Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:rusine: pozele noastre...:rusine:
24.01.20109.9KB
bill ( si tomitza pozele noastre...bill ....eu./...sormea ( kiss~of~death) si tomitza
25.01.200845.5KB
deci....il copie pe bill nu??? prietenul gemenilordeci....il copie pe bill nu???
29.12.200741.9KB
e destul de draguta, nu ? misticandye destul de draguta, nu ?
20.07.200952.3KB

 
exact multe zik k le-a dat web cel q da yo cand i-am cerut a zis k n-are j mai sunt muulte id careexact multe zik k le-a dat web cel q bill_devilish1989 da yo cand i-am cerut a zis k n-are j mai sunt muulte id care cik s bill:))as vrea odata sa fac rost de id-lui sa fie chiar el nu altcineva :(
12.10.200819.9KB
th vs rbd vs. tokio hotelTH vs .....RBD..:-
07.01.200838.9KB
:rotfl: iha si eu am ras la fel d :rotfl: colaje si poze:rotfl: iha si eu am ras la fel d emult..bubuiaaam :rotfl:
08.08.200941.2KB
am uitat bou


 :nebun:  :nebun: 


 :zzz: 2 bands...2 love storiesam uitat poza... cu bou :nebun: :nebun: :zzz:
08.02.20089KB

 
:limba: pozele noastre...:limba:
10.03.200824.3KB
putem a punem si cu altceva inafara de rbd? deja mam saturat e ei..bn ca sa`u dus programe deputem a punem si cu altceva inafara de rbd? deja mam saturat e ei..bn ca sa`u dus
01.11.200943.4KB
ji ink una papusicaji ink una
16.01.200846.5KB
iama in :rolleyes:  :zzz:  :nebun: bill...iama in bratze....mamiiii :rolleyes: :zzz: :nebun:
20.01.200822.8KB

 
tot ea...si sinker...o consider prietena mea cea mai nu e  aceasta pt ea:) `.bezt friendz.`Tot ea...si sinker...o consider prietena mea cea mai buna...insa nu e singura:d...dar aceasta categorie....e pt ea:)
24.01.200829.2KB
too hot... :uimit:  :uimit:  :uimit: picture about bill......Boy..you're too hot... :uimit: :uimit: :uimit:
15.02.200829.9KB
am  iesit najpa in poza asta...nu la juve.. :zzz:  :zzz: pozele noastre...am iesit najpa in poza asta...nu conteste...eram la juve.. :zzz: :zzz:
06.02.200837.7KB
ea este evelina da ii zic ori sotzu ori iedu` meu  :nebun:  `.bezt friendz.`Ea este Evelina da ii zic ori sotzu ori iedu` meu :nebun:
12.06.200817.2KB

 
12 ianuarie 1993 :d zilele noastre de nastere12 ianuarie 1993 :D
20.01.200829.1KB
probabil in masina lui tom :rotfl: picture about bill......Probabil in masina lui Tom :rotfl:
05.02.200831.2KB
shy ink una :cool:  :cool:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:shy ink una :cool: :cool: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
18.07.200826.7KB
:zzz: new style:zzz:
17.08.200912.8KB

 
doamne nici d chuchy nu m-am speriat in halul asta :rotfl: sunt cele mai jalnice papusi kre le-amdoamne nici d chuchy nu m-am speriat in halul asta :rotfl: sunt cele mai JALNICE papusi kre le-am vazut..nu-mi plac =(mai mijto sunt cei reali ;)
31.07.20086.5KB
si yo vreau next k imi place ficul desi acum sunt un pic in ceata :rolleyes: :nod:  :zzz: plz osi yo vreau next k imi place ficul desi acum sunt un pic in ceata :rolleyes: nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxttttttttttttttttt :nod: :zzz: plz
27.05.200847.3KB
:zzz: rette mich:zzz:
26.06.200830.6KB
aja..pune iubire (+18)aja..pune nextu...:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
08.02.200830KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl:
31.05.200813.9KB
:hi: kiki kannibal:hi:
21.08.200923KB
ala nu e tom... din poza in care se saruta cu aia.... 



e unu veche de vreun an


e unu care seAla nu e Tom... din poza in care se saruta cu aia.... e unu cris... e veche povestea.... de vreun an e unu care se crede Tom.... Mi se pare a fost sau este iubitul Svejnei...
02.06.200837KB
dah...fara :( mikki murderdah...fara informatii.... :(
20.07.200933.9KB

 
cu parul drept ii sta ff bn...
si ii ia si mai putin timp de aranjat :nod: 

 :nebun: blond sicu parul drept ii sta ff bn... si ii ia si mai putin timp de aranjat :nod: :nebun:
01.05.20084.3KB
shy eu am fost shy eu am fost "fana" rbd >:P>:P>:P shy aqm imi scot totzi ochii k vezi'doamne am fost fana shy etc :-@ ma simt ingrozitor:-s
25.01.200821.4KB
:hi::hi:
29.07.200911.9KB
cu o colega de a mea fuarte buna:x la poza de dinainte nu luati muaca in seama abia ma batusem q unacu o colega de a mea fuarte buna:X la poza de dinainte nu luati muaca in seama abia ma batusem q una :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :rusine: :x :x :x :x
06.02.200830.6KB

 
nui nimik...am sterso.... :zzz: bill si tom-papusinui nimik...am sterso.... :zzz:
20.01.200839.7KB
:rotfl: alta viatza.. :rotfl: 
ms
eu si sormea :nebun: pozele noastre...:rotfl: alta viatza.. :rotfl: ms eu si sormea :nebun:
21.07.200942.5KB
:rotfl:  :rotfl: 

ce mijto ca au ce bine ca ceilaltzi sau carat


 :rotfl:  :rotfl:  cre ca deea:rotfl: :rotfl: ce mijto ca au ramas,... si ce bine ca ceilaltzi sau carat :rotfl: :rotfl: domane cre ca deea aree o camera de 10 hectare de inkp atatzia.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: se ssaruta asa....si dca merg pe strada in japonia si tre sa se sarute cu unu care are dintzii....******** ii fut un asi fug :rotfl: :rotfl: ce tzicnitzi :rotfl: :rotfl: na ca sa potolit si tom :rotfl: :rotfl: :rotfl: :zzz: :nebun: :nebun: ce zaluzi.... gelosul de bou :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: NEXXTTTTTT :zzz: :nebun: :nebun: :nono: :rotfl:
08.02.200850.7KB
deea iese,ii aprinde lumina lui tom si se duce in camera ei sa se deja coborase la micul era tot peDeea iese,ii aprinde lumina lui Tom si se duce in camera ei sa se schimbe… ….. Bill deja coborase la micul dejun…Kythya era tot pe canapea……..Se aseaza usor langa ea…ea nici nu-l baga in seama…. B:Iarta-ma! Kythya atunci intoarce privirea spre el…. K:Sa te iert,Bill??? B:Imi pare rau…te rog…nu ma mai chinui atat….eu te iubesc…. K: (intr-un moment de slabiciune)Si eu,Bill! Bill a tresarit usor… K:Scuze……nu vorbeam cu tine…..asa…deci cum spuneam….Bill…vreau sa stiu motivul….de ce ai facut-o? Bill se apropie mai mult de ea…. B:Cand te-am vazut atunci ca te sarutai cu Kanon…m-a cuprins gelozia….am baut prea mult….Bautura si gelozia m-au facut sa uit de mine si sa fac ce…ce am facut! K:Gelozie,Bill?!?In afar faptului ca era cat p-aci sa ne sarutam dupa concertul din Toki..nu mi-ai mai dat nici un semn ca ai…ai fi indragostit de mine….. B:Uneori sunt foarte timid si mi-e greu sa spun anumite lucruri…. K:Si a trebuit sa ma violezi,Nuh?….Ce te facea pe tine sa crezi ca sunt curva!?!Faptul ca aveam un iubit japonez?!? B:Nu….faptul ca…. K:Sau faptul ca m-ai vazut sarutandu-ma atunci la hotel cu cei din An Cafe….???Pt cultura ta generala era doar un joc….Miku l-a pornit, sarutandu-l pe Bou apoi a continuat….Ne distram doar….. B:Da…..faptul ca te-am vazut sarutandu-te cu toti din An Cafe…..Ce distractie,nuh??? K:Inceteaza!!!Esentialul e ca tu…tu m-ai violat Bill! B:Kythya…acum…fara misto…tu ti-ai dat seama ca e singura discutie normala pe care am purtat-o de cand…de cand te-am violat??? Asa era….Si-a dat seama si Kythya de asta….. K:Bill…tu nu sti ce inseamna pt o fata sa…sa fie violata…. faptul ca m-ai violat nu are iertare…. B:Totusi…e un pas spre iertare …faptul ac discutam fara sa ne batem…faptul ca mi-ai povestit si m-ai lamurit in privinta cu unele lucruri….Deea avea dreptate…. K: (schimband subiectul)Apropo de Deea….sau mai bine zis…Fierita…. Bill zambeste usor…. K:Ea si Tom sunt…sti…sunt pe bune impreuna….cine ar fi crezut….Piscotelul si Bubbles…. Rad amandoi…. Deea si Tom era ascunsi la capatul scarilor si ascultau ce vorbeau cei doi…Tom se uita la Deea si zambea…se bucurau ca macar zambeau amandoi…ca macar Kythya nu-l injura pe Bill…sau ca discutau intens despre ei doi….gasisera un subiect de discutie despre care puteau vorbi fara sa se certe…
14.02.200822.7KB

 
way srry am gresheala poza=)) whit uway srry am gresheala poza=))
04.05.20095.5KB
she`s iulia...my best love this girl a loot:> `.bezt friendz.`She`s Iulia...my best frriend...i love this girl a loot:>
24.01.200829.1KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
de ce lai lua la hotel is my ca ai zis auci ptr ac lai pisca... :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl: de ce lai lua la bataie???zuz_mik???? tokio hotel is my love...banuiecs ca ai zis auci ptr ac lai pisca... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ei bine....imi palce imaginatzia voastrta..... mie miar placea sal vad dansand lacul lebedelor cu parul prins in coc si cu funditza .... si toate alea...ash face pe mine din 2 in 2 secunde de la atata ras... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
16.01.200835.9KB
:uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: picture about bill......:uimit: :uimit: :uimit: :uimit:
15.02.20088.1KB
InapoiInainte