Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
ei vor fi antifaii care intra si vorbesc urat.....
  si unii dintre noi doar daca  nu respectaei da...banatzi vor fi antifaii care intra si vorbesc urat..... si unii dintre noi doar daca nu respecta regulile da doar ptr o scurta perioada de timp :zzz:
19.01.200823.9KB
mj... unul dintre minunatii oameni, dac nu ar fio fost el nu miar fi placut th, am devenit, de laMj... Unul dintre minunatii oameni, dac nu ar fio fost el nu miar fi placut th, am devenit, de la moartea lui obsedata de muzica, imi amintesz cum am reactionat prima zi dupa ce a murit si a doua. in prima indiferenta era motaul meu, in a doua eram deja sclava vocii lui. AM plkans atata dupa cineva pe care nici nu lam cunoscut inainte sa moara, e mare pacar ca marii oamei au valoare dupa cee mor si acum imi vine sa plang... :(
29.10.201125KB
:>...ia la fata aici...voi  100 de poze si io 3..sau nuj kte am..=)))) pozele noastre...:>...ia la fata aici...voi 100 de poze si io 3..sau nuj kte am..=))))
11.02.200853.6KB
bryan escape the fate">Bryan "Monte" Money( voce + chitara)->
01.07.200839.4KB

 
sh sam llansing poze emosh sam llansing
28.06.200915.6KB
:nebun: picture about bill......:nebun:
08.02.200828.5KB
:rotfl: masina lui tom:rotfl:
03.01.20085.4KB
pozele noastre...
09.01.201031.4KB

 
lafee...o melodia beweg dein o am de la :zzz: lafeeLaFee...o iubesc!!!Ador melodia Beweg Dein Arsch!!!Pozik o am de la Adminna!:X:X :zzz:
10.11.200923KB
:nebun: intamplari stranii:nebun:
30.07.200927.5KB
fluffy :Fluffy :
22.06.200928.3KB
ador poza aceasta ;x :rotfl: ador poza aceasta ;x :rotfl:
06.07.201035.9KB

 
akum vara. bil si tom aveau concert in romania. in timp ce tom era asaltat de fete care ii cereauAkum continutul....... Era vara. Bil si Tom aveau concert in Romania. In timp ce Tom era asaltat de fete care ii cereau autografe Bill se plimba prin oras. Il zareste pe Gustav si ii face cu mana nefiind atent pe unde merege... Pokkkkk Dadu peste o fata dragutza cu care se ciocnise ... dar impactul fesese prea mare incat bill cazuse deasupra tinere rasturnand-o pe spate. Bill- Wooooops! Scuze, nu am fost atent pe unde merg! Atunci intalni ochii caprui ai fetei...! Era de-a dreptul fermecat! Era blocat. Fata- Scuze! Eu trebuia sa fiu mai atenta! Imi pare rau! Aof.. ce uituca sunt.. Ma numesc Ryume! Tu esti.....? Bill- Bill Kaulitz vocalistul trupei Tokio Hotel! Oups nu trebuia sa spun asta. Te rog sa nu dezvalui nimanui! Ryume- Secretul tau e in siguranta....! In timp ce baietzii isi faceau treburile pormoneul cu banii gemenilor era furat de un Anonim! Tom- Pormoneul meu....! STAI.... OPRESTE-TE! Dar nimik si numeni nu putuse sa il opreasca pe individ. Tom- Ma ajuta cineva sau stati si va holbati ca la poarta noua? Si atunci sirul de fete pornise pe urmele hotului. Tom pleca grabit sa il caute pe Bill si sa ii spuna despre incident. Dupa ore de cautare intensa dadu in sfrsit peste el. Tom- Bill am ... sti tu .... eu am am.... nu a fost vina mea.... s-a intamplat..... nu am fost atent si Uff.... Bill-TOM!? Ce s-a intamplat? Tom- Pormoneul cu toti banii nostri au fost furat.. Nu mai avem bani de cazare la hotel Bill- Cum dreaq s-a intamplat asta? Defapt nu vreau sa stiu...! Ryume ne poti ajuta? Ryume- Cum? Fac orice pentru voi! Bill- Poate sa stam la tine pana facem si noi rost de bani? Ryume- Desigur! Sa nu va alarmati dar mai am o sora! Se numeste Karina! E de treaba ...... va acomodati voi! Bill- Bine! Sunt curios unde vom sta!.... :rolleyes: Cei trei pornesc spre casa fetei.... Se opresc in fata unei vile uriase vopsite in roz mov si albastru... Ryume scoate cheile din buzunar si descuie poarta. Baietiii intra uimiti.... Ryume avea o curte mare cu piscina si gradina cu flori... avea tot ce-ti poti dorii! Tom- Ce suuuuuper! Bill- Dap nu ma asteptam la asa ceva.....! :uimit: Tinerii pasesc inauntru.. Livingroomul era frumos amenajat si de bun gust... Toata vila era superba...! Dar se ivi o problema.... NU AVEAU SERVITORI! Tom- NU AVEM SERVITORI!? Ryume- Poi cum sa nu.... Ryume si Karina la dispozitia dumneavoastra... in orice moment la orice ora...! Karina- Buna ma numesc Karina! Tom- Buna! Sunt Tom! Spuse acesta dipa ce o privi din cap pana in picioare..! Bill- Se pare ca o place...! Imi sopti la ureche Ryume- Dap cum sa n-o placa? In acest timp.. Bil face cunostinta cu tanara... Bill- Salut.. Eu sunt Bill! Karina- Eu sunt Karina! Baietii incercau sa se acomodeze cu locul.... Au inspectat toata casa inclusiv toate sertarele.. si chici peste ce au dat? Peste sertarul cu lenjerie intima al fetelor... Bill a dat peste sutiene iar Tom peste chiloti.... Bill peste sertarul lui Ryume iar Tom peste al Karinei...! Tom- Ce chestii interesante..! incepuse Tom Bill- Cum se poarta chestiile astea...? Si icepusera amandoi sa se imbrace cu chilori si sutiene pana ce le-au pus corect pe ei! Cand ajung fetele sus... ce sa vezi toata camera era plina de lenjerie intima si inclusiv baietzii erau imbracati in ea.....! Ryume & Karina- Ce ati putut face aici?! incepusera sa strige la ei... Ryume- Sutienele mele...... BILL ce cauti imbracat cu lenjeria mea????? Bill- Poi eu si Tom...... Ryume & Karina- gata cat am auzit! Srangeti totul de pe jos! Vedeti sa puneti lucrurile de unde le-ati luat. Zis si facut.... Lucrurile erau perfect puse la loc.... Tom si Bill au ami cotrobait pana ce Tom daduse peste un jurnel cu puf roz pe Kare scria cu mov Karina iar Bill peste unul cu puf albastru pe care scria Ryume....... Ce gand nebun le-au trecut prin minte... Exact sa le citeasca jurnalele. Ryume.... Draga jurnalu-le... Astazi voi sta pana tarziu si voi scrie cat de mult iubesc eu o anumita persoana... Persoana pe care o iubesc se numeste.... Bill Kaulitz. Este o scumpete de baiat... dulke, romantic si mumos..... Atat i-a fost lui Bill sa citeasca ca a shi izbugnit in ras Karina....... Draga jurnalule.... Tom Kaulitz este o scumpete de baiat..... Il iubesc asa de mult.. Si poffff inchise jurnalul. Cei doi gemeni facusera un plan diabolic cu care sa le faca o farsa fetelor. Mai intai le-au lingusit si apoi le-au atras in cursa.... Sa vedem cum merge treaba la Bill Bill o prinde pe Ryume de mijloc si o saruta... Dupa care rosteste: Bill- Te iubesc. Te doresc..., Hai mah pisi ca glumesc...! :D La Tom....: Tom o lipeste pe Karina de perete si o saruta pe obraz...: Tom- Te doresc... Eu te vreau .... Hai Karina ca glumeam! :D Fetele revostate au luat pistoalele cu apa si au inceput razboiul... S-au distrat si au ras pana noaptea cand serveau un pepsi langa piscina.... Se facuse tarziu.. Trebuiau sa se culce dar erau doar doua camere cu un pat de doua persoane asa ca s-au impartit in felul urmator: Bill si Ryume iar Karina cu Tom! Ce sa doarma.....Baietii au inceput bataia cu perne care a tinut ore in sir adik pana dimineata..... Cand somnorosii petrecareti au adormit! O sa pun next cand o sa am trei commuri
19.03.20103.9KB
botos:( picture about bill......Botos:(
19.01.200826.7KB
atz mai vaz..da nu conteaza :zzz: masina lui tomatz mai vaz..da nu conteaza :zzz:
30.12.200741KB
culca cu toate,este la msa,dar merge doar fiindca este obligat de parinti,ii place ft mult  ceea ceTom-acelasi,se culca cu toate,este la MSA,dar merge doar fiindca este obligat de parinti,ii place ft mult breakdance-ul ceea ce ii enerveaza pe profi,mai ales pe director
15.12.201032.8KB

 
pufi my storypufi
17.02.200819.8KB
d:vreau sa spun ca eu si tom ne-am va pupaceati la telefon si astazi sunteti din camera mea!e viataD:Vreau sa spun ca eu si Tom ne-am despartit! Mama Deei:Ce?!?Cum adica?!?Ieri va pupaceati la telefon si astazi sunteti certati?!? D:Mama!!!Iesi din camera mea!E viata mea!Si da…ne-am certat! Mama Deei a iesit putin suparata din camera ei….. Tom o suna intr-una ,dar Deea nu avea de gand sa raspunda….Mai tarziu apare si Kythya de la cumparaturi…. K:Deea!Mi-a spus Bill!Of!!!!NU stiu nici ce sa iti spun….acum…tu il cunosti pe Tom!Te iubeste……dar are stilul lui propriu…. D:Nu ma iubeste Kythya…Intotdeauna am fost pt el…asa cum spun si ziarele…doar o <>ieftina ….!!! K:NU!!!Nu e adevarat!Tom m-a sunat si m-a rugat sa il ajut! D:Nu ai cu ce sa il mai ajuti! K:Deea….of zapacita mica!(o ia in brate)Il iubesti prea mult!!!Rectific:Va iubiti prea mult! D:Lasa-ma,Kythya,…..Vreau sa ma culc ….maine…am…am treaba….. K:Dar…. D:Te rog….. K:Ok…..noapte buna….. Deea s-a culcat cu lacrimi in ochi …. Dimineata…a plecat si ea la cumparaturi…..cand a iesit din casa a fost asaltata de o groaza de ziaristi.. X:Ce puteti spune despre Tom Kaulitz?!?Cum este el ca persoana?!? D:Prefer sa nu comentez…..Si pt multumirea voastra…eu si Tom Kaulitz ne-am despartit…. X:Ce?!?Nu se poate!Cum s-a intamplat?!? D:Nu dau prea multe detalii….tot ce pot sa spun e ca nu a fost vorba de infideliate!La revedere! Ziaristii se mai ingramadeau sa mai scoate ceva de la ea…dar body-guarzii a urcat-o in masina….. A doua zi toate ziarele aveau pe prima pagina..<> Tom a vazut si el ziarul editat in Germania…a incercat sa o sune pe Deea dar nu a raspuns…..Seara era emisiune la televizor pe teme<> Oamenii intrau in direct si isi spuneau parerea…..Deea se uita si ea la emisiune amuzata….Pareri diverse….motive nefondate…La un moment dat….
26.02.200822.2KB
another bill. inca nu are un nume; va las pe voi sa il alegeti, mai tarziuanother bill.
10.02.200840.4KB
:limba: picture...:limba:
13.03.20087.9KB

 
y ink una pozele noastre...y ink una
27.04.200930.6KB
de fratemeu :nebun: `.bezt friendz.`prichindelu de fratemeu :nebun:
29.07.200925.4KB
bill e tare mai frumos baiat sigur nu exista p pamuntul acesta rotund :nebun:  :nebun:  :nebun:bill e tare mai frumos baiat sigur nu exista p pamuntul acesta rotund :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :razz: :razz: :razz: :nod: :limba: :limba: :X:X:X:X:X:X:X:X
06.02.200826.1KB
:zzz: picture about bill......:zzz:
11.10.200820.8KB

 
defapt anna nu e chiar asa lenesa numai uneori :rolleyes: si asta este iza (ea e umpic mai alba doardefapt anna nu e chiar asa lenesa numai uneori :rolleyes: si asta este iza (ea e umpic mai alba doar in poza asta o iesit mai negrutza )
27.03.200825.8KB
:nebun: pozele noastre...:nebun:
01.03.200841.9KB
georgik  ciufulicigeorgik ciufulici
20.01.200819.4KB
rox forRox
20.07.200919.1KB

 
my face :finger:  :finger: :|. pozele noastre...my face :finger: :finger: :|.
24.01.200824.1KB
aici punetzi desene cu trupa....aici punetzi desene cu trupa....
29.12.200730.2KB
. fake photos.
24.05.201024.6KB
scuze frate..am gresit coarda:dscuze frate..am gresit coarda:d
03.02.200833.9KB

 
:nebun:  :rotfl: papusicacraciunoi:)) :nebun: :rotfl:
20.01.200849.3KB
si asta....si asta....
29.12.200734.6KB
:limba::limba:
01.08.200917.8KB
:rusine::rusine:
29.12.200915.7KB

 
asta sunt eu nus frumoasa stiu pozele noastre...asta sunt eu nus frumoasa stiu
16.01.200832.5KB
imi :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: gentutza :nebun:  loveee :nebun:  :nebun: 


pe mana lu astaimi plaaaaaaaaaaaac :nebun: :nebun: :nebun: funditza,fustitza,cureaua,lantzisoru :nebun: gentutza :nebun: loveee :nebun: :nebun: pe mana lu asta nu se vad cine stie ce da`s draguzte ele.. :nebun:
30.07.200916.9KB
de mie imi plac... :zzz: nota1ooooooooooo cat de tareee,,,ee,,, si mie imi plac... :zzz:
10.08.200929.2KB
o mistooo pozele :nebun:  :nebun: poze emoo da:X...soooooper mistooo pozele :nebun: :nebun:
05.07.200962.1KB
InapoiInainte