nam nicio treaba cu rbd dar nici nui simpatizez!!!dar tokio hotel ramane band-ul meu de suflet :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
sa-i ia dreq pe rbd-domani aia :finger: :finger: :finger: :finger:
ToKiO HoTeL RuLlz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.06.2008
18KB
iaai :nebun: :nebun:
09.07.2009
26.3KB
FiLmElE XxX nebon mai e shi asta thoamne....... :nono: in fond cine nu se uita :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.06.2008
3.6KB
the lion sleeps tonight
06.02.2008
20.5KB
:nod:
29.03.2008
34.5KB
my desktop
14.07.2008
54.6KB
:nebun:
08.02.2008
11KB
pfiu maik ce transpirat esti..curg sudorile suroaie :(
11.02.2008
24.5KB
Christina: o rebela din fire..Fosta miss a lumi,fotomodel shi cantareatza.Acum criminala in serie..dujmanul ei d moarte fiind tom kaulitz deoarece datorita parintzilore parintzi ei au murit..il urashte de moarte k ia furat copilaria.Parintiz ei au murit knd ea avea 10 ani y sora ei 9.Acum avea 18 ani..shi Deja omorase ktziva oameni d cv timp incepuse..Tom o cauta peste tot ..era cautata d criminali..shi mereu ishi schimba sediul..Avea multzi adeptzi kre erau d partea ei.Comoara ei ceam ai depretz era sora ei mai mik Kim.Ea era shi puterea ei da shi cea mai mare slabicine..deoarece era singura kre ii mai ramase in viatza.Tot ce simtzea despre tom era o ura totala
09.03.2009
39KB
:nebun:
07.04.2010
46.4KB
:nebun: tommmyyy :nebun:
20.08.2009
10.8KB
si acum sa va pun si pozele :wink2:
10.03.2010
23.1KB
vino vino:X
facem schimb:X:X
:rotfl:
28.04.2008
21.9KB
01.05.2010
43.1KB
:zzz:
17.08.2009
43.9KB
Deci....e inofensiv.dar gandu' lui e.....cik criminal...=)))
03.02.2008
51.9KB
ok...deci suntem putzini ink inregsitratzi...mai asteptam catev azile...si gata....oricum vom avea timp destul ptr concurs...cel putzin doua luni.... :zzz: care vrea sa participe sa zica inainte de inceperea concursului ac sa stiu.... :limba:
16.01.2008
4.3KB
GREAT ....... CU CINE AU AJUNS SA SE COMPARE TOKIO HOTEL , CU MIMOZELE SI CU GAY DIN RBD , PE BUNE URASC RBD , NU INTELEG CE VAD OAMENI LA "MUZICIENI ASTIA" , IS JALNICI , AM AUZIT-O PE DULCE MARIA CA : NOUA NI SE PARE CA CEI DE LA TOKIO HOTEL SUNT CA NISTE FETITE :x :x :x
20.01.2008
19.7KB
uitatzi oleaca ce gagica sexxy
:nebun: :nebun:
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
are fatza de muiere aici
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.02.2008
3.3KB
10:X:X:X:ador pozza
07.11.2009
25KB
revine je..... crazzy girl :rotfl:
01.05.2008
29.3KB
:wink2:
04.02.2008
36.4KB
:D
29.03.2008
47.5KB
D:Of!Ma omori tu pe mine cu privirea asta sa sti!Esti un criminal!
Vazand ca Deea nu-l opreste deocamdata,.a continuat cu saruturile….
D:Tom…trebuie sa ajungem la masa….
T: (bagase mana pe sub rochita ei subtire,mangaind-o usor pe pulpele picioarelor)Da-o incolo de masa!
D:Tom…daca e ne intoarcem diseara aici……
T:Hai mah puiule…Tu nu vezi ca ard de dorinta sa te am in bratele mele din nou?!?Tu nu vezi ca ard in suc propriu?!?Te vreau…again……haide mah…
D:Ar trebui sa ajungem la masa totusi…of…doamne…baietii astia…..Ok…putem manaca si alta data,nuh?!?
Tom zambeste victorios……
D:Incapatanat mai esti!(rade)
Tom zambeste si el si ii ridica usor rochita,lasand-o pe Deea doar in costumul de baie ……Deea si-a incolacit mainile in jurul gatului lui Tom,sarutandu-l cu sete…..apoi a coborat mainile usor…pana a ajuns la pantalonii lui scurti….a bagat mainile pe sub ei si i-a scos usor….
Tom,in timpul asta ii desfacea sutienul…….o saruta pe sani pe gat….pe tot corpul…dorita lui nestavilita de a o avea din nou numai pt el l-a facut sa o muste decateva ori cam tare de gat,facand-o sa tresara usor…..isi plimba mainile pe tot corpul ei…….in scurt timp ii da jos si boxerii de la costumul ei de baie…erau amandoi goi ….mainile lor se impreunau undeva deasupra capului Deei..in timp ce se sarutau nebuneste…..apoi Tom si-a expediat mainile pe sanii Deei,in timp ce o patrundea salbatic,incat Deea a tipat de catvea ori…ecoul tipatului ei s-a auzit prin pestera….Tom era foarte salbatic…parca ar fi fost ultima oara….parca era drogat….cateodata ii astupa gura Deei cu mana sau cu saruturi ca sa mai atenueze din tipetele care erau inevitabile,avand in vedere comportamentul lui Tom….
15.02.2008
65.9KB
wow next-ul acesta e chiar tare :X ... deci pana la urma acel telefon misterios a fost un vis sau real ? hmmm .... m-ai facut curioasa .... se vede ca Ally e indragostita nebuneste de tom :X si eu ador acea poza cu el :X:X:X are asa un zambet ... inofensiv :)) abia astept urmatorul next sa vad ce se mai intampla :X:X:X
06.09.2010
7.5KB
:nebun: :nebun: :nebun:
16.02.2008
39.5KB
ops...nu e asta
e asta
05.07.2008
56.3KB
;) Ku tomy
19.01.2008
23.9KB
Age:18
eh ..nah :limba: :limba:
21.07.2009
28.7KB
nu poate sa deskida singur portiera? :-??
12.01.2008
18.7KB
kiki al meu :D
24.03.2008
51.2KB
:limba:
11.02.2008
26.3KB
mda..kte am az de facut..nij de mancat nu-mi mai vine :(
03.02.2008
31.2KB
Billu :rusine:
19.01.2008
37.3KB
ahhhhhhhh..uite ce najpa ma desenat
05.02.2008
3.6KB
ala e un popnar..sau un clovn..una din 2 :rotfl:
08.07.2009
23.2KB
aici punem catev aversuri dintro melodie iar ceilaltzi trebuie s aghiceasca despre ce melodie este vorba....
"I scream in to the night for you
Don't make it true
Don't jump "
deci???