Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
despre  ce e vba? o_odespre ce e vba? O_o
19.12.200942.7KB
ioana alti frenzi^^ioana
08.07.200831KB
ari ochii verzi mike lu` billari ochii verzi
29.06.200926.5KB
merge noi la ei..in londra
vai ce accent frumos au cand :nebun: chriss dakotamerge noi la ei..in londra vai ce accent frumos au cand vorbesc..miorlait :nebun:
29.07.200914KB

 
:) picture...:)
03.01.200841.3KB
:hi: desene emo...:hi:
05.02.201026.8KB
b: ma frate, nu mai manca , bai , porcarii !
t: dute , ma , nu stii ce pierzi ! bill...b: ma frate, nu mai manca , bai , porcarii ! t: dute , ma , nu stii ce pierzi !
24.05.200932.2KB
asta e mel mea si a lu vergessene kinderAsta e mel mea si a lu sormea....:X:X:X:X:X:X:X:X
15.02.200834.5KB

 
9. :nebun:9. :nebun:
25.06.20095.6KB
:nebun: rette mich:nebun:
27.07.20083.3KB
zici k e arici :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:zici k e arici :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.10.200821.1KB
:(  :rusine::( :rusine:
13.03.200813.1KB

 
ink una k tomata monsoonink una k tomata
27.07.20087KB
e bolfos :rotfl:  :rotfl:  :nebun:  :nebun:  :nebun: picture about bill......e bolfos :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun:
23.05.200834.9KB
:) poze haioase:)
25.07.201169.2KB
ia uite aici..nu-i asa k sunt scumpel?ia uite aici..nu-i asa k sunt scumpel?
20.01.200822.6KB

 
an deiner seite(ich bin da)
03.01.200816.9KB
:rolleyes: pozele noastre... :rolleyes:
10.01.201029.7KB
poza... lil`waynepoza...
22.06.200933KB
auzit o usa in casa nu bate acelasi au urcat amandoi auzeau tipete din camera si deea stateau cuT:opreste-te!Am auzit o usa trantindu-se…si in casa nu bate vantul…. In acelasi timp: D:Kythya…. T:Bill…. Si au urcat amandoi scarile….Se auzeau tipete din camera Kythyei….. <> Tom si Deea stateau cu urechea dreapta lipita de usa Kythyei si ascultau ce vorbeau cei doi… <> <> Bill deschide brusc usa….Tom si Deea cad unul peste altul,cu fata la podea….la picioarele lui Bill…. Tom si Deea ridica privirea spre Bill in acelasi timp,avand un zambet idiot pe fata…. Deea pusese mana la ceafa si etalase un zambet laaaaaaaaaaaarg… D:Noi doar….(si i-a dat un cot lui Tom)Noi doar…… T:Si-a pierdut Deea un cercel si-l cautam….(se uita spre Bill tot cu un zambet larg)Merge?!? Bill ii ocoleste si intra in camera lui,trantind usa…. T:Deci nu merge…(tipa)Ok,Bill!Va spionam! Se ridica si Deea si Tom… T:Kythya,de ce va certati…..Si de ce plangi??? K:Lasa-ma!!!Pleaca si tu! T:Ciudato! Si pleaca…. D:Ce ai ,Kythya?!? K:Nu-ti pot spune……nu trebuie sa-ti spun…. D:Ce ti-a facut Bill???Chiar mi s-a parut schimbat in bine de la un timp…adica ma refer la atitudinea lui fata de noi… K:De noi?!?Fi serioasa…poate fata de tine….. D:Aaaaa….asta e problema?Ce ti-a facut…..???Ce farsa ti-a facut??Spune…(Deea zambea din nou) K: (disperata)M-a violat,Deea! Deei ii disparuse zambetul brusc… D:Ce…ce….ce a facut???Vorbesti se…serios???Cand??? K: (incepand sa planga)Aseara…dar sa nu mai spui nimic la nimeni…te rog!!! Deea,trosnindu-si degetele… D:Lasa ca am eu o vorba cu Mister<> Iese din camera si incepe sa bata cu putere in usa de la camera lui Bill,care era incuiata…. K:Deea,nuh! <> Dar Bill statea in camera lui si plangea,cu perna in brate….le legana in fata si in spate… B:Nu nu…nu am facut asta!Eu n-am violat-o pe Kythya nu nu!Ba da …tu ai violat-o, prostule!(parca ii vorbea o voce interioara)Nu!Taci din gura!Lasa-ma! T:Deea ce-ai de tipi la fratimio…pardon la usa lui? Deea se duce si il tranteste de perete pe Tom…. D:Mah Dobitoc Nr 2….,ca Nr 1 e fratito!Sti ce a facut scumpul tau frate?!? K:Taci,Deea!Taci!Nu-i spune nimic! T: (curios)Ce a facut? Deea ii da drumul lui Tom… D:Nimic..(se calmeaza putin)Nu-ti pot spune….. Apoi se duce la usa camerei lui Bill si incepe din nou sa dea cu pumnii si cu picioarele in usa…..o indeparteaza Tom… T:Potoleste-te,Bubbles! uitasem sa va mai pun niste poze de la bou last live... vi le pun acum
08.02.200826.9KB

 
:dinti::dinti:
28.12.200928.3KB
ce bn era knd stateam pe canapea :(ce bn era knd stateam pe canapea :(
31.12.200722.1KB
ok...aku pun eu o poza k am ghicith la laurika :hi:         -este baiat
         -numele lui incepeOk...aku pun eu o poza k am ghicith la Laurika :hi: Indicii: -Este baiat -Numele lui incepe cu B -Are o trupa -Are parul brunte akum... :hi:
30.11.200920.3KB
:hi::hi:
19.01.200833.5KB

 
da mai am... caut... prin da mai am... caut... prin "jungla de poze" kre o am :rotfl: m-am pierdut printre stele...km prea multe..
23.03.200838.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: my desktop:nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.07.200956.5KB
:cool: pozele noastre...:cool:
11.02.200833.7KB
you  have to look ....downyou have to look down...down ....down
07.02.200843.2KB

 
nascut sub semnul si fratele sau geaman, tom a Nascut sub semnul fecioarei,ca si fratele sau geaman, Tom a "mostenit" mai mult partile negative ale zodiei:siretenia, superficialitatea, tendinta spre inselatorie. La 5 ani, bunicul sau i`a daruit o chitara, dar pe vremea aceea Tom nu a fost prea atras de ea. Dupa un an insa, pustiul s`a indragostit de chitara sa si a inceput sa repete ore in sir. :nod:
30.12.200726.2KB
:rotfl::rotfl:
26.01.200838.1KB
ce misto e aici sus... picture about bill......ce misto e aici sus...
03.02.200818.3KB
:rotfl: me picture about bill......:rotfl: me
10.07.200946.3KB

 
:) bill...:)
05.02.200814.4KB
:rotfl: e urat ..mam linistit nu seamana cu billie mike lu` bill:rotfl: e urat ..mam linistit nu seamana cu billie
29.06.200927.3KB
colaje si poze:surprised:
13.03.200827.7KB
:hi: desene emo...:hi:
05.02.201028.2KB

 
da deci s ecunoaste ca  e lista la un da deci s ecunoaste ca e lista la un "copil zapacit" :nebun: eu nu prind viva.... :x :x :x e super sa vezi atatea emisiuni cu th si lafee.... :nebun: vreau si eu :x :x :x
17.01.200829.1KB
sonohra este o formatie italiana, de muzica pop-rock, in care canta doi frati italieni: diego siSonohra este o formatie italiana, de muzica pop-rock, in care canta doi frati italieni: Diego si Luca Fainello. Ei au cantat impreuna foarte mult timp si formatia exista de multi ani, dar s-au lansat abia dupa ce au participat la festivalul din Sanremo la sectiunea ''giovani'', adik tinere talente si au interpretat piesa L'amore care este si primul lor single. La doar trei luni dupa ce s-au lansat pe piata au participat la ''Trl Awards 2008''-Napoli pentru promovarea celui de-al doilea single ''Love Show'' si au castigat premiul Best New Artist. Sonohra sunt songwriters: Luca scrie versuri pentru cantecele lor, impreuna cu producatorul Roberto Tini, in timp ce Diego se ocupa de muzica si aranjamente. Pe 29 februarie 2008 a aparut pe piata primul lor album ''Liberi da sempre''(50.000 de copii-Discul de aur). Au starnit un adevarat fenomen in Italia, dar sunt cunoscuti si in Belgia, Germania, Mexic, Olanda, Irlanda. Nume:Fainello Prenume:Luca Data nasterii:27 februarie,1892 Locul nasterii:Verona,Italia Zodia:Pesti Inaltime:1,76 m Culoarea ochilor:negri Culoarea parului:blond-castaniu Culori preferate:albastru, verde deschis Actrita preferata:Jennfer Aniston Actorul preferat:om Hanks Filmul preferat:''Il miglio verde'' Cartea preferata:''La Fabrica Di Cioccolato'' La fel ca fratele sau, stie sa cante foarte bine la chitara si are o voce excelenta. Este un baiat emotiv, bun la uflet, timid, ambitios si cateodata nerabdator. Nume:Fainello Prenumeiego Data nasterii:27 noiembrie,1986 Locul nasterii:Verona,Italia Zodia:Sagetator Inaltime:1,79 m Greutate:83 kg Culoarea ochilor:caprui Culoarea parului:brunet Culoari preferate:Verde,mov Cantareti preferati:Bon Jovi, Queen, Battisti si Brian Adams Actorul preferat:Bruce Wilis Actrita preferata:Scarlett Johansson Filmul preferat:''Ritorno al futuro'' Carti preferate:''Gialli''si ''Fantascienza'' Este un baiat timid, gentil, sincer, pretentios, ambitios si foarte simpatic. voi ce parere aveti despre ei ? mie una imi plac mult (nu mai mult decat TH . as zice ca sunt a doua formatie pt. mine ) si poze : Luca e cel cu parul mai lung
22.07.20096.1KB
:wink2:  :rotfl: picture...:wink2: :rotfl:
03.01.200836.7KB
my frumoase feteloor :rotfl: pozele noastre...My fav:D sunteti frumoase feteloor :rotfl:
16.02.200812KB
InapoiInainte