"visez la masina asta de la 14 ani",a declarat incantat tom(tokio hotel).starul si-a cumparat recent un codillac escalade, care cantareste mai putin de 2,6 tone si a costat in jur de 90.000 euro! de indata ce a pus mana pe chei Tom si-a scos bolidul la plimbare pe autostrada si pe un drum de tara. momentan, chitaristul ia lectii de la un fost sofer de curse, ca sa se descurce cat mai bine cu noua masina...
(bravo girl)
super e mijto masina.... :nebun:
29.12.2007
34.8KB
uoff..dc nu ma crede lumea asta?
03.02.2008
23KB
ahm ar merita 100 da nu pot sai dau..ptr ca ii dau 100 cu pluusuuuri..e asa de dragalaaaaaaszh.. :nebun: :nebun:
hi hi.. :nebun: :nebun:
02.08.2008
34.6KB
Aste sunt asa dragute :nebun:
05.02.2010
34.7KB
roby
27.04.2009
6.8KB
deci o poza cu mn :rusine:
23.01.2010
16.4KB
:zzz:
25.08.2009
23.9KB
da in primul rand buna eu sunt noua si idul meu este andrea_love_bill va stept sa vb :hi:
26.01.2008
27.4KB
Pe de alta parte sarpele de pe mana lui Bill spunea…tot in reptomita…:Bill…..la fel ca Vipera,ai fossst alesssss ca slujitor al lui NAgini……Tu nu o sa te mai numesssti Bill…..o ssssa fii…Reptilian….
Imediat dupa ce au spus chestiile astea cei doi serpi au revenit la normal ca si cu nu s-ar fi miscat deloc…au ramas ca doua tatuaje….
D:Bill…..noi…..noi….adica tu si eu…intelegem…llllimba…se—serpilor..(se balbaia)
B:Da,Deedee…..si acum se leaga totul…..de aia visam noi numai serpi…de aia ni se intampla toate astea……pt ca suntem “slujitorii” unui sarpe…
D: Mie nu imi vine sac red,Bill….cum pana mea s-a intamplat asta?????
B: Nu stiu…dar am vaga senzatie ca vom afla curand totul….HAi san e culcam si maine vedem noi ce facem….
D: Nu o sa pot dormi…
Bill se baga in pat langa ea si o ia in brate…..
B:Ba o sa poti dormi…sunt langa tine…uite …in seara asta eu,Bill Kaulitz….sau ma rog…Reptilian…..iti promit solemn ca niciodata nut e voi lasa singura…voi fi mereu alaturi de tine……
D: Esti un zapacit….iti multumesc mult de tot….Si eu,Deedee….sau Vipera….iti promit ca voi fi mereu langa tine Bill,si te voi ajuta cum voi putea mai bine…..
In scurt timp au adormit….era prea multa informatie pt o zi…aflasera mult prea multe…si erau foarte uimiti…nu le venea sa creada….
Dimineata a venit repede……bill ii lasase un mesaj pe mobil lui serge in care ii spunea ca doarme la Deedee astfel incat acesta sa nu se ingrijoreze….
Deedee s-a trezit prima….l-a vazut pe Bill langa ea…imediat si-a amintit…s-a uitat pe degetul fiecaruia….serpii erau acolo…..deci nu fusesera un vis…..Bill dormea ca un ingeras…….nici ea nu prea avea chef sa se trezeasca asa ca si-a pus capul pe pieptul lui si statea si se gandea…
Deedee: “Deci eu cu Bill suntem slujitorii unei regine a serpilor….atunci ce e cu tatuajele astea…la ce folosesc ele?Si de ce tocmai eu si Bill???Si ce e cu visul pe care l-am avut si eu,si Bill???Of,Doamne….multe intrebari si putine raspunsuri….”
Apoi si-a amintit….era zi de scoala…..
D:Bill!!!!Wake up,man……e zi de scoala……
B:Inca 5 minute,tata!!!
D: (razand…..i-a soptit la ureche)Reptilian….e momentul sa te trezesti…avem scoala….
Cum a auzit “Reptilian” , Bill imediat s-a trezit….
B:Deedee…..da…scoala….trebuie sa ma imbrac…
Deedee radea in continuare…
B:De ce razi???
D: Prostutule….esti imbracat…..asa ai dormit……ai uitat??
Bill: (uitandu-se si vazand ca e imbracat de scoala)ah,da…ai dreptate…..Dar trebuie sa ma machiez si etc…
D:Da …si eu….dar in 5 min tre’ sa fim gata….
B:Ok,Vipera!
In 5 minute erau gata de plecare….Se parea ca Ofelia nu se trezise inca,dar nu era asa…ea de fapt nu era acasa…..
Ramasese cu Serpentes la palatal lui NAgini….
NAgini: Ssssssserpentessssss….Ophidia……le-am transssssmisssss copiilor primele informatii in legatura cu menirea lor…..
S: Ssssi cum au reactionat ,Ssssstapana?
N: Uimiti…..sssi sssperiati…..foarte ssssperiati….
O: Imi imaginez….sa afli pessste noapte ca esssti apropae ca un ssssarpe,sssa-ti mai apara si nisssssssste tatuaje vorbitoare pe degete nu e assssssa de normal…..Dar cand vor sssssti totul desssspre ei….si dessssspre puterile lor?
N: Ophidia,ei niciodata nu o sssa ssstie tot dessspre ce pot face ei…pentru ca ma pot dissstruge daca le ssspun tot….au nissste puteri foarte mari cei doi copii……Dar acum lasssati asssta…plecati….haide…..
O,S: DA,Ssssstapana!!!!
…………….
de ce ai parerea asta despre u,th_4ever...???de ce gandesti asa?pt noi nu esti o nenorocita...o stupid girl....esti o prietena.....
18.07.2008
33.4KB
baga next plz :zzz:
imi place fff mult ficul :nod:
22.05.2008
24.6KB
Ştefy..
~Ii plak filmele horror
~LAdy G....Altele
~Adora excursiile lungi..
~Danseaza mereu cand e ferikita :zzz:
~Ii plashe lb franceza...>~P
~Adora cateii
~stilu Em()...
~E mhumoasha mikutza..slaba
~Pisikile pufoase
~Muzika
~Tel noi
~Haynutze k blana
~cizme de piele
:rotfl:
~cam atat aa da shi sa ma fake sa rad merew..nu plangi delok...plake sa cante..kam atat aa shi o ub pe lady gaga la fel k me :rusine:
aha.....ii sta bine si roscat si brunet...dar blond?>?>?>? ;) :zzz:
23.01.2008
16.5KB
Rox
20.07.2009
16.3KB
nr.1 :rolleyes:
19.07.2008
10.9KB
1.In ciuda look-ului sau provocator,Bill este foarte timid cu fetele
2.Este impotrvia casatoriei
3.Cand e singur acasa nu se macheaza
4.Porecla sa e Macky
5.Talismanul sau norocos....un ursulet de plus
6.Ii ia 30 de minute sa se pieptene
7.E alergic la mere si la intepaturile de albine
8.Fobia sa....paianjeni si insecte
9.Doarme in boxeri
10.Dupa fiecare discutie cu Tom...lui Bill ii e teama ca fratele sau nu va mai vorbi cu el
11.Bill e un mare fan Placebo,Brian Molko,Nena
12.Si-a facut un piercing in spranceana la 14 ani,iar cel din limba la 12 ani
13.E castan dar se vopseste negru
14.Pentru a avea o voce frumoasa,Bill nu fumeaza prea mult
15.Nu canta niciodata inainte de 8 dimineata deoarece sustine k vocea sa nu inca trezita
16.Bill asigura k e heterosexual shi iubeste foarte mult fetele
17.Culoarea s-a preferata este portocaliul
18.A fost lasat de o fata.. =( ..deoarece isi da unghiile cu oja
19.De mic viseaza sa devina vrajitor
20.Meniul de la Mac: 1 Big Mac si un Milkshake cu vanilie
21.Se simte in dezavantaj in fata fanelor care plang
22.Si-a facut un tatuaj pe ceafa cu logo-ul formatiei
23.Nu se vede spaland haine
29.12.2007
37.8KB
:nebun:
24.01.2008
32.4KB
:zzz:
15.06.2009
59.7KB
baloon:X
01.03.2008
30.8KB
:nebun:
31.08.2009
7.2KB
:nebun:
13.03.2008
9KB
ma chinuiau ta;lentele la desen pe fata mea :rotfl:
10.03.2008
33.1KB
next :rotfl:
05.07.2009
35.6KB
:rotfl:
05.02.2008
46.5KB
ma amuza poza asta,desi nu e cine stie ce :rotfl:
zik ca Chantelle se duce la vale si Tom o prinde ca nu cumva sa scapam dracu' de ea si sa moara (mare paguba :cool: )
ce sadica sunt :rotfl:
09.12.2009
41.4KB
:-j:-j
♥---rette---_---mich---♥ esti dragutza:*
01.05.2008
42.1KB
:rotfl:
29.12.2009
15.6KB
:dinti:
01.08.2009
30.4KB
D:Tom……daca vine profu’?!?
T: (razand)Ii spunem ca…(o saruta)…ca facem incalzirea……
D:Nebun mai esti mah….
T:Parca am fi frati,nu iubiti…ne…(o saruta din nou)asemanam prea mult….
D: (se simtea prizoniera lui….se simtea prizoniera intre el si perete)Tom…..e o scoala aici…
T:DA……e adevarat…si la fel de adevarat e ca eu sunt baiat si tu fata…….si ca suntem iubiti…..(i-a astupat gura Deei cu un sarut lung,iar mainile si le-a expediat pe fundul ei)
Deea l-a cuprins in brate si i-a raspuns si ea la saruturi si la atingeri….Tom a urcat cu mainile pana la sutien….l-a desfacut si l-a aruncat pe unde a apucat…sarutand-o pe sani si pe abdomen…….Deea i-a dat jos tricoul si pantaloni…il lasase doar in boxeri……Bineinteles ca asta a fost o provocare pt Tom…nu s-a lasta mai prejos si i-a dat si el pantalonii de trening jos…….
T: (rade)Suntem chit,Fiera!
Apoi continua cu atingerile si saruturile din ce in ce mai profunde si mai pasionale……Tom isi plimba mainile pe spatele ei,coborand usor pana la boxeri…..baga mana si ii smulge pur si simplu……
D:Trebuie sa fim chit,nuh?(rade)
T: (rade si el)Pai…cam da…….
03.03.2008
51.3KB
pf.
25.05.2008
20.5KB
bossu..din lumina reflectoarelor :nod:
03.02.2008
14.1KB
aici punem poze cu tom cu capul gol.... :zzz:
29.12.2007
45.4KB
vai ce mam speriat...am facut pe mine......fii seriooasa cine sar speria la o fatz aasa de dragutza ca a ta....esti foarte dragutza......simi place parul tau..... mai pune poze.... mai punetzi poze.... :nebun: :nebun: