era o camera intunecata….focul… Bill continua uimit: Doi serpi in fata unui fotoliu …..vorbeau cu cineva care era in fotoliu…. Deedee continua si ea: Da…stapana lor din cate an inteles din ce vorbeau ei…. B: Deedee…se intampla ceva ciudat…..noi doi am avut acelasi vis ….parintii nostri au murit..nu se stie din ce cauza..e ceva straniu aici…. Exact atunci toti elevii sunt chemati sa ii repartizeze pe clase…Bill si Deedee au picat in aceeasi clasa,spre fericirea lor… In drum spre casa: D: Ofelia…azi am aflat ceva ciudat….. O: Ce ai aflat Deedee? D: Ca eu si Bill am avut acelasi vis…si ca nici el nu stie cum au murit parintii lui….. O: Coincidente,draga mea! D: Coincidenta sa avem acelasi vis in cele mai mici detalii? O: Sssse mai intampla!!!
15.07.200831.3KB
:( bill are pierce in sfarc..:(
18.08.200945.7KB
georg si detsul de   georg si gusti..erau detsul de "bolfosi" :rotfl: bill...zici ca e pe catalige,... :rotfl: iar tom... umbla cu pampersul la el.. scz... arata ... fff ..scum,pie.,.dragutzi..dar nu ma puteam abtzine fara un comentariu ceva... :rotfl: :rotfl:
11.10.200822.2KB

 
:-<  =( pozele noastre...:-< =(
01.03.200871.6KB
darkkk cat de momoasa ejti :nebun:  :nebun: 

si u alex:x:x: pozele noastre...dArKkK cat de momoasa ejti :nebun: :nebun: si u alex:X:X:
01.06.200823.1KB
my desktop: my desktopMy desktop:
29.07.200824.7KB
:nebun::nebun:
29.03.200832.4KB

 
:wink2::wink2:
03.02.200847.7KB
:hi: kiki kannibal:hi:
21.08.200931.6KB
100 e super nota100 e super sweet:X:X:X
25.12.200821.7KB
:nebun::nebun:
24.12.200938.7KB

 
. picture about bill.......
01.05.201021.7KB
uitasesi poza :x  :x  :x notauitasesi poza :x :x :x
14.05.200843.4KB
mie imi plac si....cei mici k sa le zic asa :zzz:  
dar bill chiar chiar urat,dar nici atunci eramie imi plac si....cei mici k sa le zic asa :zzz: Dar Bill chiar era....hmm...nu chiar urat,dar nici frumos...dak atunci era asa,acum e.....ASA! :nebun:
30.08.200824.2KB
:b:te  rog  nu ma  zi  parca  e alta   da   aici  de fatz a cu fanii ca sa vada  cine   e mai atre..:B:Te rog nu ma zi mamei G:daca ingenuncheiz parca e alta treaba B:Bien da acasa. G:Nu aici de fatz a cu fanii ca sa vada cine e mai atre.. :uimit:
03.07.200827.2KB
InapoiInainte