Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:rotfl: picture about bill......:rotfl:
08.02.200822.5KB
:rotfl: my desktop:rotfl:
06.12.200921.4KB
my desktop :rusine: 
 treb sal schimb my desktopmy desktop :rusine: treb sal schimb
31.07.200926.2KB
hai aici pt noi:>hai bajete..canta aici pt noi:>
11.02.200816.6KB

 
mie imi plk stilul emo  dar nu vreau sa fiu...este foarte periculos pentru mn acest :zzz:  :zzz:Mie imi plk stilul EMO dar nu vreau sa fiu...este foarte periculos pentru mn acest styll...deki... :zzz: :zzz: :dinti: ce dragutzik e aia din jos---:X :cool: :cool: :cool:
25.10.200937.1KB
super:)) picture...super:))
15.06.200917.6KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: pofos pofos :nebun:  :nebun: picture about bill......:nebun: :nebun: :nebun: pofos pofos pofooooos :nebun: :nebun:
22.05.20083.4KB
:rusine: e de kkt:| pozele noastre...:rusine: e de kkt:|
18.04.200826.8KB

 
me :zzz: pozele noastre...me :zzz:
18.10.200949.5KB
:nebun::nebun:
31.08.200912.7KB
99.5..... :rotfl:  :rotfl: 
nu inteleg imaginea de sus:-j
in fine:) nota99.5..... :rotfl: :rotfl: nu inteleg imaginea de sus:-j in fine:)
01.05.200842.4KB
schrei
27.07.20088.8KB

 
tomy si billie :nebun:  :nebun: new styletomy si billie :nebun: :nebun:
31.08.200916.9KB
huh deea  ce tare  cu mii de :nebun:  :nebun:  :nebun: notahuh deea ce tare e..X:X::X 100 cu mii de felicitariii :nebun: :nebun: :nebun:
18.06.200822.3KB
. fake photos.
24.05.201028.2KB
are importanta ,principal este sa nu fie mai inalta decat important este sa nu fie roscate din de nuinaltime:nu are importanta ,principal este sa nu fie mai inalta decat mine culoare parulu:blonde,brunete,roscate important este sa nu fie roscate din nascare stil de imbracaminte:topuri,fuste-mini,fetele nu ar trebui sa-si ascunda picioarele caracterul:oricare,dar mai bn curva ce sa fie cel mai important pentru ea:sexul pieptul:mare,mare mainile:ingrijite ce muzica sa asculte:pe noi unde sa traiasca:unde ar fi trebuie sa fie fana sau pur si simplu sa nu stie de voi:fana unde vrei sa o intalnesti:oriunde ce diferit e de fratisu... :zzz:
29.12.200718.3KB

 
=( pozele noastre...=(
25.05.200816.7KB
a doua zi trezit era singura in batea incet printre perdeaua ridicat in fund si m’am frecat laA doua zi dimineata.. M’am trezit era vr’o..11..eram singura in camera..lumina batea incet printre perdeaua geamului..M’am ridicat in fund si m’am frecat la ochii..Nu era nimeni in camera..nici tom,nici danii.. M’am ridicat..am mers la dus..am facut un dus..mi’am uscat parul..m’am imbracat si am plecat sa ii caut prin casa..la dani in camera nu era nimeni.. Am coborat jos..si am intrat in sufragerie..tom statea pe covor si se juca cu dani..erau asa de minunati impreuna..si tom era asa de fericit.. Isi ridicase privirea in sus..si imi zambise.. Tom: buna.. Se ridicase si venise spre mine.ma luase in brate si ma sarutase.. Tom: insf te’ai trezit..credeam k iti faci somnu de veci)) Ally: neaaa..nu ai tu norocu’ asta.. Ma luase in brate si ma riidicase sus.. Tom: te iubesc.. Am stat..ne’am jucat cu tom..apoi eu am plecat la bucatarie..am pregatit pranzul..ptr mn si tom ..Piure si snitseleee de vita..si lui dani I’am maruntit carnita.. Tom ii daduse sa pape..papasem si noi..ne’am mai jucat umpic cu el..si l’am dus la somn.. In camera la dani.. Copilul dormea..era asa de micut..si asa de frumos incat iti venea sa il mananci. Tom ma luase in brate..si incepuse sa ma sarute.. Am coborat aman2 jos,in sufragerie.. Tom puse in pahar niste vin..si se asezase langa mine pe canapea.. Tom: mai sunt 4 zile si vine craciunul.. Ally: stiu..maine trebuie sa mergem sa facem cumparaturi. Tom: primul meu craciun cu familia mea..app,ai primit instiintarea de divort..practic..azi esti din nou..doamnisoara Bass.. M’am bucurat..si l’am luat in brate incepand sa il sarut.. Tom: ce ar fi,in 14 ianuarie sa ne casatorim? Ally: ar fi minunat.. Si am pus ambele pahare pe masa de langa canapea..urcandu’ma la el in poala..asezansu-mi capul la el pe piept..am inceput sa plang.. Tom; hei hei..dc plangi? Ally: pentru ca..ma bucur k esti aici..ii multumesc lui Dumnezeu ca esti bine.. Tom suspinase..si ma luase strans in brate.. Tom: imi cer scuze ca nu am fost langa tine cand ai avut nevoie de mine.. Ally: nu e nimic..ai timp sa recuperezi.. Si am inceput sa Il pup.. Am mai stat..am mai vbt..apoi am mers la somn..aman2.. A doua zi dimineata…aveam chef de o schimbare..asa ca am plecat in coafor..sa ma tund si sa ma aranjez Am ajuns acasa..am intrat.nu era nimeni..pe frigider era un bilet.. “ am plecat cu dani in oras,venim la 4,te iubesc,tom” Am urcat sus..m’am dezbracat..si m’am schimbat in haine de casa..pana au venit ei am pregatit pranzul si ma hotarasem ce ramane ptr cina.. Tom: buna iubiitoo Ally: hei. Tom: shhh..dani doarme..doamne Ally: ce?:| Tom: ce bine arati.. Ally: da’l pe dani sa il duc sus..si taci) Asa arata acum
25.12.20107KB
ce ma bucur ca capoilul nu a patit nimic :x ... ce haios e tom :)) ce ma bucur ca capoilul nu a patit nimic :X ... ce haios e tom :)) "Tom; nuu..stai acolo..las' ca aduc eoo...nuu...nu face aia..fac eo.."...astept next :nebun:
12.04.20106.3KB
:d  :d bill...:D :D
05.02.200833.5KB

 
de de "Haur" si "colacei" in urechi ..si etc..sunt prea multede enumerat daca e unu dinasta in romania..va fi maltratat , si obligat saasculte gutza pana se tunde si se converteste :rotfl:
29.07.200912.8KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  e bestial :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: e bestial :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
21.01.200847.7KB
daa! :hi:  :nebun:  :nebun: 
mai pun si eu una cu mine ...pref meaa!!1 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:Daa! :hi: :nebun: :nebun: Mai pun si eu una cu mine ...pref meaa!!1 :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.12.200917KB
am mai gasit cateva poze ;) brokelle bonesAm mai gasit cateva poze ;)
26.11.200924.7KB

 
10 :nebun: nota10 :nebun:
11.08.200919.6KB
eu am auzit ca vor veni pe la sfarsitul anului la noi =( .... ca au concerte in america si in multeeu am auzit ca vor veni pe la sfarsitul anului la noi =( .... ca au concerte in america si in multe alte locuri =(
06.02.200824.1KB
i love this pic :uimit:  :nebun: 100 notai love this pic :uimit: :nebun: 100
18.07.20088.7KB
eu eu eu sunt aicea shefu..ok?EU EU Eu sunt aicea shefu..OK?
03.02.200830.3KB

 
saraca ema sper sa scape =( 

frumos ar fi daca ar aparea bill sau rares :nod: 
next pls  :zzz:saraca ema sper sa scape =( frumos ar fi daca ar aparea bill sau rares :nod: next pls :zzz: vreau sa vad ce se intampla cu ema
22.05.200834.2KB
bizarre :nebun:  :nebun:  :rolleyes: 

110 la poza notastrify-cinema bizarre :nebun: :nebun: :rolleyes: 110 la poza
15.05.200841.5KB
what do you mean?? :rolleyes: picture about bill......what do you mean?? :rolleyes:
03.02.20084.5KB
=)))..ce mai la=)))..ce mai zambet...pana la ureki..=))))
11.02.200843KB

 
pacate s-au despartit si in mi s-a mai spus asa de mult te deranjeaza ca-ti spun ma deranjeaza tuLaurik...din pacate s-au despartit si in realitate.... :( Bou:Nu mi s-a mai spus asa de mult timp! D:Daca te deranjeaza ca-ti spun asa… Bou:NU!Nu ma deranjeaza deloc! D:Sti…daca tu mi-ai povestit asta…o sa-ti spun si eu….Viata mea a fost grea…..LA 15 ani-dependenta de droguri…Am scapat cu ajutorul colegei mele de trupa,Kythya…Cand…cand am aflat ca pleci…am luat din nou droguri…. Bou:Nu trebuia sa faci asta!Nu…nu merit! D:Pt mine…pt mine esti tot!!!Si a fost un soc pt mine sa aflu ca parasesti trupa! Bou:Iti multumesc!(o saruta pe frunte) T:Mergem Bubbles? Bou:Ce a zis?!? D:trebuie sa plec…(se ridica sa plece…Bou o prinde de mana) Bou:Ne vedem maine?Sa mergem la shopping impreuna? D: (fericita)Sigur… Se saruta pe obraz,apoi Deea pleaca cu Tom…. D:Tom!De cand stai la usa? T:De cand a intrat baiatul ala cu rochita!Am vazut ca stateati apropiati!Dar habar n-aveam ce va spuneati! D:Porcule!Nu e frumos sa spionezi! T:Nu e frumos nici sa exciti un baiat si sa-l lasi balta! Deea a lasat capul in jos si a tacut….. Intre timp… K:A fost singurul concert trist pe care l-am tinut! Bill:Kythya…. K:Ce vrei? B:Sa-ti spun ca te poti baza pe mine!Hai sa facem pace!Nu are rost sa ne certam! K:Bill…. Cei doi se apropiau din ce in ce mai mult… Miku...
06.02.200839.4KB
tokio hotel si avril :d  :d  :d ★top song ★Tokio Hotel si Avril :D :D :D
29.06.200924.5KB
:nebun: ready, set, go!:nebun:
03.01.200826.5KB
loooooome votatzi th pt echooooo picture...LOOOOOOME votatzi TH pt ECHOOOOO
02.02.200824.3KB

 
pozele noastre...
10.01.201025.6KB
:nebun: avril lavigne:nebun:
08.07.200933KB
sa pun cateva poze noi picture...sa pun cateva poze noi
10.08.200941.5KB
:>:>
05.02.200844.1KB
InapoiInainte