Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
poza asta o ador  :nebun: si din nou scz daca a ma fost pusa picture about bill......poza asta o ador :nebun: si din nou scz daca a ma fost pusa
24.06.200928.7KB
by me :rotfl: picture...by me :rotfl:
08.07.200938.1KB
:hi::hi:
12.08.200934.3KB
roscat nu-i sta rau...dar brunet e cel mai bn...q sau fara k si-o pus sta rau da era mai bn q faraRoscat nu-i sta rau...dar brunet e cel mai bn...q sau fara suvitze... Pacat k si-o pus dreduri.Nu-i sta rau da era mai bn q fara ;) :rolleyes:
12.07.200924.8KB

 
nu! nu o sa fiu niciodata a in pace nu potsi sa ma ai!
x: te inseli te astepti mai putin..
ma imiNext:).. ptr Lizu:X _________ Ally: Nu! nu o sa fiu niciodata a ta..lasa-ma in pace obsedatule..ce nu intelegi..?Nu potsi sa ma ai! X: te inseli papusa..pot..cand vreau..cand te astepti mai putin.. Ma speriasem..nu imi placea sa fiu amenintata..uram asta.. Atunci intrase Tom in bucatarie cu o farfurie in mana..se uitase lung la mine..imi tremurau practice picioarele si tineam telefonu’ cu ambele maini. Stia cine e la telefon..asa ca venise repede spre mine..imi luase telefonul din mana si ma stranse tare la piept. Tom: cine esti? X: hopa,ti-ai chemat catelu.. Si inchise.. Tom lasase telefonu jos..si ma luase in brate.. Tom: ce tsio mai zis? Ally: ca poate sa ma aibe oricum..si ca nu ii pasa nici de tine nici de.. Si am suspinat..si imi venea sa plang.. Tom: de? Ally: de copil.. Tom: nenorocitu..imi pare cunoscuta vocea..Hai..sunt aici..nu o sa ti se intample nimic rau.. Si ma luase in bratse.si ma ridicase sus..Ma duse in sufragerie..am stat..ne-am mangaiat..si pe la 12,ne-am pus sa dormim “Alergam printr’un hol..de cineva..care radea..si ii simteam privirea si mainile reci pe pialea mea..dar totusi nu il vedeam..alergam incontinuu..eram imbracata intr’o camasa alba..si mi se putea definii burta.. Apoi,am ajuns pe o strada..totul se vedea in grii..parul imi era lung..si il simteam foarte greu..si rochia parca ma strangea..atunci l’am vazut pe tom..si am inceput sa tip dupa el..sa vina..sa ma i-a in brate..dar nu ma vedea..nu ma auzea..ca si cum as fi fost invizibila..ca si cum nu existam.. Trecuse strada..si se uita drept..parea trist..suparat..i se vedea o urma de suferinta..si un incaput de barba.. O masina il lovise din plin si il trantise la pamant..m’am speriat..si am alergat plangand la el.. Era la pamant.cu un firicel de sange in coltul guri..isi lasase capul intr’o parte..si disparuse..ca o ceata…ca si cum ar fi fost inexistent.apoi l’am vazut..era saten..inalt..imbracat intr’o pereche de pantaloni grii de trening ,un maieu negru si un lant lung cu o cruce..venea spre mine nervos.. Am inceput sa fug..dar’ camasa se facuse mai lunga..si am cazut..am inceput sa plang si..” Tom: ally..ally..trezestete..ally.. Ally: tom nuu! Si m’am trezit cu obrazul plin de lacrimi..tom era langa mine..era viu.si nu eram decat noi doi..si . Ally: tom..”si l’am luat strans in brate”..te iubesc.. Era surprins de vorbele mele..si nu stia ce sa imi zica..se pierduse parca..si ma luase in brate..sarutandu-ma usor.. Tom : o sa fie bine,o sa vezi..o sa rezolv eo..promit.. Apoi mi’am pus capul pe umarul lui si am ramas asa..imbratisati. ;;) cam cv in genu avea burta Allly
19.09.201025.6KB
:nebun: picture...:nebun:
17.01.200833.8KB
tu gandesti ce-ar fi trebuit sa iti fac eu pt ca ai violat-o pe kythya….si apropo ce ii iei aparareaT:Bill…daca tu gandesti asa…….imagineaza-ti ce-ar fi trebuit sa iti fac eu pt ca ai violat-o pe Kythya….Si apropo ce ii iei apararea Deei?!?Sti ce?!?Nu e iubita ta…n-ai nici un drept sa ii iei apararea sa sti…. B:Ba da,Tom…Am tot dreptul din lume….Si asta pt ca….(dar se opreste brusc) T:Pt ca ce ,Bill?!? Bill: (in timp ce iesea din camera lui Tom)Ai grija Tom!Impaca-te cu ea,ai auzit? T:Pleaca,du-te dracu de handicapat…Nu credeam ca ne vom certa asa de mult pt o fata…….Uneori imi da senzatia ca….Nu-nu!N-are cum!El o iubeste pe Kythya……Ce prostii gandesc si eu!(a inceput sa rada) …… D:Of!Iar suna telefonul!Iar e idiotul de Tom cred…!!!...Aaaaa…nu….E Bill!Alo?!?(incerca sa vorbeasca cat mai normal)Buna,Bill! B:Deea….nu te mai prefa……stiu …stiu ce s-a intamplat…Nu mai suferi ,puiule….O sa vezi ca o sa isi ceara iertare… D:N-am nevoie de iertarea lui……Si tu?!?De ce mai sunat???Mai bine sun-o pe Kythya…… B:O sa o sun si pe ea…dar acum tu suferi…nu ea!Acum….acum tu…tu…esti prioritatea mea… D:Bill!!!!Kythya a fost,va fi si va ramane intotdeauna prioritatea ta,ai inteles?!?Ca daca nu….eu …eu te …..te distrug,Bill!Daca imi mai ranesti prietena chiar vei avea de-a face cu mine……Si asta nu ea bine!Pa!(ii inchide telefonul) B:Deea…stai…nu in….Of…a inchis…Ce simt eu Doamne pt fata asta?!?Doar dragoste de sora sau mai mult!?NU…eu o iubesc pe Kythya…..Probabil ca atunci cand o sa le revad pe amandoua o sa imi pot da seama…….Plus ca Tom oricat de prost ar fi.,…e totusi fratele meu…si o iubeste pe Deea…in felul lui,dar o iubeste!!!!Of!!! Dap...am avut....ms pt urari...din pacate inca nu pot sa va dau melodia.....nu imi da voie studioul...... =( dar ma revansez cu nexturi la fic ;)
25.02.200820.4KB
ok ca nimeni nu mai citeste c****u asta de sa`mi  distrugi mie la treaba!
am unit paturile dupaok ok.... nextu..credeam ca nimeni nu mai citeste c****u asta de fic... next B:Si sa`mi distrugi mie visul?Neah...... E:Bine~bine....Hai la treaba! Am unit paturile dupa care ne`am schimbat in pijamale.Eu aveam pijamalele verzi cu ursuleti albastri,iar Ely avea pijamalele galbene cu floricele rosii. B:Izmenele mele is mai frumoase ca ale tale!!! E: Da de unde!!Unde ai mai vazut tu ursi albastri? B:La tine in cap.Da ale tale is cu floricele ca de copchii mucosi. E:Sterge`mi nasul si cara`te in pat!! B:Ai uitat ca mi`ai consumat srvetelele cand am fost la W.C.? E: Da pentru ca erau mucegaiete de cati ani le aveai.... B:Nu era mucegai.Erau mucii tai!! E:Hai intinde`te ca mucii pe pat si culca`te! B:Offf..... Ne punem pe pat razand una de alta de prostiile care le spuneam si adormim imbratisate sub vegherea clara si magica a stelutei noastre. E dimineata.O noua zi plina de sotii si lucruri noi avea sa fie. Deschid ochii cu greu si observ ca sunt singura in camera.Ely nu,Alexa cu atat mai putin. Ma ridic din pat si`mi iau pe mine o bluzita neagra cu buline albe , cu umerii goi si o pereche de blugi negri cu un fluturas pe buzunaru` de la spate, ma pieptan si o vad pe Ely ca intra in camera cu doua tavi cu mancare. B:Nu stiam unde esti. E:Acu` stii! Ia si mananca!! B:Thanxx!! Vino sa te pup! E:Gerne draga. Noi vorbim germana nu engleza. MUAH!!! Ne apucam sa mancam si intra Alexa in camera si ea cu o tava cu mancare. E:Ce faci stupid girl?? A:Ma gandeam cum sa va cer mancarea. B:U se ocaie?? o intreb eu cu gura plina de mancare. A:U ocaia a zic lu "babesa" ce ti faut! E:Pe germana?? A:Aaa da...Cu ocazia ca stiu ce i`ati facut "babei". B&E:What?? A:Simplu! Alege`tzi: foamea sau mopu?? E:Nici una!!! B:Corect! Si daca vrei sa scapi intreaga taci... E:Ca daca nu taci iei bayaie si rabzi si de foame..!!! A:Ce? B:Simplu!Alege: intreaga si tihnita sau vanata si infometata?? A:Va uraaaaassssccc!!!!! E:Si noi te iubim!! Alexa fuge plangand din camera. B:Bye tonti!!! E:Ce copchil plangacios!!!Auzi la ea....sa ne santajeze ea pe noi. B:Am fost cam dure cu "fata de copil". E:Taci si mananca!!O merita din plin. B:Bine...stii...ce rau de ea... E: De ce??Eu as fi mandra daca as fi in locul ei si as avea 2 prietene minunate ca noi!!! B:Chestia e ca nu prea suntem noi prietene cu ea.Si in plus...eu te am pe tine, ea nu are pe nimeni.Mie mila de ea. E:Ete part!!! B:Am terminat. E:Ce vorbesti tu acolo? Ai mancat doar o felie de paine cu dulceata. Pune si mananca daca nu vrei sa lesini. B:Nu mai pot!!! E:Nici eu. B:Las` ca duc eu tavile. e:Eu ma duc pana la baie ca se supara regele byda. B:Pisarcoaso!!! E:Ce sa zic!!Ce tu nu faci asa ceva?? B:Eu nu practic astfel de sporturi extreme!! E:Bine bine....Eu plec ca daca mai stau mult fac pe mine si nu de alta da` dupa tre` sa spal lenjeria.. B:Ok! Iau tavile si le duc la bucatarie, le las pe masa plina cu tavi si resturi de mancare si ma intorc in camera.In drum ma intalnesc cu Dudu. Du:Ce faci? B:Bine...Tu? Du:Ma plictisesc! B:Aaa Ok eu.... mia placut... 10 commuri va adoor... :nebun: :nebun: vreau commuri stitzi minimul,,,,5 sau 6... :zzz:
17.02.200821.3KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl::rotfl: :rotfl: :rotfl:
30.12.20073KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: picture about bill......:rotfl: :rotfl: :rotfl:
19.01.200821.1KB
proba de microfon 1,2,1,2,2Proba de microfon 1,2,1,2,2
03.02.200832.5KB
niste pasari cam ca papagalii dar mai mici . :zzz:  ce explicatie  :zzz:  uite o pozaniste pasari cam ca papagalii dar mai mici . :zzz: ce explicatie :zzz: uite o poza
14.07.200924.4KB

 
uitatziva shi vuio cat de swett :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:uitatziva shi vuio cat de swett :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
07.07.200819.3KB
:rotfl:  :rotfl: astia nu au tricouri gucci,si nikeuri in picioare :rotfl:  :rotfl: .. chriss dakota:rotfl: :rotfl: astia nu au tricouri versace,ochelari armani,.curele gucci,si nikeuri in picioare :rotfl: :rotfl: ..
29.07.200925.7KB
that's the way aha aha i like it aha aha=))))( :finger:  :cool:that's the way aha aha i like it aha aha=))))( :finger: :cool:
22.03.200847.8KB
:zzz::zzz:
07.07.200927.4KB

 
sa stiti ca puteti sa imi spuneti si elize sau em de la emo cum imi spun prietenii nu numai elizasa stiti ca puteti sa imi spuneti si elize sau em de la emo cum imi spun prietenii nu numai eliza
19.01.200830.8KB
:rusine: pozele noastre...:rusine:
20.12.200913.6KB
ce super e asta..miar placea sal am poster :nebun:  :nebun:ce super e asta..miar placea sal am poster :nebun: :nebun:
13.10.200838.8KB
:zzz: lafee:zzz:
31.07.200835.5KB

 
ji kam atat am gasit
daca o sa mai gasesc o sa le pun :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: carteaji kam atat am gasit daca o sa mai gasesc o sa le pun :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
25.07.20087.4KB
wow...ce de fete frumoase avem pe forum :nebun:  :nebun: 
sa nu va mai prind k ziceti k suntetiwow...ce de fete frumoase avem pe forum :nebun: :nebun: sa nu va mai prind k ziceti k sunteti urate :x scuze daca am mai pus poza :zzz:
01.07.200839.1KB
asta  e cel mai  dulce  vampir

 :nebun:  :nebun:asta e cel mai dulce vampir :nebun: :nebun:
02.07.200846.7KB
este un fic by me... momentan nu este am sa incerc sa-l termin cat mai repede de scris sa nu ramanEste un fic by ME... Momentan nu este terminat... Am sa incerc sa-l termin cat mai repede de scris sa nu raman in pana de next-uri... sentimentele personajului feminin sunt sentimentele, comportamentul ei ma reprezinta... Prenumele ei este al meu(lipsa de idei :zzz: )... Am incercat s-o fac cat mai realista dar nu prea mi-a iesit in unele parti... O parte din sentimentele si comportamentul ei ma reprezinta...Astept parerile voastre... Sooo am sa pun deocamdata next-uri mici ca ne este scris mult din el... nici macar nu am scris despre baieti...so i'm sorry for the moment... dar intai astept mai multe pareri despre prezentare si mai tarziu va pun si next :cool:
05.02.200812.6KB

 
buna pozele noastre...buna
01.04.20085.8KB
pai vreau next pentru k este plin de mister si imi place si imi plus partea cu moartea parintilorpai vreau next pentru k este plin de mister si imi place si imi plus partea cu moartea parintilor imi readuce aminte de mine anul trecut knd a murit tata =( :( deci in concluzie imi place ficul si este bn cum te exprimi, vreau next plz :zzz:
07.06.200829.3KB
:limba: spring nicht:limba:
27.07.20082.7KB
baut km mult..nu mai nimeresc sa iau un cur de loc :nebun:hac..oups..am baut km mult..nu mai nimeresc sa iau un cur de loc :nebun:
05.02.200832.1KB

 
nu pot sa zic decat papusa tomNu pot sa zic decat WOW!WOW!WOW!
09.05.201045.1KB
:x  :x  :x  :x los 10 mas deseados del pop:x :x :x :x
08.06.201058.9KB
:nebun::nebun:
25.05.200817.7KB
:zzz:  :zzz: 
oh da
sam e iubitu meu :rotfl:  :rotfl: sau tom.. :rotfl:  :rotfl: 
mergeem la londra:zzz: :zzz: oh da sam e iubitu meu :rotfl: :rotfl: sau tom.. :rotfl: :rotfl: mergeem la londra dupa sam si chriss :rotfl:
30.06.200927.4KB

 
care stie...sa traduk.... :zzz:care stie...sa traduk.... :zzz:
16.02.200881.6KB
cand ma uit la el

pun poza la tom ptr ca el e in centru in pzoa asta :rotfl:da.innebunesc cand ma uit la el pun poza la tom ptr ca el e in centru in pzoa asta :rotfl:
08.07.200947.4KB
:hi::hi:
12.08.200930.2KB
pinki :Pinki :
22.06.200951.5KB

 
eu in cimitir pozele noastre...eu in cimitir
20.01.200848.2KB
indicii:
        -are parul blond(se vede in poza)
        -prenumele ei incepe cu a si numele eiIndicii: -Are parul blond(se vede in poza) -Prenumele ei incepe cu A si numele ei incepe cu T -A jucat intrun film -Una dintre melodiile ei este 'He said she said' :nod:
01.12.200931.3KB
sal vedeti mai bine(si femeia cu par negru este una din miile de iubite ale lui si si cea cu paruitati.........ca sal vedeti mai bine(si femeia cu par negru este una din miile de iubite ale lui si si cea cu par roscat)
17.02.200847.3KB
pfuay cat poate sa fie de frumospfuay cat poate sa fie de frumos
27.06.200822.6KB
InapoiInainte