Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:zzz: picture...:zzz:
16.02.200830.4KB
:nebun: fake photos:nebun:
07.09.201046.6KB
nam nicio treaba cu rbd dar nici nui tokio hotel ramane band-ul meu de suflet :nebun:  :nebun:nam nicio treaba cu rbd dar nici nui simpatizez!!!dar tokio hotel ramane band-ul meu de suflet :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: sa-i ia dreq pe rbd-domani aia :finger: :finger: :finger: :finger: ToKiO HoTeL RuLlz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
29.06.200818KB
iaai :nebun:  :nebun:iaai :nebun: :nebun:
09.07.200926.3KB

 
filmele xxx nebon mai e shi asta :nono: in fond cine nu se uita :nod:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:FiLmElE XxX nebon mai e shi asta thoamne....... :nono: in fond cine nu se uita :nod: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.06.20083.6KB
the lion sleeps tonightthe lion sleeps tonight
06.02.200820.5KB
:nod: picture about bill......:nod:
29.03.200834.5KB
my desktop my desktopmy desktop
14.07.200854.6KB

 
:nebun: picture about bill......:nebun:
08.02.200811KB
pfiu maik ce transpirat esti..curg sudorile suroaie :(pfiu maik ce transpirat esti..curg sudorile suroaie :(
11.02.200824.5KB
christina: o rebela din miss a shi criminala in ei d moarte fiind tom kaulitz deoarece datoritaChristina: o rebela din fire..Fosta miss a lumi,fotomodel shi cantareatza.Acum criminala in serie..dujmanul ei d moarte fiind tom kaulitz deoarece datorita parintzilore parintzi ei au murit..il urashte de moarte k ia furat copilaria.Parintiz ei au murit knd ea avea 10 ani y sora ei 9.Acum avea 18 ani..shi Deja omorase ktziva oameni d cv timp incepuse..Tom o cauta peste tot ..era cautata d criminali..shi mereu ishi schimba sediul..Avea multzi adeptzi kre erau d partea ei.Comoara ei ceam ai depretz era sora ei mai mik Kim.Ea era shi puterea ei da shi cea mai mare slabicine..deoarece era singura kre ii mai ramase in viatza.Tot ce simtzea despre tom era o ura totala
09.03.200939KB
:nebun: proiect tokio hotel - romania:nebun:
07.04.201046.4KB

 
:nebun: tommmyyy :nebun: „humanoid”:nebun: tommmyyy :nebun:
20.08.200910.8KB
si acum sa va pun si pozele :wink2: bill kaulitz - mi-e frica sa nu fiu asasinat + poze noisi acum sa va pun si pozele :wink2:
10.03.201023.1KB
vino :rotfl: pozele noastre...vino vino:X facem schimb:X:X :rotfl:
28.04.200821.9KB
tokio hotel in singapore
01.05.201043.1KB

 
:zzz: new style:zzz:
17.08.200943.9KB
deci....e gandu' lui e.....cikDeci....e inofensiv.dar gandu' lui e.....cik criminal...=)))
03.02.200851.9KB
ok...deci suntem putzini ink asteptam catev azile...si vom avea timp destul ptr  putzin douaok...deci suntem putzini ink inregsitratzi...mai asteptam catev azile...si gata....oricum vom avea timp destul ptr concurs...cel putzin doua luni.... :zzz: care vrea sa participe sa zica inainte de inceperea concursului ac sa stiu.... :limba:
16.01.20084.3KB
great ....... cu cine au ajuns sa se compare tokio hotel , cu mimozele si cu gay din rbd , pe  buneGREAT ....... CU CINE AU AJUNS SA SE COMPARE TOKIO HOTEL , CU MIMOZELE SI CU GAY DIN RBD , PE BUNE URASC RBD , NU INTELEG CE VAD OAMENI LA "MUZICIENI ASTIA" , IS JALNICI , AM AUZIT-O PE DULCE MARIA CA : NOUA NI SE PARE CA CEI DE LA TOKIO HOTEL SUNT CA NISTE FETITE :x :x :x
20.01.200819.7KB

 
uitatzi oleaca ce gagica sexxy




 :nebun:  :nebun: 

 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 


are fatza deuitatzi oleaca ce gagica sexxy :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: are fatza de muiere aici :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
14.02.20083.3KB
pozza nota10:X:X:X:ador pozza
07.11.200925KB
revine je..... crazzy girl  :rotfl: pozele noastre...revine je..... crazzy girl :rotfl:
01.05.200829.3KB
:wink2: picture...:wink2:
04.02.200836.4KB

 
:d picture about bill......:D
29.03.200847.5KB
d:of!ma omori tu pe mine cu privirea asta sa sti!esti un ca deea nu-l opreste continuat cu saD:Of!Ma omori tu pe mine cu privirea asta sa sti!Esti un criminal! Vazand ca Deea nu-l opreste deocamdata,.a continuat cu saruturile…. D:Tom…trebuie sa ajungem la masa…. T: (bagase mana pe sub rochita ei subtire,mangaind-o usor pe pulpele picioarelor)Da-o incolo de masa! D:Tom…daca e ne intoarcem diseara aici…… T:Hai mah puiule…Tu nu vezi ca ard de dorinta sa te am in bratele mele din nou?!?Tu nu vezi ca ard in suc propriu?!?Te vreau…again……haide mah… D:Ar trebui sa ajungem la masa totusi…of…doamne…baietii astia…..Ok…putem manaca si alta data,nuh?!? Tom zambeste victorios…… D:Incapatanat mai esti!(rade) Tom zambeste si el si ii ridica usor rochita,lasand-o pe Deea doar in costumul de baie ……Deea si-a incolacit mainile in jurul gatului lui Tom,sarutandu-l cu sete…..apoi a coborat mainile usor…pana a ajuns la pantalonii lui scurti….a bagat mainile pe sub ei si i-a scos usor…. Tom,in timpul asta ii desfacea sutienul…….o saruta pe sani pe gat….pe tot corpul…dorita lui nestavilita de a o avea din nou numai pt el l-a facut sa o muste decateva ori cam tare de gat,facand-o sa tresara usor…..isi plimba mainile pe tot corpul ei…….in scurt timp ii da jos si boxerii de la costumul ei de baie…erau amandoi goi ….mainile lor se impreunau undeva deasupra capului Deei..in timp ce se sarutau nebuneste…..apoi Tom si-a expediat mainile pe sanii Deei,in timp ce o patrundea salbatic,incat Deea a tipat de catvea ori…ecoul tipatului ei s-a auzit prin pestera….Tom era foarte salbatic…parca ar fi fost ultima oara….parca era drogat….cateodata ii astupa gura Deei cu mana sau cu saruturi ca sa mai atenueze din tipetele care erau inevitabile,avand in vedere comportamentul lui Tom….
15.02.200865.9KB
wow next-ul acesta e chiar tare :x ... deci pana la urma acel telefon misterios a fost un vis sauwow next-ul acesta e chiar tare :X ... deci pana la urma acel telefon misterios a fost un vis sau real ? hmmm .... m-ai facut curioasa .... se vede ca Ally e indragostita nebuneste de tom :X si eu ador acea poza cu el :X:X:X are asa un zambet ... inofensiv :)) abia astept urmatorul next sa vad ce se mai intampla :X:X:X
06.09.20107.5KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: picture about bill......:nebun: :nebun: :nebun:
16.02.200839.5KB

 
ops...nu e asta

e asta my desktopops...nu e asta e asta
05.07.200856.3KB
;) ku tomy;) Ku tomy
19.01.200823.9KB
..nah :limba:  :limba: misticandy Age:18 eh ..nah :limba: :limba:
21.07.200928.7KB
nu poate sa deskida singur portiera? :-?? masina lui tomnu poate sa deskida singur portiera? :-??
12.01.200818.7KB

 
kiki al meu  :dkiki al meu :D
24.03.200851.2KB
:limba::limba:
11.02.200826.3KB
mda..kte am az de facut..nij de mancat nu-mi mai vine  :( picture about bill......mda..kte am az de facut..nij de mancat nu-mi mai vine :(
03.02.200831.2KB
billu :rusine:Billu :rusine:
19.01.200837.3KB

 
ce najpa ma desenat bill...ahhhhhhhh..uite ce najpa ma desenat
05.02.20083.6KB
ala e un un clovn..una din 2 :rotfl: picture about bill......ala e un popnar..sau un clovn..una din 2 :rotfl:
08.07.200923.2KB
aici punem catev aversuri dintro melodie iar  ceilaltzi trebuie s aghiceasca despre ce melodie esteaici punem catev aversuri dintro melodie iar ceilaltzi trebuie s aghiceasca despre ce melodie este vorba.... "I scream in to the night for you Don't make it true Don't jump " deci???
03.01.200834KB
:rolleyes: mdea kiss.... pozele noastre...:rolleyes: mdea kiss....
02.02.200828.7KB
InapoiInainte