Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
nu sta pe masa...e pe ce bn ii sta sta pe mana :rotfl: 

 :nebun:nu sta pe masa...e pe sifoner... uite ce bn ii sta sta pe mana :rotfl: :nebun:
24.08.200848.3KB
=) gif-uri & avatare=)
30.12.20074.2KB
tokio hotel in singapore
01.05.201017.4KB
:nebun: proiect tokio hotel - romania:nebun:
07.04.201050.6KB

 
bill :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: bill si tom-papusiBILL :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
18.01.200834.1KB
:nebun:  :nebun:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl::nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
20.07.20083.9KB
1o ;x nota1o ;x
14.11.200927.5KB
asa se face reclama =))) picture...Asa se face reclama =)))
04.02.200859.2KB

 
:rotfl: 
tom ruleezi waa :nebun: my desktop:rotfl: tom ruleezi waa :nebun:
02.08.200949.4KB
say picture about bill......say cheessee =))
29.03.200839.9KB
:cool:  :rotfl:  :rotfl::cool: :rotfl: :rotfl:
05.02.20086.2KB
asta  e formatzia din care fac pacate ptr el nu a avut norocu sa aiba  acelasi sicces ca tokio hotelasta e formatzia din care fac eparte....din pacate ptr el nu a avut norocu sa aiba acelasi sicces ca tokio hotel :finger:
20.01.200871KB

 
:hi::hi:
29.07.20093.5KB
si ink una... :zzz:  saki....si ink una... :zzz:
29.12.200787.8KB
:cool::cool:
19.01.200836.8KB
poza picture...poza
17.01.200863.7KB

 
:zzz: picture about bill......:zzz:
02.01.201023.3KB
rette mich
27.07.20085.6KB
ID`urile noastre!bebelusa_rasfatzata add;;):D:X>:D<:X:X:X:X: pooopiXcs
01.04.20099.4KB
ooo...sunt sigura ca le va zice  tuturor asta  eplanul lui sigura... :cool: 



dcei ce faza tareooo...sunt sigura ca le va zice tuturor ftelor...din trupa... si asta eplanul lui bil... sunt sigura... :cool: dcei ce faza tare faza cu ligeanu nam vazut o faza ca faza asta in viatz a me aplina de faze... :rotfl: :rotfl: si tom a lipsit si nu a vazuto pe deea uda..pe fund.. :limba: edeci pui next sau te ...te....eh....nutzi fac nik te pop si pui next :*:*:
04.04.200831.4KB

 
uitatzi shy o  :rotfl:  :rotfl: 

avril lavigne a aparut pe scena muzicala in vara lui 2002, odatauitatzi shy o biografie....:rotfl: :rotfl: :rotfl: Avril Lavigne a aparut pe scena muzicala in vara lui 2002, odata cu piesa `Complicated`, abordand pop-ul dintr-o perspectiva noua. Lavigne, pe atunci in varsta de 17 ani, nu a parut a fi ingrijorata de tendintele pe care le descoperea si care dominau lumea pop, increderea in propriul talent oferindu-i si sansa de a se face remarcata. Nascuta drept al doilea copil dintre cei trei ai unei familii din Napanee, Ontario, Avril Lavigne a inceput sa isi descopere ambitiile rock inca de pe cand avea doi ani. In primii anii de scoala s-a apucat sa compuna si sa cante la chitara. Corul bisericii, festivalurile locale si targurile i-au oferit de asemenea sansa tinerei de a se face auzita, vocea ei ajungand pana la Antonio L.A. Reid – Arista Records. Reid i-a oferit un contract, iar la 16 ani visul i se implinea. Sub grija lui Reid, in noul ei apartament din Manhattan, Lavigne s-a trezit inconjurata de compozitori si producatori, insa acest lucru nu a fost suficient de impresionant ca sa o impulsioneze, mai ales ca Avril se baza pe propriul simt creator. Pleaca spre Los Angeles unde incepe sa colaboreze cu Nettwerk. Producatorul/compozitorul Clif Magness (Celine Dion, Wilson Phillips, Sheena Easton) a surprins linia melodica dorita, iar produsul slefuit a constat in materialul `Let Go`. Single-uri precum `Complicated` sau `Sk8er Boi` au intrat in Top Ten, in timp ce `I’m With You` sau `Losing Grip` erau difuzate destul de des la radio. Butch Walker (Marvelous 3), frontman-ul de la Our Lady Peace – Raine Maida si Don Gilmore (Linkin Park, Good Charlotte) au semnat pentru a produce cel de al doilea album Avril Lavigne - `Under My Skin`, care a aparut in mai 2004. Discul a ajuns in varful topurilor americane si a produs hit-ul no 1 `My Happy Ending`. In vara lui 2006, Lavigne s-a maritat cu prietenul ei cu care era impreuna de doi ani – frontman-ul Deryck Whibley de la Sum 41. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: nhumai tre sa spun cami plashe poza... :nebun: :nebun: :nebun:
19.07.200836.6KB
carin forCarin
20.07.200934.7KB
ce scumpa e :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: my desktopce scumpa e :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
01.08.200840.5KB
:nebun: picture...:nebun:
26.05.200816.5KB

 
offf doamne ..... in primul rand e cel mai tare fick ... in al doilea rand imi place foarte mult caofff doamne ..... in primul rand e CEL MAI TARE FICK ... in al doilea rand imi place foarte mult ca tom sa schimbat iar in al treilea rand ASTEPT NEXT :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
09.04.201027.7KB
ce dulcika  esti schimbat a do0ua pozele noastre...ce dulcika esti deea..tziai schimbat freza??? aratzi super ador a do0ua poza..:X:X:X
08.06.200837.1KB
ji ink una k bubu :limba:  :nebun:  :nebun:  :nebun: monsoonji ink una k bubu :limba: :nebun: :nebun: :nebun:
27.07.20088KB
:limba: probabil baiatul s-a hotarat ca nu mai are nevoie de pene ca sa pozeze in revista ca are el:limba: probabil baiatul s-a hotarat ca nu mai are nevoie de pene ca sa pozeze in revista ca are el destul par
29.09.200937.2KB

 
imi plc ce muoak are zici k da un pup la aer:x notashhttiiuu=)):D:X:X:X:X:X mie imi plc ce muoak are aci;;):D:X:X zici k da un pup la aer:X
20.03.20092.3KB
:rotfl:  :rotfl:  ...cu comunistii in frunte :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: rbd vs. tokio hotel:rotfl: :rotfl: retardatzii....ruulz ...cu comunistii in frunte lumeee.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
06.02.200841.1KB
trecea una.... :uimit:  :uimit:trecea una.... :uimit: :uimit:
31.12.20074KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
19.01.200839.2KB

 
poza... lil`waynepoza...
22.06.200912.3KB
eram la mn acasa cand am facut eu 16 ani parca :nebun: picture...eram la mn acasa cand am facut eu 16 ani parca :nebun:
06.12.20092.2KB
:) primul tom, acum si bill:)
25.07.201142.4KB
:rotfl:  :rotfl: reciclati ! vedeti ? eu am inceput deja !  :rotfl:  :rotfl: programe de modificat:rotfl: :rotfl: Reciclati ! Vedeti ? Eu am inceput deja ! :rotfl: :rotfl:
22.07.200936.3KB

 
poze si scream poze si commentarii
03.01.200826.6KB
doamne e pana ajunge ca asta...
 da si ala din limba..e dor ptr el.. :nebun: mai feminin???doamne fereste..mai e pana ajunge ca asta... da si ala din limba..e dor ptr el.. :nebun:
21.08.200932.4KB
si diego asta din fata  :nebun: sonohrasi diego asta din fata :nebun:
22.07.200929.2KB
ooo...se apropie ziua ta... :cool: zilele noastre de nastereooo...se apropie ziua ta... :cool:
17.01.200831.1KB
InapoiInainte