Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:cool:  :cool:  :cool:  :rotfl:  :cool:  :rotfl: picture...:cool: :cool: :cool: :rotfl: :cool: :rotfl:
04.02.200852.9KB
:nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
20.07.20084.1KB
:rotfl: evolutzia bill..e cam incompleta da e bun..mai trebuie puse niste pzoe ma noi.

aici sunt si:rotfl: evolutzia bill..e cam incompleta da e bun..mai trebuie puse niste pzoe ma noi. aici sunt si pozele modificate ...deci :rotfl:
10.08.200927.7KB
:cool::cool:
05.02.200839KB

 
ce dragute sunteti nijte yo... :zzz: pozele noastre...ce dragute sunteeeeeeti.Aman2 sunteti nijte mumoase.acum yo... :zzz:
15.01.200835KB
myself pozele noastre...myself
20.01.200830.1KB
name: miryam theresa sater december 3rd, 1990 in haller 1, boyfriend, simon dark brown but it'sName: Miryam Theresa Sater Lumpini Born: December 3rd, 1990 in Sweden. Residence: Haller 1, Hunnebostrand, Sweden Status: Boyfriend, Simon Bredenberg Hair: Dark brown but it's currently dyed. Eyes: Brown Length: 5'3 (160 cm) Female 20 years old England, London and South East United Kingdom daca mai aflu ceva..scriu acu..pozeee :zzz:
21.07.200950.3KB
:zzz: e sweety cat de cat... :zzz: prietenul gemenilor:zzz: e sweety cat de cat... :zzz:
20.01.200823.3KB

 
:nebun::nebun:
08.08.200915.4KB
:uimit::uimit:
19.01.200824.8KB
aici punem posterele cu tokio a aparut in revistaaici punem posterele cu tokio hotel.... aceasta a aparut in revista bravo......
29.12.200715.2KB
:hi::hi:
29.07.20093.1KB

 
kim:sora lu chris y este y ea o prea ii palce sa omoare persoane y ii este km frik d kaulitz dinKim:sora lu chris y este y ea o criminala.Nu prea ii palce sa omoare persoane y ii este km frik d Kaulitz din kauza k crede k ar putea sai faca cv rau ei sau surori ei .(este aproape la fel k chris)
09.03.200925.5KB
picture about bill......:surprised:
29.03.200836.2KB
scoate limba.. :limba: bill...scoate limba.. :limba:
02.01.20084.6KB
e dragut,mai ales ca fost singurul care s-a apropiat de gemeni cand mergeau la scoala si nu erauE dragut,mai ales ca fost singurul care s-a apropiat de gemeni cand mergeau la scoala si nu erau celebri si nu a venit cu tot felul de prejudecati.A aratat capoate fi un prieten adevarat. :rotfl: =)
21.03.20085.4KB

 
e frumos shi cu shi ;)  ;)  ;)  ;)  :nebun:  :nebun:  :nebun: dreadurile lui tomitzae frumos shi cu shi fara.......... ;) ;) ;) ;) :nebun: :nebun: :nebun:
28.06.200835.4KB
:limba: pozele noastre...:limba:
14.05.20085.8KB
b: deci mai avem de pai primit messsajul ca nu…..
b: dar putem ssssa mai ssstam nuh?ca vreau sssa iiB: Deci acum????!??Ce mai avem de facut,Osssirisss? O: Pai …nimic…..ati primit messsajul ssserpilor….banuiesssssssssc ca nu….. B: Dar putem ssssa mai ssstam nuh?Ca vreau sssa ii mai arat lui Deedee…. L: Ssssigur….eu cu Osssirisss va lasssam… Cele doua animale au plecat disparand in umbra…. D: Ce voiai ssa imi arati ,Bill? B: Pai in pesstera aia……exisssta ceva ….sssuperb……misssto rau rau rau de tot….. D: Ok…..hai sssa mergem daca zici tu…. B: Bine…… Bill si Deedee au ajuns in pestera,au trecut de locul in care statusera noaptea trecuta,au inaintat ceva in interiorul pesterii….era foarte stramt….trebuiau sa sea aplece ca sa poata inainta….Dupa ceva timp de mers,dintr-o data pestera s-a largit…….dintr-o data devenise un loc foarte incapator….chiar imens…era ca u crater…inalt si cu o deschizaturain partea superioara,deschizatura prin care patrundea lumina lunii facand lumina in pestera……Lumina lunii se reflecta in lacul din pestera…pt ca Bill o dusese pe Deedee intr-un loc al pesterii…..unde era un lac…… D: Wow!!!!!!Bill….dar e….e….e….n-am cuvinte……e pur si sssssssimplu divin….. B: Da…..sssssstiu…..e sssssssuperb…..ne asssezam? D: Sssigur….. B: Imi place mult pessstera asssta… D: Ssssi mie…apropos…mai are sssi alte sssecrete? B: Nu ssstiu…..nu am explorat-o pe toata inca…. D: Iti multumesssc ca m-ai adusss aici,Bill! B: Nu ai pt ce…..a fossst placerea mea….. Au stat acolo ce au stat ,apoi s-au dus acasa si au adormit….. Intre timp in “barlogul” lui Nagini….. S: Sssstapana…….sssscuza-mi indrazneala…dar sssunt doar nissste copii….doar n-o sssa-I pui ssssa ucida de la varsssta asssta…. N: Dragul meu Ssserpentesss….nu ai dreptul ssa intervii in hotararile mele…de altfel…nici nu aveam de gand sssa ii pun sssa ucida de la varsssta asssta…..nu ssstiu sssigur…. O: Ssssstapana,sssscuza-ma de mii de ori….dar din cate imi amintesssc eu…..Nagini,marea regina a ssserpilor…nu a mai fossst nesigura pe ea niciodata……. N: Ophidia…….asssa e…ai mare dreptate…..insssssa …..parca sssimt ceva….ca trebuie sssa fiu precauta cu copiii assstia…. S: Dar nu ai de ce sssa te temi ,Sssstapana……in fond,Nagini nu poate fi invinssssa….. N: (adresandu-se celor doi insa fiind cu gandul total in alta parte)Da……Nagini…nu…nu poate fi dissstrussssa….Retrageti-va…… S,O: Da,Ssstapana….
25.08.200834.5KB
tokio hotel in singapore
01.05.201043.5KB

 
:nod::nod:
27.01.20086.6KB
:nebun: new style:nebun:
17.08.200955.7KB
e poza...dar totusi e misto deci 100...imi place cum arata...

  notaE infricosatoare poza...dar totusi e misto deci 100...imi place cum arata...
04.08.20080.6KB
omg :uimit: ce super

mai bine dak ramane q leon, k ceilalti doi au inselat-o :x 

next plz :zzz: doomg :uimit: ce super mai bine dak ramane q leon, k ceilalti doi au inselat-o :x next plz :zzz:
27.05.200824.6KB

 
vreau si eu sa imi puna bill bratara :nebun: picture...vreau si eu sa imi puna bill bratara :nebun:
21.01.200823.5KB
si asta pozele noastre...si asta
28.04.20088KB
:nebun: proiect tokio hotel - romania:nebun:
07.04.201031.7KB
da' am uitat de web-cam  :zzz: pozele noastre...da' am uitat de web-cam :zzz:
16.06.200811.8KB

 
sam..(sau fel ca si despre chriss voi scre cate ceva despre el..(si dn nou va reamintesc ca putemIha..despre Sam..(sau Phantom).la fel ca si despre Chriss voi scre cate ceva despre el..(si dn nou va reamintesc ca putem face topicuri cu emolau nostru vedeta preferat..cum am faut eu despre chriss si sam) Profesie:Hairstylist(o demonstreaz paru` sau) Origine:Englez Locatzie:Anglia/Londra Cul. ochilor:Verzi Culoarea parului:Brunet. a fost s blond sau inca e nu stiu am sa maia flu. Inaltzime:1,89m Orientare sexuala:Bisexual Anu` nasterii:23/o5/1989 Zodie:Gemeni Pierceu`ri:Nu are dar planifica sa`si puna Situatzie amoroasa:Ocupaaat :x Citat:"Sex shouldn't define love. Gender shouldn't control attraction. Image shouldn't create hate. Friendship shouldn't be a door." eh..cam atat... pozeee :nebun:
30.06.200939.3KB
bill o tine de vorba si tom ii baga mana sub km asa cv...=)))Bill o tine de vorba si tom ii baga mana sub fusta...sau km asa cv...=)))
15.02.200830.6KB
hy noroc ! picture...Hy noroc !
04.02.200816.7KB
his smiley :nod:  :nod:his smiley :nod: :nod:
16.07.200830.7KB

 
si :zzz: exista fantome?Personajul1:Lissa Caracter:Serioasa si Vesela Varsta:18 :zzz:
07.11.200913.1KB
22 februarie  :zzz: zilele noastre de nastere22 februarie :zzz:
20.01.200811.1KB
super mijto pozele aici s epun pozele cu toata le sterg pe astea cas   ijto ...da trebuie sa puisuper mijto pozele alinutza....dar aici s epun pozele cu toata trupa....nu le sterg pe astea cas ijto ...da trebuie sa pui poze cu formatzia ...cu bill si tom punem la categoria lor.... ;)
16.01.200832.8KB
..da..si acu urmeaza partea a 2a :nebun:  :nebun: gemenii au jucat in filmul ..da..si acu urmeaza partea a 2a :nebun: :nebun:
19.08.200942.5KB

 
nu preami place freza lui bill dai ok... poze...nu preami place freza lui bill dai ok...
14.01.200832.1KB
o am si eu si din pacate ma si chriss :rotfl:  :rotfl: 
love this 2 guys.. :nebun: chriss dakotao am si eu si din pacate ma intristeaza..sam si chriss :rotfl: :rotfl: love this 2 guys.. :nebun:
29.07.200947.5KB
:rotfl:  :rotfl:  ce fata are mai si zambeste cand arata :rotfl:  :rotfl: bill...:rotfl: :rotfl: ce fata are mai si zambeste cand arata :rotfl: :rotfl:
20.01.200835KB
da..d anui chiar as ade notada..d anui chiar as ade artistica.. 8
04.11.200910.8KB
InapoiInainte