Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
:limba: bill si tom-papusi:limba:
20.01.200814.4KB
e tare ficu :zzz: 
unde pot scrie si e unu? :d 
is noua! =) 2 bands...2 love storiese tare ficu :zzz: Unde pot scrie si e unu? :D Is noua! =)
17.03.200852.6KB
am mai gasit ceva deseneam mai gasit ceva desene
20.12.200933.3KB
8-> picture about bill......8->
05.02.200833.9KB

 
2. :dinti: colaje si poze2. :dinti:
21.06.200967.4KB
kiss :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: gif-uri & avatareKiss :rotfl: :rotfl: :rotfl:
30.12.20073.3KB
asta-i veche si asa draguta!!! :nebun: picture about bill......asta-i veche si asa draguta!!! :nebun:
13.11.200950KB
si :nebun:  :rotfl:si bombonicile?? :nebun: :rotfl:
07.07.200939.6KB

 
da ea e...
dar de poza asta ce parere nu e ea... bill is heaving a i guess...da ea e... dar de poza asta ce parere aveti..bine nu e ea...
19.06.200831.4KB
is tariis tari
14.10.200835.1KB
pe 25 august 1993 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl zilele noastre de nasterehey........yos pe 25 august 1993 :rotfl: :rotfl: :rotfl
28.06.200836.6KB
:nebun: „humanoid”:nebun:
06.09.200927.7KB

 
7..numi place nota7..numi place
03.08.200854.6KB
i'll be whith you soon...so soon..auz picture...i'll be whith you soon...so soon..auz laura..auz?????
04.02.200818.3KB
shy ink una.... :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: my fav... :rolleyes:shy ink una.... :rotfl: :rotfl: :rotfl: my fav... :rolleyes:
20.07.20085.4KB
^esti super dulce :nebun: 

io :rolleyes: pozele noastre...^esti super dulce :nebun: io :rolleyes:
29.02.200826.2KB

 
a doua picture about bill......a doua
18.06.200928.1KB
:d. pozele noastre...:D.
06.06.200826KB
eu pozele noastre...Eu
04.06.201029.2KB
a doua zi….scoala si etc….se anuntase ca peste o saptamana va fi balul mergem si noi poarta scoliiA doua zi….scoala si etc….se anuntase ca peste o saptamana va fi balul bobocilor…. B: Mergem si noi ,Deedee? D: Da…mergem…… La poarta scolii cand ieseau de la ore…. T: Din nou gugstiucii astia doi….ha-ha-ha…… D: Get a fuckin’ life,idiot!!!!!! T: Tarfa dracu ce esti….. D: Cum iti permiti,idiotule?>!!? B: TArfa ii zici lu’ mata sa sti……Sti ce esti tu,marmota???Un avort nereusit….asta esti!!!!!Mata a vrut sa avorteze darn u a reusit….si de aia ai iesit un cretin cu fitze…… T: Te joc in picioare,papusel!!! D: Ai zau…..(si i-a dat o palma)Bill, hai sa mergem……trebuie sa ma dezinfectez…am pus mana pe un gandac….. Au plecat amandoi lasandu-l pe Tom inca ametit de la lovitura lui Deedee….. B: Da’ stiu ca i-ai dat-o… D: Pai m-a enervat rau de tot….. B: SI pe mine…..il luam la bataie daca mai stateam…. D: Lasa-l naiba de idiot…..Diseara iar trebuie sa iesim”in recunoastere” B: Pei stam o ora-doua si apoi mergem in pestera,nu? D: Cum vrea miocardul tau…(rade) B: Ok…(rade si el) D: Avem teme pt maine? B: Din cate stiu eu nu….si chiar daca am avea….le-am face?(se uita cu subinteles) D: (rade) Nu…… B: Ce or fi facand animalutele noastre? D: Nu stiu….poate se uita la filme….sau poate dorm…habar n-am….. B: Apropo…ai auzit de zvonul cum ca va trebui sa locuim toti in internatul din liceu? D: Nu…nu am auzit…..pai de ce?Eu ma simt bine acasa…. B: O sa fi obligata…..acum renoveaza internatul…..si apoi o sa fie gata de locuit… D: Ei…ce-o fi,o fi…..
12.08.200833.5KB

 
:uimit: picture about bill......:uimit:
17.10.200848.4KB
tot din gasca pe care o veti cunoaste mai tarziu-el este cel mai freaky de acolo... nu multi ilChristian-este tot din gasca pe care o veti cunoaste mai tarziu-el este cel mai freaky de acolo... nu multi il inteleg dar emily va fi cea care il v-a intelege cel mai bine-19 ani=>>
06.02.200827.8KB
:limba:  :limba:  :limba: my desktop:limba: :limba: :limba:
14.05.200936.3KB
running through the the world
to the end of time
where the rain won’t hurt care,,,??Running through the monsoon Beyond the world To the end of time Where the rain won’t hurt
08.02.200821.6KB

 
:cool:  :rotfl:  :rotfl::cool: :rotfl: :rotfl:
24.02.200815.8KB
aici putem pune siAici putem pune si articole?:D
19.01.200852.5KB
:nod::nod:
11.02.20085.1KB
:rotfl: picture...:rotfl:
03.02.200816.8KB

 
up and down..up and down :rolleyes: bill...up and down..up and down :rolleyes:
02.01.200819.3KB
e foarte artstica fata;x kiki kannibale foarte artstica fata;x
31.10.200947.5KB
:dinti::dinti:
02.01.201019.3KB
:wink2: bill si tom-papusi:wink2:
20.01.20089.8KB

 
da..sa vina sa imi organizeze si mie zilele de nastere si majoratul :nod:  :nod:  :nod: poze de laDa..sa vina sa imi organizeze si mie zilele de nastere si majoratul :nod: :nod: :nod:
18.01.200841KB
th :nod: picture...th :nod:
21.01.200827.3KB
asta e al meu my desktopasta e al meu
19.09.200960.7KB
uh ce fel de tatuaj ti-ai facut? :nebun: 

10 notauh ce fel de tatuaj ti-ai facut? :nebun: 10
10.12.200957.6KB

 
trupa mirror urca pe scena…th erau si ei in de ancafe…tom se uita ciudat la membrii trupei erauTrupa Mirror urca pe scena…TH erau si ei in culise,alaturi de AnCafe…Tom se uita ciudat la membrii trupei japoneze…parca erau desprinsi din desenele animate…. D: (in japoneza)Buna seara! … Fanii ii raspundeau…cantau la unison cu ea…. …. D:Si acum…AnCafe! Trupa Mirror a iesit de pe scena…Primul din An Cafe care a urcat pe scena a fost tobosarul,Teruki…..Plangea…A spus cateva cuvinte dspre plecarea lui Bou….Bou era si el intr-un colt mai intunecat al scenei si plangea…..Miku si Kanon i-au urmat exemplul lui Teruki….Apoi a venit si Bou si a vorbit….Apoi au fost melodii,muzica….Dupa o ora si ceva Miku anunta:<>Ultima melodie…incarcata de tristete…toti plangeau…si fetele in culise,si fanii,si membrii AnCafe…La sfarsitul melodiei,Miku s-a intins pe jos de suparare…Kanon la fel….A incercat Teruki sa-i ridice…….Au iesit de pe scena plangand….Apoi Mirror…. D: (plangand si ea)DA….toti suntem tristi!Am sa va spun o istorioara…Cu o fata de 12 ani innebunita dupa 4 japonezi…..Acum 4 ani cand a luat fiinta trupa AnCafe…eram doar o pustoaica…aveam 12 ani…Saream in sus doar la faptul ca sunt nascuta in aceeasi zi cu Bou…..Ideea e ca pt ei m-am apucat sa invat limba japoneza….Acum 2 saptamani si ceva…cand am aflat ca Bou pleaca…am spus<>Dar am avut alaturi prieteni care m-au indemnat sa nu fac asta……Despre Bou…pai….un chitarist super talentat…preferatul meu din trupa asta…Asta nu inseamna ca ceilalti nu-mi plac….imi plac la nebunie….insa stiti cum se intampla….in orice loc trebuie sa ai un preferat…..DA…sa nu o mai lungim atat…Noi,fetele…am pregatit o melodie…special pt aceasta seara…<>Pe ecranul imens de pe scena incepuse sa ruleze imagini cu Bou…Deea de-abia mai canta…incepuse sa planga…la sfarsitul melodiei a cazut in genunchi plangand…Bou a urcat pe scena si s-a pus in genunchi langa ea.. In culise,tom…in gandul sau…<> … Apoi au venit si ceilalti 3 pe scena si s-au asezat in jurul ei…Miku i-a soptit ceva Deei si ea a aprobat… Miku:Vom mai canta o melodie in duet cu Mirror:Maplegunman! Fetele din Mirror stiau melodia pt ca Deea le exasperase cu melodia asta.Erau niste gesturi care trebuiau facute la refrenul melodiei…Deea se straduia sa emane fericire in jur ,dar lacrimile n-o lasau.”Maplegunman” e o melodie foarte grea,deoarece erau multe cuvinte in japoneza pe care trebuia sa le canti intr-un timp foarte scurt ca sa-ti iasa masura versului.Dar Deea s-a descurcat de minune.Dupa ce s-a terminat melodia,Deea a fugit in culise,plangand…A trecut in fuga pe langa Tom si Bill….s-a dus intr-o incapere mai retrasa din culise….Statea singura si plangea.Statea pe canapea cu genunchii la piept si plangea….A fost atinsa pe umar… Bou:Nu mai plange ,te rog!Uite!Bea ceaiul asta! D:Bou!(si il strange in brate puternic) Bou: (o imbratiseaza si el)Nu mai plange!Imi pare rau ca ne-am cunoscut in circumstantele astea! D:De ce trebuie sa pleci???De ce trebuie sa parasesti trupa?!? Bou: (o indeparteaza putin pe Deea)O sa-ti povestesc! Se lasa pe spatarul canapelei si o ia pe Deea in brate… Bou:Cei din trupa imi sunt ca niste frati…ii iubesc..dar am si eu familia mea…Si acum familia mea are probleme…. D:Dar ti-au cerut ei sa renunti la trupa?!? Bou:Nu!!!Nici vorba!Dar inima imi spune ca trebuie sa fac asta!Plus ca….(se opreste) D:Plus ca ce?!? Bou:M-am saturat!Nuuuu…nu m-am saturat de muzica!Sa nu crezi asta!La mine muzica e egala cu viata mea…dar uite-te si tu!Pt faptul ca imi place sa ma imbrac in rochite si fustite si pt ca ma sarut cu cei din trupa…… D:Da…dar tu faci faza cu saruturile doar pt distractie…. Bou:Da…Tu sti asta….Dar cei care nu stiu chestia asta ma condamna! D: (ridica privirea spre el)Kazuhiro….. Bou a tresarit….. Bou:Nu mi s-a mai spus asa de mult timp! Astea-s video cand vorbesc cei din trupa,video la melodia <> si video de la Bou last live Teruki despre plecarea lui Bou Kanon despre plecarea lui Bou Miku despre plecarea lui Bou Si Bou... Video maplegunman Bou last live
05.02.200830.1KB
:nebun::nebun:
08.07.200955.5KB
e prea tare ......imi place ca a avut cine sal faca  :rotfl:  :) ....alta parere poate alta datae prea tare ......imi place ca a avut cine sal faca :rotfl: :) ....alta parere poate alta data ...ca acu nu prea stiu ce sa zic......da pana in prezent e tare.
17.03.200828.3KB
ii plac cat mai multe in pasionat de tatuajesi pierc`ing. are trei pe pe si unul pe si doua in limbaIi plac inelele,bratarile,lanturile ciudate-accesoriile, cat mai multe in general.Este pasionat de tatuajesi pierc`ing. Are trei tatuaje(unul pe ceafa-logoul trupei,unul pe abdomen-3stele si unul pe antebrat-freihei89) si doua pierceuri(unul in limba si unul in spranceana).Recunoaste ca nu se pricepe la administrarea banilor deaoarece e foarte cheltuitor,mai ales cand vine vorba de haine.Garderopa lui Bill este plina de tot felulu de articole vestimentare pe care ori si le cumpara, ori le creeaza singur.Ii place moda, si afirma ca,daca nu ar avea o cariera in muzica,cu siguranta s`ar indrepta spre moda,unde l`ar prinde foarte bine rolul de designer vestimentar.
30.12.200728.7KB
InapoiInainte