!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
swiss_virginia pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 54 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღArhiva fan`ficuriღ / Do you love me or not? Moderat de sehr:)viele:)Farben, th_4ever, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
lauryka stie ficul( nu pe tot totusi) asa ca mam gandit s ail postez si aicia

Ema

Teo

Bill si Tom

Rares


tin neaparat sa zic ca eu nu voi shcimba prea multe din viata baietiilor( succesukl faima astea) voi incerca sa fac un fic care sa fie cat mai din viata reala

deci cine vrea prima parte?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
  originala si simpla ca de obicei...ador ficu asta num ai ca nu lam citit ink pe tot... sper sa am norocu asta pe forumu asta....pune ficu....

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
ok pun prima parte

E rece,stau si ma uit pe geam la stropii de ploaie care curg pe strazile abandonate de toti, la vantul care inpinge ploaia spre fereastra mea facand stropii de ploaie aproape una cu lacrimile mele care se scurg ince pe obrajii cei rosi si incisni. Frunzele auri se desprind usor de pe ramurile copacilor parca vrand sa ii dezbrace de camuflajul lor verde-auriu lasandu-I in ,,pielea,, lor maronie inchisa. Asa si eu as vrea ca ploaia sa spele toate secretele si tradarile pe care oameni le fac uni cu ceilalti. Uneori stau si privesc la trecatori de pe strada, cum trec uni pe langa alti fara sa se observe intre ei si ma intreb ,, De ce?’’ nu sunt tot de aceelsi fel? Ce ii difera mai exact de noi? Culoarea parului? A pieli? Inaltimea sa fie oare? Nu, cred ca sufletul! Da sufletul trebuie sa fie , daca nu inseamna ca nu suntem decat niste carapace goale fara el, niste marionete de dimensiunile unei furnici care danseaza dupa palcul destinului. Dar nar fi mai frumos ca noi sa il controlam si nu invers? Sa fim noi stapani nostri si nimeni altcineva? Sa scapam din rutina asta cu care parca ne nastem invatati. In fine cred ca sunt doar niste mici fantezi ale unei adolescente de 17 ani care sa saturat de lumea ei. De toate minciunile la care este supusa zilnic de cei apropiatii ei. Era sa uit sa ma prezint in acest nou confident al meu si care este si noul meu prieten care doar asculta ce am eu de zis. Numele meu este Ema, am 17 ani si locuiesc intr-o tara unde crimele,violurile,furturile si alte ,,minunatii’’ se intampla la ordinea zilei adica Romania, in orasul,, tuturol posibilitatilor’’ sau cum e supra-numit ,,Micul Paris’’ dar daca Bucurestiul e o mica replica a Parisului inseamna ca haosul e ceva obisnuit acolo. Locuiesc intr-o casa cu parintii si surorile mele. Ce pot zice despre ele, cea mare Mihaela , nu cred ca ne putem numi chiar surori avand in vedere ca ea ma ,,iubeste,, foarte mult. Nici nu stiu ce iam facut de ma ureste atata, oare pentru ca mam nascut sa fie? Acuma si eu ma urasc pentru simplu fapt ca mam nascut intr-o lume asa de rece si cruda cu toti. Oare sa ii fi furat eu ceva fara sa stiu? In lume toti furam chit ca ne dam noi seama sau nu. Urmeaza scumpa si ..generoasa’’ mea surioara mai mica Eliza care e cea mai egoista si rautacioasa persoana pe care am cunoscut-o in viata mea. Daca invidia si rautatea ar fi avut chip si trup ar fi fost portretul exact al surori mele. Hmmm urmeaza parinti mei pe care ii iubesc cum sunt ei, tata cu toate amantele si betiile sale, mama cu certurile ei pe tema asta. Nu ca ea nu ar avea amanti ei dar ii place sa joace teatru si sa faca pe victima cu noi in special in fata prietenelor ei. Cred ca singuri mei prieteni adevarati sunt motanul meu Chucho si prietena mea din nastere Teodora sau cum imi place mie sa ii zic Teo. Cred ca ne intelegem asa de bine pentru ca avem aceeasi soarta si gusturi.
Se pare ca iar a venit tata beat acasa, cam tarziu fata de cat venea el de obicei,e ceasul aproape 8 seara cred ca sia gasit o amanta noua, iar o sa inceapa circul in casa asta. Prefer sa ma refugiez iar intr-un colt intunecat din camera si sa ascult niste muzica. Ea este singurul meu alint in momente ca acestea. Ma ridic de la pervaz, imi iau Cd-player-ul, aleg un album la nimereala din raft. Ma uit la el , hmm Tokio Hotel-Schrei! Cred ca este o alegere buna, vocea lui Bill ma calmeaza intotdeauna. Introduce Cd-ul , ma las jos si incep sa ascult. Dupa vreo 2 melodi ma simt ca si cum mas afla intr-o transa. Vocea lui Bill e absolute sublima. Simt ca ma indragostesc! Nu cred ca este un cuvant prea mare totusi, e doar o voce, nici decum o persoana reala in fata mea care sa cante, vocea are chip si trup si inca ce fizic are dar cum sa te indragostesti de cineva pe care abia daca cunosti, tot ce sti e de pe internet si reviste. In realitate poate fi chiar opusul ca toti ceilalti sau poate fi chiar persoana pe care o cautai in tot acest timp. Certurile parintilor par mai puternice in seara asta, se pare ca sa mai intamplat ceva sau mama so fi plictisit de tata. Opresc playerul,eram curioasa, de ce? De ce atatea tipete in seara asta? Trebuia sa se fi intamplat ceva pe langa asta. Ies din camera, holurile ce duceau spre scari sunt erau parca mai intunecate, imi pot simti inima in gat, ii aud bataile care nu mai au tonalitate intre ele. Ajung la scari, cobor cateva trepte numai sa vad ceva din ce se intampla da eu sa nu fiu vazuta. Mama si tata se afla in sufragerie, inca se mai cearta pe tema infidelitati, unul dintre cele 10 pacate, sa nu fi fidel daca imi aduc bine aminte, observ cum mama isi pierde din rabdare si incepe sa urle. Tata nu ii mai suporta iesirile si ii trage o palma. Cred ca e pentru prima oara cand tata o loveste pe mama. Nu mai support sa vizionez astfel de scene cu ei asa ca ma reped spre camera mea, ma pun in pat, ce bine ca aveam pijamalele pe mine, incerc sa ma refugiez in lumea viselor, sa scap de toate neplacerile astea. Adorm , se lasa cortina in jos, ce bine e. Visez vise dulci, lucruri ce alti copi fac zilnic. Ceasul imi suna, ma anunta de o alta zi pe care am so petrec in nepasare, asteptand sa inchei acest ciclu al vieti ce pana acuma nu mia oferit mai nimica decat dezamagiri. Celularul imi suna, e un mesaj, ma intreb de la cine, e Alex ceo vrea? Parca ma tradase cu Elena acu 2 zile, iam zis ca nu ma voi culca cu el inca de la inceput da a zis ca nu il intereseaza asta, bine daca el a zis. Citesc mesajul: ,,Imi pare rau, vreau sa ne impacam’’ nu ii raspund la mesaj, inchid telefonul, ma duc sa fac un dus. Am avut nevoie de el, ma simt mai bine acuma, iau pe mine un tricou si niste pantaloni 3 sferturi. Imi e foame, ma duc jos sa imi fac ceva de mancare. Cineva e in sufragerie, e tata inconjurat de un morman de sticle, merg incet sa nu il trezesc, ma intreb unde sa dus mama. Iau un castron,, imi pun cereale si torn niste lapte peste ele, le manac repede, am un presentiment urat in mine. Vreau sa ma ridic si sparg un pahar. Sper ca nu lam trezit pe tata, face urat daca e trezit devreme. Srang repede si ma duc spre sufragerie. Tata nu e, so fi dus la baie. Cineva ma ia de talie, ma strange tare, simt buzele sale pe gatul meu, mi se face sila si incerc sa ma indepartez, e in zadar e prea puternic. Tip :

-Lasa-ma in pace, dami drumul
-Semeni cu mama ta, esti leita ei, o femeie de doi bani!
-Tata ce ai? Trezeste-te ai baut prea mult, nu esti tu!


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
imi place mult cum descrii...si ficu e interesant
imi plac si personajele...ema e suuper frumoasa...si teo...bill si tom no comm...iar Rares ii bun

imi pare rau pt ema....nu cred k as suporta o astfel de viatza...sincer...mi-as face bagajele si as pleca in lume)
nu suprt sa vad si sa aud cum toata lumea se cearta nu inteleg ce rezolvi cu chestia asta...

btw...ta'su lu ema e chiar scarbos...adik nu gandeste e fi'sa

sper k ema sa scape din ghearele lui...

next  
:*:*:*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
da eu stiu partea asta....
si ador felul cum ai decsris la inceput .....
parca chiar e realitate...
pe care eu nu o stiu....
mie imi place ficu asta...
next....      
 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
ma bucur c ava place uitati nextul

---------------------------------------
-Tata ce ai? Trezeste-te ai baut prea mult, nu esti tu!
-Tata!?! Tu chiar ai crezut-o pe idioata de maicata cand te mintea ca tu esti fata mea? Nici nu eram in tara in anul in care tea facut!
-Nu pot sa cred!?! Minti, esti un mincinos! Il lovesc cu pumni, cat pot eu de tare, vreau sa ma elibereze nu ii suporta atingerile.
-O sa te invat eu ce e aia respect pentru cine tea crescut ingrate mica ce esti!
Ma arunca pe canapea, incepe sa se dezbrace , incerc sa ma ridic da imi da un pumn, sange imi curge din buza de sus in gura, ii simt gustul sarat, lacrimile imi inunda ochii,da nu voi plange, nu vreau sa par slaba, imi arde ochii, nu stiu cat o sa pot sa le mai retin inauntru. Simt un aer rece pe tot corpul, sunt goala, nici macar nu imi amintesc cand ma dezbracat de haine. Incepe sa ma penetreze, ma doare, as vrea sa mor, sa nu ma mai resist. Prefer sa gandesc asa voi uita pe moment de ceea ce mi se intampla,oare de ce trebuie sa ne lasam condusi tot timpul de dorintele orbeste cum ar fi cele trupesti? E chiar asa de necesara satisfacerea unor fantezi mai mult sau mai putin normale? Sa oprit! Se da de pe mine si ma priveste cu scarba, de ce? De ce tot eu sunt cea care a facut ceva? El ar trebui sa fie scarbit de el nu de mine, na fost cu acordul meu, ci impotriva vointei mele.
-Esti la fel de slaba la pat ca maicata, nai putea satisface nici un aurolac!
De ce imi zice asta? Ce urmareste el defapt? Sa ma inbolnaveasca psihic? Nu e de ajuns ca ma maltrateaza fizic si asa? Da nu voi ceda in jocul sau, voi tine capul sus, sa ii arat ca nu ma intereseaza, nu trebuie sa par slaba ci puternica. Pleaca din camera, profit de ocazie si imi strang hainele repede de pe jos, alerg pe scari si hol pana in camera. Incui bine usa cu cheia. Pe jos se vad urmele de lacrimi cu mici pete de sange. Nu mai puteam rezista mult, am inceput inca de pe scari sa plang. Ma duc in baie, evit oglinda, nam curajul sa ma uit in ea, imi este foarte rusine de mine. Dau drumul la apa, aleg rece poate o sa imi treaca durerea asa. Las cada sa se umple, ma bag in ea,incerc sa stau jos dar ma doare prea tare, strang din dinti si ma asez, am noroc, apa rece imi amorteste trupul asa ca nu mai simt. Ma uit la apa, e cam rosie, nu bag in seama totusi.raman acolo vreo juma de ora. Dupa ce ma sterg cu prosopul, ma imbrac in niste pijamale visini, un visiniu inchis ca sangele, ciudata alegere . Stau in pat si adorm pret de 2 ore. Ma trezesc, aud masina mamei parcand, ii recunosc motorul,ma uit pe geam, e fericita, oare ce so fi intamplat? Sunt curioasa dar nu indraznesc sa ies din camera. Trece o jumatate de ora , o pot auzi pe mama tipand la bestia aia de om, ii aud pasi indreptandu-se spre usa mea, incearca sa o deschida dar e incuiata.
-Puiule, e mami, te rog eu mult deschide-mi, vreau sa vorbim, promit ca nu iti fac nimca.
Nu ii raspund, glasul parca miar fi pierit. Mama nu se lasa usor.
-Puisor te rog, promit ca nu se va mai atinge niciodata de tine !
Ce?Ia zis?!? A avut curajul de ai zice asa direct ce mia facut? Ce fel de om e? Nu, nu e om , nici animalele nu ar fi in stare de asa ceva ca el. Ma dau jos si ii deschid, ma uit la ea, are lacrimi in ochii, intra inauntru si ma imbratiseaza, pentru prima oara simt iubire din partea mamei, ii raspund tot cu o imbratisare, incep sa palng si eu.. Totusi ceva lipseste, simt un gol in suflet ceva, cred ca niciodata nu voi putea umple acel gol. Iau niste calmante si dorm vreo 6 ore. Cineva ma mangaie pe cap, ma simt alintata, deschid ochii. Nu pot sa cred:
-Bunico!!!


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
trista partea asta
  ce om idiot...are curajul sa-i zica si lu' nevasta'sa k a violat-o pe asa zisa lui fiica omfg...ce animal imputit si jegos...

dar ma bucur k mama lu' ema i-a fost cat de cat alaturi in mometele astea...dificile...
si ma bucur k a venit si bunica ei...


hai cu nextu sa vedem ce o sa se mai intample


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
    ias  zbura creierii pe peretzi idiotului....
da asa e povestea.... tre sa  accept si ma bucur ca nui realitate....
desi simt ca traiecs eu fiecar epersonaj principal...(feminin)
bunica.... vai ce o ador peamea..... e  asa de nostima..... s etrage  din familie  nebuneala mea.....  
  hai cu nextu.....
   
 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
hai mai...pls...pune nextu ala :*:*:*:*::*:*

il pui nu-i aja?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Ii sar in brate, singura persoana cu care mam simtit eu bine alaturi tot timpul,o persoana care pot zice ca e a mea.
-Ce cauti aici in Romania? o intreb cu lacrimi in ochii
-Am venit sa vad cum se simte nepoata mea favorita si, sa te iau cu mine!
-Unde? Ce?Cum?
Nu aveam cuvinte la stirea asta.
-Vreau sa vi sa locuiesti cu mine in Germania, mie dor de tine si sa fiu sincera nu vreau sa te mai las cu scuza aia patetica de om singura nici un minut. Cum a indraznit el sa se atinga de tine?
-Bunico nu este nevoie, pot sta si aici, nu trebuie sa ma mut..
-Nici un cuvant in plus, fati bagajele, plecam maine la prima ora, hai treci.
Nu puteam sa ma contrazic cu bunica, intr-un fel imi pare bine ca voi pleca din acesta tara si voi lasa totul in urma mea, dar Teo? ea ce se va face oare? Nu pot so las singura, eu fug ca am fost violata odata, da ea e zilnic, o voi lua cu mine, da si asa tatal ei o tine ca pe un obiect mai mult, ma duc sa vorbesc cu bunica, ii voi spune ca nu plec fara Teo, si dupaia o so sun si pe ea. Cobor scarile, bunica sta de vorba cu mama si cu ta.. Sergiu ala. Ma amuza sa vad ca nu are un pic de curaj sa ii raspunda bunici si mai ales sa ridice tonul. O strig, se ridica si mergem pe hol:
-Bunico, trebuie sa iti zic asta, nu plec cu tine in Germania decat daca Teodora se va muta si ea cu noi!
-Parinti ei o lasa?
-Nare decat tata care o bate si violeaza zilnic!
-Bine, du-te si sun-o, spune-i ca maine dimineata sa fie gata!
-Bunico , esti cea mai tare!!!
O imbratisez repede si ma duc in camera, imi deschid celurarul, o sun pe Teo, imi raspunde repede:
-Alo!
-Teo! sunt Ema!
-Ema, ce e ?ce sa intamplat?
-Am o veste grozava pentru tine! Bunica vrea sa ma mut cu ea in Germania!
-Si asta ar trebui sa fie grozava pentru mine?
-Ma lasa sa te iau cu mine!
-Cum?Ce? Nu imi vine sa cred asta!
-Fati bagajele si strecoarete din casa, te astept la mine.
-Bine intr-o jumatate de ora voi fi gata!
Inchid, sunt fericita, visul meu si a lui Teo se va implini, vom locui impreuna. Ma apuc sa fac bagajele. Suna cineva la usa, cobor repede, eTeo, are 2 bagaje mari la ea, mi le arunca in brate si fuge, in 5 minute se intoarce cu inca 3 bagaje.
-Cum de le-ai scos din casa?
-Simplu, le-am aruncat pe geam, afara, iam zis tatei ca ma intalnesc cu niste prietene si gata, uite-ma!
-Mereu am stiut ca esti mai zuza da nici atat!
-Eh, si bagajele unde le las?
-Aici , sa nu ne mai chinuim si dimineata sa le coboram, haide, trebuie sa ma ajuti si pe mine la impachetat, vad ca te pricepi la asta.
-Nu chiar, le-am pus cum am nimerit mai mult, haide misca-ti fundul ala mare sus!
-Da nu am fundul mare, sau il am?
-Zuzo nu il ai mare,il ai tocmai bun, acuma hai sa facem bagajele alea!


sper sa va placa


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
    vreau si eu in germania.....]
deci s anu uitatzi sami luatzi un cadou....
   
next...
 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
waaao...nu-mi vine sa cred...se muta in germania soooper ce n-as da sa am o bunik aja

si teo...cum poate sa suporte ceea ce-i face ta'su
imi pare bn k au reusit sa scape de acesti tati idioti...

sa vedem ce or sa faca fetele in germania  

d'abia st urmatoru next
:*:*:*

sa-l pui rpd zuzo


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
dapz...next...repede plzzz....


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
hehe uitati nextu fetelor 

Ma simt bine cu Teo, in timp ce facem bagajele ii povestesc, la inceput credea ca glumesc, dar isi da seama ca nu e asa, nu ne lasam totutsi doborate de asta, avem chef de muzica, asa ca o las pe Teo sa aleaga, desigur o leg la ochii, are tendinta de a se uita ce alege, da asta e jocul nostru, il numim ,,Lasatu-l in voia sortii'', ne uitam la album:,, Tokio Hotel-Scream,, aceeasi formatie cu cea pe care am ales-o si eu ieri, in fine pun albumele intr-un bagaj, vreau sa le am tot timpul cu mine, unele sunt si romanesti. II ascultam, au melodi frumoase, Teo se uita la informatile despre ea, ochii ii are mari si sclipitori.
-Zuzo, no sa iti vina sa crezi din ce tara sunt ei!
-Din Germania!
-De unde sti? zuzo nu imi spune ca esti fana si nu miai zis?
-Nu , da asta e formatia pe care am ales-o si eu ieri, doar ca auzeam cantecele in germana.
-Zuzo, iti dai seama ca asta e mana destinului?
-Teo, tu te auzi ce vorbesti acuma? Cum poti zice asta?
-Paote avem norocul sa ne intalnim cu ei si cine stie zuzo,
-Laluzo nu as vrea sa te trezesc, vad ca visezi frumos dar totusi trezeste-te, sunt vedete mari ei, noi nu suntem decat niste adolescente normale, sau cel putin asta incercam noi sa fim. Laluzo sa nu ne mai amagim degeaba da?
-Aoleou, viseaza Ema viseaza, tu esti cea care ma invatat asta, uite baga-te in pat, da lasa-mi si mie loc sa dorm, pana pun cd-ul in ghiozdan, maine avem o zi lunga in fata noastra.
Ma culc, ceasul suna sa ma trezeasca, abia am putut dormi aseara, intr-un fel cea ce imi zisese Teo ma facuse sa sper la ceva, ca si eu pot fi iubita de cineva daca vreau, dar pentru moment tot ce imi pasa e sa ajung cu bunica si cu Teo in Germania, dupaia voi vedea ce fac eu cu viata mea. O trezesc pe Teo, ea e mai somnoroasa din fire si pot taia lemne pe ea ca nu sar trezi.
-Teo, somnoloaso trezeste-te ca trebuie sa ne grabim daca mai vrem in Germania.
-Inca 5 minute te rog!
-Teo, daca nu te trezesti vei pierde avionul spre Germania si o data cu el vei pierde si ocazia ta de ai ii vedea pe baietii de la Tokio Hotel.
-De ce nai zis asa de la inceput?
-Credeam ca nai uitat ceva asa de important ca asta.
-Doamne daca pierdem avionul te manac zuzo,asta o promit.
Ma uit la Teo, ma amuza sa vad cum se grabeste prin toata camera sa se pregateasca, nu ma lasa inima sa ii spun cam pus ceasul cu o ora mai devreme decat ne zisese bunica. In 5 minute Teo era cu bagajele in mana la usa. Se opreste si se uita mirata la mine
-Asa ai degand sa pleci sau ce?
-E inca prea devreme, am setat ceasul cu o ora mai devreme, vroiam sa fiu sigura ca nu vom avea surprize neplacute, asa ca linisteste-te un pic.
E furioasa, da ii trece ei, stie ca am avut intenti bune, se uita in camera, verifica daca am luat totul, ia bagajele si le duce pe rand jos, in timpul asta eu ma imbracam,nu imi ia mult,mergem jos sau trezit si ceilalti din casa, sunt cu toti in bucatarie, ne asezam si noi si servim micul-dejun.. Il mancam destul de repede, trebuie sa prindem avionul. Ajungem la aeroport, e urias, multa lume, Teo e fericita, ii place sa calatoreasca , mai ales cu avionul, cica asa prinde aripi ea, dar eu una nu eram asa de incantata precum e ea, imi este groaza de avioane, as fi preferat autobuzul sau trenul dar nu avionul. Simt cum inima imi bate tare cu fiecare pas pe care il faceam,timpul parca sar derula cu incetinitorul. Ma urc in avion, stau cu Teo, ea desigur a ales scaunul de la fereastra, nu ca as fi fost eu aia care si-ar fi dorit asa mult locul ala, preferam pe cel care il am, bunica e langa mine, vizavi ar veni pe mijloc, e mai bine asa, decolam , zborul nu e asa de rau dar sunt nerabdatoare sa pun picioarele inapoi pe sol iar. Ajungem dupa cateva ore insfarsit in Germania, orasul Hamburg, oare ce surprize mai placute sau nu ma vor astepta aici? Luam un taxi, e frumos orasul, il admir din trecere, Teo e fascinata deja, ajungem la casa bunici, mai bine zis seamana cu o vila, e mare si frumoasa, intr-un cartier mai select dupa case, sunt case si mai mari decat acesta.
-Bine ati venit fetelor!
Bunica ne pofteste inauntru, suntem intampinate de un baiat, in jur de vreo 18-19 anii, ochii verzi, bine facut, e dragut.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
ms ne next

cum sa nu te trezesti cand auzi k tre' sa pleci in Gerania si k poti sa-i vezi pe th?

ma bucur pt fete k i sfarsit si-au gasit liniste...cred

si baiatu care le intampina e bunocu rares nuh?

sa vedem ce vor face fetele...aventura acu incepe

next


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
 
visele ale acu vedetele....
a dracu vise....

super ficu.....
baiatu...hhhhmmmmm.....
nexxxt.....


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
x__rette_mich_o_0
~*WirkLicH*~

Din: .Galati.
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 850
hai ku nextul    

marpha fic il adoooor
     

vreau next


_______________________________________

when you`re gone..the pieces of my heart are missing you..

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
ms mult pt commuri, uitati nextu

R-Buna eu sunt Rares, incantat! se prezinta
E:-Buna, eu sunt Ema, incantata!
T-Teodora, sau Teo mai pe scurt!
B- Sa va fac cunostitna, el e Rares, nepotul unei bune prietene de-a mea din Grecia, a venit sa studieze in Germania, ea e nepoata mea Ema si prietena ei Teo, de azi vor locui si ele aici, poti sa le duci bagajele sus in camera te rog?
R-Desigur, urmati-ma fetelor, va las sa va alegeti voi camerele voastre!
E-Mersi,esti demult in Germania? il intreb, nu stiu ce am patit, cred ca o sa ma indragostesc de el.
R- De aproximativ 2 ani, sunt in al doilea an la facultate.
T-La ce facultate esti?
R-De muzica, ador, defapt am o mica trupa cu niste prieteni de ai mei, dar nu cantam decat in weekend in baruri si cluburi. Daca vreti puteti veni si voi saptamana asta,o sa cantam la un club mai important sa zic!
T-Ne-ar face mare placere, cu ocazia asta mai vedem si noi din oras!
E-Asa e, de ce nu, apropo eu voi alege camera asta!
T-Atunci eu pe asta, sa fim aproape!
R- Buna alegere, a mea e exact prima de cum urici scarile, exact inainte de a ta Ema, si camera doamnei Silviei e la capatul holului, daca aveti nevoie de ceva sa-mi spuneti.Va las sa despachetati si sa va instalati in camere, vorbim mai tarziu!
E-Merci, vorbim mai tarziu!
Intru in camera, e frumoasa, uriasa, nu se compara cu fosta mea camera , are un pat de vreo e persoane( bine ar trebuie sa fie ceva mai slabe sa incape 3) , un sifonier mare, mobila pe gustul meu, baie in camera, tot ce imi pot dori eu. Imi ia vreo 5 ore pana termin, acuma arata exact cum imi doresc. E ceasul 5 dupa-masa, ma duc la Teo sunt curioasa cum sia aranjat ea camera. Ajung la camera ei, , deschid usa, si imi sare in brate.
Te-Ema e superba, niciodata nam visat ca voi locui intr-o casa ca asta!
E- Sincera, nici eu nam visat vreodata asa ceva, da nu uita Teo, trecutul e mort pentru noi, vom incepe o noua viata aici.
Te- Stiu si abia astept asta, hai sa mergem jos, sa discutam mai multe cu Reres si cu doamna Silvia.
Zilele trecura repede, Rares ne arata zilnic cand avea timp toate parcurile, barurile, cluburile, locuri frecventate de tineri mai mult, in timp ce bunica ne arata muzee, ne invata orasul Hamburg, car eil cunoastep aproape perfect acuma.. Era ceasul aproape 7 seara, tocmai terminasem cina, dupa aceea mergem sa ne imbracamm Rares ne va duce intr-un club unde am auzit ca este frecventat de vedete, acolo va canta el cu trupa sa, Thunder in Night. Nu vreau sa aleg niste haine care s alase impresile gresite, asa ca aleg un tricou negru cu un cap de mort mov mai mulat, o pereche de pantaloni negri si niste adidasi albi. Teo pe de alta parte cred ca vrea sa fie in centrul atentiei, poarta o fusta alba scurta, un maieu cu un decolteu mult prea generos. Asa a fost din totdeauna, , mereu ia placut sa fie in centrul atentiei. Coboram jos, Rares ne astepta, era cam nerabdator sa plecam, il cred , azi spera sa ii recunoasca vreun impresar , veneu multi, cu o formatie, nu ii stiu numele, nam fost interesata. Era grabit, conducea cu ceva viteza, ma uitam la Teo si ea la mine. Am ajuns in 20 de minute, cu 15 minute mai devreme. Edi si Tee Tee (Valen) erau deja acolo, ma inteleg bine cu ei, sunt foarte de treaba, Tee Tee e cel mai tanar , de seama cu mine si Teo. Au emotii, se vede pe fata lor asta, se duc pe scena si se pregatesc in timp ce eu si Teo suntem conduse la o masa. Abia asteptam sa le vad performanta din seara asta, le tinem pumni. Suntem servite cu suc( alcool nu putem sa bem pentru ca suntem minore inca si nu majore, asa ne spusesera). Baieti incep sa cante, le plac la toti melodia , dintr-o data se aud tipete de fete , nu prea le intelegeam ce tipau si nici motivul, trebuia sa fie cine stie ce ,, mare'' vedeta, in fine nu le dau atentie, incep sa vorbesc cu Teo care asculta melodiile lor cu mare drag.
E- Teo ma duc pana la baie, ma intorc repede.
Te-Bine, da Ema cat timp mai canta ei?
E-Nu stiu, dar a trecut aproape o ora decand canta acolo.
Ma indrept catre baie, imi termin repede treaba acolo si ma duc sa mai iau 2 sucuri/
E-2 Cola va rog!
Ba-Imediat, poftim 2 cola reci!
E-Multumesc!
Cand vreau sa ma intorc ma lovesc din greseala de cineva si vars o Cola pe el.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ce mijto...partea cu rares.....
 
vai doamne ce situatrzie penibila faza cu cola...
stiu pe cine ai avarsto da tac

tare faza aia...

   
nexxt...



 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
dak ai sti cat ma bucur pt fete...vor incepe o noua viata

mdah...io nu's sigura pe cn varsa cola...da aja e mai bn tac

oricum...pune rpd nextu pt k is curioasa...cn e persoana udata cu cola  

si nuj2 dc dar urasc fetele care tipa la concerte
hai sa canti mai mere...da sa tipi...

next  


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
 
decia cu ai pute asa ne pui nexxt.....
   


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
LeeLoo
~*CoOl*~

Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
imi place..... super idea.... si personajele.... astept un next de acum sunt abonata la tine....
App Rares il cheama pe unchiu-miu care e plecat in Germania... dar acum nah si-a luat nume german si-l cheama alexander.....




ASTEPT NEXT!!!

Modificat de Emily_PuSs (acum 18 ani)


_______________________________________
My fic: Sinfonie in alb

My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
ms pt commuri fetelor, uitati nextu sper sa va placa

E- Imi cer scuze, nu te-am vazut si... si...
B- Nu face nimica, stai linistita nici eu nu eram atent pe unde merg.
E-Scuze, eram atenta la...la.. Doamne nu-mi vine sa cred Bill Kaulitz, scuze ,scuze
B-Stai nu miai zis cum te cheama!
Am fugit repede spre Teo, nu mai puteam de rusine, dintre toate persoanele din acest club, tocmai el trebuia sa fie exact persoana pe care am varsat eu Cola, mai avea si bluza alba , ma simteam asa prost, abia asteptam sa plec de acolo, ma duc la Teo.
Te-Nu tiai mai luat Cola?
E- Nu, sa zicem ca mam invatat minte inlegatura cu Cola! ii raspund eu incet.
Te- Baietii sau dus sa vorbeasca cu cineva, poate vor avea noroc, Rares a zis sa il asteptam.
E-Aha! ii raspund eu la nimereala, eram cu privirea dupa masa la care era Bill, vroiam sa il mai privesc, curaj sa mai vorbesc cu el acuma nu cred ca voi mai avea acuma vreodata, sper doar sa nu ii fi stricat seara cu neindemanarea mea, gata iam vazut masa, si ce greu, trebuia doar sa ma uit unde era erau multi bodyguarzi si o gaseam. E calm, semn bun, poate nu sa suparat desi imi trece prin minte sa ma duc sa ii cer scuze, imi simt trupul ca si cum ar fi cimentat acolo. E cu toata trupa, sta intre Tom si Gustav, e si Dave acolo, niste persoane care nu le stiu prea bine, defapt chiar deloc.
Te- Hello, Ema , de o ora tot incerc sa iti atrag atentia , la ce te uiti? ma intreaba Teo intorcandu-si privirea spre mas alor, trebuia sa evit asta, altfel Teo ma va duce direct acolo fara prea multa osteneala, asa ca rastorn sticla de Cola pe masa ,,accidental,,
Te- Ema ce e cu tine? ma intreaba Teo in timp ce strangea pe masa
E- Mie somn rau atata tot, nam dormit prea bine aseara! o mint sa nu se prinda
Te- Aoleo zuzo da ce ai facut toata noaptea? te-ai uitat la site-uri deocheate? ma intreaba in timp ce stergea masa cu un servetel.
E- Ce ai fata? Cum poti sa crezi asta? imi pun repede mana la gura, nu imi dadusem seama ca aveam tonul mai ridicat decat ar fi trebuit, ma uit repede spre masa lui Bill, se uita la mine, ma rosesc toata, bine ca nu se vede prea bine , se ridica d ela masasa si se indreapta spre mine, incep sa ma panichez, toti de la masa sa se uita ce va face,o iau repede pe Teo de mana si o luam la sanatoasa. Luam un taxi si plecam spre casa. Ajungem acasa, Teo e destul de nervoasa pe mine cam luat-o asa de la club. Ii explic tot ce s aintamplat, se uita la mine, dupa privire imi dau seama ca nu ma crede, pana la urma reusesc so conving dar numai dupa ce vine si Rares acasa si ii confirme faptul ca cei de la Tokio Hotel au fost acolo. Ne povesteteste cum trupa a cunoscut un manager, care nu avea trupa la prezent si ca lau impresionat, chestii dastea si luni se duc la un studio. Era 7 dimineata, luni, ma trezesc, imi fac un dus, ma machiez si imi iau un treing pe mine. Trebuia sa merg cu Rares la studio, acolo era si Teo cu noi, acum era iubita lui Tee Tee. Sau placut de la prima vedere ei doi, la fel cum patisem si eu cu Rares. Cobor jos, era numai Rares cu Teo, bunica se duse la o prietena, acolo ne vom duce si noi cand terminam. Ajungem acolo, e frumoasa cladirea, mare cu multe etaje, eu cu Teo trebuia sa ii asteptam in sala cat discuta ei despre contract si alte ,,minunatii,, de-ale lor. Suntem poftite sa luam loc pana termina ei si avertizate in aceelasi timp ca poate sa dureze ceva. Noroc ca erau reviste pe masa, macar as ava trece timpul mai repede. Trecu o ora si ceva , deja ma plictiseam acolo, am rasfoit toate revistele posibile, Teo era hipnotizata de o revista, era despre rochii de mirese, iau o revista si o rasfoiesc, mai mult dau paginile ca de citit nimica, doar la poze ma uit, cred c-am sa mor de plictiseala. Se deschide usa, ii multumesc Lui Dumnezeu pentru ,,miracolul,, asta. Au zambetul pe buze, le-a mers bine se pare.
E- Ei cum va fost? ii intreb
TT-Super bine, avem un contract pe 3 ani, mai bine nici nu se putea.
R-Edi mai mergem la matusa ta cumva?
Ed a ne asteapta, stie ca vom veni azi, in plus mie dor de varul meu.
Te- Matusa? credeam ca e bunica ta!
Ed Nu , e matusa, bunica nu e in tara asta!
E-Si locuieste departe?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
moama  a dat peste bill si nu  aprofitat de ocazie ca sa vb cu el.....
s as ebage oleaca in seama.
eu am mai citi asta asa ca nu mai stiu ce sa mai comnetez..
doar ca mi place foarte mult...
si vreau nexxt....


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
!BuBuLina LoVe RoCk!
~*CoOl*~

Din: CoNsTaNtZa
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 136
imi place mult ficu tau :X:X:X... m-am speriat cand am auzit ce ia facut "tatal"


emei emei... imi place ca teo si ema stau impreuna... wow ce bunicutza de


treaba :X:X:X... imi plc de raresh... wow ce tare a fost faza in care a varzat ema


cola pe bill    ... vreau next     


_______________________________________

Hoinarind prin viatza
Si iubind o minciuna
Traind o minciuna...
Visand la o minciuna ...
Traind un VIS IMPOSIBIL


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
asai....

nexxt

veau nexxt....





ca doar tziam facut pagina noua

ce draq...
)))))


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
stiam k peste bill va da
si saracu mai avea si bluza alba  
nu am inteles ceva...ema e cu rares?

sa vedem ce fac acu baietii si fetele
next


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
E- Imi cer scuze, nu te-am vazut si... si...
B- Nu face nimica, stai linistita nici eu nu eram atent pe unde merg.
E-Scuze, eram atenta la...la.. Doamne nu-mi vine sa cred Bill Kaulitz, scuze ,scuze
B-Stai nu miai zis cum te cheama!
Am fugit repede spre Teo, nu mai puteam de rusine, dintre toate persoanele din acest club, tocmai el trebuia sa fie exact persoana pe care am varsat eu Cola, mai avea si bluza alba , ma simteam asa prost, abia asteptam sa plec de acolo, ma duc la Teo.
Te-Nu tiai mai luat Cola?
E- Nu, sa zicem ca mam invatat minte inlegatura cu Cola! ii raspund eu incet.
Te- Baietii sau dus sa vorbeasca cu cineva, poate vor avea noroc, Rares a zis sa il asteptam.
E-Aha! ii raspund eu la nimereala, eram cu privirea dupa masa la care era Bill, vroiam sa il mai privesc, curaj sa mai vorbesc cu el acuma nu cred ca voi mai avea acuma vreodata, sper doar sa nu ii fi stricat seara cu neindemanarea mea, gata iam vazut masa, si ce greu, trebuia doar sa ma uit unde era erau multi bodyguarzi si o gaseam. E calm, semn bun, poate nu sa suparat desi imi trece prin minte sa ma duc sa ii cer scuze, imi simt trupul ca si cum ar fi cimentat acolo. E cu toata trupa, sta intre Tom si Gustav, e si Dave acolo, niste persoane care nu le stiu prea bine, defapt chiar deloc.
Te- Hello, Ema , de o ora tot incerc sa iti atrag atentia , la ce te uiti? ma intreaba Teo intorcandu-si privirea spre mas alor, trebuia sa evit asta, altfel Teo ma va duce direct acolo fara prea multa osteneala, asa ca rastorn sticla de Cola pe masa ,,accidental,,
Te- Ema ce e cu tine? ma intreaba Teo in timp ce strangea pe masa
E- Mie somn rau atata tot, nam dormit prea bine aseara! o mint sa nu se prinda
Te- Aoleo zuzo da ce ai facut toata noaptea? te-ai uitat la site-uri deocheate? ma intreaba in timp ce stergea masa cu un servetel.
E- Ce ai fata? Cum poti sa crezi asta? imi pun repede mana la gura, nu imi dadusem seama ca aveam tonul mai ridicat decat ar fi trebuit, ma uit repede spre masa lui Bill, se uita la mine, ma rosesc toata, bine ca nu se vede prea bine , se ridica d ela masasa si se indreapta spre mine, incep sa ma panichez, toti de la masa sa se uita ce va face,o iau repede pe Teo de mana si o luam la sanatoasa. Luam un taxi si plecam spre casa. Ajungem acasa, Teo e destul de nervoasa pe mine cam luat-o asa de la club. Ii explic tot ce s aintamplat, se uita la mine, dupa privire imi dau seama ca nu ma crede, pana la urma reusesc so conving dar numai dupa ce vine si Rares acasa si ii confirme faptul ca cei de la Tokio Hotel au fost acolo. Ne povesteteste cum trupa a cunoscut un manager, care nu avea trupa la prezent si ca lau impresionat, chestii dastea si luni se duc la un studio. Era 7 dimineata, luni, ma trezesc, imi fac un dus, ma machiez si imi iau un treing pe mine. Trebuia sa merg cu Rares la studio, acolo era si Teo cu noi, acum era iubita lui Tee Tee. Sau placut de la prima vedere ei doi, la fel cum patisem si eu cu Rares. Cobor jos, era numai Rares cu Teo, bunica se duse la o prietena, acolo ne vom duce si noi cand terminam. Ajungem acolo, e frumoasa cladirea, mare cu multe etaje, eu cu Teo trebuia sa ii asteptam in sala cat discuta ei despre contract si alte ,,minunatii,, de-ale lor. Suntem poftite sa luam loc pana termina ei si avertizate in aceelasi timp ca poate sa dureze ceva. Noroc ca erau reviste pe masa, macar as ava trece timpul mai repede. Trecu o ora si ceva , deja ma plictiseam acolo, am rasfoit toate revistele posibile, Teo era hipnotizata de o revista, era despre rochii de mirese, iau o revista si o rasfoiesc, mai mult dau paginile ca de citit nimica, doar la poze ma uit, cred c-am sa mor de plictiseala. Se deschide usa, ii multumesc Lui Dumnezeu pentru ,,miracolul,, asta. Au zambetul pe buze, le-a mers bine se pare.
E- Ei cum va fost? ii intreb
TT-Super bine, avem un contract pe 3 ani, mai bine nici nu se putea.
R-Edi mai mergem la matusa ta cumva?
Ed a ne asteapta, stie ca vom veni azi, in plus mie dor de varul meu.
Te- Matusa? credeam ca e bunica ta!
Ed Nu , e matusa, bunica nu e in tara asta!
E-Si locuieste departe?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
buai...ai mai bagat partea asta
da un edit si baga partea buna


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
am citit asta
deci vreau sa zic doar nexxt...

 


   


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
ma scuzati eram somnoroasa     

E-Si locuieste departe?
N: Nu foarte departe, intr-o jumatate de ora vom ajunge la ea, asta daca plecam acuma desigur.
T: Pai si ce mai asteptam? Invitatie de la presedinte cumva? Hai sa mergem!
Ne urcam toti in masina lui Nick, , avea un Jeep, el statea cu Rares in fata iar eu cu restul in spate. Avusese dreptate Nick, in aproape o jumatate de ora eram acolo. Locuia la bloc matusa sa, pe la etajul 3. Nick ne prezinta, mai bine zis pe mine si pe Teo matusi sale,Helena. Era o femeie cumsecade, scunda, invarsta, da nici prea invarsta. Ne pofteste inauntru si ne serveste cu suc si fursecuri.
H: Voi doua sunteti prietene cu Nicky?
T: Da, ii cunoastem nu de foarte multa vreme, dar suntem amici foarte buni, cu toti defapt!
E: Si Nick e foarte de gasca si respectos!
H: Ma bucur sa aud asta, stiti cand Nicky era mic si facea cate o poznaie , mama sa il batea la funduletul gol, pana ii rosea tot si nu putea sa stea jos vreo ora!
Nick se roseste, mai ceva ca o tomata era. Suna soneria , Helena s elumina toata la fata .
H:Ah, trebuie sa fie George, a zis ca vine azi pe aici cu prieteni sai !
N: Imi era dor de varul Stucky !
Se aud voci, stau cu spatele la usa eu , sunt numai de baieti vocile. Ma intorc, Doamne nu se poate, George Listing, bateristul trupei Tokio Hotel, este fiul Helenei? si Bill, Bill este cu ei, la fe ca si Tom si Gustav. Bill se duce repede la baie, asta e sansa mea sa plec, nam curaj sa vorbesc cu elm recunosc, desi tot timpul incerc sa par nu sunt, sunt un om obisnuit ca toti ceilalti.Ma ridic si ii zic Helenei :
-Helena imi pare rau ca nu mai pot sta, dar tocmai miam amintit ca am ceva foarte important de facut si nu pot amana! ma scuz Helenei.
H: Imi pare rau sa aud asta Ema, dar ne mai vedem si cu alte ocazi! ma imbratiseaza, imi iau ghiozdanelul si ma indrept spre usa., dar intru in Bill, exact in bratele lui Bill. Se uita un pic la mine, pupilele sale se maresc, semn ca ma recunoaste, exact cea ce si nu doream sa se intample, vrea sa zica ceva dar nu-l las, sau nui las timp mai bine.
E: Imi cer scuze! si ies pe usa.
Nu imi venea sa cred, din nou el. Iau un taxi si ma duc acasa, se pare ca bunica plecase inainte cu 5 minute sa ajungem noi la Helena, mai bine. Ajung acasa, o ajut pe bunica s apregateasca cateceva de mancat. Peste vreo 2 ore vin si Rares cu Teo, care fac complimente la mancarea mea. Era seara, ceasul aproape arata ora 10, stau pe o banca in gradina, simt cum cineva imi pune o geaca peste umeri mei goi. Ma uit , e Rares.
R: Pot lua loc?
E: Desigur! ii raspund si ii fac loc pe banca,
R: Frumoase sunt stele in seara asta! imi zice in timp ce s euita la ele.
E: Da sunt... frumoase!
R: Nu mai frumoase ca tine totusi, sclipirea lor palesc in prezenta ta!
Ma uit la el, imi simt obraji cum inabusiti de o caldura imensa, el se uita la mine, ochii ii sclipesc, acel verde al sau mi se pare mai pur si mai curat. Se aproprie incet de mine, ii simt respiratia care acuma era neregulata pe pielea mea, buzele noastre sunt la cativa miimetri distanta si inca in scadere, imi inchid ochii si ii simt buzele. Erau calde si dulci. Ne sarutam, nu seamana cu un sarut normal ci cu unul de dominarea celuilalt, dar acel sarut se transforma incet in unul calm, dulce, tandru si sensibil. Ne retragem si ne privim in ochii. Imi ia mana in a sa si se pune in vine in fata mea, e haios, parca mar cere de casatorie.
R: Stelele imi sunt singurele martore pe care le am eu in momentul acesta, Ema vrei sa fi prietena mea? ma priveste in ochii, imi pot da seama dupa ochii sai ca este sincer, ma mai uit un pic la el si ii raspund :


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
vai tuh ema tuh...


cum ai putu sa pleci cand billu era acolo???



 



si daca lai  vazut in braztele tale de ce nu lai tzucat ????

   



super tare....


nexxt....

 







_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
dc ai fugit d bill??? da fie nu cont vreau next   

you love not? fugit bill??? fie cont vreau next   

33.2KB


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
 
iar a intrat in el?
vai thu...cum poti sa fugi
"pupilele sale se maresc" deja il am in ochi

wah...e cu rares sau nu...ast raspunsul

next  
imi plashe muuult cum descrii  


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
ohh dc nu ai pus next??

     

hai hai k ai imaginatie

     

cat mai repede shy cat mai mult


         


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
sa sti k noi ast nextu    

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
mdeah


plzz nexxt

greva foamei lumeee


pana nu vad nexxt

nu mai mananc


 


nexxt plzz


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
-Stelele imi sunt martore, ca iti raspund cu toata sinceritatea si dragostea mea ca da!
Se inveseleste tot la fata si ma saruta din nou. Se pune pe banca, ma ia in bratele sale si stam asa cam vreo ora.
Era dimineata, Teo si bunica erau la masa, ma asez si eu. Teo imi da un plic din parta lui Rares. In el era o scrisoare:
,,In seara asta, la restaurantul ,, Golden Igle,, sa te imbraci elegant, cu dragoste Rares ,,
Imi manac repede micul dejun , apoi ma indrept repede spre camera mea, nu inainte sa ma impiedic de cateva ori pe scari si sa fac cunostinta cu usa de la camera mea.
E: Parca era deschisa !?!
Nu mai comentez situatia, intru, caut prin dulap, daca aveam doua rochii e bine. Gasesc una, era mica, cred ca venea bine pe un copil de 10 ani si roza pe deasupra, mai caut , alta, tot de pe vremea lui Pazvante Chioru. Teo! ea trebuie sa aiba, aband in vedere ca era mai tot timpul la baluri si petreceri elegante. Ii bat in perete si vine.
E: Teo, am nevoie de ajutorul tau!
T:Opa cu ce scumpo?
E: Vreau sa imi impurumuti o rochie, eleganta.
T: Opa, printesa vrea sa fie frumoasa
E: Nu , doar ca Rares ....
T: Stiu, am citit pitico, stai aici vin in 5 minute.
Se intoarce repede, cu o rochie neagra si niste pantofi in mana.
T:Ei ce astepti? Ziua de ieri? Du-te si probeaza-le!
Imbrac, rochia nu era foarte lunga, pana la genunchi, cu un decolteu mare in spate si ceva in fata. Imi venea perfect, incalt si pantofi, ops se pare ca am o problema serioasa aici. Incerc sa merg spre usa, dar abia reusesc. Ies din baie si ma vede Teo.
T: Vezi, arati superb, acuma machiajul ala scumpo sa il facem! Nu-mi zice! Nu sti sa mergi pe tocuri!?!
E: Atuncia nu iti mai zic! ii spun in timp ce ma indreptam spre pat
T: Nici o frica, Teo e aicia!
E: Tocmai de asta imi e frica
T: Bine , descurca-te si singurica, eu stau aici si privesc!
E: Ma descurc, daca nu imi rup gatul si sa ma vezi intr-o ambulanta pana acolo, inseamna ca ma descurc!
T: Esti nebuna, hai da-mi mainile, o sa te ajut sa mergi !
Am exersat o ora, acuma pot zice cu mandrie ca pot avea un mers normal, nu cine stie ce. O las pe Teo sa imi faca machiajul, imi face unul simplu, dar mai elegant, parul nu mai zic, intins cu placa. Insfarsit ma pot uita in olginda.
E: Ma simt ciudat totusi, imbracata in hainele astea, ia stai , asta inseamna ca nu ii place cum ma imbrac eu cumva?
T: Nu zuzo, doar ca e un restaurant mai sofisticat si acolo trebuie sa fie elegant!
Se facu ceasul 7 si tocmai ajunsesem cu Rares la restaurant, intr-adevar era foarte elegant acolo.







Urmatorul next contine +18


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
iai...sunt impreuna
si ema...eleganta
deja mi-o imaginez cum nu poa' sa mearga pe tocuri

uh...zici +18 a?
 

pai...pune-l rpd


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
     



petrecere ...



suna a distractzie




si mai muult..


suna a un nou



nexttttttt



   



hai bagal


   




_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
o ooo la restaurant   








pariez k da d bill akolo 









park simttt






       







ast nextu kat mai rpd








           


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
am aceeasi presimtire...k va da nas in nas cu bill  

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Se facu ceasul 7 si tocmai ajunsesem cu Rares la restaurant, intr-adevar era foarte elegant acolo.Ne asezam la o masa, comandam ceva de mancat si baut, glumim, zambim, ne simtim bine. Stam vreo 2-3 ore, dupa care pleca.
E: Mai mergem undeva?
R: Nu , asa repede vrei sa scapi de mine?
E: Sigur ca nu, dar singurele lucruri de care vreau sa scap sunt acesti pantofi bletemati!
R: Bine, oricum ti-am pregatit o surpriza acasa!
E: Ma faci curioasa, abia astept sa vad ce!
Ajungem intr-o ora acasa, vedem un bilet pe masa din bucatarie,Rares fuge repede sus iar eu citesc biletul si dau jos mancatori de picioare feminine. Se pare ca bunica sa dus la o prietena de-a ei pentru 3 zile, ciudat si Teo doarme la Tee Tee, poate voi fi nasa. Trecura 15 minute si Rares nu aparuse. Ma indrept catre camera sa, intredeschid usa , se auzea o muzica romantica si mirosea a lumanari parfumate, deschid usa mai larg si intru inauntru. Petale de trandafir formeaza o poteca ce duce spre pat, care era si el acoperit cu o baie de petale rosi, avand o lenjerie alba pe el, singura sursa de lumina era lumanarile de pe jos si mobila aseate. Rares vine in fata mea
R: Iti place?
E: Rares e...e minunat!
Ii aseza bratul dupa gatul sau si o trase pe Ema mai stans la piept. Rochia ii era adanc decoltata la spate si mana lui Rares se odihnea pe pielea ei goala in timp ce varful degetelor sale ii mangaiau delicat psatele. Degetele celalalte maini o mangaiau, nepasatoare, pe umeri si gat. Rares isi dadu usor bluza jos, ramanand cu pieptul gol. El se aproprie de ea incet, isi incolaci bratele in jurul ei si o stranse de pieptul sau dezgolit. Ea incepu sa-l mangaie , ii mangaia umarul si bratul. Corpurile lor sumar imbracate, se contopira in aceeasi patima. El o lua incet in bratem o duse spre pat si o culca in el, apasand-o usor, apoi se arunca pestea ea. Bratele lui o incolacira si o saruta salbatic. La acel sarut , Ea gemu tare, de placere, si-si infipse degetele in umerii lui. In timp ce el ii musca cu tandrete salbatica lobul, ii soptise la ureche :,, Te iubesc!,,. Ii dadu jos rochia, incet ii dezmierda cu multa tandrete sanii. Ea gemu de placere. El o apasa pe Ema in perne cu intreaga greutate a corpului sau. Ea il ajuta pe el sa isi dea jos pantaloni. Eliberandu-si sexul, o patrunse imediat. Ea gemu prelung, avea senzatia ca regiunile cele mai serete ale corpului ei erau cuprinse de foc. Rares ar fi dorit sa opreasca timpul in loc, dar cand Ema il cupreinse intre coapsele-i matasoase, invitandu-l sa patrunda mai adanc si mai fortat prin miscarile sale, el nu mai rezista. Strangand-o pe Ema din toate puterile sale , o purta cu el pe culmile extazului. Cand terminara , ramasesera inlantuiti, epuizati, soptindu-si cuvinte tandre unul altuia. Buzele lor se unira inca o data, intr-un sarut pasional, inainte ca somnul si oboseala sa isi puna amprenta, adormind unul in bratele celuilalt.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
deci...mi-a placut faza cu trandafirii:X
e aja romantic:X

si mi-a placut muuult de tot
cum ai descris scena asta hooooot
 

suuper tare

next


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
oo f fff romantik







mia plakut mult trandafirii shy lumanari







shy c bine descrii intamplarile







te face sa crezi k park esty d fata







ai talent fato








bvo da data viitoare sa pui mai mult plzzzzz






deci next next next next next next















             

you love not? fff plakut mult shy bine descrii face crezi park esty fataai talent fatobvo data

49.4KB


pus acum 18 ani
   
*_*[fAiRy]x_x[pOiSoN]*_*
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 63
um... aaa..... um... stii.... um... eu... eu.... um....

deci, m-ai lasat:|

din curiozitate, cati ani ai?

scena asta e.... e foarte... foarte speciala. te pricepi la asta; mie nu cred ca mi-ar iesi asa bine (n-am incercat inca )


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
am aproape 17 ani eu
si ma bucur ca va place ficul ^_^
------------------------------------------------------------
Ma trezesc, cam frig totusi, ma uit injur, camera mea, e clar ori am inceput sa am vise erotice cu Rares, ori nu mai stiu ce fac si imi pierd mintile sau in cel mai neplacut caz am ajuns o somnambula daia. Imi fac un dus repede, iau un tricou pe mine si niste pantaloni scurti, cobor jos, linistem, deja incepe sa ma ia cu fiori intr-un fel. Ora 11, clar Rares la studio, trebuie sa ma obisnuiesc cu asta, da ce e rau in al vizita putin? Ma schimb repede, si ajung la studio, un tip ma conduce la baietii, erau in pauza, si era o fata cu ei,.Hmm inalta, bine proportionata, ochii verzi, par lung stralucitor de o culoare roscata.
S: Scuze, inca nu dam autografe fetito!
*E: Fetito!?! deja nu o pot inghiti pe tipa asta!
R: Ema, ea e Sandra, va fi vocalista la noi in trupa!
E: Incantata, Ema! ii zic printre dintii.
Ma priveste de sus in jos.
S: Sandra! si s eintoarce cu spatele
R: Ema e prietena mea, sper s ava intelegi!
S: Prietena!?! Adica ca iubita?
E: Da, ai vreo problema cu asta? X(
S: Nu, doar ca credeam ca Rares are gusturi mai bune in materie de fete!
*E: :| da, e oficial, no sufar, 5 minute cu ea doar si ii arat eu ei !X(
S: Si Eda, cati ani ai?
E: E Ema nu Eda, si am 17
S: 17 ce? dinti in gura, sau fire in cap?
E: Ani, da nu e vina mea ca nu poti deduce asta, mai ales ca tu ai pus intrebarea
S: Tocis alert: Avem un tocilar printre noi!
*E: Tocis esti cu cu pisica ta, afumatura slabanoaga ce esti X(
E: Nu sunt tocilara, dabea treceam clasa
S: Inseamna ca esti proasta!
*E: O urasc, sper sa arda in Iad T-T
E: Nu sunt, da nu cred ca viata mea PERSONALA te intereseaza asa mult!
S: Vezi ca sti, esti un nimeni pentru mine!
E: Da suferi de tine nu gluma!
S: Ai zis ceva?
E: Nu , cred ca era imaginatia ta redusa care iti juca feste, din nou!
R: Ema, Sandra nu vreti sa incetati?
E/S : NU TE BAGA!!!
R: Bine am inteles ! :o3
Baietii sau dus sa iia niste sucuri, lasandu-ma singura in camera cu scorpia asta.
S:Nu cred ca il meriti pe Rares tu, e prea bun pentru cineva ca tine!
E: Nu cred ca e treaba ta asta!
S: Nu ma dau la colegi eu!
E:Si nici ei la tine!
S: Tu vipera mica ce esti! X(
E: Multumesc, il iau ca pe un compliment!
S: Si cu ce te ocupi? esti femeie de servici nu?
E: Nu, dar tu esti aia care spala wc-urile nu?
S: Poate, cu tine le spalam parca?
E: Nu cred, te-as fi recunoscut, dar da-ti masca ai de vrajitoare jos , poate o sa te recunosc asa!
S: Si tu matura din paie jos din cap!
E: Iati niste sirop, incepit sa ragusesti!
S: Ai grija eu stun o Divina!
E: Sau de vine pentru durerile de cap din lume?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
       





ce`mi place cum se cearta astea doua




       





lol cik 17 ce???dintzi in gura sau fire in cap??






ce tare  fost faza






rares ...prostu...ar ttrrebui sa se bage ptr ema...






deja nu il inghit






si pe sandra aia... hmm...ceas spala eu oleaca wcurile cu ea





inganfata nai cei cere




asteia ii place rares cu sigurantza




     



sigur e de vina ptr durerile de cap





divina e doar in capu ei sec






neeext




vreau sa vad daca ema o cotologeste pe aia






e tot cemi doresc



haide ema dai si ptrr mine




unu doi trei si ema castiga




iupiiiiiiiii


neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttt




       



     



   



 




_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
wow c se mai certa asta ..mojtoo









fetele nu treb sa se certe pt baetii








shy rares c facea und era cand  ema se certa k scorpia???/









     








vreau next











gata me enervaeza fufa shy rares


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
     
dmne...i-a inchis ema gura

E: Nu, dar tu esti aia care spala wc-urile nu?
S: Poate, cu tine le spalam parca?
E: Nu cred, te-as fi recunoscut, dar da-ti masca ai de vrajitoare jos , poate o sa te recunosc asa!

mi-a placut faza asta

   
   

dmne...si aia cu 17 dinti in gura  

cik"sunt divina"


 

dah...sigur nu o intreci pe ema  

neext
 
 
 


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
hai mai cu nextu      

pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
mai...
vrem nextu

ai uitat de noi?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
vad ca lumii de peacilea



le place sa s elase rugata





pacat




ma rog....si fac ce vrei.....





da pune nexxxt







mor daca maine nu vad next




 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
nu e ca imi place sa fiu rugata, doar ca am incercat pe mess de vreo 5 ori sa iti cer adresa de la forum si u nu miai ziso

----------------------------------------------
TT: Nu ati vrea voi doua sa incetati odata? zise in timp ce intra cu Rares si Nick dupa el.
Mam uitat la Sandra, si ea la mine, practic puteai sa vezi fulgerele din privirile noastre dar neam intors una la cealalta. Trecu 2 saptamani, certurile dintre mine si Rares erau la ordinea zilei acuma, chiar in dimineata asta ama avut unul urat la studo.
Ies din studio, nici nu ma obosesc sa ma uit la lumea de langa mine, am ajuns exact persoana care nu vroiam, o persoana rece, calculata si nepasatoare. Ma lovesc de cineva, imi cer scuze dar nu privesc persoana in ochii, nu imi pasa cine e, vreau doar s aplec mai repede din locul asta. Ma cuprinde de mana, imi ridic privirea si era el, dintre toate persoanele care intrau aici tocmai de el a trebuit sa dau.Incerc sa imi trag mana inapoi, sa ma eliberez din stransoarea sa, dar tot ce reusesc sa fac e sa ma tina si cu mai multa putere.
E: Lasa-ma sa plec, nam ce vorbi cu tine, tu ai lumea ta, eu pe a mea, cred ca cel mai bine e ca fiecare s aisi vada de ea! ii spun, desi miar fi placut sa vorbeim mai multe, eram prea suparata din cauza lui Rares.
B: NU pana nu vorbesc cu tine, de ce tot timpul dau de tine, de ce apari si dispari din viata mea intr-o clipita, de ce atuncia cand inchid ochii iti vad chipul? imi zice, nu tare, ci pe un ton dulce si cald dar in aceelasi timp poti auzi dispaerarea din el. Incearca sa para rece cu tot dar ochii , ochii sai il tradeaza, ei spun o poveste cu totul alta, o poveste pe care putine persoane o cunosc, sau cel putin incearca sa no afle.
E: Nu stiu, dar si eu pot intreba aproape aceelasi lucru, de ce tot apari in viata mea, de ce lumile noastre se ciocnesc una de alta, dar cum ai zis si tu la fel de repede cum se ciocnesc la fel de repede se indeparteaza una de cealata! ii raspund in timp ce ii vorbeam lam privit direct in ochii, privirea ii sa schimbat cand am terminat ce aveam de zis, cred ca lam socat, na fost cu intentie. Ma trage spre el, se aproprie de fata mea, fruntile noastre sunt la doar cativa centrimetri distanta, imi inchid ochii, imi apre in minte chipul lui Rares, ii simt buzele de ale mele si ma trezesc la realitate repede, ma indepartez brusc de el, nu pot sai fac asta lui Rares, nu merita.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
 
omg
iar s-a intalnit cu bill?

eh..cred k ar trebui sa-l lase pe rares..
dak tot zice k se cearta cu el


bill..asta e destinu..de'asta va tot intalniti

neeeext  


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
uhh nu trebuia sa te opresti




 




dai papucii lui
  rares


e un b*u k b mare



ramai k bill macar asa sa visez yo frum


pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next 








shy vreau mai mult next data viitoare


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
 


scz mah


poate nu eram la calc sau dadeam esc  fara sa vreau mai am ticu asta crezand cai mass








scz nu conteaza  ms de nexxt




super tare


rares nu o merita pe  ema ekl s a s e duca la "diva" lui





ce ma bucur





sa intzeleg ca povetsea inventata de ema ii doar o inventzie sau adevar???





ce conteaza ador ficu



prostutza de ema



eu laj fi pupat si nu ias  mai fi dat drumu



nexxt


sunt sigura ca pana la urma ilk poooopa    








neext



   







 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Ma inrosesc la fata, si el la fel, incearca sa spuna ceva dar nu reuseste, isi tine privirea in jos, evita sa ma priveasca, si eu incerc dar nu reusesc, e prea dulce, are o fata de nevinovat, pare ca un ingeras, ma uit in spate si il vad pe Rares, statea si ma privea, ii se putea citit dispret si ura, dar in aceelasi timp si tristete in ochii lui. Ii strig numele, dar trece fugand pe langa mine, il strig mai tare dar degeaba. Bill statea si privea, nu zicea sau facea nimica, alerg dupa Rares, dar e prea tarziu, deja a plecat cu masina sa, sper ca sa dus acasa, ma uit la Bill, e si el trist, cum e mai mereu observ, intra in studio. Ajung acasa, incerc usa, nu e nimeni, e incuiata cu cheia, o deschid, e goala casa ca si sufletul meu de-asemenea. Urc scarile, ma intreb unde oare sar fi dus bunica cu Teo. Intru in camera mea, totul e atat de calm, ma sperie gandul ca Rares ar putea pati ceva. Aleg un album din raft,de data asta nu las soarta sa aleaga, miar fi prea frica sa vad ce ar iesi, pun CD-ul in combina, nu imi place, opresc combiona, imi iau mp3-ul, imi pun castile in urechii, ascult muzica, peste 2 ore adorm.Ma trezesc, sperand ca totul sa fi fost un cosmar, dar nu e asa. Ma ureste acuma, nu pot sa cred, de ce atuncia cand credeam si eu insfarsit ca viata e dreapta si cu mine, atuncia cand simteam ca am prins aripi de zbor a trebuit sa vina el si sa mi le taie, lasandu-ma sa cad liber si prabusindu-ma astfel am revenit la crunta realitate, pe care am incercat cu atata straduinta sa o evit, sa ma inchid intr-o lume pe care o creaseram amandoi, dar nu intelege, nu mam sarutat cu el, as minti daca as zice ca nu miar fi trecut prin cap si ca nu as fi vrut, dar las fi tradat pe Rares asa, exact cea ce crede el ca sa intamplat. Ma ridic din pat si ma indrept spre usa, sunt hotarata sa clarificam lucrurile, tin la el si nu vreau sa-l pierd, ma simt bine cu el si imi face bine prezenta sa, ma indrept spre usa sa, , ezit sa ciocnesc la inceput, trag aer in piept, sa imi fac curaj, trebuie sa fiu ,,barbat,,, ciocnesc, nu se aude nimica de cealalta parte a usi,imi dau cu palma peste frunte, ce proasta pot fi, am uitat, acuma e vedeta si se afla la studio, e inca devreme ceasuldar sunt hotarata sa rezolv treburile azi, ma duc in camera repede, imi pun un hanorac si o pereche de jeans pe mine, imi prind parul intr-o coada sus, iau geaca si ies pe usa.Ma plimb pe strazile pusti ale orasului, noaptea iar sia reluat jocul sau etern, lupta sa crancena care o poarta zilnic cu soarele, care niciodata nu iese un invingator definitiv,ci doar remize sau daca e sa ne gandim msi bine, si ziua si noaptea castiga, deoarece fiecare isi ocupa rolul sau neobosit. Vantul adie incet, dar e rece, are grija sa imi treimeata fiori reci prin corp. Am plecat cam dezbracata totusi pentru luna asta, doar un tricou si o geaca de trening pe mine. Stalpi de iluminat ajuta, dar nu foarte mult, tot intunericul castiga. Nu lam gasit pe Rares deloc, sper sa nu se fi suparat pe mine.Ajung la capatul aleei, se poate zari intrarea de la un parculet mic, e acela in care eu si Rares mergeam tot timpul. Poate o fi acolo, sper sa fie acolo,desi sansele nu tin foarte mult cu mine, eu tot sper. Ma indrept catre leagane, se poate auzi un scartait de la lanturi, maresc pasul, inima imi bate cu putere, sper sa fie el.Ma opresc cand vad persoana respectiva. Ochii mi se umple cu lacrimi care nu pot sa le retin si le dau frau liber sa cada.

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
omg:X

deci..n-am cuvinte...descrii..perfect:X

uof..rares..cred ca trebuia sa o asculte pe ema..:\

btw...iubesc cum ai descris faza cu noaptea.. "noaptea iar sia reluat jocul sau etern, lupta sa crancena care o poarta zilnic cu soarele, care niciodata nu iese un invingator definitiv"

superb  

uh..ne ti in suspans...cn e cel care se da in leagan?


care din ei..care a facut-o pe ema sa-i dea lacrimile?

neext *kiss*


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Din nou el! E trist, se poate vedea urme de lacrimi pe fata sa. Parul il are lins, nu prea sa machiat, si ii sta mai bine asa. Ma apropri de el.
E-E ocupat? il intreb tinand leaganul de langa el in mana. Isi ridica privirea spre mine, pot vedea sclipirea sa din ochii, se uita in ochii mei.De ce oare simt asa? Ochii sai ciocolati parca ma topesc pe dinauntru. Imi zambeste si da din cap.Ma asez pe leagan si ma balansez usor pe el.
B-Esti ultima persoana pe care credeam ca o voi intalni aicia.
E-E locul meu preferat acesta, mereu vin aicia cand ma simt prost sau doar vreau sa imi limpezesc mintea.
B-Si motivul pentru care ai venit azi aicia e?
E- Vreau doar s aimi pun in ordine gandurile, sa imi amintesc clipele petrecute si evenimentele care sau intamplat de cand sunt aicia.
B- Deci nai copilarit in Hamburg?
E- Nu, defapt nici in Germania, am venit doar de 2 luni aproape.
B-Da unde ai locuit pana acuma?
E- In Romania, poate ai auzit sau nu de acesta tara, mai mult ma inclin pe nu, acolo nu prea se petrec lucruri interesante, si daca da sunt de rau 60 % din ele.
B- Vorbesti de parca acesta tara ar fi mai rau ca Iadul insine.
E-Nu, doar o descriu cum e cu adevarat, multi oameni straini vin acolo cu speranta sa isi pot realiza o afacere, dar chelstuiesc bani si timp degeaba, trebuie sa traiesti in Romania ca sa vezi cum e acesta cu adevarat.
B- Nici Germania nu e exact Paradisul, Ema te cheama nu?
E-Da, de unde sti? Nici nu imi amintesc sa iti fi spus numele meu vreodata.
B-Am intrebat paznicul de la studio si am aflat, na fpst prea greu deoarece imi e prietene bun.
E-Deci ai pile sa inteleg.
B-Poti sa zici si asa, e un fel de a spune, pot sa te rog ceva?
E-Da, zi-mi, dar ai grija ce!
B-Sa imi povestesti despre copilaria ta, sunt curios!
E-Pai ce sa iti povestesc, cred ca am avut o copilarie cat de cat normala, desi mereu mam considerat o persoana mai ciudata mereu am avut langa mine pe Teo, surorile mele nu au fost niciodata alaturi de mine, tata a fost cu amantele sale, si mama la fel.
B-Nici eu nu mam considerat o persoana normala.
E-Se cam observa la tine!
B-Stiu, mereu am fost un ciudat in fata altora, dar sti ce? Niciodata nu mia pasat ce cred ei, pentru mine mereu a fost mai important ce cred eu nu alti, singurele persoane care tineam cont era mama si Tom.
E-E bine ca fratele tau a fost alaturi de tine, eu mereu am fost privita ca o intrusa.
B-Imi pare rau pentru asta!
E-Nai de ce , scuza-ma putin!
Imi suna telefonul, e Teo, ii raspund:
T-Zuzo, unde esti?
E-In parc, de ce? Sa intamplat ceva?
T-A venit Rares acasa, daca vrei sa vorbesti cu el vino repede, pentru ca isi face bagajele. Ii inchid telefonul, ma ridic si ma uit la Bill, se uita la mine, privirea sa parca implorandu-ma sa mai stau cu el, sa vorbim, dar desi inima imi zice sa mai stau, sufletul si mintea imi spun sa ma duc sa discut cu Rares, nu pot lasa asa situatia.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
dne...ema..ce vei face..

care din ei?

dmne..il iubesc pe bill cand e in ipostaze d'astea..
aja..sensibile...melancolice

si ema are drpetate in legatura cu Romania

cik"iadul pe pamant"  

si rares..cred k reactioneaza gresit..ar trebui sa discute cu ema
si sa nu mai se grabeasca ata..

ma enerveaza
 

in locu' lu ema..il lasam sa plece
si ramaneam cu bunocu' de billu

mrg...ast nextu


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
oo


daa


marpha




ce mijto


ma bucur ca rare spleaca


drum bun







ema ramai cu bill fff mijto



mia placut ca nu a devenit  inchia intrun fel si nu a vrut sai zica lu bill copilaria sa



de fapt multe persoane fac asta




ma bucur  ca ema  e  o fata grozava


la fel si tu



ramai cu billutz ema



si baga nextasta daca nu vreoi sa te mananc






nexxt




   





_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
E: Imi pare rau dar trebuie sa plec, si Bill mia facut mare placere sa vorbesc cu tine, esti un prieten bun, pa!
B: Prieten…bun….Ema! cas as vrea sa stiu ce simt cu adevarat pentru tine! Zise Bill in soapta.
Alerg pe strazi, ma rog sa mai dau de el , trebuie, trebuie sa vorbesc cu el chiar daca ar fi ultimul lucru pe care las face. Trebuie doar sa ma tranversez intersectia asta si voi intra pe strada. Nu dau atentie la semafor si tranversez direct. Se aude o frana brusca de masina.
Un taxi a oprit la putina distanta de mine. Coboara din el o persoana, e Rares, se uita la mine, aceeasi ura care o avea mai tot timpul decand ne certam.
R: Esti nebuna, ce crezi ca faci? Tipa la mine
E: Trebuie sa vorbim si acuma, nu maine sau altadata!
Se uita la mine, cred ca se gandeste , respir greu, am alergat ca o nebuna pe drum.
R:Urca, putem vorbi la apartament, hai!
II zambesc, ma bucura faptul ca mi-a dat sansa s aii explic totul, nu imi place ideea sa se mute, dar asta a hotarat de mai mult timp, vrea casa sa. Urc in taxi, e departe apartamentul sau fata de casa bunici, dar nu conteaza, dar nu conteaza asta, important e ca am sansa de a ma impaca cu el. E un bloc inalt, cu 12 etaje cel putin, are un paznic la usa, seamana cu un hotel mai mult, dar nu era. Sta la etajul 8, luam , liftu;, vreau sa il ajut la bagaje, dar refuza. Inteleg din privirile care mi le da ca regreta, si eu. Intram in apartament, e urias, cu 3 camere, o sufragerie, 2 bai si o bucatarie mare. Defapt bucataria era daramata su unita cu sufrageria, era construit si un barulet. Chiar daca tipa la mine il ajut. II duc un rucsac si geamantan in dormitor. E o camera mare, vopsita in culori calde, rosu, marouri si cafeniu.Mobila maro, un pat mare acoperit cu o lenjerie alba, pereti ornamentati cu tablouri care tineu cont de tonurile camerei. Casa sa avea un aer primitor, ma intorc in sufragerie, Rares era la bar pregatea ceva.
R: Vrei ceva de mancare?
E: Nu, mersi oricum!
Se uita la mine, intr-adevar foame imi era, dar orgoliul meu nu ma lasa, recunosc si eu pot fi incapatanata ca el.
R: Ema te cunosc prea, lasa orgoliu pentru alti.
Nu zic nimica, cuvintele nu isi au rostul, tot el ar castiga daca ar fi.
Stam, vorbim, desi nu prea imi convine, ne-am hotarat sa luam pentru p scurta perioada de timp o pauza, sa rezolvam haosul din vietile noastre. Sa intunecat afara, se ofera sa ma duca acasa , dar am refuzat, inima ma indemna sa merg in parc.Ajung acolo, nu era nimeni, simt o mare dezamagire in suflet, cerul parca miar fi cazut in cap practic. Dau sa plec dar observ un plic pe locul unde a stat el, ma indrept spre el, scria mare :,, Pentru Ema,, il iau si citesc scrisoarea:


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
retardata_mintal
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 111
woooow oare ce e scris acolo?repede vreau nex sa vad ce scrie      

_______________________________________
nu plange ca sa terminat....zambeste ca sa intamplat!!

                               


pus acum 18 ani
   
M@R!N@
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
oooo vreau nextu... ma tine suspansu...tre sa afku c scrie in plik  

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ok....
imi pare rau ca emna  a plecat dupa cretinu de rares...





trebuia sa ramana cu billl......





si credeam ca a dar masina peste ea....uff...ma bucur ca nu acfost asa si totodsata ma enerveaza faptu ca in taxi era rares.....





nu meritra....si a mai si tzipat la ea.....



ii dadeam un sut in fund fara alre cuvinte....





moama ce descrieri deja imi place camera....




 




iupiiii ce ma bucur...pauz a asta  etot ce  vroiau ei dar eu vroiam despartzire....





se cunoaste ca emei ii palce de bill.....



ptr ca ...."simtzea cai cade ceru in cap" cand  avazut ca nui bill....acolo...




scrisoare.....bine ca nu a gasito altcineva....



deci??? ce scrie???





next...next next next next next.....




next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next  next next next next next next next next next next







_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
aaa.....deci imi place s azic...next...si vreau next cat mai repede/.....fac curat cand ma roade curiozitatea si nu aflu cat de curand....




deci eu vreau next in clipa asta ca altfel ma vezi la balamuc.....





 



o omor pe sormea sami zica ea ce csria in scrisoare daca nu zici tuh....



repejor....



next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nnnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next ext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
pfaiiii
teai oprit fix une nu trebuie  
sunt curioasa
oare ce scrie
next [plizz
nu ne lasa cu ochii in soare

next


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
asa..ai dreptate darkkk...


teai oprit und ema rodea si pe mine curiozitatea mai atre






si daca nu pui next....o s ate rod pe tine....






you love not? asa..ai dreptate oprit und ema rodea mine mai atre daca pui next....o ate rod tine....

29.5KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
   
pfaiii.....curiozitatea asta        
punene next
nu ne lasa asa
gandestete si la noi o tara    


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
mdeah




acuma si tu ai uitat forumu  sua ce??



nimeni nu mai fregventeaza forumu???  



vai de capu meu



tu ai de dat next...te rooog




next


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
dc nu mai pui next
vreau next      
ne`ai lasat cu ochii in soare
si nui corect


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nuj ce sa intamplat cu aleera...banuiesc ca i s a strcat calcu..ptr ca pe mess numai intra de muuulta vreme...

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
ori scoala asta    

_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
trimitetzii un email..daca avetzi emailu ei dac anu vil trimit eu..pe mine  cred cai suparata... v   

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
am avut niste probleme, dar acuma mam reintors , sper sa ma primiti inapoi
-------------------------
Dau sa plec dar observ un plic pe locul unde a stat el, ma indrept spre el, scria mare :,, Pentru Ema,, il iau si citesc scrisoarea:
,,Imi pare rau ca nam mai putut vorbi, imi face mare bine sa vorbesc cu tine, simt pentru prima oara in viata cum ca chiar cineva ma intelege, de aceea doresc sa mai vorbim, iti las numarul meu, am cam uitat sa iti cer numarul, uite-l: 078753429, astept sa vorbim, da doar un sms si eu te voi suna, cu dra Bill!,,
Ajung acasa, bunica cu Teo erau la televizor, nam nici un chef de discutie cu nimeni, dar nu ajung bine la scari ca ma si observa Teo:
Te:Cei cu fata aia lunga zuzoaico?
E: Nam nimica, sunt super, extra happy , radiez!
BU:Scumpo ce ai patit?
E: Nimica! Si fug sus pe scari lasandu-le nedumerite. Ma inchid in camera, lacrimile isi gasira deja drumul, imi raceau fata in timp ce alunecau lin in jos. Ma arunc arunc pe patul rece ca o stanca de piatra, simt o nevoie mare sa strang la piept ceva asa cum o mama isi strange la piept copilul demult pierdut. Iau primul ce bratele mele prinde, o perna de pe pat. Lacrimile incep si mai tare sa curga. De ce oare tot timpul eu trebuie sa sufar, de ce cand vreau sa fiu fericita trebuie ca totul sa se destrame ca un castel de nisip lovit de un val puternic. As da orice sa pot disparea de pe fata pamantului, dar soarta asta nu vrea asta, se pare ca are alte planuri cu mine. Mam saturat ca soarta sa ma conduca ea pe mine, gata, acuma eu voi fi unica stapana pe ea si nimeni altcineva. Ma bag in pat si incerc sa adorm, de maine va incepe o noua viata, va fi o noua Ema.
Suna alarma, era ceasul 10. Imi fac un dus repede, imi iau un trening pe mine si cobor jos. Bunica si Teo erau in bucatarie, pregateau micul dejun.
E:Buna dimineata! Spun in timp ce intry in bucatarie
BuTe:Buna dimineata!
Te: Cum te simti azi? Ieri te vazuseram cam suparata, sa intamplat ceva? Ma intreaba ingrijorata
E:Mie?Nu ce te face sa crezi asta? Sunt perfect bine, pentru prima oara sunt chiar bine! Spun pe un ton vesel si plin de viata.
Te: Scuza-ma da eu o caut pe prietena mea Ema, ai vazut-o cumva? Intreaba Teo pe un ton grijuliu
E: Da , eu sunt, ce nu iti mai recunosti prietena?
Te:La fizic da, dar la mentalitate nu te mai recunosc , ce e cu tine?


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nu trebuie sa primim pe nimeni


etsi mereu bine venita




adoram ficul tau asa ca...ma bucur  enorm ca teai reintors  si ca nu ai fost supy pe mine


:P
:*::*


ala chiar e numaru lui bill??


imediat  sun



)))



ms  de numar


asa



ce bien ca  ema  a luato de la acpat si a reusit s a depaseasca momentele ale a nasoale  si trsitetzile...









acuma  eu vreau next..


sper sal caute pe billl



:X:X:X:X:X




asa


si




NEXXXTTTTTT





     


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
sarumana pt next
acu sper sai trimita un msg si el sa o sune k sa se intalneask
vor forma un cuplu frumos
sper sa iasa ceva

next:-x


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
E: Nimica, doar ca vine un moment in viata fiecarei persoane cand pur si simplu are nevoie de o schimbare, ce zici Teo, vi cu mine la cumparaturi si dupaia la coafor?
Te: Um, ok. Dupa ce mancam vom merge e bine?
E: E super bine, deci ce avem de mancat?
Bu: Ce ai vrea sa manaci azi?
E: Salata de fructe cu…umm… suc de portocale!
Bu:Imediat!
Mancam micul dejun repede, Teo se duce sa se schimbe, apoi o luam pe jos pana la mall.Nu ducem la un magazin de haine, toate erau superbe , nici nu stiai cu ce sa incepi. Aleg niste perechi de pantaloni stil uzati si rupti, niste bluze, tricouri si maieuri. Urmatoarea oprire, raionul de incaltaminte, de unde alegem numai adidasi si bascheti si niste tenisi, dupa aceea ne oprim la cel de lenjerie.
Te: Unde acuma? Ca nu mai pot, prea multe bagaje si pungi! Se plange Teo
E: La…um, la mec ce zici? Si asa am mancat putin dimineata
Te: Suna bine , si asa sunt lihnita, e aproape 1 ceasul!
Mergem la MC, luam o masa de 2 persoane, langa cele mari. Teo se duce sa ia comanda in timp ce eu o astept acolo. Dintr-o data totul se intuneca, cineva isi pune mainile peste ochii mei, erau asa de fine.
X: Ghici cine e? spuse pe tun ton seducator dar si vesel aproape de urechea mea. Ii recunosc vocea, inima mea incepe sa bata atat de tare, parca ar fi fost luata la alergat de catre o haita de lupi.
E… Bill!
B: Vezi, ai ghicit, buna! Si ma pupa pe obraz. Ma uit cu coada ochiului prin jur, deja imi trimit fete priviri ucigatoare. Oare ce am facut de merit ura lor?
E: Buna, am gasit srisoarea ta aseara, cum de ai avut curajul de a o lasa acolo?
B: Sincer nu stiu, am simtit ca o vei gasi si nu mam inselat se pare! Spuse in timp ce se aseza pe scaun si isi duce mainile dupa cap, afisand un zambet inocent.
Purta o pereche de blugi, un tricou negru, avea parul lins si purta putin machiaj, era adorabil.
E: Nu stiu ce sa zic, parca ai fi nebun!
B: Poate sunt nebun sau nu, romantic sau nu, stiu ca sunt mai ciudat dar nu imi pasa de ce spun alti, mie imi place asa cum sunt eu, ghinionul celor care nu!
E: Mie imi pari ok cum esti acuma! Se inveseleste la fata mai mult, zambetul sau creste, sta deasupra mesei, fata in fata cu mine, la doar cativa centrimetri distanta de mine. Ma priveste in ochii si se aproprie, apoi….ma pupa repede pe obraz.
BL Mersi, o sa il iau ca pe un compliment, apropo ce cauti in mall?
E: Aceelasi lucru pot sa te intreb si eu, dar cum eu nu am nici un drept sa zic asta, nu te voi intreba.
B: Ce vrei sa zici ca nu ai nici un drept?
E: Pai… nu sunt nici sora ta, verisoara, sau o prietena foarte veche cu tine, sau…chiar iubita ta!zic ultima fraza in soapta privind in jos si rosind la fata. Desi nu as fi vreut, Bill tot a auzi si sa intristat putin.
B: Eu tot o so iau ca pe o intrebare, pai am venit cu baietii, azi avem liber si vrem s ane relaxam si noi. Ni sa facut foame si am venit aicia, a si nu voi accepta un refuz la o invitatie sa mancam ceva si dupaia sa mergem la un film!
E: Eu nu…
B: Am zis ca nu accept nici un refuz si asta voi face, haide!
Imi ia mana intr-a lui si ma duce la o alta masa, de 6 persoane, la doar cateva mese de unde am stat.
B:Bun, tu stai langa mine, nu te voi lasa langa Tom, el te va lua drept o fata de agatat, asa ca ignora-l pur si simplu.
E: Am auzit ca e mai afemeiat, dar nu mi-l imaginam chiar asa! Ii spun pe un ton glumet.
B: Uite-I ca vin!
O vad si pe Teo, ii tastez un sms repede in care ii spub sa vina mai in spate.
B: Ea e prietena ta? Ii dau din cap ca da,Ma duc sa o ajut atuncia! Si fuge la ea, ii ia tava din maini.
B: Buna, eu sunt Bill, Ema e cu noi vino dupa mine!
Te: Eu….eu…..eu…
Ajung ei doi la masa, Teo se pune langa mine, randul acela era plib deja, ramasese doar cele 3 din fata goale pentru Tom, Georg si Gustav, care sosisera si ei acuma.
ToL Bill, cum de tot timpul tu agati fetele asa de usor si eu trebuie sa bag mai tot timpul replica!? Se plange Tom la Bill.
B: Tom , usor, Ema si Teo dunt doar niste prietene bune atata tot!
To: Credeam ca erai sa zici ca sunt doar niste fane, Buna eu sunt Tom, incantat!
Ge: Eu Georg, imi pare bine de cunostinta!
Gu:Si eu Gustav, deaemenea, incantat de cunostinta.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
o dha....
>>Pai… nu sunt nici sora ta, verisoara, sau o prietena foarte veche cu tine, sau…chiar iubita ta>>mai stii... nu zi hop pana ce nu sari gardul;
deja fanele isi baga unghiile in gat
iar tom o sa se dea la teo k doar nha no sa stea el potolit)
si tu bill fi olecuta mai tupeist   k o sa iasa ceva...

nextu


     
^_^


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ce super imi place  s afac cumparaturi


si imi place de noua  ema




mc....mie foame  deja...=P~





:P


asa deci



eram sigura cai bill...desi la inceput  am avut un moment de  ezitare  s acred cai rares



da ala  eprea tampit  ca sa umble prin maaluri




:P



ce super si gasca  acolo totzi


distractzia  e mai mare cand sunt mai multzi


:X:X:X





next


 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Ge:Eu Georg, imi pare bine de cunostinta!
Gu:Si eu Gustav, deaemenea, incantat de cunostinta.
Te: Buna, eu sunt Teo si ea este Ema! Incantate deaemenea
Gu: Sunteti surori cumva? Cams emanati intre voi si sunt curios
E: Da, eu sunt cea mai mica dintre noi doua
Gu: Am avut dreptate atuncia, si sunteti din Hamburg?
Te: Nu, am venit din alta tara, suntem decateva luni aicia, dar ne-am obisnuit deja cu peisajul, lumea astea.
To: Deci va place mai pe scurt, bro ce zici , ne oferim noi 4 sa le aratam distractie in stil Tokio Hotel?
GE: Da nu putem sa va ducem momentan in alte tari, insule, doar in oras
B: De ce nu? Momentan sa mancam ceva dupaia mergem la un film, dupaia ne vom hotara la urma unde vom merge.
To: Bro, Leb die Sekunde, cum ziceai tu mereu, poate ca Bill stie mai multe despre voi doua , dar noi restul nu va cunoastem , stim decat prenumele, c anu sunteti din Germania si ca sunteti surori si atata!
Te: Pai…
Si le povestim , excludem trairile noastre din copilarie, ma uit la Bill, parea confuz, asa e ii spusesem adevarul, nu ce ne zisese bunica sa zicem, o sa ii explic eu totul mai incolo. Nergem la un film, era o comedie, foarte placuta. Filmul dura aproape 2 ore, era ceasul dabea 3 jumatate.
To: Pana la 10 avem de hoinarit!
E: De ce pana la 10? Ce e atunci?
Gu: La 10 mergem intr-un club!
B: Exact acela unde neam cunoscut prima oara, de ai varsat tu Cola pe mine din greseala! Spuse Bill in timp ce incepuse sa rada
Imi venea sa intru in pamant de rusine, credeam ca a uitat deja intamplarea aia, eu una speram sa fie asa, dar nu a fost.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
marpha

thx  de nexxt




ce  super..



cred ca nu ia povestit  faza  cu violu







ema...



distractzie


comedie...ador  sa  rad....


))



:P



asa  si ...nici nu are  cum  sal uite..momentu ala   afost prea tare



cat am putut  s a rad..


))




dcei



nexxxt



bitte



:P



X:X


 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
>B: Exact acela unde neam cunoscut prima oara, de ai varsat tu Cola pe mine din greseala! Spuse Bill in timp ce incepuse sa rada
Imi venea sa intru in pamant de rusine, credeam ca a uitat deja intamplarea aia, eu una speram sa fie asa, dar nu a fost.>>cum sa uite asa ceva

a fost clipa in care bill sa indragostit de a...asa ceva nu se uita  


To: Pana la 10 avem de hoinarit!
E: De ce pana la 10? Ce e atunci?
Gu: La 10 mergem intr-un club!>>
pai se putea k sa nu se duca in club asta e specialitaea lui tom
  akolo o sa fie misto  


nextu:-x


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
dcei hai la  hoinareala prin nexxt


plzzz










doar stii ca ue te bexx



:*




asa ca da nexxt



:P

:X:X




   


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
B: Exact acela unde neam cunoscut prima oara, de ai varsat tu Cola pe mine din greseala! Spuse Bill in timp ce incepuse sa rada
Imi venea sa intru in pamant de rusine, credeam ca a uitat deja intamplarea aia, eu una speram sa fie asa, dar nu a fost.
Ge: Ce ar fi sa mergem cu ele pana acasa sa isi duca bagajele, apoi vom merge in alta parte?
Te: Perfect, asa ne vom putea schimbat si noi de haine!
B: Bine, hai sa mergem! Vom lua 2 taxiuri
Ge: Unu, eu voi merge cu Gustav si Tom in masina mea
B: Bine eu cu fetele vom lua un taxi!
Ajumgem acasa, baietii cara pungile in casa, ei ducandu-le ne lasa impresia ca ar fi avut haltere nu haine sau chesti marunte . Mergem in sufragerie, acolo era bunica si … Rares cu Tee Tee.
TT: Hey incepeam sa ne ingrijoram cei cu voi! Spuse in timp ce o saruta pe Teo. Rares il examina pe Bill care era langa mine din cap pana in picioare, parca analizandu-l unde ar intra mai bine un cutit.
Bu: Ah Georg ce mare ai crescut, nu te-am mai vazut de ceva vreme!
Ge: Sarumana, da intr-adevar a trecut ceva timp!
E: Eu ma duc sa ma schimb, vin imediat!
Bu: Mergeti undeva?
B: Da, la un club, vrem sa ne distram cat mai mult si cat mai bine putem!
Bill nu stia, dar cuvintele sale il provocau pe Rares mai mult, defapt simpla prezenta a lui Billl il provoca. Dar nici Bill nu era incantata de Rares, cred ca daca nu erau crescuti manierati, erau demult la gatul celuilalt, barbatii vor ramane cred ca cel mai mare mister pentru femei, vor sa para mari si viteji, dar cand se simt amenintati de altul devin isterici ca un grup de maniace-shopping in plin sezon de reduceri.
Ei vor fi mereu un strain pentru noi. Niciodata nu le vom vedea adevarata lor natura , oricat demult am vrea noi. Imi iau o pereche de blugi mai largi, un maieu alb si inca unul cafeniu deasupra. Imi pun o pereche de tenisi si o sapca. Cobor jos, toti vorbeau si se simteau bine, sau aproape toti. Ma alatur lor, de data asta ma asez langa Georg, langa Bill sau Rares ar iesi prea mari scantei atuncia, O asteptam pe Teo, care desigur ar fi dupa ea, ar lua oglinda dupa ea. Sirprinzator Rares se intelege foarte bine cu Tom, lucru care ma lasa fara cuvinte. Tee Tee deja era foarte nerabadator, nu a mau vazut-o pe Teo de 2 zile, exceptand acuma, doar vorbeau cu orele la telefon si la mess.
TT: Gata eu nu mai am rabdare, ma duc dupa ea! Zise Tee Tee si fugi sus pe scari. Rares era mereu cu ochii pe mine, la fel si Bill, dar la Rares stiam ce simte el pentru mine pe cand la Bill, sentimentele sale imi raman un adevarat mister, poate e simpatie [pate nu. Bunica il ia pe Rares cu ea, trebuia sa o ajute putin sa dea ceva jos din podul casei. Vad cum Bill se mai relaxeaza acuma cat Rares nu e, ce e cu el? De ce nu se poate intelege cu Rares?
Ajungem la club, luam o masa mai mare, dar mi suficienta. Dau sa ma asez cand il vad pe Bill si Rares in spatele meu.
Ema stai cu mine! Zic amandoi in aceelasi timp, apoi se uita unul la altu, tragandu-si privire ucigatoare.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ce marpha


thxx de  nexxtuletz....



asa ..desi....

ai decsris  asa de mijto...:X:X:X:





moama...e  logik  ca bill si rares




vrea  sa se omoare



dar..eu tzin cu billl








joos  cu cretinii


ca rares


hi hi hi




ema  sezi langa billuts










haidi nexxt


:X:X


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
DanKe pr next:-x
era de asteptat sa nu se suporte    
cum sa se suporte cand amandoua pers iubesc o singura fiinta  


>>Ema stai cu mine! Zic amandoi in aceelasi timp, apoi se uita unul la altu, tragandu-si privire ucigatoare.>>



      sper sa nu  se bata k mas rade bill tat el batman

nextu

^_^


:-x

paste fericit sa ai parte de tot ce iti doresti


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nexxtulets



:X:XX:



plzzz








:P:P:P



 


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Ema stai cu mine! Zic amandoi in aceelasi timp, apoi se uita unul la altu, tragandu-si privire ucigatoare.
E: Nu e nevoie, voi sta cu Teo, Tee Tee si Tom! Le zic dand din maini in semn ca nu
Amandoi se uita cu noste ochii mari de catel.
E: Ce este? Cred ca am dreptul asta sa aleg cu cine sa stau! Le zic pe un ton furios
Te: Emi, cred ca avem de vorbit ceva intre noi doua, Vino! Imi zice Teo dupa care ma trage in baie dupa ea, lasandu-i singuri pe baieti.
E: Ce e asa de urgent? Ti-a venit cumva aceea perioada? O intreb speriata.
Te: Nu tuto, da nu ai observat nimica la Bill si Rares? Ma intreaba pe un serios
E: Um, ce anume sa observ? O intreb confuza
Te: Da tu chiar esti blonda nu gluma, hello, faptul ca Rares chiar te place si … poate si Bill?
E: Um, de Rares stiam, dar Bill? Teo hai sa fim serioase, Bill poate sa aiba orice fotomodel care vrea, de ce sar uita la mine? Nu sunt nici o celebritate, sau fata de miliardar, sunt pur si simplu o fata banala! Ii explic lu Teo cu lacrimi in ochii.
Te: Tocmai de asta poate ii place de tine, pentru ca nu esti cine stie ce star urmarit de sute de paparazzi!
Stau un pic pe ganduri, daca totul ar fi cum zice Teo atuncia Bill… nu da nu are cum. Ies cu Teo din baie si ne indreptam spre baietii. Tom si cu Georg isi gasira repede o partenera, Gustav cu o fata iar Bill era cu … SANDRA!?!
Il tinea de brat, pareau fericiti impreuna. Simt cum o durere mare imi starpunge fiecare coltisor din corpul mew, apoi ochii ii simt plini de lacrimi asemenea unor lacuri care ploaia ia umplut prea mult.
De ce? De ce oare simt acesta durere in corp? Nu il iubesc pe Bill, cel putin nu cred asta, poate sa il plac dar sa il iubesc? Dar… totusi parea asa de fericit cu Sandra, cu ce drept sa ma bag eu intre ei? Ma asez langa Rares, el era altfel, uneori simtea ce simt fara sa ii zic, dar decand tipa asta Sandra a intrat in peisaj totul sa dus pe apa sambetei, mai ales relatia mea cu Rares.
R: Ema te simti bine? Ma intreaba pe un ton ingrijorat, ma uit in ochii lui, pot vedea clar in ei urme de griji, ii zambesc.
E: Da Rares, iti multumesc ca iti faci griji pentru mine, da ma simt bine! Ii zic cu un zambet pe buze, da lacrimi curgand in jos pe obraz.
R: Ce e cu tine? De ce plangi? Ma intreaba in imp ce ma ia in brate. Nu mai pot rezista, Rares ma scoate afara din club repede, ma duce in spate, sa nu ma vada nimeni. Nu mai rezist si izbucnesc intr-un plans mare, nu mai puteam, simteam ca explodez pe dinauntru.
R: Shhh, gata Ema, te rog eu mult calmeaza-te, e bine sa te descarci uneori dar la fel de bine e sa ti cont si de imprejurimi.
E: Voi incerca pe viitor sa tin cont, iti multumesc ca…
R: Shhh, gata cu multumirile astea atata, Ema, eu tin la tine, chiar foarte mult , si imi pare la fel de rau pentru felul in care mam comportat cu tine, si pentru ce am zis ieri, nu mai vreau nicio pauza, vreau sa fiu cu tine tot timpul, de aceea eu te intreb acuma, Ema vrei sa ne impacam?
Incremenesc in bratele sale, cuvintele lui mau luat prin surprindere. Nu ma asteptam sa zica asta, adica ieri… el imi zicea ca avem nevoie de o pauza iar acuma imi zice ca vrea sa ne impacam din nou. De data asta nici nu stiu ce sa ii raspund, atuncia a fost altceva, acuma iar e altceva. Nu stiu, simt, doresc, ca as vrea sa ma reimpac cu el, dar ceva nu ma lasa.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
angel_of_darkness
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
baga next plz

imi place fff mult ficul

you love not? baga next plz imi place fff mult ficul

24.6KB


_______________________________________
intr-o buna zi
as vrea sa afli
cat te-am iubit
si cat am suferit
doar pentru a te uita
pe tine si iubirea ta
dar nu am reusit
si acum am doar de suferit

ich liebe dich, tokio hotel!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
wow
mia placut nextu asta    
of bill iti place de eme dar stai cu sandra cei asta?    
aku ea sufera .....
esti chiar nesimtit  
nha asta e...    
rares sia gasit  momentul "potrivit" de ai cere sa se impace    

acel ceva ce nu te lasa e iubrea pt bill



next




^.^


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Ma indepartez usor de Rares, nu schiteaza nicio expresie, mii de sentimente imi invadeaza tot corpul, nu stiu cum sa reactionez la tot ce se intampla, simt cum pamantul imi fuge de sub picioare lasandu-ma sa cad intr-o gaura neagra infinita. Nu mai suport presiunea si fug, fug cat de repede ma tin picioarele, Rares ma striga, alearga dar e prea incet sa ma mai prinda din urma, macar la asta am fost eu buna, la alergat. Ajung acasa la bunica, se pare ca ea doarme, urc sus in camera, imi iau un rucsac mai mare si incep sa indes cateva haine in el, imi iau inca o bluza mai groasa pe mine si niste bani, defapt toate ecomisiriile mele. Inchid usa de la casa incet, si ascund cheia sub usa. Mai privesc inca o data casa bunici , o lacrima imi scapa , apoi incep sa merg mai repede, nu vroiam sa risc sa fiu gasita de cineva. Ajung la gara, acuma e acuma, incotro sa o iau, trebuie sa plec departe de tot, nu am ce cauta printre ei, sunt doar un impiediment in calea lor si nu mai doresc sa simt acest sentiment, ma macina pe dinauntru. Ma uit la panoul de plecari, o sa il iau pe cel care pleaca mai repede, nu mai suport sa stau aicia nici o secunda, e unul in 10 minute spre Madenburg . Perfect, ma grabesc s aimi iau bilet, apoi urc in el. Drumul nu e asa de mare, a durat doar 2-3 ore dar a meritat, sper. Aparent pare un oras frumos , dar cum am invata pe pielea mea, aparantele nu sunt tot timpul cea si par ar fi. Intreb pe cineva unde e cel mai aprorpiat hotel. Se uita la mine lung, parca analizandu-ma din cap pana-n picioare, apoi imi zice o adresa. Nu am suficienti bani si pentru un taxiu asa ca o iau pe jos, cu autobuzul. Se pare ca mia dat un hotel in partea cea proasta a orasului, pe unde traiesc prostituatele.
Imi iau o camera, nu era cine stie ce de ea, maine o sa imi caut de lucru .
Am incercat cred ca vreo 20 de anunturi, dar nici unu nu am reusit sa il iau. Ma simt extenuata, asa ca ma asez pe o banca dintr-un parc. E ceasul vreo 5-6 seara, cred ca va ploua afara, e intunecat cerul. Pentru luna noiembrie e destul de frumos afara totusi.
Abia acuma observ ca nu e nimeni in acest parc, e asa de liniste, de sumbru.
Ma intreb oare de ce nu e nimeni pe aicia, totusi e doar un parc. Ma ridic si incep sa ma plimb din nou prin el. Ajung la un rond, sper ca dupa el sa fie iesirea din parc, deja mam plictisit sa ma tot plimb pe aicia. Maresc pasul dar mai bine nu o mai luam de acolo. Dupa colt erau vreo 8 barbati , care pareau ca se cearta si 2 prostituate. Incerc sa o iau inapoi sperand ca nu ma observasera dar ghinion, miau taiat repede calea.
X: Opa opa, ce avem noi aicia, o fetita care se plimba singura, nu te-a invatat mama ta ca e nu e bine sa mergi singura pe starda? Imi zice unul dintre ei.
X: Soby, ce zici, crezi ca ar da bine la colectia noastra? La clienti o sa le placa cand or auzi ca avem o prospatura noua in stoc! Zise unul dintre ei analizandu-ma.
S: Ar fi o idee buna, una chiar destul de buna, dar trebuie verificata marfa inainte de a o pune in stock, controlul calitati totusi! Zise Soby in timp ce se gandea
E: Lasati-ma sa plec, nu am nicio treaba cu voi! Si dau sa trec mai departe de ei dar in zadar, ma prinde si ma impinge inapoi.
X: Usurel draguta, nu aveai nicio treaba, de acuma da, vei avea chiar foarte multe, zise celalt pe un ton pofticios.
Ii privesc speriata, nu stiam cum sa reactionez la tot, imi doresc sa fi fost Rares aicia langa mine.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
  ema ce pnm tia trebuit sa fugi?  
aku ce faci?
nu e nici rares nici bill
acu ai incurcato    
sper sa scapi cumva dak mai ai cum scapa:|:-j


nextu





Danke pt nextu asta


*.*


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
angel_of_darkness
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
saraca ema sper sa scape

frumos ar fi daca ar aparea bill sau rares
next pls 

vreau sa vad ce se intampla cu ema

you love not? saraca ema sper scape frumos daca aparea bill sau rares next pls  vreau vad

34.2KB


_______________________________________
intr-o buna zi
as vrea sa afli
cat te-am iubit
si cat am suferit
doar pentru a te uita
pe tine si iubirea ta
dar nu am reusit
si acum am doar de suferit

ich liebe dich, tokio hotel!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Ii privesc speriata, nu stiam cum sa reactionez la tot, imi doresc sa fi fost Rares aicia langa mine.
Li se alatura si si restul , inconjurandu-ma intr-un cerc.
E: Lasati-ma sa plec sau tip pana ma aude careva! Ameninti pe un ton serios.
X: Shh, gata piscuto, doar nu ai vrea sa iti pierzi frumoasa voce acuma nu?
Oricum nu o sa ai nici timp sa mai faci vreo miscare! Zise unul cu un zambet larg pe fata sa.
E: Ce vrei sa zici cu asta? Il intreb speriata
X: La asta! Sarpe acuma!!! Striga
Cineva ma ia din spate si ma prinde intr-o stransoare puternica, nelasandu-mi posibilitatea de a ma misca, in timp ce altu imi ridica maneca de la bluza, apoi infigand un ac cu o seringa in mana.
E: Ce e aia? Ii intreb in timp ce incercam sa ma eliberez
S: Un mic somnifer, ca tu sa fi o pisicuta cuminte si sa nu ne faci probleme noua!
E: Nu ma voi lasa luata de voi! Le zic, dupa care imediat ma elibereaza. Privirea imi devine incetosata, picioarele imi cedeaza, lasandu-ma sa cad in genunchi. Incerc sa ma ridic dar degeaba, singurul lucru ce reusesc e sa le starnesc lor rasul.
S: Tiam zis ca nu vei scapa pisicuto si asa va fi! Imi spune ridicandu-mi fata de barbie apoi ma saruta pe gura.
Imi venea sa vomit de la sarutul sau, practic totul a inceput sa se invarte cu mine, apo cand imi da drumul, cad pe jos, adormita.
Deschid ochii incet, totul e asa de cetos, nu prea mai imi amintesc nimica, doar fragmente. Ma aflam intr-o camera rece si intunecata. Geamurile erau astupate de lemne, nelasand lumina sa intre si de grati.
Aud niste pasii indreptandu-se spre usa, apoi o lumina intra in camera.
S: Vad ca teai trezit, era si timpul, vino! Si ma trage de mana dupa el. Merg pe un coridor, era lung cu multe usi, apoi cobora niste scari, parea a fi un fel de club de noapte, bari , mese cu scaune erau peste tot si o scena langa bar. Ma duce prin mese si toate, apoi se opreste la o usa mare unde erau doua gorile mari de bodyguarzi.
S: Iam aus lu sefu noua fata! Zise Soby, apoi cei doi se dadura la o parte facandu-ne loc sa trecem.
S: Sefu , uite fata! Zise si practic ma arunca pe jos, norocul meu ca covorul era mai moale.
Imi indrept privirea spre locul unde trebuia sa le fie seful, spre uimirea mea, acolo se afla un baiat de vreo 23 de ani, inalt, bine facut, cu o piele mai alba, ochii negri albastrui sau un verzui si parul negru.
Bo: Lasa-ne singuri! Zise scurt si Soby nu comentase. Avea o voce frumoasa , calda.
Bo: Cum te numesti? Ma intreaba in timp ce imi intinde mana sa ma ajute s ama ridic.
E: E…Ema! Ii zic lasand privirea in jos
Bo: Poti sa imi zici Leo! Imi zice cu un zambet pe buze.
Ma uit la el, nu stiu de ce dar nu prea am incredere in el, era ceva in privirea sa ce nu ma lasa sa cred. Ii accept mana, si el ma trage cu mare usurinta sus, dar prinzandu-ma in bratele sale.
L: Pai Ema, cred ca pe tine te voi pastra ca pe jucaria mea, si cum sunt de mic un copil curios vreau sa vad ce poate face jucaria mea! Imi zice si ma tranteste pe biroul sau. Incerc sa fug dar ma prinde repede si ma culca acuma pe spate pe tot biroul sau. In cateva secunde era deja deasupra mea, deschizandu-mi bluza cu mare usurinta, si sarutandu-ma pe tot gatul.
Oare avea sa se repete aceeasi faza cum o facuse si presupusul meu tata?
Incerc sa il dau jos, dar e prea greu si puternic pentru mine, imi prindre mainile si ma arunca pe un fel de pat, apoi cu aceeasi viteza imi prinde mainile in niste catuse, lacrimi deja isi gasira drumul in jos.
***
Stau in pat, tremurand, nici macar Sergiu nu a fost asa de crud si salbatic, ma doare tot corpul, Doamne , vreau sa mor.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
am zis eu k nu  scapa

leo esti o masina futicoasa prost conceputa      
nuti e rusine,,cum poti sa faci asa ceva
la naiba:|
nextu


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
angel_of_darkness
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
ce nenorocit este leo

saraca ema,dar putin este si vina ei k a fugit de acasa

imi pare rau pentru ea      


_______________________________________
intr-o buna zi
as vrea sa afli
cat te-am iubit
si cat am suferit
doar pentru a te uita
pe tine si iubirea ta
dar nu am reusit
si acum am doar de suferit

ich liebe dich, tokio hotel!

pus acum 18 ani
   
Aleera
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
Stau in pat, tremurand, nici macar Sergiu nu a fost asa de crud si salbatic, ma doare tot corpul, Doamne , vreau sa mor.
Iau cearceaful in brate, il strang tare la piept, incep sa plang.
Ma uit cu coada ochiilor dupa Leo, era bine dispus, nu ma mira, vorbea la telefon, stand numai in boxeri, se uita la mine si zambeste, ce oare o gasi asa de amuzant nu stiu.
Inchid si sare inapoi in pat langa mine.
L: Sa zicem ca na fost rau, dar puteai mult mai bine! Imi zice in timp ce se juca cu parul meu, Se pare ca esti una incapatanata, bun, si eu care vroiam sa fiu mai bland de data asta! Imi zice cu un zambet pe buze.
E: De…data asta? Intreb cu o oarecare frica in mine
L: Da, nu stiu de ce, dar nu ma mai pot satura de tine! Si incepe sa ma sarute din nou.
E: Gata nu mai rezist! Il imping si ii trag o palma zdravana peste fata
: Asculta bine la mine, eu nu sunt jucaria nimanui sunt o fiinta vie, care respira si simte, nu o marioneta, si sa nu uit mai presus de astea sunt LIBERA sa fac ce vreau.
Se uita la mine, apoi pune mana pe fata sa, dupa care incepe sa rada ca un bou, il privesc confuza, de ce rade? Doar lam plesnit?
L: Sti Ema asta imi place la tine, ai caracter, nu te lasi manipulata de alti, da intr-adevar esti libera, momentan, dar eu voi fi stapanul tau de-acuma incolo. Si ma prinde de maini, dupa care isi reia cu mare usurinta planul sau precedent cu mare usurinta.
Un singur lucru tot am in minte, o dorinta, ca nu cumva sa raman… gravida cu el. Abia acuma am realizat, nu am folosit nici un fel de protectie, si peste 2 zile incepea perioada mea cea mai fertila, trebuie sa il evit cumva.
Imi arunca niste haine, daca se puteau numi haine, un top ce putea trece drept bustiera fara bretele negru, o fusta mini roza bombon din lac si niste cizme negre pana la genunchi tot din lac, cu un toc de 20 cm. Ma uit la cizme lung, se pare ca si Leon observase.
L: Ce este? Ma intreaba curios
E: Eu…pai euu… incerc sa ii explic, dar abia daca soptesc ceva
L: Nu te-am auzit, eu ce?
E:Eu nu stiu sa merg pe tocuri! Tip destul de tare, dupa care ma inrosesc toata la fata.
L: Le ti doar in picioare, si asa nu o sa mergi cine stie ce, tu din camera asta nu iesi, pentru ca tu imi aparti mie, nu esti pentru clienti ai inteles? Si ma saruta destull de puternic.
: Te las sa te imbraci, revin in 10 minute, si iesise cu gorilele sale dupa el.
Imi pun hainele pe mine si cizmele, vad o oglinda mai incolo, asa ca ma decid sa ma indrept spre ea. Ma uit, doamne aratam ingrozitor cu ainele alea, chiar parea ca celalte fete care lucrau aicia. Leon intra iar in camera.
L: Vad ca ai reusit sa ajungi pana acolo, sa te porti cuminte, peste 5 minute trebuia sa soseasca niste oaspteti, sa nu deschizi gurita aia a ta ca tio cos cu ac si ata ai inteles? Ma ameninta in timp ce imi da un pupic pe gura. Tot ce reussc sa zic e un da mic.
L: Vino, tu o sa stai in spatele meu, pe partea stanga, orice ar fi nu zici nu misti decat daca iti zic eu da?
Ii dau din cap in semn ca da.
L: Bun, ma bucur ca ne putem intelege asa de bine amandoi.
Imi iau locul de ,,onoare,, si astept sa vina. Nu intarzie si pe usa intra 2 barbati de vreo 30 si 40 de ani, cu cate doua fete dupa ei, plus alte gorile propri.
X1: Leonardo, a trecut ceva vreme, ai crescut, nu mai esti baietelul acela de 17 ani fricos care se ascundea dupa tatal sau!
L: Asa e, astept doar sa vina tata inapoi, maine ar trebui sa vina, dupaia voi sta iar lenes acasa.
X2: Vad ca te-ai ales cu o jucarie destul de frumusica, pare innocenta!
Imi venea sa il omor pe ala, vorbea asa de usor de parca eram o marioneta nu o fiinta vie. Dau sa deschid gura, dar Leon se uita repede la mine, asa ca ma prefact cas stranuta.
X1:Leon, ai grija de animalutul tau de companie, sar putea inbolnavi daca il lasi asa de nglijat! Zise celalat pe un ton batjocoritor.


_______________________________________


pus acum 18 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la