Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
aoleao si aici natalie  :uimit: ?

uitati niste poze cu stilista si el bill is heaving a i guess...aoleao si aici Natalie :uimit: ? uitati niste poze cu stilista si el
08.07.200835.4KB
cu o fata :rotfl:  :rotfl: pozele noastre...cu o fata :rotfl: :rotfl:
03.01.201064.4KB
la strand :nebun:  :nebun: 
 
 
 
 
  pozele noastre...lA STRAND :nebun: :nebun:
24.08.200843.9KB
lui pe andreea si  va  dori sa-i puna bete-n street danceSophie-fosta lui Tom,geloasa pe Andreea si va dori sa-i puna bete-n roate...face actorie,dans,muzica....
15.12.20108.5KB

 
:rotfl:  :rotfl: ..abia asteapta sa intre o fata :zzz:  :nebun: masina lui tom:rotfl: :rotfl: ..abia asteapta sa intre o fata :zzz: :nebun:
30.12.200722.6KB
100... e atre :nebun: nota100... e atre dragutz.... :nebun:
27.01.200815.3KB
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: picture about bill......:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
19.01.200834KB
new....


 :nebun:  :nebun:  :nebun: my desktopnew.... :nebun: :nebun: :nebun:
17.02.200832.4KB

 
:rotfl::rotfl:
23.01.200830.5KB
spring jump-nu sari :dspring nicht-don't jump-nu sari :D
17.01.200817.7KB
r...
o cantareata foarte foarte dragutza si simpatica dintr-o trupa de fete :nebun: :nebun: inr... o cantareata foarte foarte dragutza si simpatica dintr-o trupa de fete :nebun: :nebun: :nebun: canta in romana si engleza a scos 3 videoclipuri
02.12.200932.7KB
:hi: poze...:hi:
11.07.200940.4KB

 
si in legatura cu uitatul cred ca a-si uita sa ma trezesc ...:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
in afarasi in legatura cu uitatul cred ca a-si uita sa ma trezesc ...:rotfl: :rotfl: :rotfl: in afara faptului k ma uita domnul in baie dimineatza, uit sa mananc (asta e un obicei), dar cand mananc uit sa ma mai opresc... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: sunt chiar culmea dar asta e asa sunt eu O UITUCA... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
13.03.200826.6KB
:hi: gif-uri & avatare:hi:
09.02.200811KB
:hi: misticandy:hi:
06.11.200931.1KB
me(ariana) :wink2: :rolleyes:  :rolleyes:  :wink2: pozele noastre...Andreea(varmea).....and me(Ariana) :wink2: :rolleyes: :rolleyes: :wink2:
04.02.200811.4KB

 
3.  :nebun:3. :nebun:
25.06.20099.8KB
:nebun: avril lavigne:nebun:
06.07.200919.3KB
vaaayyy imi place extrem de mult melodia mai ales cand incepe cu rock-ul :nebun:  :nebun:  :nebun:Vaaayyy imi place extrem de mult melodia mai ales cand incepe cu ROCK-UL :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
18.12.200937.1KB
b:tom..mai leisnat de cum a putu tarfa asta sa se craceasca asa de tareB:Tom..mai repede..sunt leisnat de dureri!! T:Imediat..."oare cum a putu tarfa asta sa se craceasca asa de tare" noroc ca am pus alta revista peste caietu asta stupid...ihaa ce tare`i blonda!! B:Tooom... T:Imediat..sa gasesc antidotu`.."e logik sex...da cu cine?!?" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.08.200929KB

 
c urat se uita :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: bill...c urat se uita :rotfl: :rotfl: :rotfl:
20.01.200830.7KB
aici punem poze cu manichiura lui bill..... :zzz:aici punem poze cu manichiura lui bill..... :zzz:
29.12.200731.4KB
:zzz: pozele noastre...:zzz:
24.01.200845.6KB
:x  :x  :x:x :x :x
26.05.200825.6KB

 
:nebun::nebun:
25.12.200913.4KB
:nebun::nebun:
05.07.20098.2KB
jeleuri :zzz: bill...jeleuri :zzz:
03.01.20086.1KB
ador poza asta nuj dc..... :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes: 
mi se pare tareador poza asta nuj dc..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: mi se pare tare<3.....so my desktop
16.07.20086.9KB

 
:cool::cool:
29.04.200844KB
:nebun: pozele noastre...:nebun:
26.01.200818.8KB
:rolleyes::rolleyes:
28.12.200916.7KB
i love tom:x tomi love tom:X
24.12.200928.5KB

 
9 ptr ca e jack sparrow ;x nota9 ptr ca e jack sparrow ;x
06.04.201054.7KB
:zzz::zzz:
17.01.200829.7KB
am fakut un tot e ziua lui:x

sa ne traiesti georg:x happy b-day:xAm fakut un colaaj:"> k tot e ziua lui:X sa ne traiesti Georg:X
31.03.200834.9KB
:):)
11.02.200824.8KB

 
ghost o.0 pozele noastre...ghost o.0
13.07.200823.3KB
am uitat sa spun ca si tom va aparea in fic ? dar ca personaj se opuse:
- nu ma ascund. eu...
- seAm uitat sa spun ca si Tom va aparea in fic ? Dar ca personaj secundar... Kathrina se opuse: - Nu ma ascund. Eu... - Se poate spune si asa- o intrerupse Irene hotarata si o dezbraca de bluza treningului. Ocolesti oamenii, parc-ar fi contagiosi. E de-a dreptul amuzant. Doar ii cunosti din copilarie pe vecini. Ce ti se poate intampla atat de ingrozitor daca vii la Sierkshagen ? - Nu stiu , recunoscu Kathrina, apoi adauga cu insufletire: Cu toate acestea , nu vreau sa merg cu voi ! Pana la urma , o imbraca cu forta , ca pe un copil mic. Irene o intreba , zambind viclean : - Doar nu credeai ca te vom lasa sa ramai acasa in seara asta ? Nu ne-am pierdut mintile ! Suntem convinsi ca daca ramai toata seara singura ,fie inundezi , fie dai foc casei. - Mama, vrei sa ma superi rau de tot ? izbucni fata, nervoasa. Irene o privi lung. Sub rochia presarata cu flori argintii Kathrina purta inca pantalonii de trening cenusii. Aceasta imagine o revolta. - Pentru numele lui Dumnezeu , dezbraca pantalonii astia ingrozitori. Va crede luea ca nu ai cu ce sa te imbraci . Numai in trening stai toata ziua ! De-as putea intelege ce vrei sa dovedesti cu felul acesta de a te imbraca... - Nimic, raspunse Kathrina cu un aer nevinovat. Sunt pur si simplu niste haine extrem de comode. - O domnisoara trebuie sa se imbrace cu haine elegante , nu comode, rosti pe un ton aspru Irene. Kathrina se aseza pe scaun si isi intinse picioarele in fata mamei sale. Irene ii scoase pantalonii de trening si ii arunca cu dispret intr-un colt al camerei. - Asa e mai bine. In zilele urmatoare nu vreau sa mai vad pe tine chestia asta, rosti severa. De ce iti cumpar rochii minunate , daca nu le porti niciodata ? - Pur si simplu , ma plictisesc, raspunse Kathrina, sec. Irene o privi scurtator. - Te plictisesc ? Spui asta despre niste haine cumparate de la cele mai renumite saloane de moda ! Stii ca tatal tau cheltuieste o avere cu imbracamintea ta ? Un om normal nu se plictiseste de asemenea imbracaminte . in asemenea rochii plutesti delicata ca un fulg. - Eu nu , spuse Kathrina. Dupa primii trei pasi cad in fu... -Kathrina ! o intrerupse Irene. Fata se corecta pe data. - In fotoliu. Ce, ai crezut ca vreau sa spun „in fund ” ? - Kathrina ! - Nu sunt, de altfel, nici delicata, nici usoara ca un fulg. - Pentru ca nu-ti dai osteneala ! striga Irene. Nici la orele de dans nu ai mers ! Kathrina statea in fata oglinzii si isi aranja parul negru ca abanosul. Prea mult nu era insa de aranjat : fata il pieptana si il aranja cu mainile in fiecare dimineata. Se auzi o bataie in usa si intra Frank Eschenbach. - Inca nu sunteti gat ? Va astept de o jumatate de ora. Irene il privi banuitoare. - Dupa cum te stiu , cu siguranta ti-ai indulcit asteptarea cu cateva pahare de Martini. - Ce altceva puteam sa fac ? spuse zambind Frank. Cand doamnele incep sa se pregateasca pentru o petrecere , barbatilor nu le ramane decat sa se consoleze cu ceva de baut. - Mai bine ai discuta cu fata ta, ii spuse Irene. Nu vrea sa vina cu noi la Sierkshagen ! Anders ( Tom) :rolleyes:
13.06.200938.1KB
de fie sa fie cel mai important pt cale de care ar fi ,asta schimba ceva?
ce muzica sa asculte:ceinaltime:nu conteaza culoarea parului:blondele stil de imbracaminte:neprovocator caracterul:sa fie linistita ce sa fie cel mai important pt ea:eu pieptul:o cale de mijloc mainile:de care ar fi ,asta schimba ceva? ce muzica sa asculte:ce vrea ea unde sa traiasca:in germania trebuie sa fie fana sau pur si simplu sa nu stie de voi:fana unde vrei sa o intalnesti:in magazin simplu.....ca de obicei fara pretentzii... :cool:
30.12.200748.6KB
:nebun: rette mich:nebun:
27.07.20086.8KB
InapoiInainte