Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:hi::hi:
19.01.200840.7KB
ok...abea astept ...
noua veste:
-am suvitze rozz :zzz:  :rotfl: pozele noastre...Ok...abea astept ... Noua veste: -am suvitze rozz :zzz: :rotfl:
30.11.200930.1KB
si eu te pup  :limba: 
inca una cu mine  :rusine: pozele noastre...si eu te pup :limba: inca una cu mine :rusine:
23.01.201021.6KB
nici nu zici ca-s gemeni,iar cand erau mici,doua picaturi de apa mai am originala cand am amNici nu zici ca-s gemeni,iar cand erau mici,doua picaturi de apa ;x.. Scuze,nu mai am originala cand am modificat-o am salvat-o asa inlocuind-o pe cea originala.
07.07.201054.1KB

 
id meu: :nod: id`urile noastre!id meu: bogdan.iuliana :nod:
06.02.200830.6KB
:dinti: picture about bill......:dinti:
02.01.201037.2KB
:cool:  :cool::cool: :cool:
10.01.201019.8KB
si asta
app e foarte tare place foarte mult :nebun: 1000 meeresi asta app e foarte tare melodia...si videocplipul...imi place foarte mult :nebun:
03.01.200821.3KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  da
in rets arata chiar super.
imi plac pozele in care arataca o mumie:rotfl: :rotfl: :rotfl: da in rets arata chiar super. imi plac pozele in care arataca o mumie sunt interesante si artistice :nebun: :nebun:
23.07.200918KB
vreai sa te sperii? ..zi vrei te pakte nu..k e preavreai sa te sperii? ..zi vrei vrei??..uite te sperii..te-ai speriat??dn pakte nu..k e prea dragutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
02.02.200820.4KB
jump jump :zzz:JUMP JUMP :zzz:
20.01.200821.2KB
80..miar palcea sa fie color..ce zici o nota80..miar palcea sa fie color..ce zici o colorezi??:X:X::X,.....
07.10.20085.9KB

 
mss de ii spusera lu deea tot ce o interesa y ea so ashezat intre bill y tom..tom so impins in mnh ymss de coommmm nextttt Baietzii ii spusera lu deea tot ce o interesa y ea so ashezat intre bill y tom..Tom so impins in mnh y mio zambit cald y dulce..y eo ma holbam la el cu ochii mari.. Deea: amm..eo ma duk sa imi yau cv de baut.. Bill: vin cu tnh..shi asa tre sa mergh la W.C.. Am ramas doar eo cu tom y cu roby: Baietzi au icneput sa glumeask y sa spuna glume porkoase..la un moment dat roby so dus sa aduca nishte CD'uri cu filme . Tom os ashezat langa mnh y o zambit.. Tom: nujhti dc or plekt bill y deea? Mi'am luat laptopu y am icneput sa scriu ce imi venea pruin minte(versuri) Tom: zici k ieshti bill Ally: dc? Tom : : adik nu fizik ma refer Ally: att ? dak nu fizik cum? Tom: poi bill scrie versuri..y uh la fel..la aia m'am referit.. Ally: aaa.. ok* la ce ma gandeam? * Tom so ashezat langa mnh k sa citeask ce scriu y shio ashezat capu pe umaru meu.. Deea o intrat y shio pus mana la gura Deea: * dc dc mereu apar knd nu e cazu :X* oooppss srry..ally:-??ally..o venit andrei dupa tnh.. MI'am luat geanta y lucrurile Ally: tre sa plek:-<* * Tom: da..pa..*(* Am plekt shi deea so ashezat langa tom.. Deea; pare rau k o plekt? Tom; dc? Deea: ptr k ai moak de suparat Tom: ba nu Deea: oo ba da..;* nu mintzi k dak itzi trosnesk una:-l * lucrez cu oameni..y shtiu cnd cnv ii suppy:> Tom: da nu'z suparat * * Deea: ok..bn ..pa Tom; deea... Deea: da.. cei? ToM; cn'i andre'i? vreau comm; y andreii:X | \/
27.04.20092.9KB
:nebun: durch den monsun:nebun:
27.07.20086.9KB
:zzz: miryam sater:zzz:
24.07.200919.9KB
nu mai vrea si tu...te tunde cu lama parintzii :rotfl: tatuajele lui gustav...nu mai vrea si tu...te tunde cu lama parintzii :rotfl:
19.08.200925.4KB

 
alt desen :dalt desen :D
17.01.200826.4KB
spring nicht
27.07.20087KB
:nebun: picture...:nebun:
25.05.200846.4KB
:hi: misticandy:hi:
06.11.200935.8KB

 
rey ii ia mana si i-o duce spre sforile de la masca se uita uimita la el....
d: rey,nu stii...ptRey ii ia mana si i-o duce spre sforile de la masca lui....Deedee se uita uimita la el.... D: Rey,nu pot....adica stii...pt luptatorii lucha libre,masca e... Insa Rey o opreste punandu-si degetul pe buzele ei... R: Sssst.......sunt sigur de asta..... D: Rey,nu pot.... Atunci Rey desnoada legatura de la masca...masca avea legaturile exact ca un corset.... R: Vreau sa continui tu... D: Rey....e-esti sigur??? R: Foarte....... Atunci Deedee,sfioasa, incepe sa desfaca pana ajunge la ultima legatura..o desface si pe aceasta ,dar nu-i scoate masca..... D: Asta nu pot face....... R: Atunci o fac eu .... Si dintr-o singura miscare isi da masca jos si o arunca prin camera....Avea o fata dulce....era foarte dragut...........Apoi se apropie din nou si o saruta pe Deedee...... D: Stai...ce ai facut tu acum cu masca a fost o dovada de incredere fata de mine....asa ca...as vrea sa fim chit....sper doar ca ce o sa afli despre mine sa nu...... R: Sssst...nimic n-o sa ma faca sa-mi schimb parerea fata de tuine... D: Ok atunci......ai auzit de Vipera si de Reptilian nu?Afla ca Vipera si reptilian nu au omorat niciun om si nu o vor face....... R: De unde sti? D: Rey....eu ....eu sunt Vipera..... Si ochii incep sa-i straluceasca puternic in verde...Rey se sperie si se da de pe ea....... R: Tu esti Vipera.?? D: Da.... R: Dar e cool.....si sare din nou peste ea si o saruta cu multa pasiune...apoi o ia in brate cu o singura mana si o duce pe pat....
08.01.200910.7KB
deah p a n a r a m a bill is heaving a i guess...deah P A N A R A M A
08.07.20087.5KB
nu pot sa ma nu mai rade tom!!!!Nu pot sa ma concentrez! Nu mai rade TOm!!!!
03.02.200844.8KB
notageniala:nebun: 10
06.04.201036KB

 
:zzz::zzz:
07.07.200911.5KB
ma bucur ca v-a placut inceputul o sa vedeti ca este si trist si vesel depinde de starea de spiritma bucur ca v-a placut inceputul o sa vedeti ca este si trist si vesel depinde de starea de spirit pe care o aveam in momentele acelea..... Acum personajele: Emily-nu'si arata niciodata adevaratele sentimente se ascunde dupa o mascatoata lumea crede ca este cea mai puternica dintre toti dar nu este asa ea este cea mai sensibila si usor de ranit persoana.... din pacate se indragosteste de cine nu trebuie-17 ani=>>
06.02.200829.9KB
:nebun: picture about bill......:nebun:
29.04.200843.1KB
..
01.05.201067.6KB

 
bill si tom: personaje nu au nevoie de descriere k toata lumea ii stie… cevaBill si Tom: personaje principale… nu au nevoie de descriere k toata lumea ii stie…
02.09.200928.6KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: frumusetze de baiat :nebun:  :nebun: 



;poon y eo:>:nebun: :nebun: :nebun: frumusetze de baiat :nebun: :nebun: ;poon y eo:>
11.03.200914.4KB
bill normal :nod: ..nu se compara cu christian deloc  :d .. bill vs. christianbill normal :nod: ..nu se compara cu christian deloc :D ..
06.08.200849.3KB
pun si eu colaje si pozepun si eu
12.06.200969.2KB

 
madam sacaz :rotfl: blond si roscat...madam sacaz :rotfl:
20.07.200922.3KB
x:il avem acum pe fir pe tom kaulitz!o sa rog sa intre in p**a mea dezbateti atata?!?ca va fiX:Il avem acum pe fir pe Tom KAulitz!O sa rog traducatorul sa intre in actiune! T:Ce p**a mea dezbateti atata?!?CA va fi Miyavi…ca va fi Aoi…ca va fi tata floarea?Ce va fute pe voi grija care va fi urmatorul?!?De unde stiti ca nu voi fi chiar eu?!?Iar la motive…mi se par aberante….pe bune…ce s-a intamplat ramane intre mine si ea…Nu trebuie sa va bagati nasul aiurea! Si a inchis telefonul….. X:Da…Tom a fost foooooooooooarte civilizat in limbaj…..Deci sa tercem mai departe…Aaa…nu stati…avem inca un telefon important…Deea?!? D:Da…..eu sunt…….Primul lucru care vreau sa vi-l spun e ca sunteti banali….n-aveti dreptul sa va bagati in viata noastra…..Si…cu cine va urma???Ce va fute pe voi grija?!?De unde stiti ca nu va fi tot Kazuhiro?!?E viata mea!Fac ce vreau cu ea!!!Asa….si un mesaj pt Tom<>SI cu asta am incheiat.!La revedere! X:Multumim Deea!Se pare ca te potriveai cu Tom!cel putin la limbaj! …….. D:Bagami-as p**a in voi de ziaristi!Of…suna si fixul asta!Alo?!?TU???Cum ai aflat nr de fix?!?Fuck……Ce mama am!!!Ce vrei?!? T:Sa iti spun ca te iubesc! D:Lasa-ma Tom!Sti ca odata te-am intrebat daca ma vei accepta mereu asa cum sunt?!?TU ai spus ca da…dar ai dovedit contrariul! T:Am gre… Dar Deea ii inchisese telefonul…… K:NU trebuia sa faci asta! D:Eu stiu ce fac! K:Treaba ta…..o sa pierzi pe cineva care te iubeste…..sunt prietena ta…nu ti-asa dori raul…..niciodata D: (o imbratiseaza)Stiu!Dar mi-a promis ceva si nu s-a tinut de acea promisiune! K:Se intampla!Oamenii mai gresesc! D:Si ce imi propui sa fac?!? K:Sa il ierti!Asta iti propun! D:Si daca nu pot?!? K:Nu uita ca tu mi-ai spus ca atunci cand iubesti ierti totul?!? ……….
26.02.200817.8KB
south park :rotfl:south park :rotfl:
06.07.200927.4KB
do you wanna dance? :wink2: picture about bill......Do you wanna dance? :wink2:
05.02.200815.2KB

 
angel :nebun: 10 :nebun: notaAngel :nebun: 10 :nebun:
08.12.200921.1KB
acum muor toati fetili :uimit:  :nebun:  :uimit: =))))acum muor toati fetili :uimit: :nebun: :uimit: =))))
05.02.200821.2KB
:nebun: ^katie skadoske^:nebun:
01.11.200922.5KB
plictisit d atatea poze numai cu bill sh tom...

sa punem sh cva mai :dinti:  :dinti: nota30,,,, m`am plictisit d atatea poze numai cu bill sh tom... sa punem sh cva mai ....diferit :dinti: :dinti:
07.02.200835.2KB
InapoiInainte