Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
putem pune si pzoe vechi :nod: picture...putem pune si pzoe vechi :nod:
29.12.200725.5KB
:zzz: bill...:zzz:
02.01.20083.9KB
:razz: picture about bill......:razz:
29.03.200855.9KB
in ultima e bill???? :uimit:  :uimit:  :uimit:  :uimit: 


adica imbracat ca un om normal  ???in ultima e bill???? :uimit: :uimit: :uimit: :uimit: adica imbracat ca un om normal ??? :uimit: :uimit: si fara capete de mortzi? nici macar la curea? :uimit: parca se pregateshte sa mearga la serviciu.... :rolleyes: cred ca nu mai vad bine............m-am tampit, nu gluma.......am nevoie de pastile :rotfl:
01.06.200928.3KB

 
ea e lala....
e fana th...
ii plache muzik km atat

am cunoscut`o pe `.bezt friendz.`ea e lala.... e fana th... ii plache muzik emo.....rock-metal shopinngul shi km atat am cunoscut`o pe vampirefreaks.....
14.07.200845.7KB
tom:este unu dintre cei mai mari criminali shi rivalul d moarte a lu chris.vrea sa o prindda nuTom:este unu dintre cei mai mari criminali shi rivalul d moarte a lu chris.Vrea sa o prindda nu numai ptr k vrea so omoare shi ptr faptul k o vrea ptr el..Crede k dak o prinde o va face sa se indragosteask d el..
09.03.200913KB
am uitat poza :zzz: notaam uitat poza :zzz:
22.04.200924.5KB
si eu vreau catzel..d cadavru ei..mi`am luat ..ams a pozez..ii ador..da nu`s ca mytzi a meu..el esi eu vreau catzel..d amama..peste cadavru ei..mi`am luat petsi..acvariu..si ..ams a pozez..ii ador..da nu`s ca mytzi a meu..el e pufuletele meu..app camy..pune colivia intr`o cutie..ca s anu mai faca as ade multa mizerie..mytzi imi mananca caietele si cartzile :rotfl: ..il ador..pufuletele meu..
02.09.200939.4KB

 
:limba: pozele noastre...:limba:
14.05.20086.3KB
bn ca acuma nu mai arata asa nici pe departe :zzz: my desktopbn ca acuma nu mai arata asa nici pe departe :zzz:
15.08.200950.5KB
mie asta`mi place..;x fake photosmie asta`mi place..;x
01.05.201049.8KB
:zzz: new style:zzz:
17.08.200951.9KB

 
:zzz::zzz:
27.01.200833.4KB
:nebun: tokio hotel in singapore:nebun:
01.05.201044.5KB
ne-am asezat la masa..in sufragerie si tom discuta cu el despre afacerile lor..
max: si in ce lunaNe-am asezat la masa..in sufragerie si tom discuta cu el despre afacerile lor.. Max: si in ce luna esti insarcinata? Ally: aproape a 7’a Max: fain..si ii copilul lu tom? Tom: da..normal. Incepuse sa ma doara burta..nu era o durere obisnuita.ma durea prea tare Ally: scuza-ma..unde e baia? Max se ridicase de pe scaun fiind hotarat sa vina sa imi arate..mergeam in fata lui cu man ape burta.. Max: aici.. Am intrat in baie..mi-am facut nevoile..apoi m-am spalat pe fata… Cand am iesit..Max inca era in fata usii..ma astepta.. Max: esti gata,deja? Ally; da.. Imi zambise vulgar in coltul gurii.. Am ajuns la masa..mi-am reluat locul de langa tom .. Am stat la max cam pana la 1 jumate..apoi..am plecat acasa.. Am ajuns acasa..mi’am dat rochia jos si m’am bagat in pat..eram atat de obosita incat am adormit instantaneu.. Dimineata ..mam trezit dupa 10..pe masuta de langa geam.era un trandafir alb si un bilet langa.. “ sper ca ai dormit bine..si eo am fost foarte obosit..mam trezit pe la 6..la 7:30 aveam sedinta..vino si tu la birou mai tarziu,ai fost minunata aseara.Tom” Am coborat jos..am mancat..si am urcat inapoi sus.. Eram asa fericita..Mi’am luat o pereche de pantalonii lungi si un maieu alb..mi’am prins parul ,m’am aranjat si am coborat jos.. Cand sa ies am dat nas in nas cu Max.. Max: buna.. Ally: buna..ce faci aici? Max: ma trimis tom sa te aduc la birou.. Ally: veneam si singura,dar ms.. Nu ma prea incanta prezenta lui..nuj..imi era frica de el.. Max : masina e parcata in fata casei..vii? Ally: da.. Am iesit in fata lui si am deschis usa de la masina..mi’am pus centura..si intrase si el..zambindu-mi dulce..a ramas acolo..uitandu-se la mine..apoi isi puse man ape burta mea..ma uitam la el mirata.... Max: ce e? Ally: baiat.. Max: tot timpu’ mi’am dorit unul.. Apoi pornise masina..am ajuns la firma.Max so grabit sa coboare primul si imi deschise grijuliu usa.. Ally: multumesc. Am luat-o inainte si am intrebat la receptie de tom.. X: imi cer scuze doamne.doar cu programare Ally: sunt sotia lui X: domnul nu este casatorit Max: e viitoarea lui sotie.. asta e max:)
18.12.201024.7KB
...
9,99;d nota... 9,99;d
30.10.200919.6KB

 
my desktop

 :zzz: 

app...e ashlee simpson :nebun: 

noua mea iubire  poza?? :( my desktopmy desktop :zzz: app...e ashlee simpson :nebun: noua mea iubire :nebun: nu poza?? :(
08.07.200847.6KB
bannerul s-a vazut foarte au zis ca s-a vazut clar cand tom si bill au vazut bannerul cu romaniaBannerul s-a vazut foarte bine.Fetele au zis ca s-a vazut clar cand Tom si Bill au vazut bannerul cu ROMANIA LOVES TOKIO HOTEL,pentru ca si-au focalizat privirea asupra lui pentru al citi.
07.04.201023.7KB
;)) lol. o.o

yo ?

     elegant ? 
am innebunit ... 

sau.... pozele noastre...;)) LoL. o.O yo ? elegant ? am innebunit ... @_@ :rotfl: sau....
16.06.200812.6KB
th :nebun:  :nod: picture...th :nebun: :nod:
21.01.200839.3KB

 
pun si niste poze cu je  :zzz: pozele noastre...pun si niste poze cu je :zzz:
28.04.200815.5KB
deci a fost filmat in africa..si tom a pus pe blogushoru lui 3 poze d ela filmari :nebun: ...abiadeci ..automatic a fost filmat in africa..si tom a pus pe blogushoru lui 3 poze d ela filmari :nebun: ...abia astept sa vad videooo..
20.08.200910.3KB
:rolleyes::rolleyes:
16.07.20089.2KB
hop.. picture...hop..
04.02.20085.6KB

 
o poza cu mine: pozele noastre...O poza cu mine:
24.01.201020KB
:| sexy hexy =)))) blond si roscat...:| sexy hexy =))))
15.02.200848.8KB
chriss dakota sau afce topicuri asa cu fiecare emolau vedeta in cate ceva despre el...
sa vaChriss Dakota sau Chaos...(putem afce topicuri asa cu fiecare emolau vedeta in parte) stiu cate ceva despre el... sa va zic.. are paru` asemanator lui sam numai ca sutn totusi diferenzte care sa evidentzieze persoana. Nume:Chriss Dakota Origine:Englez Culoarea ochilor:Caprui Culoarea parului:Brunet cu suvitze blonde..A fost si blond sau inca este nu stiu sigur Orientare sexuala:Bisexual Anu` nasterii:1989 Zodia:Fecioara (asemeni gemenilor kaulitz) Pierce`uri:2pierce`uri in buza si unu in nas pe partea din mijloc..intre nari..(nuj cum sa explic altfel) Stare amoroase:Ocupat :x Aptitudini alimnetare:Vegetarian(asa se explica ca e slabanog) d ecand avea 10 ani Interese:Sam Llansing,animalele,myspace,persoanele cu stilul asemanator, ceaiu` cu lamaie si paine,jocurile video,WARHAWK si POKEMON BLU(nuj ce`s astea) Inaltime:1,79m Nu fumeaza Nu consuma alcool Citat:"I hate animal crulty more than anything in the world. I love sam, and the countryside the most. Yeah i guess i am passonate with music, i love hardcore dance music, all i listen too aha!" Profesie:Model cam atat..si poozeeee :nebun: :nebun:
30.06.200918.7KB
:zzz: poze...:zzz:
14.01.200829KB

 
:nebun: gemenii au jucat in filmul :nebun:
19.08.200949.3KB
:zzz: 
va astept pe toate cu mare drag...
sa k suntetzi dupa forum  :zzz: id`urile noastre!blood_angel4_yourself :zzz: va astept pe toate cu mare drag... sa specificatzi k suntetzi dupa forum :zzz:
20.01.200817.5KB
ce doarme =))))ce doarme =))))
05.02.200817.7KB
shi are nijte fitze in ea dar tot tzyn la ea  :nebun: `.bezt friendz.`shi Lavinia...nha are nijte fitze in ea dar tot tzyn la ea :nebun:
15.10.200932.9KB

 
:nebun::nebun:
01.09.200931.6KB
si ultima..ku ralu>:dsi ultima..ku ralu>:D<.
06.06.200842.9KB
:hi::hi:
29.07.20095.2KB
10  :dinti: (evident) nota10 :dinti: (evident)
13.12.200933.3KB

 
:nebun: picture about bill......:nebun:
16.02.200825.9KB
:nod::nod:
19.01.200829.6KB
mai bn fara poponar :rotfl: picture about bill......mai bn fara poponar :rotfl:
08.07.200941.1KB
d: a zis…sa lasam….sa nu ne bagam…ca rezolva voiaia sa imi zici mai te-ai trezit tu…eram si eu n-amD: (rade)Kythya a zis…sa lasam….sa nu ne bagam…ca rezolva ea…Apropo…ce voiaia sa imi zici mai devreme??? T:Sti…de dimineata….cand te-ai trezit tu…eram si eu treaz…dar…dar n-am vrut sa deschid ochi….Am fost foarte fericit….. D:Hotule!!!Stiam eu ca tot asa ai ramas!!!<>,ah? T: (o baga cu capul in apa)Pedeapsa ta,fiara mea dulce! D:Tom…..Era sa ma ineci… T:Asta n-a fost nimic…stai sa vezi acum…(si o saruta brusc) Deea scapa din stransoarea lui si fuge pe plaja… T:Tot te prind eu,Fierita!(si fuge dupa ea) Fugeau ca doi nebuni pe plaja….doua siluete in lumina lunii….Pana la urma Tom a prins-o pe Deea si a trantit-o in nisip…. D: (punand o fata suparata)Nu trebuia sa ma prinzi,Pisco….aa..scuze….Tom! Tom se pune peste ea….. T:Nu-i nimic…!!!Nu fi suparata!Intotdeauna trebuie sa fie un invingator!De data asta s-a dovedit sa fiu eu….!Atunci cu Sammy Deluxe si cu <>,tu ai fost castigatoarea!Apropo…...dar salbatica ai fost in seara aia…De-abia am mai putut adormi…Nu degeba iti zic Fiara! D:A fost o pedeapsa,Tom!Pt ca m-ai facut <>!Nu intelegeam ce te facea pe tine sa crezi ca sunt curva! T:Haide mah….Nu te supara pe mine!A trecut….Vai…dar tricouasul meu scump…! D:Ha-ha-ha!Ar fi trebuit sa-ti vezi fata cand ai luat bucata de material din cutie…. T:Nu crezi ca vorbesti prea mult?!?(si ii „astupa” gura cu un sarut) D:Ma sufoci?!?Ce dracu faci?!? Tom se aseaza langa ea pe nisip… T:Sti Fierita?!?Cine credea ca eu si cu tine…ne….sti tu….ne vom iubi?Ca vom deveni iubiti?Noi doi care ne certam tot timpul…ne placea sa ne facem viata amara unul altuia….cand de fapt noi ne iubeam…..Doamne tu sti cat ai putut sa ma jignesti atunci cand mi-ai spus ca fratimio saruta mai bine?!? D:Am observat!Mai mai sa ma violezi ca sa-mi dovedesti ca esti mai bun decat fratito! Tom se pune din nou peste ea….. T:Deea….Fierita……Te iubesc! Si o saruta usor,cald si tandru…ii impreuneaza mainile deasupra capului…coboara usor cu saruturile pe gat…Deea se rostogoleste si ajunge deasupra lui Tom…..Il imbraca in saruturi….Amandoi aratau ca voiau mai mult de ata dar nicunul nu indraznea sa faca primul pas…Pana la urma Tom,dupa ce a ajuns deasupra Deei…a bagat mainile pe sub corpul ei si i-a desfacut<> sutienul…Insa de data aceasta sutienul a fost aruncat undeva langa ei…pe plaja….Tom era peste Deea lipit de corpul ei……. Deea ii cuprinde mijlocul lui Tom cu un picior de al ei….Tom o saruta apucandu0i usor buza de sus…….Ea isi plimba mainile pe spatele lui,zgariindu-l usor cu unghiile… …Dupa un timp a coborat mainile in boxerii lui si i-a cobora tusor,aruncandu-i pe plaja alaturi de sutien…
12.02.200831.1KB
InapoiInainte