!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Cenusareasa din Bucuresti
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 61 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღPlayღ / Cu cine semeni cel mai mult din trupa??? Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
1.Ce culori preferi din cele enumerate mai jos???
a.negru
b.rosu
c.albastru
d.maro


2.Ce iti place sa bei de obicei?
a.bauturi racoritoare
b.baututi alcoolice
c.bauturi energizante
d.bauturi de copii


3.Daca ai manca in oras ce ti`ar placea?
a.pizza
b.spaghetti
c.salata
d.hamburger


4.Ti`ar place sa ai un frate/sora?
a.da,dar sa fie mai mic
b.da,sa fie geaman
c.da,dar sa fie mai mare
d.nu


5.Ce fel de filme iti plac?
a.comedii
b.de dragoste
c.de actiune
d.horror


6.Cum te`ai caracteriza?Ca fiin o persoana....
a.sensibila
b.nebunatica
c.linistita
d.energica


7.Ce gen de muzica preferi din cele enumerate??
a.dance
b.rock
c.hip hop
d.emocore


8.Ce iti place s afaci in timpul liber?
a.sa ascult multa muzica
b.sa ies in oras cu prietenii
c.sa practic un sport
d.sa desenez


9.Esti in club.Cineva se apropie de tine.Cum reactionezi?
a.ma departez
b.flirtez prin gesturi
c.incep sa vorbesc despre mine
d.ma arunc in bratele lui /ei



rezolvare
 
      a    b     c     d

1.  15   5     10   0

2.  10   0     15   5

3.  10   5      o    15

4.   5    15   1o    0

5.   5    0     15   10

6.   5    15    0    10

7.   0    15   10    5

8.  15    o     5    10

9.   0    10    5    15



0-45
Semeni cel mai bine cu Gustav! Ai o fire linistita, nu iti plac lucrurile sofisticate si mai mereu stai in banca ta. Ar fi cazul sa fii un pic mai plina de viata!

45-75
Semeni cel mai bine cu Georg! Esti o persoana responsabila, calma, dar mai deloc punctuala.Ai putea ca din cand in cand sa mai pui ceasul sa sune  cu cateva minute mai devreme dimineatza...

75-105
Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look  si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.

105-135
Semeni cel mai bine cu Tom! Esti populara, esti plina de viatza si itzi place sa glumesti mai mereu.Incearca totusi sa nu mai fii atat de uituca....

cine semeni cel mai mult din trupa??? 1.ce culori preferi din cele enumerate mai iti place bei manca

61.3KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
asa....acuma pun cum am rezolvat eu testul si ce raspuns mia dat...

1-d
2-c
3-a
4-b
5-d
6-d
7-b
8-b
9-b


75-105
Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look  si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.


         

cine semeni cel mai mult din trupa??? pun cum rezolvat testul raspuns mia cel mai bine bill! itzi ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

47.4KB


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
rock1989
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 5
yo cu Bill

cine semeni cel mai mult din trupa??? bill

15.3KB


_______________________________________
lUv tOkIo HoTeL EvErIvOnE

pus acum 18 ani
   
OoLady_cretinozauraoO__Xx
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 78
1-a
2-a
3-b
4-c
5-c
6-b
7-d
8-b
9-b

75-105
Cel mai mult semeni cu Bill! Iti place sa fii mai special si sa sochezi lumea prin look si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar odata sufletul petrecerilor.

deci chiar sochez lumea prin look si atitudine dar plm niciodata nu am stat deoparte la o petrecere....mereu eram in picioare si facea glume si cred ca eram singura de pe acolo mai dezghetata si mai cretina
         


_______________________________________
nobody dies virgin....life fucks all of us

pus acum 18 ani
   
RalooX~KiduZZ~*~LuVTH
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 22
1-a;2-a;3-a;d;4-c;5-a,b,c;6-a,b,c,;7-a,b,c;8-a,d;9-c

pus acum 18 ani
   
lov3_twins_kaulitz
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
ji yo tot cu BILL  

cine semeni cel mai mult din trupa??? tot bill  

29KB


pus acum 18 ani
   
andreea
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 8
) si eu tot cu bill ) 75-105
Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look  si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor 


_______________________________________
Nu uita sa-ti traiesti viata,sa ramai alaturi de cei ce te iubesc,sa fii mereu cu zambetul pe buze si sa nu uiti: "Drogurile schimba tot" !

pus acum 18 ani
   
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~

Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
yo 115 adik cu Tom...  

_______________________________________
Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.

pus acum 18 ani
   
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~

Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
si in legatura cu uitatul cred ca a-si uita sa ma trezesc ...   
in afara faptului k ma uita domnul in baie dimineatza, uit sa mananc (asta e un obicei), dar cand mananc uit sa ma mai opresc...      
sunt chiar culmea dar asta e asa sunt eu O UITUCA...              

cine semeni cel mai mult din trupa??? legatura uitatul cred a-si uita trezesc ...    afara

26.6KB


_______________________________________
Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.

pus acum 18 ani
   
!BuBuLina LoVe RoCk!
~*CoOl*~

Din: CoNsTaNtZa
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 136
1. D 0p.


2. A 10p.


3. D 15p.


4. B  15p.


5. D 10p.


6. A 5p.


7. B 0p.


8. B 0p.


9. B 10p.


Total: 80p

75-105
Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look  si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.


Modificat de !BuBuLina LoVe RoCk! (acum 18 ani)

_______________________________________

Hoinarind prin viatza
Si iubind o minciuna
Traind o minciuna...
Visand la o minciuna ...
Traind un VIS IMPOSIBIL


pus acum 18 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
toate suntetzi cu billl???


niciuna cu tomitsa??


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 18 ani
   
ღ ¢rAzZﻵ gﻵrℓ ღ
~*CoOl*~

Din: ØRaS╔ﻉ VﻵS
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 285
100 !!! billus te iubeesc !! 

_______________________________________
The Emo Grace...
The Emo Heart...
The Emo Style...
The Emo Kid...
      Yes...But I don't am a Emo-Kid... I'm a CrAzZy KiD... .>      I'm a CrAzZy gIrL !!!
        Thank you for attention !!!

pus acum 18 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
mia iesit 105....  
sseman si cu bill si cu tom?

     


_______________________________________

...................


pus acum 18 ani
   
♥Deea♥
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 288
mi-a iesit k seman cu bill

_______________________________________


pus acum 18 ani
   
xX.Passion for Crime.xX
~*CoOl*~

Din: o.OTom's hazel eyesO.o
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 223
1.C.
2.A.
3.D.
4.B.
5.D.
6.B.
7.D.
8.B.
9.B.

Total - 90.
75-105
Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look  si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.


pus acum 18 ani
   
th_4ever
~*WirkLicH*~

Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
ji eu cu Bill  

are dreptate la petreceri sunt k o fantoma...

nici n-ai zice k exist


_______________________________________
<<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>


pus acum 18 ani
   
Buburuzaa:*
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1076
1-a
2-c
3-d
4-b
5-a
6-b
7-c
8-a
9-b
mio dat 60+65=125..


cu tom:>            


_______________________________________

.......like i'm the only girl in the world

pus acum 17 ani
   
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~

Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
tom power    

_______________________________________

...................


pus acum 17 ani
   
Buburuzaa:*
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1076
ja ja ja ja ja            

_______________________________________

.......like i'm the only girl in the world

pus acum 17 ani
   
alexy_TH
~*WirkLicH*~

Din: Botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 565
cu tom si am 121 de puncte !

_______________________________________




pus acum 17 ani
   
Buburuzaa:*
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1076
         

_______________________________________

.......like i'm the only girl in the world

pus acum 17 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
yo cu Bill

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Buburuzaa:*
~*SenIoR*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1076
    dragutz

_______________________________________

.......like i'm the only girl in the world

pus acum 17 ani
   
roxy
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 650
80 puncte-Bill  

pus acum 16 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
yo seman cu bill..numai la caracter seman cu tom...is perversa...:X:X
in rets seman cu bill..is bruneta..am avut bretonu ca a lui...am avut pierce in limba...urasc casatoria..dar il iubecs pe tooooom..si la asta am aseman cu el


_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 16 ani
   
deny luv bill 4ever
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 612
75 bill km toate am iesit cu bill

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ

Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nuj cum se face ..dar in realitateseman cu tom..nu cu bill   tom in varianta feminina

_______________________________________

               
Enjoy my freaky blog!

pus acum 16 ani
   
☺ツ→Drøp-TøPأñG→ツ☺
~*WirkLicH*~

Din: Grein-Citty
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 988
pffffffff......eu cu tom....thare rauu

_______________________________________
 

pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
nu tre sa fac niciun test, stiu ca seman cu bill

totusi o sa incerc sa-l fac


pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
85 pct

75-105
Semeni cel mai bine cu Bill! Itzi place sa fii mai speciala si sa sochezi lumea prin look  si atitudine. Dar, incearca sa fii si tu macar o data sufletul petrecerilor.


pus acum 16 ani
   
☺ツ→Drøp-TøPأñG→ツ☺
~*WirkLicH*~

Din: Grein-Citty
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 988
ooo...eu cu tom

_______________________________________
 

pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
   

pus acum 16 ani
   
☺ツ→Drøp-TøPأñG→ツ☺
~*WirkLicH*~

Din: Grein-Citty
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 988
             

_______________________________________
 

pus acum 16 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
n-am inteles, esti multumita sau nu?

pus acum 16 ani
   
Fake.Smile
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 45
105-135
Semeni cel mai bine cu Tom! Esti populara, esti plina de viatza si itzi place sa glumesti mai mereu.Incearca totusi sa nu mai fii atat de uituca....

ala e un sfat cu adevarat bun :]]


_______________________________________


We are all puppets in the hands of fate.

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la