!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
OnutzaGirl pe Simpatie.ro
Femeie
23 ani
Galati
cauta Barbat
24 - 51 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღCafeneaღ / id'urile, emailurie si hotmailurile,,,etc..... Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
aici punetzi idurile si toate celelalte prostii  a celor de la th.......
eu nu am decat 50 de iduri emailuri si hotmailuri al un loc dea lu bill....23 dea lu tom si 1 a lu georg  si 1 a lu gustav....
am s a incerc s ale pun pe toate dar momentan...pun doar cateva...
bill.kaulitz
bill_kaulitz_1989
bill_kaulitz_1989_th
bill_kaulitz15
bill_kaulitz16
bill_kaulitz17
bill_kaulitz18
bill_kaulitz6
billkaulitz1989
billyth
itsmeasimpleboynamedbillk
kaulitz_bill_1989
kaulitz_bill_th
kaulitz_tom_th
tokio_bill_kaulitz
tokio_hotel_bill_kaulitz
tokio_hotel_tom_kaulitz
tokiohotel_bill
tom_kaulitz_1989
tom_kaulitz_tokio_hotel
tom_kaulitz1
tom_kaulitz13
tom_kaulitz15
tom_kaulitz17
tom_kaulitz18
tom_kaulitz2
tom_kaulitz3
tom_kaulitz4
tom_kaulitz5
tomkaulitz1989
bill_tom41
tom_bill_twins
bill_vonth
tom_vonth
tommykaulitz
kaulitz_tom17
asta cik e numarul de telefon al lui bill...+46883251302
sia stea is paginile de my space a baietzilor - tom -bill
...
.......
...............
.....................
.................................
cam atatae am eu.... si totusi...nu's toate...
   

id'urile, emailurie aici punetzi idurile toate celelalte celor decat iduri emailuri hotmailuri loc ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

21KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
`copil`zapacit`
~*BeBe*~

Din: ->NiMeNi Nu StIe<-
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 68

lauryka89 a scris:

aici punetzi idurile si toate celelalte prostii  a celor de la th.......
eu nu am decat 50 de iduri emailuri si hotmailuri al un loc dea lu bill....23 dea lu tom si 1 a lu georg  si 1 a lu gustav....
am s a incerc s ale pun pe toate dar momentan...pun doar cateva...
bill.kaulitz
bill_kaulitz_1989
bill_kaulitz_1989_th
bill_kaulitz15
bill_kaulitz16
bill_kaulitz17
bill_kaulitz18
bill_kaulitz6
billkaulitz1989
billyth
itsmeasimpleboynamedbillk
kaulitz_bill_1989
kaulitz_bill_th
kaulitz_tom_th
tokio_bill_kaulitz
tokio_hotel_bill_kaulitz
tokio_hotel_tom_kaulitz
tokiohotel_bill
tom_kaulitz_1989
tom_kaulitz_tokio_hotel
tom_kaulitz1
tom_kaulitz13
tom_kaulitz15
tom_kaulitz17
tom_kaulitz18
tom_kaulitz2
tom_kaulitz3
tom_kaulitz4
tom_kaulitz5
tomkaulitz1989
bill_tom41
tom_bill_twins
bill_vonth
tom_vonth
tommykaulitz
kaulitz_tom17
asta cik e numarul de telefon al lui bill...+46883251302
sia stea is paginile de my space a baietzilor - tom -bill
...
.......
...............
.....................
.................................
cam atatae am eu.... si totusi...nu's toate...
   

pot sa t intreb ceva?
acestea chiar sunt le lor?


_______________________________________
NO SOii una nina perfekta mi kabello  
nO sIeMpRe sE qEdA eN sU lUgAr
soii mui torpepero kuando lo pienso bnrekuerdoLo MaR.aAa.vill.oOo.s.oOo q es la vida


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ei da.... de une s astiu eu??? la acte sunt...fii sigura acnici ei nu stiu....     eu zic ca nus ei..ptr ca in revista bravo  scria mare si lat ca baietzii de la th nu ai id'uri au emailuri si sunt strict personale..... deci nu avem de une sa stim.... momentan  ne distram se seama idiotzilor astora de mai sus....
bafta si voua la injurat....


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
`copil`zapacit`
~*BeBe*~

Din: ->NiMeNi Nu StIe<-
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 68
aa..ok..dar nu credeti pe nici unul dintre ei..daca va dau accept pentru ca Tokio Hotell au hotmail. .

_______________________________________
NO SOii una nina perfekta mi kabello  
nO sIeMpRe sE qEdA eN sU lUgAr
soii mui torpepero kuando lo pienso bnrekuerdoLo MaR.aAa.vill.oOo.s.oOo q es la vida


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
bala bla bala..au emailuri..si in plus  adstias  prosti bata..habar anau unde  au avut ultimu concert  dapoi ce sa  zic   ca nu stiu limba germana..:-J


nuu s ei..majoritatea..


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
      pfaiii
cate id de mesz:  
macar dak unu ar fi al lor    


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
  se dau singuri prostii de gol


 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
mda.....
dak ii injuri imdiat is romani    


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ca tziganii si ei..

cie romanu daca nu fura...

   
bate     scuipa    injura?




 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
mda...
prima si a treia e buna  
bate si injura))))))
am caracterizat pe fiecare roman    


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
     


mda

asa e


   



banuiesc ca  ar fi bine sa sterg topicul





_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
mnu
dc sal stergi
lasal k ii bun
mai iau un id mai injur un "bill"sau un "tom"
     
asai frumos


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
Angeliq
~*CoOl*~

Din: Rockfairy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 164
Va  bag si yo 2 iduri care cik is ale lu Bill si am vb k el da credeti-ma e VARZA la germana ))

Bill_and_tom_kaulitz_th
Drinny_lunaticuss

Anyway la toate "idurile lor"cand ceri web e mereu aceasi poveste "Srry I'm on laptop and I haven't got one!!"


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Drinny_funkey_donkey
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
cate iduri...am avut ji eo unele iduri ji idiotzii l-am intr p un ''bill'' do u speak german?
ji el o raspuns: i don't know german, but i'm bill kaulitz


va datzi seama ce idiot...adik ejti bill, vorbejti germana la emisiuni..etc..dar u defat care traiejti in germania, habar nai germana...ala nu ii bill nici in vise.....


sau mai era unu....vorbea romana, k engleza nu jtia ji la germana era varza...amesteca genurile intre ele ji numerele...le facea praf    



oricum..akm cik am id lu bill d hotmal.....daca se dovedeshte a fii fals va dau ji voua id k sa bagatzi injuraturi in romana


_______________________________________
TH is THE BEST!!!!!! FUCK the REST(TBD)

pus acum 17 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
 

vrajeli pe  capul lor..nus  thhh


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 17 ani
   
Drinny_funkey_donkey
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
normal k nuss TH...adik..eo sunt romanaca, da nuj romana....vb numa chineza  

_______________________________________
TH is THE BEST!!!!!! FUCK the REST(TBD)

pus acum 17 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
 


mai  era  un bill care  vb germana  dar  iam zis  un cuvant  pe  germana  si ma intrebat  pe  ce  limba   e  


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 17 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788

lauryka89 a scris:

aici punetzi idurile si toate celelalte prostii  a celor de la th.......
eu nu am decat 50 de iduri emailuri si hotmailuri al un loc dea lu bill....23 dea lu tom si 1 a lu georg  si 1 a lu gustav....
am s a incerc s ale pun pe toate dar momentan...pun doar cateva...
bill.kaulitz
bill_kaulitz_1989
bill_kaulitz_1989_th
bill_kaulitz15
bill_kaulitz16
bill_kaulitz17
bill_kaulitz18
bill_kaulitz6
billkaulitz1989
billyth
itsmeasimpleboynamedbillk
kaulitz_bill_1989
kaulitz_bill_th
kaulitz_tom_th
tokio_bill_kaulitz
tokio_hotel_bill_kaulitz
tokio_hotel_tom_kaulitz
tokiohotel_bill
tom_kaulitz_1989
tom_kaulitz_tokio_hotel
tom_kaulitz1
tom_kaulitz13
tom_kaulitz15
tom_kaulitz17
tom_kaulitz18
tom_kaulitz2
tom_kaulitz3
tom_kaulitz4
tom_kaulitz5
tomkaulitz1989
bill_tom41
tom_bill_twins
bill_vonth
tom_vonth
tommykaulitz
kaulitz_tom17
asta cik e numarul de telefon al lui bill...+46883251302
sia stea is paginile de my space a baietzilor - tom -bill
...
.......
...............
.....................
.................................
cam atatae am eu.... si totusi...nu's toate...
   


Darrr...pe kre il ai cel mai des online?k sa nu bag in lista doar asha..d florile marului


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 17 ani
   
Drinny_funkey_donkey
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 266
hhhmmmmmm..poi..trebuia sa ii zici in alte limbi..poate iti dadeai seama din ce tzara e....si puteai sa ii vorbeshti in limba respectiva, si sa se dea ink o data de gol....deci....ch..care ii mai mereu online?

_______________________________________
TH is THE BEST!!!!!! FUCK the REST(TBD)

pus acum 17 ani
   
lala4bill
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 106
deci priviti cea mai luna lista de id-uri toate sunt d yahoo j la fiecare se trezeste unu care cik e  bill sau tom
bill_tokio_hotel
Bill Kaulitz
billme89_kaulitz

lunatikuss
schwarz_bill_kaulitz
bill_germany16
kaulitz_tokio_bill
llunaticuss
th_ich_bill
faithles_teenager
tokiohotel_bill_kaulitz
bill_kaulitz
bkaulitz2002
bill_tokio_kaulitz
bill_the_funny_magnet
kaulitz_twins

unaticuss_since_1989
bill_kaulitz2006
billkaulitz_th89
kaulitz_bill
bill_th89
mecki_4_all_my_fans
faithlees_teenager
sad_bill_tokio
bill_schrei
drinny_89
bill_the_funny_magnet
bill_the_sad_one
billy_und_tommy
tokioh_bill
monet_du_tag89
tom_best89
tomkaulitz16
hy i have some fake id's to and many
i_am_bill_thereal
billkaulitz
billtom_89
kaulitz_byll
kaulitzz_tom
itsmeasimpleboynamedbillk
simply_me_bill
tokioh_tom
tom_kaulitz_th_tom
tom_magnetic_star
bkaulitz2002(

tom_kaulitz
tom_kaulitz89



tom_love_girls


kaulitz_byll

tom_kaulitz_tom
ich_bin_mit_mich
amerikef
bill_kaulitz_de
tokiohotel_bill_kaulitz

bill_kaulitz2006

billkaulitz_m89

tkaulitz
tokio_hotel_kaulitz_tom
tom_kaulitz16

tom_th_tom

scary_song_one ,bill_kaulitz81,amerikef,kaulitzbill_th,bill_tom_kaulitz1989,


bill_tom_kaulitz2006,kaulitz_t0m_m3,tom_kaulitz4

bill_kaulitz_4_al

Tom_kaulitzzz

k_a_u_l_i_t_z Bill


kaulitz_byll


simply_me_bill89
ich_bill89
kaulitz_tokio_bill
kaulitz_bill_th2006
th_ich_bill
schwarz_bill_kaulitz
ich_nene_mecki
bill_tokio_kaulitz
monet_du_tag89



bill_kaulitz_th12
bill_the_funny_magnet
kaulitz_byll
billkaulitzleb_die_moment
bill_tomkaulitz_1989

j eu stiam alt nr d tel +491805376376 am sunat dar era linia ocupata j


id'urile, emailurie deci priviti cea mai luna lista id-uri toate sunt yahoo fiecare trezeste unu

15.1KB


_______________________________________

Vorbesc cu el,dar te am īn gānd pe tine.
Īl ating pe el,dar te simt pe tine.
Īl sărut pe el,Gāndindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el,ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!!!


pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
aleluia...
catea id-uri.        
si nici unu nu e al lor:O:O:


_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
lala4bill
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 106
exact multe zik k le-a dat web cel q bill_devilish1989 da yo cand i-am cerut a zis k n-are j mai sunt muulte id care cik s bill)as vrea odata sa fac rost de id-lui sa fie chiar el nu altcineva

id'urile, emailurie exact multe zik le-a dat web cel cand i-am cerut zis n-are mai sunt muulte care

19.9KB


_______________________________________

Vorbesc cu el,dar te am īn gānd pe tine.
Īl ating pe el,dar te simt pe tine.
Īl sărut pe el,Gāndindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el,ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!!!


pus acum 17 ani
   
lala4bill
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 106
chair acum vorbesc cu unul care cik e bill

id'urile, emailurie chair acum vorbesc unul care cik bill

17.4KB


_______________________________________

Vorbesc cu el,dar te am īn gānd pe tine.
Īl ating pe el,dar te simt pe tine.
Īl sărut pe el,Gāndindu-mă că te sărut pe tine.
M-am cuplat cu el,ca să te uit pe tine.
Cu toate astea...
Nu-l iubesc pe el,
Te iubesc pe tine!!!


pus acum 17 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
de unde stiu eu ca id-urile sunt adevarate    
si apoi nemtii nu folosesc yahoo


pus acum 17 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
de parca ei sunt atat de prosti incat sa primeasca orice id     '



pai kla cate fane is le ia o luna sa numere cate persoane au in lista

si apoi, la cati ar trebui sa raspunda ar trebui sa astepti ore pt un salut  


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
stii cum e cand iti apar vreo 10 casute in care te intreaba daca accepti pe nu stiu cine in lista, nu mai poti face altceva pana nu ii accepti sau respingi pe toti    

cu siguranta ca zilnic baietilor de la th le-ar aparea 100 de astfel de casute    


pus acum 17 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
100 de inmultit cu 365 de zile= 36500 casutze pe an sau 36600 daca e an bisect.........nea, is mai multzi fani

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
si cand te gandesti ca nu intra zilnic pe mess
casutele alea se aduna                    


pus acum 17 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
     

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729

toti se dau drept bill si cand incepi sai injuri repede is romani:-j:]]


_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
Buburuzaa:*
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1076
eo am atatea id'uri dale lu bill y tom inkt m'am plictisit   

_______________________________________

.......like i'm the only girl in the world

pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
   

_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
     

pus acum 17 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
zuzy, dar nu-ti este lene sa bagi atatea iduri?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
pe un forum zicea una ca a vb cu gemenii, ca i-a vazut pe web
voi ce parere aveti?

Modificat de dannyela (acum 17 ani)


pus acum 17 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nu pe mess e imposibil..nici nue xista mess in germania..doar pe hotmail..e posibil...  

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 16 ani
   
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
altele mai zic si la abureala...


dar...niciodata sa nu spui niciodata


_______________________________________
-----> <-----




pus acum 16 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
e abureaa..nici nu au ce nume sashi puan ca toates is alese d efani

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 16 ani
   
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
   


da cam asa ceva  


_______________________________________
-----> <-----




pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
si ei au mess, dar nu yahoo ci msn

pus acum 16 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
e mess??   pai messu e mess..yahoo messenger ei au msn   si e mai aiurea decat messu

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 16 ani
   
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
Toti se dau acum vedete...am avut o gramada de id`uri ale lor si pana la urma erau romani sau mai stiu eu ce natie de oameni prosti si faceau ca "a fost un pariu" sau mai stiu eu ce...e inutil

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
☺ツ→Drųp-TųPأńG→ツ☺
~*WirkLicH*~

Din: Grein-Citty
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 988
Intro zii mam dath drepth Miley Cyrus...  
Pentru astea mici sa le iau mintzile
Dar...am reusit...toathe mau crezut...
Leam dath web...
Am pus camera web'...pe un video cu Miley si Mandy...
Toathe fethele mau crezut...
Ce naive erau...  
Dar apoy leam spus k nus Miley...


_______________________________________
 

pus acum 16 ani
   
save_dark_art
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1453

saracele..
in fine...orikum chiar de msn..
va datzi seama ca..nu o fi un id asa..care sa cotina cv..care sa se descopere usor..nu?
sigur tre sa fie cv neobisnuit..cred


_______________________________________


Sometimes life seems to quiet,into paralyzing silence like the moonless dark,meant to make me strong

pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
         

pus acum 16 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
eu cred ca e ceva simplu. scurt si la obiect ca sa nu-l uite ca la cat de des il folosesc...

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
nu se stie 

pus acum 16 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
bine, nu ma refer ca si-ar pune numele . Poate ceva de genul banana, capsuna, catzelus, babuin etc.

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
save_dark_art
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1453
babuin..?
 
aolo deci am murit de ras cand am vazut asta cv de genu
babuin_electrocutat pt Bill


_______________________________________


Sometimes life seems to quiet,into paralyzing silence like the moonless dark,meant to make me strong

pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
   
nu cred ca si-ar face astfel d id-uri stupide


pus acum 16 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359

Ai dreptate!
dar babuin_electrocutat i s-ar potrivi excelent!


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
nu i se mai potriveste, si-a schimbat de mult freza

pus acum 16 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
e las' ca la cum il stiu eu pe el sigur gaseste sa-si mai faca o coama cceva ceva

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
Eu am patit-o cu un tampit i'am cerut web desi stiam ca nu-i el am zish sa-mi incerc"norocu" si baga o scuza tampita ba chiar penala "nu mai merge,am varsat apa pe el..." =]] am rass jum de zi
Sau am mai vb cu "tom si bil" si habar nu aveau engleza ..... )))=]]
De unu am facut mijto rauu =]] l-am intr desi stiam k nu i bill "buna esti chiar bill"( in engl)... el :da...eu:da cum sa nu, dak tu esti bill eu's tom..el:nu,n-ai cum sa fi tom el isi face baie =]]] prostu nu s'a prins ca fac misto ... o sa va pun conv sa va amuzati k am salvat-o am zish sa am "amintire"...;x=]]

Modificat de tom (acum 16 ani)


_______________________________________
Someone like you

pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
   

pus acum 16 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
Nu am mai patit de  mult chetsii de genul..de and aveam vechiul id.. pe ala am si eu o rubrica "th" si acolo peste 30 de id"uri vip.=]].. si la fel  vorbem ca disperata cu ei cand ii vedeam pe mess ..cand intrau doi bill ..ii ziceam unuia.." frate da pe celalalt id vorbesti in germana si pe asta in engleza?" .. copilarii

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 15 ani
   
Ana_love Tom
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 299
Idiotii astia care se dau drept "Bill si Tom" cred ca pot sa pacaleasca fanele.Asa am patit eu cu "Tom",am inceput sa vorbesc cu el in germana,si idiotu' mi-a zis cica:I don't speak german"      

Modificat de Ana_love Tom (acum 15 ani)


_______________________________________
TH is the best...
Fuck the rest...

pus acum 15 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
               
neamt care nu stie germana                                                


pus acum 15 ani
   
Ella`«3 Takeru` .[;x`]
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 70
eu am avut,si inca am un Bill in lista !
Care a dat mass gen" Eu si fratele meu Tom la webcam ! Cine vrea? " ma rog..era in engleza !
Si chiar vream sa vad cine este ! :-L
Dar m-am trezit prea tarziu si nu l-am mai apucat ! :]]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
la mine Bill şi Tom nu intră pe mess    

pus acum 15 ani
   
Ella`«3 Takeru` .[;x`]
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 70
nici la mine numai intra ! :]]

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
   

pus acum 15 ani
   
♥♥♥Andreea♥♥♥
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 19
wow!!! cate ID-uri am si eu doua din 2010 dar nu sunt ale lor

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
eu consider ca s-au plictisit si nataraii aia care isi faceau "fake-uri"... ).. le-a venit mintea la cap.. no more Bill & Tom online..

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la