ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
1.Ce culori preferi din cele enumerate mai jos??? a.negru b.rosu c.albastru d.maro
2.Ce iti place sa bei de obicei? a.bauturi racoritoare b.baututi alcoolice c.bauturi energizante d.bauturi de copii
3.Daca ai manca in oras ce ti`ar placea? a.pizza b.spaghetti c.salata d.hamburger
4.Ti`ar place sa ai un frate/sora? a.da,dar sa fie mai mic b.da,sa fie geaman c.da,dar sa fie mai mare d.nu
5.Ce fel de filme iti plac? a.comedii b.de dragoste c.de actiune d.horror
6.Cum te`ai caracteriza?Ca fiin o persoana.... a.sensibila b.nebunatica c.linistita d.energica
7.Ce gen de muzica preferi din cele enumerate?? a.dance b.rock c.hip hop d.emocore
8.Ce iti place s afaci in timpul liber? a.sa ascult multa muzica b.sa ies in oras cu prietenii c.sa practic un sport d.sa desenez
9.Esti in club.Cineva se apropie de tine.Cum reactionezi? a.ma departez b.flirtez prin gesturi c.incep sa vorbesc despre mine d.ma arunc in bratele lui /ei
rezolvare a b c d
1. 15 5 10 0
2. 10 0 15 5
3. 10 5 o 15
4. 5 15 1o 0
5. 5 0 15 10
6. 5 15 0 10
7. 0 15 10 5
8. 15 o 5 10
9. 0 10 5 15
0-45 Semeni cel mai bine cu Gustav! Ai o fire linistita, nu iti plac lucrurile sofisticate si mai mereu stai in banca ta. Ar fi cazul sa fii un pic mai plina de viata!
45-75 Semeni cel mai bine cu Georg! Esti o persoana responsabila, calma, dar mai deloc punctuala.Ai putea ca din cand in cand sa mai pui ceasul sa sune cu cateva minute mai devreme dimineatza...
75-105 Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.
105-135 Semeni cel mai bine cu Tom! Esti populara, esti plina de viatza si itzi place sa glumesti mai mereu.Incearca totusi sa nu mai fii atat de uituca....
61.3KB
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
rock1989
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
|
|
yo cu Bill 
15.3KB
_______________________________________ lUv tOkIo HoTeL EvErIvOnE
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
RalooX~KiduZZ~*~LuVTH
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 22
|
|
1-a;2-a;3-a;d;4-c;5-a,b,c;6-a,b,c,;7-a,b,c;8-a,d;9-c
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
lov3_twins_kaulitz
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
|
|
ji yo tot cu BILL 
29KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
andreea
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 8
|
|
) si eu tot cu bill ) 75-105 Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor 
_______________________________________ Nu uita sa-ti traiesti viata,sa ramai alaturi de cei ce te iubesc,sa fii mereu cu zambetul pe buze si sa nu uiti: "Drogurile schimba tot" !
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
yo 115 adik cu Tom... 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
!BuBuLina LoVe RoCk!
~*CoOl*~
 Din: CoNsTaNtZa
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 136
|
|
1. D 0p.
2. A 10p.
3. D 15p.
4. B 15p.
5. D 10p.
6. A 5p.
7. B 0p.
8. B 0p.
9. B 10p.
Total: 80p
75-105 Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.
Modificat de !BuBuLina LoVe RoCk! (acum 18 ani)
_______________________________________
 Hoinarind prin viatza Si iubind o minciuna Traind o minciuna... Visand la o minciuna ... Traind un VIS IMPOSIBIL
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
toate suntetzi cu billl???
niciuna cu tomitsa?? 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
♥Deea♥
~*CoOl*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
|
|
mi-a iesit k seman cu bill 
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
xX.Passion for Crime.xX
~*CoOl*~
 Din: o.OTom's hazel eyesO.o
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 223
|
|
1.C. 2.A. 3.D. 4.B. 5.D. 6.B. 7.D. 8.B. 9.B.
Total - 90. 75-105 Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
ji eu cu Bill
are dreptate la petreceri sunt k o fantoma...
nici n-ai zice k exist 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 18 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
tom power 
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
alexy_TH
~*WirkLicH*~
 Din: Botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 565
|
|
cu tom si am 121 de puncte ! 
_______________________________________



|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
yo cu Bill
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
roxy
~*WirkLicH*~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 650
|
|
80 puncte-Bill 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
yo seman cu bill..numai la caracter seman cu tom...is perversa...:X:X in rets seman cu bill..is bruneta..am avut bretonu ca a lui...am avut pierce in limba...urasc casatoria..dar il iubecs pe tooooom..si la asta am aseman cu el 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
deny luv bill 4ever
~*WirkLicH*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 612
|
|
75 bill km toate am iesit cu bill 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
nuj cum se face ..dar in realitateseman cu tom..nu cu bill tom in varianta feminina 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 16 ani |
|
☺ツ→Drøp-TøPأñG→ツ☺
~*WirkLicH*~
 Din: Grein-Citty
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 988
|
|
pffffffff......eu cu tom....thare rauu 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
nu tre sa fac niciun test, stiu ca seman cu bill
totusi o sa incerc sa-l fac
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
85 pct
75-105 Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
☺ツ→Drøp-TøPأñG→ツ☺
~*WirkLicH*~
 Din: Grein-Citty
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 988
|
|
ooo...eu cu tom
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
|
| pus acum 16 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
n-am inteles, esti multumita sau nu? 
|
|
| pus acum 16 ani |
|
Fake.Smile
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 45
|
|
105-135 Semeni cel mai bine cu Tom! Esti populara, esti plina de viatza si itzi place sa glumesti mai mereu.Incearca totusi sa nu mai fii atat de uituca....
ala e un sfat cu adevarat bun :]]
_______________________________________

We are all puppets in the hands of fate.
|
|
| pus acum 16 ani |
|