Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
meu :dinti: my desktop,mdeah...noul meu desktop.... :dinti:
05.02.200865.8KB
:) mda eu sunt.. :wink2:  :rolleyes: pwp la mn:>... pozele noastre...:) mda eu sunt.. :wink2: :rolleyes: pwp la mn:>...
04.02.20086.2KB
:nebun: avril lavigne:nebun:
06.07.200963.9KB
mda da da..mel lui da da..ich li3b3 redenMda da da..mel lui Tomitza...Mda da da..ICH Li3B3 Tomy:*:*:*:*:*
15.02.200838.1KB

 
4. :nebun:4. :nebun:
25.06.20098.7KB
:rusine: pozele noastre...:rusine:
03.12.20095.8KB
ok

sa stii ca  cel putzin astept nexxtu


 :zzz: 


 :rotfl:  :rotfl: 

 :nebun: 2 bands...2 loveok sa stii ca noi... adik cel putzin eu... ink astept nexxtu :zzz: :rotfl: :rotfl: :nebun:
09.02.200833KB
p la handball pozele noastre...p la handball
26.03.200841.4KB

 
=) picture...=)
04.05.201035.4KB
:zzz::zzz:
05.07.200917.2KB
ahhh  bill  :rotfl:  :rotfl:  e uda apa nuh? durch den monsunahhh Bill :rotfl: :rotfl: e uda apa nuh?
27.07.20086.4KB
:limba: picture about bill......:limba:
17.05.20087.4KB

 
pot spune ca sun sk8etera dar nhu ma prea pricep sunt la :rolleyes:  :zzz: asa ca rugatziva shi ptpot spune ca sun sk8etera dar nhu ma prea pricep sunt la inceput.......... :rolleyes: :zzz: .......SUNT INCEPATOARE asa ca rugatziva shi pt mne va rog :D :zzz: :zzz: :zzz: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: orkum o tranta buna am luat :rotfl: :rusine: :rusine: :rusine:
18.07.200854.7KB
:cool::cool:
29.04.200833.5KB
bine  eu am satzi zic em cai mai scurt simi vine mai usor... :zzz: 
esti tare :nebun:  imi placebine eu am satzi zic em cai mai scurt simi vine mai usor... :zzz: esti tare dragutza.... :nebun: imi place peisaju din spatele tau si frizura.... :zzz:
19.01.200815.3KB
nu  chiar... :rotfl:  :rotfl: aici ..lutz`io cum vretzi.. pozele noastre...nu chiar... :rotfl: :rotfl: aici ..lutz`io cum vretzi..
14.07.200854.8KB

 
:zzz: ready, set, go!:zzz:
03.01.200811.3KB
b: nu cred ca iese pe acolo . ok?
l: vreau acasa ! 
b: nu se poate ! mai bine te-ai obisniu !
l: maB: Nu cred ca iese pe acolo . OK? L: Vreau acasa ! B: Nu se poate ! Mai bine te-ai obisniu ! L: Ma intreb cum te suporti ? B: Bine, uite...mi-am cam pierdut rabdarea ! Asa ca inceteaza sau te vei trezi la morga ! L: Cum sa ma trezesc la morga ? :rotfl: :rotfl: :rotfl: B: Bine ! Tu ai vrut-o ! Bill o lua pe fata de maini si se prefacu ca-i da drumu pe fereastra. L: Nu ! Te rog ! B: Vezi ca se poate sa stai cuminte ? L: Bine,bine! B: Sa-ti arat noua ta casa ! „Casa pe m...” B: Hai ! L: Acum. Layla il urmari pe Bill prin tot castelul , injurandu-l de numa numa. Bill se opri nervos. B: Uite, nu stiu daca te-ai prins , dar iti citesc gandurile ! Asa ca te-as ruga sa nu ma mai injuri ! L: Cine te pune pe tine sa-mi citesti gandurile ? Bill contiuna drumul fara sa-i rasunda fetei la intrebare. L: Mi-e foame ! B: Si ce-mi spui mie ? L: Vreau pizza ! B: Si mai repet o data : si ce-mi spui mie ? L: Cum adica ce-ti spun tie ? Ma tii captiva aici fara mancare ? B: Cine a spus ca te tin captiva? Poti sa iesi cand vrei ! L: Serios ? Atunci am plecat! B: Stai asa ! Iesi ....dar vin si eu cu tine ! L: Mai ramane sa ma urmaresti si la baie si nu ma mai mira nimic ! B: Hai sa mananci. L: Bine. Mergem la cel mai select restaurant ! B: Ce ?! L: Ai spus ca-mi faci toate mofturile ! Zii mersi ca nu te pun sa ma duci in Paris ! :cool: B: OK . Mergem. Acum dute in camera ta si vei gasi haine pe pat . L :Bine. Layla se duse in camera unde gasise o rochie gri cu spatele gol...adica...ce mai aproape tot era gol Cam asa:
11.06.200915.4KB
bill. este un vampir (nu va spun mai mult ! ) un vis imposibilBill. Este un vampir (nu va spun mai mult ! )
08.06.200926.2KB
ce simpatiq e el acolo... durch den monsunce simpatiq e el acolo...
27.07.20083.4KB

 
:hi: desene emo...:hi:
05.02.201016.7KB
:zzz: programe de modificat poze:zzz:
03.01.20086KB
:d picture...:D
25.08.200924.7KB
tom&bill ii stiti la fel si trupa si pe david.... acum urmeaza celelalte personaje why me??[+18]tom&bill ii stiti la fel si trupa si pe david.... acum urmeaza celelalte personaje
05.04.201029.9KB

 
poi de  comentat nu am ce..
doar ca iubesc la nebunie mell..
ji poze va pun cate vretzi :limba:poi de comentat nu am ce.. doar ca iubesc la nebunie mell.. ji poze va pun cate vretzi :limba:
27.07.20082.5KB
minte bolnava ce am,deci sa o zi frumoasa de vara in care eo shi pretenele mele am decis sa merem lawow.........ce vis.thoamne minte bolnava ce am,deci sa incep!!! era o zi frumoasa de vara in care eo shi pretenele mele am decis sa merem la plaja am ajuns noi akolo neam asezat etc...........ni sa facut foame shi fetele normal ca s-au gandit sa ma trimita pe mne sa iau haleala mam dus la un magazin pe care nu-l mai vazusem pana akm ,in fine miam luat inghetzata shi cand sa ma intork 2 baietzi se lovisera de mne cu tot cu inghetzta mea...pfffffff............inghetzata meah :zzz: siau cerut scuze.......ops.........nu iam descris normal c eo eram fana th shi atunci shi pe orice baiat care vedeam seamana cu bill sau cu tom :nebun: :nebun: acestia chiar semanau.....so my story....pana la urma am vb putzin cu ei shi mu rugat sai conduc pana la o statzie cik iam dus shi deodata baiatul care semana cu tom mia pus mana la gura :rotfl: :rotfl: :nebun: :nebun: :nebun: yoh tzipam shi am lesinat deodata ma trezesc intr-o camera cu baiatul acela care semana cu tom iar asa zisul bill ush pe und era :nebun: perversu dreq tom shia dat tzoalele carei acopereau fatza shi chiar am ramas uimita de ce ce vedeam chiar ere tom de la th :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: lam intrebat ce cauta aici shi mia spus ca cik ei au fugit de la bucuresti c s scape putzin de agitatzia de akolo.........wow ce bafta pe mne :nebun: in camera singura cu tom de la th....dar yoh ma gandeam la pretenele mele ce or zice de mne,sau mama :nono: auci.am dat de dreq...................dar mam bukurrat de momente cu tom.va datzi seama ce a urmat..mai departe sa cam terminat ca ma trezit idiotul de fratemiu :x :x :x :x :x :x :x cam atat thoamne.dar mai am destule :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
29.06.200836.1KB
of am uitat poza bill are statuie de cearaof am uitat poza
30.12.20086.5KB
sa vina cat mai repede abia astept sa ii vad :) -tokio hotel in romania-sa vina cat mai repede abia astept sa ii vad :)
07.02.200813.4KB

 
plashe :nebun:  :nebun:  my desktopplashe :nebun: :nebun: desktop-ul:d
23.05.200836KB
sa traiesc shi fara net ;) 

ai putea sta 1 an fara muzica? fara danegativ.stiu sa traiesc shi fara net ;) Ai putea sta 1 an fara muzica?
01.08.20085.7KB
tom vrea la toaleta :rotfl:  :rotfl:tom vrea la toaleta :rotfl: :rotfl:
18.08.200929KB
don`t worry be happy :nod: picture about bill......don`t worry be happy :nod:
01.05.200828.5KB

 
moama da cate ooze  ramas in locul lu super caut sa pun si eu.. picture about bill......moama da cate ooze ai???....ai ramas in locul lu madalina?? ce super is.... sa caut sa pun si eu..
18.04.200827.2KB
eu is fan d 2 ani
am vazut la tv schrei j mi-au placut am cautat p net despre ei cine sunt si m-am deu is fan d 2 ani am vazut la tv schrei j mi-au placut am cautat p net despre ei cine sunt si m-am indragostiti d bill:X :zzz: :zzz:
12.10.200852.5KB
4. :nebun:4. :nebun:
01.07.200911.3KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: pozele noastre...:rotfl: :rotfl: :rotfl:
03.05.200818.9KB

 
e zuuuper tare



al meu ii cam ciudat my desktope zuuuper tare al meu ii cam ciudat
28.04.200969.8KB
omg:|:)) pozele noastre...Omg:|:))
05.02.200819.4KB
picture about bill......:*:*:*:*:*:*:*:*
05.02.20085.5KB
:rolleyes::rolleyes:
23.02.200829.9KB
InapoiInainte