Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
deea s-a dus sa danseze cu bou…tom se prefacea ca my god!!!!!nu se p**a mea ai mah?taci dracu dinDeea s-a dus sa danseze cu Bou…Tom se prefacea ca lesina…. T:Oh my God!!!!!Nu se poate!Lesin! B:Ce p**a mea ai mah?Taci dracu din gura!Ce te doare pe tine de ei doi?!? T:A…nuh….nu ma intereseaza…doar ca m-au surprins! B:Ma gandeam eu… Kanon s-a dus la Kythya si a luat-o la dans….Acum Bill turba de gelozie…..a bai=ut pahar dupa pahar…s-a imbatat rau de tot…. ……….. Kythya vorbea cu Kanon intr-un colt….vorbeau o amestecatura de engleza cu japoneza… B:Ti-o…hac…rapesc putin! Kanon:Ce a zis?!? K:Kanon…scuza-ma putin! Kanon:Ok… ….. K:Ce te-a apucat?!?Esti beat mort! B: (o stramge puternic de incheietura mainii)Beat?!?Oi fi…dar tu esti o curva ordinara!Te saruti cu toti japonezii astia… K:Ne-ai spionat…si saruturile alea erau dor de distractie sa stii si tu! B: (ironic)Da…distractie…pai atunci ia stai sa ma distrez si eu… O saruta cu forta…Kythya il plesneste zdravan… Bill o strange puternic de mijloc…. B:Vino cu mine! K:Ai innebunit?!?Nu vin nicaieri cu tine! B:Ba o sa vii! Si o ia brusc de mana si o baga in lift…. K:Bill…ce dracu faci?!? B:Nimic,iubita!Doar mergem in camera mea! K:Esti idiot!Eu nu vin cu tine in camera ta! A inceput sa tipe ,dar n-o auzea nimeni…. B:Tipa cat vrei….oricum nu te aude nimeni… Au ajuns la etajul la care era camera lui Bill…Bill ii pune mana la gura Kythyei….ea se zbatea ,dar nu reusea sa scape din stramtoarea lui…. Incepusera sa-i curga lacrimile… B: (incuie usa)<>Plangi?!?Lasa ca daca tot esti curva si te f**i cu toti………… K:Nu e adevarat!Esti un porc idiot! B: (o lipeste de perete)Poti sa spui ce vrei…nu ma intereseaza…. Kythya incerca sa scape de Bill,care incepuse sa o sarute pe gat,si mai in jos…pe decolteul considerabil…. K:Nu,Bill!Te rog,nu!(plangea)Lasa-ma in pace! Asta e Kanon...... Asa era imbracat Bou la petrecere...
07.02.200820KB
next next next 
plz 
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
 :hi:  :hi:  :hi:  :hi: 
 :nod:  :nod:next next next plz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hi: :hi: :hi: :hi: :nod: :nod: :nod: :nod: :D :D :D :D :D :D :D
09.02.20083.6KB
:uimit: sosia lui bill???:uimit:
24.01.20107.7KB
ai zis k azi ne pui next =(  :( 

ne-ai uitat =( ? rette mich(+18 doar de cateva ori)ai zis k azi ne pui next =( :( ne-ai uitat =( ?
23.05.200824.6KB

 
:nebun::nebun:
06.09.201029KB
:limba: spring nicht:limba:
27.07.20084.3KB
id-ul meu este: reutoana id`urile noastre!id-ul meu este: reutoana
26.09.201035.6KB
mumos rau rau rau :nebun:  :nebun:  :nebun: poop mare la el :razz:  :nebun:  :rusine:mumos rau rau rau :nebun: :nebun: :nebun: poop mare la el :razz: :nebun: :rusine:
23.01.200810.6KB

 
pai lojik ca e gol....e cel mai nou asteptat s a termin de lucrat la el ca sal dau la fani...si inkpai lojik ca e gol....e cel mai nou momentan....am asteptat s a termin de lucrat la el ca sal dau la fani...si ink mai am de lucrat....dar vreau sa fac totul pe placul vostru nu cum vreau eu.....app te rog mult de tot cand intri pe mess si ma gasesti onnline dami un buzz.... :limba: si potzi s aumpli forumu cu ce vrei tu....
15.01.200857.4KB
dap..si eu am ras la aia :rotfl: colaje si pozedap..si eu am ras la aia :rotfl:
19.08.200942.4KB
sa va zic ceva ...da nu o zic cu rbd sa folosit de in care au jucat ptr asi face reclama  formaztieisa va zic ceva ...da nu o zic cu rautate...dar rbd sa folosit de telenovelele in care au jucat ptr asi face reclama formaztiei unde sau si lansat asa la vrajeala ..pe urma au vazut ca au succe sintro tzara ca mexic si prostii de romani fireste (cateodata nu e valabl la toata lumea) si hai so dam mai departe cu "muzik" th is originali si isi merita orice premiu pe munca lor nu siau facut reclame vanzand prezervative sau alte prostii
14.01.200846.6KB
cu r8`u luidesen..cika cu r8`u lui
25.12.200942.6KB

 
dc doar cu ochi stie c s eu tot il bill prefera la fete ochiidc doar cu ochi albastrii????nu stie c s zice????oricum eu tot il iub:*:*:*:*
05.02.200839.5KB
mumoase :nebun:  :nebun:  imi place cum nava poze cu mine ca nu mai am mai multe de  200 :zzz:
inmumoase fetelor.... :nebun: :nebun: imi place cum aratatzi.... mai nava poze cu mine ca nu mai am mai multe de 200 :zzz: in poza asta stateam cam incordata sa nu cad jos de la 5 metri
25.01.200834.2KB
mda
 :nebun: picture about bill......mda :nebun:
18.04.20085KB
il place pe bill ? dar pana la urma tot cu tom va ramane nu ? totusi tom nu trebuia sa asa  :(  awow...chiar il place pe bill ? dar pana la urma tot cu tom va ramane nu ? totusi tom nu trebuia sa reactioneze asa :( a jicnit-o foarte tare pe anna .... offf .... sper ca tom sa isi dea seama ca a jicnit-o foarte tare spunandu-i lucrurile acelea .... si sper sa se impace .... astept next :*:*:*
03.07.201031.4KB

 
inca una...inca una...
01.07.200927.3KB
max green( e si si la chitara bas)-> escape the fateMax Green( e si solist..canta si la chitara bas)->
01.07.200834.1KB
ce misto sunt pantalonii aia roz :nebun:Ce misto sunt pantalonii aia roz :nebun:
21.08.20096.2KB
daca iatzi visat vreodata e cei de la th....aici  povetsitzi acele :cool: 
eu nu prea iam visat amdaca iatzi visat vreodata e cei de la th....aici povetsitzi acele visuri..... :cool: eu nu prea iam visat am sa incerc sami aduc aminte ceam visat .... :limba:
03.01.200821.2KB

 
:nono::nono:
29.03.200843.5KB
spatele,si totodata cel mai important :nebun: proiect tokio hotel - romaniaSpatele,si totodata CEL MAI IMPORTANT :nebun:
10.04.201026.5KB
:rolleyes: nuj daca a mai fost tom:rolleyes: nuj daca a mai fost
05.09.200912KB
:nebun:  :nebun::nebun: :nebun:
19.01.200849.9KB

 
:-< picture about bill......:-<
29.04.200863.3KB
mai are unul pe spate... tatuajele lui gustav...mai are unul pe spate...
11.04.20083.5KB
veche:d picture about bill......Veche:D
19.01.20082.8KB
!!  :zzz:   :nebun:  :nebun:  :nebun: e tsuper dragutza ! yo un is moarta fara :nebun: e un dur++++++++++100 !! :zzz: :nebun: :nebun: :nebun: e tsuper dragutza ! yo un is moarta fara animalutze... :nebun: dar...asta e un dur :cool: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
18.04.200827.7KB

 
:rotfl:  :rotfl: 

nebunia mea`i av speriatzi o imitam pe sormea :rotfl:  :rotfl: pozele noastre...:rotfl: :rotfl: nebunia mea`i curata./..nu av speriatzi o imitam pe sormea :rotfl: :rotfl:
04.08.200835.9KB
asta's yo pozele noastre...asta's yo
30.08.200932.9KB
bill:a n'o ala :uimit:  :nebun: bill...Bill:A plecat..sau n'o plecat??? Tom:CIne mai?? Bill:Paianjenu ala :uimit: :nebun:
20.01.200829.3KB
:rotfl: poze:rotfl:
20.08.200936.5KB

 
99.9 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nota99.9 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.12.200832.3KB
:hi::hi:
12.08.200936.5KB
7. :nebun:7. :nebun:
25.06.20099.5KB
oki pun alceva notaoki pun alceva
07.02.200819.4KB

 
:nebun: avril lavigne:nebun:
06.07.200927.4KB
pff... 85  :rusine: 

nu pre is cu romantismu  :rotfl: notapff... 85 :rusine: nu pre is cu romantismu :rotfl:
14.10.200829.2KB
:rotfl:  :rotfl: gif-uri & avatare:rotfl: :rotfl:
09.02.20086.3KB
nu prea mai am poza vechi 

si acum voi pune doar poze nu le voi mai comenta :d picture...nu prea mai am poza vechi si acum voi pune doar poze nu le voi mai comenta :D
17.01.200842.6KB
InapoiInainte