Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
id mele :zzz:  :zzz:  :rolleyes:  :rolleyes: this is all :cool:  :cool: id`urile noastre!id mele sunt: yoo_anyta take_my_hand93 :zzz: :zzz: :rolleyes: :rolleyes: this is all :cool: :cool:
28.06.200842.1KB
poze...cu barfim :rotfl: emo fireste :rotfl:poze...cu accesorii..sau barfim accesoriile :rotfl: emo fireste :rotfl:
25.06.200951.1KB
:nono::nono:
05.02.200837.2KB
tricouri nus chiar asa mijto sutn vreo 4 modele mai e si la vopsea :rotfl:tricouri nus chiar asa mijto sutn vreo 4 modele mai dragutze aici e si la vopsea :rotfl:
30.07.200918KB

 
ce urata ff nu mai tre sami aratzi cum esti


te besc mumoasa mik


da pne poze ca nu ma :rolleyes:ce urata bubulina??? esti ff draguzta mada nu mai tre sami aratzi cum esti te besc mumoasa mik da pne poze ca nu ma deranjeaza... punetzi poze ja...und ich.... :rolleyes: :rolleyes:
08.02.20088.5KB
black eyed peasthe elephunk theme..... :nebun: music...black eyed peasthe elephunk theme..... :nebun:
16.03.20088.8KB
:nebun::nebun:
08.07.200915.4KB
here are the stars.... me an my :rotfl:Here are the stars.... me an my kyttycat.... :rotfl:
21.01.200846KB

 
ya la vruuuum :cool:  :cool:  :cool: masina lui tomYa aici...baiathu la volan..Vrum vruuuum :cool: :cool: :cool:
03.02.20088.2KB
:finger: la invidiosi bill si tom-papusi:finger: la invidiosi
18.01.20088.2KB
in cealalta pzoa in care sta cu chitara la fereastra ii cu capul sttzi ca nui  aceeasi... :cool:in cealalta pzoa in care sta cu chitara la fereastra ii cu capul aplecat...sa sttzi ca nui aceeasi... :cool:
20.01.200814.5KB
sau asta?? :rotfl: blond si roscat...sau asta?? :rotfl:
07.07.200912.1KB

 
3.  :dinti: a murit michael jackson :(3. :dinti:
29.06.200927.9KB
:nebun:  :nebun: sam llansing:nebun: :nebun:
31.07.200921.5KB
personal, mi se pare ca arata fffff bine=p~ blondy billpersonal, mi se pare ca arata fffff bine=p~
17.09.201133.7KB
ai zice celei potrivite Ai zice celei potrivite "Te iubesc"? Tom: Daca ash iubi o fata i-ash zice acest lucru. dar numai atunci cand e chiar asha. dar nu a fost pana acum cazul acesta. nu am spus nimanui "te iubesc". Dar tzi-a zis acest lucru o fata? Tom: Nu. fetele sunt aici atente ca acest lucru s ashi fie adevarat- shi nu mi s-a intamplat. Tz-i s-a intamplat vreo intamplare penibila cu o fata? Tom: O prietena de atunci mi-a tras una animalic. zicea ca am povestit prostii despre ea.de aceea a terminat-o cu mine-cu o palma. Si cum tzi-a mers dupa aceea? Tom: am fost mai mult acru decat trist. se intamplase in mijlocul curtzii scolii. total penibilk-totzi prietenii au vazut faza aceea... Cine este in trupa voastra thema nr. 1? Tom: eva longoria, angelina jolie shi surorile olsen. din pacate nu le putem vedea decat in BRAVO. noile poze cu surorile olsen mi s-au parut animalice (adica super tari). Cum trebuie sa fie o fata ca sa o consideri animalica? (se refera la fizic, mishto) Tom: bruneta, blonda, neagra, asta imi e indiferent. important e ca se potriveshte cu noi. fetele pe care le consider bune (frumoase) arata intotdeauna total diferit. Ce zici, ar dauna trupei daca te-ai indragosti? Tom: nu, n-ar avea nici o influentza asupra Tokio Hotel. Trupa e chiar thema nr. 1 ptr. mine, asta trebuie sa intzeleaga o fata. Ar fi greu acum sa am o prietena cuym suntem doar pe drumuri..shi ar avea mai mult prietena de sufert decat muzica. Ai recunoashte, daca ai fi indragostit? Tom: In orice caz. dar nu i-ash spune prietenei mele acest lucru des. asta ramane lucrul meu privat. nici nu ash povesti mult despre ea. ar fi eva longoria. cu ea ash indica-o... Despre ce este vorba in noul vostru single "thema nr. 1"? Tom: despre acea fata care in fiecare scoala exista, care e pur si simplu thema nr. 1. cu care ar vrea fiecare sa fie... Era si la voi in scoala o astfel de fata? Tom: normal. era blonda, mare, avea o figura (fatza) tare, arata super. era acel lucru pe care totzi si-l doreau Shi tu...?? Tom: normal am vorbit cu prietenii mei despre ea. si cand mergea pe hol cu totzii ne uitam dupa ea. Ai incercat sa o cunoshti? Tom: nimeni nu o shtia bine, iar de aceea ne era greu sa ajungem la ea. fiecare a incercat- iar eu am chiar reushit.. am fost putzin cu ea... De ce doar putzin? Tom: cumva nu ne potriveam. poate ptr. ca aveam asha mari ashteptari d ela o thema nr. 1. ptr mine cel mai important a fost "seifenblase" (se refera la obsesia ptr. ea) care s-a spart. Ai fost foarte dezamagit? Tom: Nu, nu era doar ce-a potrivita.nu potzi face nimik
29.12.200735.7KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  saki....:rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.01.200833.2KB
tom se dusese intr-un colt ,dar privirea lui era atintita tot asupra deei si a lui bou…..
d: eu amTom se dusese intr-un colt ,dar privirea lui era atintita tot asupra Deei si a lui Bou….. D: (zambeste)Stii…si eu am ceva pt tine….. Isi scoate o bratara de pe mana……era o bratara e argint….care avea incrustate pe ea<>I-a pus-o lui Bou pe mana…. Bou:Si mie imi vei lipsi!(si o imbratiseaza)….. …. Tom se uita la ei si vorbea cu un tip care era langa el….tipul era miyavi,un prieten al celor de la An Cafe… Tom turuia ,dar Miyavi nu intelegea nimic…era tot japonez….si Tom vorbea in germana… T:Rahat!Uita-te si tu la ei!Am nevoie de pastile de inima!Am cedat nervos!(gesticula din maini si i se adresa lui Miyavi)Bai asta,japonezule!Tu iti dai mah seama ca asta mi-o fura de sub nasul meu mah!Mi-o fura pe Deea mah! Miyavi s-a uitat ciudat la el…. Miyavi: (in japoneza)Doamne ce lume!!!Tipu’ asta e chiar penal….Ia uite-l cum da din maini si Vorbeste pasareasca!Nu inteleg o iota! Si Miyavi pleaca de acolo…. Tom era fiert….fierbea…se cocea si toate cele……si-a dat seama ca se indragostise…aproape mai mai sa sara sa-l ia la bataie pe Bou cand acesta a sarutat-o din nou pe Deea…… Petrecerea a mai continuat cateva ore……La despartirea de Bou….. Bou:La cat plecati maine?!? D:Dimineata…pe la 7-8 cred….. Bou:De unde plecati?De aici de la hotel???Sau de la stadion??? D:De aici….. Pot sa vin sa imi iau la revedere maine??? (a bagat o fata de catel nevinovat) D:Sigur…(rade) Bou:Ne vedem maine……(o saruta din nou …apoi pleaca…..) Cand da sa se intoarca,Deea da nas in nas cu Tom…. T: (punand mana la ceafa si uitandu-se pe pereti,fluierand)A…..s-a terminat petrecerea…. D:Iar spionai?(si ii da una pe spate) T:Au!Nu spionam!Oricum si daca as fi vrut n-as fi inteles ce ziceati….dar am vazut faptele…saruturile…. D:Esti de nedescris,Tom! T:Stiu….sunt unic(avea un aer de mandrie)… D:of!N-ai leac!(si pleaca in camera ei…..) T: (nevinovat)Ce-am mai zis acum?!? …… Sus,Kythya….. K: (a incuiat usa….s-a dus si s-a bagat in dus…a dat drumul la apa si s-a pus in genunchi in cabina de dus…)Ce i-am facut ,Doamne de s-a purtat asa cu mine?!?Ce i-am facut?Il iubesc…mi-am dat seama acum cateva zile de asta….dar nu voiam sa fie asa…e o bruta…un animal…de ce m-a violat,Doamne???De ce??? El e Miyavi
08.02.200830.7KB
super mijto poza.....
 etsi asa de dulce...
 :nebun:  :nebun: 

iuo cu putzoiu meu :nebun:  :nebun:super mijto poza..... etsi asa de dulce... :nebun: :nebun: iuo cu putzoiu meu :nebun: :nebun:
06.02.20089.5KB
tuica si cartea  despre dracula(e in limba ca in germana nu au gasit) proiect tokio hotel - romaniaTuica si cartea despre Dracula(e in limba engleza,pentru ca in germana nu au gasit)
10.04.201031.6KB

 
:hi::hi:
07.07.20097.8KB
stiu eu este alte shiteuri ai trecut deja de faza asta :nod: 2 bands...2 love storiesstiu eu este bou.............pe alte shiteuri ai trecut deja de faza asta :nod:
20.03.200821.7KB
vai..ii da doamna bill...vai..ii da doamna flori..=))))))
02.01.200836KB
:hi:  :hi:  :hi: vreau next ,vreau next , vreau next  :hi:  :hi:  :hi: 
ii sooper ficu si pat ii asa:hi: :hi: :hi: vreau next ,vreau next , vreau next :hi: :hi: :hi: ii sooper ficu si pat ii asa draguta sub forma de pisica :nod: vreau un N vreau un E vreau un X vreau un T vreau un NEZT !!! SO...NEXT :rolleyes:
31.01.201029.1KB

 
:limba: picture...:limba:
02.02.20085.4KB
pozele noastre...
09.01.201027KB
...

eu m-am uitat ;x.. si chiar te am si la uitasem ca te numesti si moment ce m-am luat dupa... eu m-am uitat ;x.. si chiar te am si la prieteni..;d uitasem ca te numesti si Daniela..din moment ce m-am luat dupa ceilalti useri si ti-am spus Cami.. ;x.. ti-a crescut paru.. ;x.. this is me ;d..
25.09.201016.9KB
:>:>
11.02.200821.4KB

 
:dinti:  :dinti:  :dinti:  :dinti: picture about bill......:dinti: :dinti: :dinti: :dinti:
08.02.200839.7KB
bang ! zbang ! bing....  :rotfl: pozele noastre...bang ! zbang ! bing.... :rotfl:
18.04.200833.3KB
:rusine: pozele noastre...:rusine:
01.03.200835.8KB
pfiuu..ce formepfiuu..ce forme are..=)))))))))))))))))
01.02.200821.4KB

 
th au multumit fanilor pentru ca i-au votat la nrj music awards frumos din partea lor :nod:TH au multumit fanilor pentru ca i-au votat la NRJ Music Awards 2010! Foarte frumos din partea lor :nod:
26.01.201043.4KB
rbd


desi exista atatea lucruri care despart si deosebesc rbd de tokio hotel, in ceea ce provesteRBD Desi exista atatea lucruri care despart si deosebesc RBD de Tokio Hotel, in ceea ce proveste numarul de fani si amploarea pe care aceste doua adevarate fenomene au luat`o, putem spune k cele doua trupe se aseamana mult mai mult decat o lasa prima impresie sa para. La nivelul fanilor din Romania RBD se poate lauda cu fanclub`uri in Bucuresti, Constanta, Vaslui, Tulcea, Suceava, Arad, Hunedoara, Iasi, Valcea, Baia Mare, Targu Jiu, Alba Slatina, Timisoara ori Craiova, in timp ce fanii celor de la Tokio Hotel, desi probabil la fel de numerosi, nu sunt organizati intr`o structura pe orase. In lume exista aproximativ 350 de milioane de persoane care au ca limba materna limba spaniola, in timp ce doar aproximativ 120 de milioane vorbesc prima limba germana. Pentru fanii de sex masculin faptu` k in trupa RBD sunt si trei fete este evident un elemen pozitiv. RBD are in spate o cariera in televiziune, fiind de altfel si locul unde s`au format ca grup muzical, in timp ce Tokio Hotel nu se poate mandri cu astfel de aparitii la TV. RBD a ajuns deja in Romania, in cadrul turneului "Celestial Tour", in timp ce fanii Tokio Hotel trebuie sa ma astepte pana sa isi vada idolii la un concert in Romania. TOKIO HOTEL Desi sunt doua formatii cu stiluri muzicale total diferite, am incercat sa regasim cateva elemente care le aseamana sau le despart pe cele doua formatii.Indiferent de asemanari sau deosebiri, un lucru este cert si le leaga indiscutabil. Muzica de calitate. Single`ul "Der Leatzte Tag" a fost premiat pentru cel mai bun videoclip in cadrul premiilor Echo, echivalentu` german al premiilor Grammy. S`au infiintat ca trupa cu un an inainte de RBD, in 2003, insa fratii Kaulitz au avut performante in muzica cu mult inainte, cand aveau 9 ani. Desi formeaza un "boy-band" iar doi dintre cei patru membri sunt chiar gemeni, cei patru au personalitati si pasiuni foarte diferite. In 2003 Bill a castigat concursul "Star search", fapt ce i`a deschis lui si colegilor sai usa spre un contract cu Universal Music. O simpla cautare pe Google dupa Tokio Hotel va arata mai mult de 3.500.000 de rezultate gasite, ceea ce dovedeste, dak mai era nevoie, ca formatia a lansat o adevarata frenezie in randul fanilor. ______________________________________________________________________________ Cu cate trei albume la activ , plus o ediate in limba engleza, ambele trupe au devenit certitudini pe piata muzicala internationala. In ce priveste numarul de fani cuceriti sau vanzarile ori cocertele, cele doua treupe pot fi consuderate adevarate "fenomene", cum piata muzicala nu a mai cunoscut de multi ani de zile.
05.01.200843.4KB
:nod:  :nod:  ce sweet:nod: :nod: ce sweet
13.03.200825.1KB
:zzz:  :nod:  :hi:  :rotfl:  :rotfl:  :cool:  :cool: dreadurile lui tomitza:zzz: :nod: :hi: :rotfl: :rotfl: :cool: :cool:
09.02.20085.4KB

 
:nebun::nebun:
05.02.200836.7KB
next :rotfl: poze emonext :rotfl:
05.07.200935.7KB
uite'ma cu acum am o obsesie pe asta cu hello kitty :rotfl: pozele noastre...uite'ma cu jucarica.... acum am o obsesie pe asta cu hello kitty :rotfl:
10.03.200830.7KB
:rotfl: schrei:rotfl:
27.07.20084.9KB
InapoiInainte