Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
2 bill and tom lunch in la2
02.08.201147.6KB
bill:..mai tu nu vezi ce dezordine e bn ..bn..fa curat si taci k io acuma mananc..un mar(sau c eBill:..mai tu nu vezi ce dezordine e aici? Tom:..da bn ..bn..fa curat si taci k io acuma mananc..un mar(sau c e ala)
03.02.200828.9KB
best friend: `.bezt friendz.`best friend:
05.12.200845.9KB
carin forCarin
03.07.200920.7KB

 
:rolleyes::rolleyes:
13.03.20084.4KB
:nod:  :nod: picture about bill......:nod: :nod:
05.02.200824.6KB
aici e  one night... :finger: masina lui tomaici e "patul"...pt one night... :finger:
20.01.20085.4KB
pozele noastre...
01.12.200935.2KB

 
la fel :nebun: `.bezt friendz.`la fel :nebun:
11.07.200937.6KB
nota
04.11.200936.7KB
vai ce bun e...ce imi place.. yammyvai ce bun e...ce imi place.. yammy
03.02.200822.9KB
cam...gata :rusine:  pozele noastre... cam...gata :rusine:
24.04.201031.8KB

 
a 4'a pozele noastre...a 4'a
09.06.200958.9KB
ador piesa... schreiador piesa...
27.07.200810.7KB
a pus`o .. e cu tomy.. si e de nota 1ooooo ;xx notaa pus`o .. e cu tomy.. si e de nota 1ooooo ;xx
05.04.201041.9KB
:nebun::nebun:
30.07.20095.4KB

 
:hi:  :rotfl:  :rotfl:  :cool:  :cool: c macho e :nebun:  :nebun:  :d  :d  :razz: dreadurile lui:hi: :rotfl: :rotfl: :cool: :cool: c macho e :nebun: :nebun: :D :D :razz:
09.02.200843.7KB
my preff liebe dich tokio :cool: ce parere aveti despre forum???My PreFF FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ICH LIEBE DICH TOKIO HOTEL..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool:
13.02.200813.8KB
:nebun: „humanoid”:nebun:
21.08.200933KB
notahuhhhhh...ma topeeeeeessssccccccc 10000
22.01.200945KB

 
gabytzuu:> pozele noastre...uuu:> mumuoasha gabytzuu:>
18.05.200928.1KB
deci..se pare ca e are ein sfarc..da da..in san.. :x bill are pierce in sfarc..Deci..se pare ca e adevarat..Bill are cercelush...pierc ein sfarc..da da..in san.. :x
18.08.20099.7KB
;x
mie`mi plac amandoua;x picture... ;x mie`mi plac amandoua;x
24.12.200928KB
:cool::cool:
02.01.201018.3KB

 
th_4ever, nu ai pus poza, dar pun eu: notath_4ever, nu ai pus poza, dar pun eu:
29.07.200831.5KB
asta`i super tareasta`i super tare
31.10.200922.6KB
. picture about bill.......
01.05.201029KB
ce ziceai de tine???
da uitate la mn inainte de postu tau

 :rotfl:  :rotfl: 

esti :nebun:  :nebun:ce ziceai de tine??? da uitate la mn inainte de postu tau :rotfl: :rotfl: esti dragutza brunet`o :nebun: :nebun:
04.08.200824.4KB

 
omg :uimit: leo este de ema :rolleyes: 

next plz :zzz: do you love me or not?omg :uimit: leo este indragostit de ema :rolleyes: next plz :zzz:
27.05.200824.6KB
the boss :cool:  :cool:  :cool: gif-uri & avatarethe boss :cool: :cool: :cool:
30.12.20074.7KB
:nebun: tokio hotel in singapore:nebun:
01.05.201022.2KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 


dui bulion sau gaist ceva  despre zilei de azi...sunt 2 ambele doua se:rotfl: :rotfl: :rotfl: dui bulion sau chetchup am gaist ceva despre vampiri Vampirii zilei de azi...sunt 2 tipuri..uneori ambele doua se regasesc intr-unul: -Psi vampires..se hranesc cu un anumit tip de energie, energie continand si focul, aerul, pamantul, fulgerele, fiintele vii.Energia corespunzatoare difera de la un individ la altul, unii putand sa asimileze mail multe tipuri de energie, transformand-o in energie proprie, specifica propriului corp,spirit,etc.. Acesti vampiri au puterea de a manipula energia psi in folosul lor prin diverse metode -Blood vampires: Vampirii dependenti de sange...nu sunt cu dintii canini retractabili sau neparat sa aiba o lungime mai mare decat la oameni normali. Acesti indivizii au o atractie ptr legendele cu vampiri si tot ce are legatura cu acest subiect de obicei de pe la 13-14 ani.Intr-un final trecand printr-o perioada dificila greu de explicat care reprezinta inceputul nevoii de sange..Acestia au donatori de sange nu omoara oamenii sau chestii de astea.. In general: -puterea unui vampir nu este corespunzatora cu cea a oamenilor, ei inca din copilarie beneficiand de o putere mai mare decat oamenii obisnuiti -vampirismul se transmite mai mult ereditar, nu se transmite prin sange sau muscatura -sansele unui vampiri de supravietuire sunt cu 10% mai mari fata de ale unui om obisnuit(un exemplu ar fi...lovit de masina,cazatura de la etaju'...) -nu sunt nemuritori -slabiciune ochilor la lumina, si a pielii la lumina soarelui(prezenta la orice om cu piele de culoare alba..foarte deschisa la culoare),acestia nu mor daca stau in soare dar se ard de cateva ori mai repede decat un om -..... intrati pe ...gasiti acolo tot ce vreti..uitati-va la Articles Si alt great site ("/vamfaq.html" ca sa intrati direct unde sunt chestiile importante) ambele sunt cele mai adevarate siteuri p care le-am vazut in legatura cu vampirii si sunt mari,continand o cantitate respectabila de informatii cred ca am spus destule... =D si poza me a preferata..
01.07.200826.1KB

 
bill&tom :nod: bill si tom-papusiBill&Tom :nod:
18.01.200850.2KB
robert ortiz( tobe)-> escape the fateRobert Ortiz( tobe)->
01.07.200833.1KB
tare   meu   tom.. :rotfl:  :nebun:  :nebun:tare colajul vampirul meu preferat..dupa tom.. :rotfl: :nebun: :nebun:
08.07.200851.3KB
augusta si andreea cu,cadoul proiect tokio hotel - romaniaAugusta si Andreea cu,cadoul
07.04.201040.9KB

 
10...place moolth mai ales cum arata bebelushul :nebun:  :nebun: nota10...place moolth mai ales cum arata bebelushul :nebun: :nebun:
13.12.200945.5KB
ahh k'iahh k'i superb:X vi-l imaginatsi?=))
06.09.201029.2KB
:nebun: poze emo:nebun:
30.06.200934.4KB
:d picture about bill......:D
29.03.200845.5KB
InapoiInainte