Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
7 :) :rotfl:  :rotfl: aia de jos e cea mai uratha din loome :rotfl:  :rotfl: nota7 :) :rotfl: :rotfl: aia de jos e cea mai uratha din loome :rotfl: :rotfl:
04.11.200939.2KB
:wink2: picture about bill......:wink2:
08.06.20095.9KB
rip forRip
03.07.200927KB
=p~ picture about bill......=p~
05.02.200835.6KB

 
cutu mic incearca sa bage pe tom in masina :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:cutu mic incearca sa bage pe Tom in masina :rotfl: :rotfl: :rotfl:
28.12.200940.1KB
iop..pozik kam veche :dinti: pozele noastre...iop..pozik kam veche :dinti:
03.01.201021.2KB
ya ce fatzeta de macho mi-amya ce fatzeta de macho mi-am tras,no?=))
03.02.200852.6KB
mdah...hai sa va fac cu my best :rotfl: `.bezt friendz.`mdah...hai sa va fac cunostintza cu my best friend:fratimiu :rotfl:
26.01.200840.1KB

 
aici punem tot felu de poze cu georg....aici punem tot felu de poze cu georg....
30.12.200731.2KB
b: tranteste lenes pe se duce si se pune in poala lui…
il saruta pe sa se n-ai facut sex la telefonB: (morocanos)Aham…(se tranteste lenes pe canapea) Kythya se duce si se pune in poala lui… Il saruta scurt… K:Hai mah,puiule!Te-ai suparat?!? T:Hai pe dracu……..cum sa se supere…doar n-ai facut sex la telefon cu ala…doar ati vorbit….si i-ai zis clar ca esti iubita lu’ fratimio… B:Dar sunt gelos…. .D:Mah da’ la voi se trage din familie…adica Tom e gelos ca ii e teama ca ma indragostesc de altul la scoala..tu esti gelos ca ea a vorbit cu Kanon la telefon…Ce dracu?!? B:Of….gata!Gata!(o saruta pe Kythya) T:Eu ma duc sus……Nu mai fi gelos Bill!Deea ,vii?!? D:Vin acum……(in soapta)Dar vin sa dorm…..nu pt altceva sa-ti fie clar! T:Oricum ar fi ,dar vino!Macar stau langa tine daca nu esti de acord sa facem si altceva! B:Nu credeti ca ati devenit prea …asa…adica prea spuneti totul in public?!? T:Ia mai da-te in p***a matii…..n-avem voie sa vorbim despre ce vrem noi???Daca nu-ti convine pune-ti doape in urechi! B:Gata-gata!Apropo…nu mai plecam azi cu barca…plecam maine…veniti si voi??? Tom<>: (vorbind apasat)NU,Bill!Nu vin!
19.02.200833.5KB
99+1 :wink2: nota99+1 :wink2:
16.07.200828.7KB
aproprie si totusi am e mult pana atunci.... :zzz: zilele noastre de nastereda,,,,,.da....se aproprie si totusi am e mult pana atunci.... :zzz:
16.01.200821.8KB

 
:nebun:  :nebun:  :nebun: schrei:nebun: :nebun: :nebun:
27.07.20087.2KB
hay k poon

aia in negru cu alb pozele noastre...hay k poon aia in negru cu alb
09.06.200966.5KB
super  ;) 

ast next atunci :zzz: rette mich(+18 doar de cateva ori)super ;) ast next atunci :zzz:
25.05.200830.9KB
o dat domnu si ai pus vine sa pe la regulament care  e pus la fanficuri pus  vezi ce urmari areo dat domnu si ai pus next numi vine sa cred in fine.... deci.....ttreci pe la regulament care e pus la fanficuri pus sus.... sa vezi ce urmari are daca..las citesti de acolo deci... ador nextus i tototdata nuj ce cauta protsu ala acolo?? :x :x :x ce s ebaga el in viatza lor??? alex nu a facut cei bine.... macar daca ar vedea bill...da asa...sai arate lu tampitu ala... degeaba... :zzz: :zzz: :zzz: neeexttt.,.....plzzz si de data asta....punel nu peste 2 luni.... plzzz :cool: next
05.04.200827.4KB

 
. picture about bill.......
24.05.201028.9KB
poza picture...poza
17.01.200838.2KB
nu mă consider, dar fie ;; )

Şi altă poză, la carnavalul de halouin : )). meuNu mă consider, dar fie ;; ) Şi altă poză, la carnavalul de Halouin : )). Originalitatea "costumului" meu este nepreţuită! :cool:
22.11.201043.6KB
era o guma pe scaun! *shit* picture about bill......era o guma pe scaun! *shit*
03.02.200819.5KB

 
:uimit::uimit:
19.01.200836.3KB
e cantareata si femeie de initialele ph who is it`?e cantareata si femeie de afaceri are initialele ph
01.12.200921.7KB
si asta sar putea sa fie cam mic colaje si pozesi asta sar putea sa fie cam mic
10.08.200921KB
cik funduletu ala'i a lu bill..da nu mai bn voi..io am luat-o de pe forumu oficial:d bill...cik funduletu ala'i a lu Bill..da nu inteleg..ce face...??sau mai bn ..nuj..spuneti voi..io am luat-o de pe forumu oficial:D
05.02.200816.4KB

 
deci io n'am facut nevinovat! picture...Deci io n'am facut nimic..sunt nevinovat!
02.02.200836KB
jocul este asa.....eu pun un cuvant iar voi facetzi alt cuvnt care s ainceapa cu litera de lajocul este asa.....eu pun un cuvant iar voi facetzi alt cuvnt care s ainceapa cu litera de la sfarsitul cuvantului meu.... sper ac atzi inzteles :rusine: cuvantu este......Germania (urmatorul cuvant trebuie sa inceapa cu litera "a")
03.01.200830KB
scuze scuze tau e  mijto foarte mijto dar .....
era o eroare la forum  si numi dadea voies aintruscuze scuze scuze..... ficul tau e mijto foarte mijto dar ..... era o eroare la forum si numi dadea voies aintru imi pare rau.....am citit pana aici..... mi s epare ca ale x e cam plangacioasa :dinti: :dinti: ma bucur ca a incercat cev acu tom si ,,,,, imi parerau ca nu a reusit nimic..... dupa parerea mea...nu merita sa plece.... dar daca nu pleca nu aflam noi ca bill o iubeste :limba: cu deea nu prea vad nimic noi si interesant acuma sunt atrasa de povestea lui bill si alex..... sunt convinsa ca o sa vb la telefon si o sa se intoarca si o s afie impreunsa si poate am dezvaluit nextu ca ma spanzur........ foarte mijto ficu.... imi cer scuze inca o data promit ca o sa fac tot posibilul sa nu se mai intample...... nexxt te rog.... :nebun: :nebun: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :zzz: :dinti: :dinti:
23.01.200846.7KB
ally cand mai pui nextul? :( ......... more thanally cand mai pui nextul? :( .........
11.02.201143.4KB

 
foarte dragutza :nebun: 
prietena mea..
ea e 2..ea in dreapta
 :nebun: `.bezt friendz.`foarte dragutza :nebun: prietena mea.. ea e Athena noi 2..ea in dreapta :nebun:
11.07.200934.3KB
:rotfl: picture about bill......:rotfl:
05.02.200843.7KB
stilul sau este o combinatie intre sport si rock. poarta tricouri negre cu imprimeuri amuzante ,Stilul sau vestimentar este o combinatie intre sport si rock. Poarta tricouri negre cu imprimeuri amuzante , funky sau rock, jeansi simpli , iar in materie de incaltaminte prefera sneakersi.Ii plac si accesoriile , curele, lanturi si bratari din piele. Fiind cel mai mare din trupa, este si cel mai responsabil. Din acest motiv Georg nu a renuntat la studii, chiar daca unii prieteni l`au sfatuit sa o faca. Si`a continuat anul scolar invatand prin turnee , acasa, sau ori de cate ori avea putin liber. Asculta cu placere Audioslave, Oasis, AC/DC,Red Hot Chilli Peppers,Fall Out Boy,Billy Talent, Green Day,Kelly Clarkson,dar si alte genuri de muzica precum Fergie, Pussycat Dolls sau Black Eyed Peas.
30.12.200718KB
si acuma o au luat foc fanele..au izbucnit inSi acuma o au luat foc fanele..au izbucnit in flacari..Tom:kemati pompierii!!
03.02.200848KB

 
3 tom kaulitz / ria .3
02.08.201134.3KB
:cool: picture about bill......:cool:
28.12.200923.4KB
uhm.... creatieuhm....
09.07.200848.7KB
si nici asta:d: picture...si nici asta:D:
14.09.200928.8KB

 
1000000 :nebun:  :nebun: nota1000000 :nebun: :nebun:
02.05.200851.3KB
bill intzelege odata k microfonu nu se tzine in sus !!  
 :nono:  :nono:  :nono: schreibill intzelege odata k microfonu NU se tzine in sus !! :nono: :nono: :nono:
27.07.20086.6KB
:zzz: picture...:zzz:
19.08.200925.4KB
:hi: picture...:hi:
21.11.200939.7KB
InapoiInainte