Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
laurik,imi place de tom...si incetul cu incetul va deveni si el personaj peste 2 sapt...pt ca astalaurik,imi place de tom...si incetul cu incetul va deveni si el personaj principal....veti vedea...nextul peste 2 sapt...pt ca asta seara plec la mare......o sa imi fie dor de voi,girls!poop
30.07.20086.4KB
cu o prietena dea mea din daca esti pe cat e ea de ca pozele noastre...waa...semeni cu o prietena dea mea din copilarie;x si daca esti pe cat e ea de frumoasa;x;x..ptr ca semanatziii..deasta ;x;x vaai;;x
27.10.200931.7KB
:nebun: daa picture...:nebun: daa
07.07.200929.8KB
sofia-un model renumit si o sa vedeti mai tarziu cine e nu face parte din grup ea este mamaSofia-un model renumit si o sa vedeti mai tarziu cine e defapt....ea nu face parte din grup ea este mama Elenei-36 ani=>>
06.02.200814.8KB

 
:zzz:  :zzz::zzz: :zzz:
31.07.200916.2KB
:nebun::nebun:
07.07.20095.9KB
oki asteptam pana maine :zzz:  :zzz: rette mich(+18 doar de cateva ori)oki asteptam pana maine :zzz: :zzz:
27.05.200824.6KB
:nebun: new style:nebun:
17.08.200928.2KB

 
:nebun::nebun:
08.07.200923.3KB
:dinti:  :dinti: pozele noastre...:dinti: :dinti:
17.03.200840.2KB
peace baby :rotfl: picture about bill......Peace baby :rotfl:
05.02.200816.1KB
am j eu ktv :d aici si-au facut majoratu :uimit:  :nebun: wow suuuuper :nebun:  :nod:  bill aream j eu ktv :D aici si-au facut majoratu :uimit: :nebun: wow suuuuper :nebun: :nod: bill are nijte idei geniale :nod:
18.01.200829.8KB

 
pt o nostru se imbraca de la pragaehm..."Viziuni Intunecate"..."So"..."Casa blestemata"..."Dumnezeu pt o zi"..."Taticul nostru traznit"..."Diavolul se imbraca de la Praga"..
21.01.20089.4KB
ce ten frumos ai, stefania :nebun: 

deci acum tre sa pun si eu pozele noastre...ce ten frumos ai, Stefania :nebun: deci acum tre sa pun si eu
27.04.201058.2KB
exista fantome?Personajul3:Karinna Caracter:Vesella Varsta:17
07.11.200932.2KB
mm...99 e f interesnta da' nu prea inteleg...  ;) 
           tutunul dauneaza sanatatii  :nono:mm...99 e f interesnta da' nu prea inteleg... ;) tutunul dauneaza sanatatii dumneavoastra :nono:
01.05.200843.3KB

 
:limba:  :rolleyes:  :rolleyes::limba: :rolleyes: :rolleyes:
16.07.200829.3KB
:zzz: poze emo:zzz:
20.07.200923.1KB
am gaist cateva poze humanoid made by fans.. sunt si „humanoid”am gaist cateva poze humanoid made by fans.. sunt interesante si dragutze..deci
06.09.200928.7KB
arata la fatza :rotfl: ar fi o idee sasi faca si bunica..am sai zic :rotfl: new stylearata la fatza :rotfl: ar fi o idee sasi faca si bunica..am sai zic :rotfl:
19.08.200925.4KB

 
pai.... cum zice zicala isi schimba  blanda nu si :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: o scrisoare de al tom sipai.... cum zice zicala aia......lupu isi schimba blanda nu si naravu...... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
16.01.200830.3KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: chiar ca sar potrivi tembelde:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: chiar ca sar potrivi tembelde :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
01.11.200966.7KB
:nebun:  :nebun:  :nebun::nebun: :nebun: :nebun:
27.03.200927.8KB
:zzz::zzz:
02.08.20099.7KB

 
anutza... bitza k e surioara meah chiar daka in timpul vacatntzei am fost forte cerate shi amAnutza... bitza meah....zici k e surioara meah chiar daka in timpul vacatntzei am fost forte cerate shi am inceput sa nu ne mai suportam akm e sysu meu shi ne intzelegem de minune :nebun:
15.10.200921.2KB
scuzati`mi fata :rusine: pozele noastre...scuzati`mi fata :rusine:
06.06.200839.1KB
e o scumpica, imi place mult stilu ei si cum canta. avril lavigneE o scumpica, imi place mult stilu ei si cum canta.
26.06.201110.5KB
asta sunt eu cand m-a parasit fostu meu prieten :x  :x  :x al naibi de bou :(  :( acu 1 an jumate =)asta sunt eu cand m-a parasit fostu meu prieten :x :x :x al naibi de bou :( :( acu 1 an jumate =) =) am scos limba la boul de andrei ;) ;) (purtam lentile de contact) pwp all
27.11.200926.2KB

 
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

ia sa vad ce nota ii datzi lu puica mea..?? nota10000000000 :rotfl: :rotfl: :rotfl: ia sa vad ce nota ii datzi lu puica mea..??
18.04.200824.4KB
foarte pozele noastre...foarte dragutsa...:x
09.04.200845.4KB
:nebun: picture...:nebun:
03.10.200939.2KB
ce vis am intr`o padurice in care toti copacii erau unul era leit celui din parc si deasemenea aveaCe vis am avut....eram intr`o padurice in care toti copacii erau uriasi....numai unul era prichindel....era leit celui din parc si deasemenea avea la trunchiul sau o bancuta.Pe bancuta era un baiat cu gluga pe cap.M`am apropiat de el si era acel baiat brunet.De dupa trunchiul copacului a aparut un alt baiat cu haine foarte largi de ziceai ca`i scos din filmele cumafioti...parul il dadea de gol..avea dreaduri...M`am asezat pe banca si baiatul brunet ma prins de mana stanga iar cel cu dreaduri de cea dreapta si trageau de mine.Intr`un final a aparut Ely tipand la mine....aaa...asta nu mai face parte din vis asta erealitate asa ma trezeste ea..uitasem. M`a trezesc frecandu`ma incontunuu la ochi si ma asez in fund. E:Eu fug sa aduc mancarea ca daca nu ...ramanem cu matele goale. B:Ok! Ma ridic din pat si ma schimb intr`o tochitza roz cu buline mov , ma pieptan si ma asez pe pat.Vine Ely. E:Na...Baga la burtica. B:Merci! Mananc si`mi ramane mancare in gat cand o vad pe "sluga" aia (femeia de servici). S:Valea la directoare in birou.Si repede ca nu avea ea sa astepte dupa tatitzele voastre. E:Bine da ai rabdare sa mancam si noi. S:Nu...Acuma.... B:Tu ai mancat azi?? S: Da, si cei cu asta?? B:Lasa`maaaaaaa sa mananc si euuuu....!!!!!(tzip eu la ea) S:Haide vale acauma repede ca daca nu va iau mancarea. E:Bine.Haide! Mergem la "aia" in birou intram in birou si Ely se aseaza pe scaunul din fatza biroului si isi pune picioarele pe birou. Br:Jos picioarele ca daca nu ma sui pe tine.. E:Va este pofta de gogosi?? Br:Nu..De ce?? E:Pai daca va suitzi pe mine voi arata a turtanu a gogoasa. B:Bine bine...De ce ne`atzi chemat?? Br:Pentru ca...de maine avetzi de spalat tot orfelinatul..stiotzi si voi din ce cauza...Mi`a zis Alexa toot...(zice ea pe un ton increzut) E: Da???Si dac nu spal ce patzesc?? Br: Doua saptamani cat mai ai de stat in orfelinat..ai s ale petreci prin nboschetzii din jurul orfelinatului. E:Si daca ma duc la guvern?? Br:Te...Valea....V`am zis ce avetzi de facut.Acum pa.. B:Jet din fatza mea...Imi faci scarba.(ma rastesc eu la ea) Br:Nesimtzito..Cum indraznesti sa..... Am lasat`o vorbind singura acolo noi ducandu`ne in camera noastra si asezandu`ne pe pat una langa alta. B:Stiu cine ne va ajuta sa scapam de asta....!(cu o privire diabolica) E:Cine???Ziii!! B: Dudu... E: Da...Doamne ce isteatza esti....Si totusi....cum ne`ar putea ajuta?? B:Las` pe mine.....Degeaba tzi`as zice.Hai s`al cautam. Fugim pe toate holurile din orfelinat si intrebam pe totzi din calea noastra de el dar nic.Iesim in curte si el era asezat pe banca citind o carte. B: Duduuuuu....(fug spre el cu Ely ca un catzelus dupa mine) Du: Da..Ce s`a intamplat?? E:Moama cat te`am cautat.... B:Lasa asta Ely..noi avem de rezolvat o problema... E: Da si daca tu nu ne ajutzi te...te....nutzi fca nimic ca n`am ce... Du: Da zicetzimi ce sa intamplat.? B:Pai uite.. E:Nu vreau sa spal budaaaaaa... B:Budele. Du:Hahaahahahaha.De la ce v`atzi luat cu spalatu budelor?? B:Pai....(ii povestesc tot) Du:Si eu... E:Tu te duci la mata sii zici ca o arunci pe geam daca ne pune sa spa....(ii pun mana la gura) B:Stii tu ce ai de facut...Ajuta`nee.....plisuc.... Du:Bine..Ma duc la mama! bine gata v`am pus next..acuma incep iar cu milogu...coooooooooommmuurrrrrrriiiiiiii :( =( =( :( =(
30.03.200856.8KB

 
100 cu felicitari :nebun:  :nebun: 
e fff reushita poza :nebun: 
din nou dak v-am zapacit cu100 cu felicitari :nebun: :nebun: e fff reushita poza :nebun: din nou Bill...sorry dak v-am zapacit cu el..poza e tot faqta de mn :wink2:
13.07.200832.8KB
ange missing uange
09.04.200917.6KB
mda si cum va spuneam mashina mea e o mashina f noaptea :cool:mda si cum va spuneam mashina mea e o mashina f practik....e disponibila dimineata,dupa-amiaza,seara..si bineinteles noaptea :cool:
03.02.200824.8KB
ochiiu :rusine: picture about bill......ochiiu :rusine:
29.04.20086.3KB

 
:nebun:  :nebun: pozele noastre...:nebun: :nebun:
06.08.200860.1KB
98
  scad un punct ptr ca numi ma mai pasioeaza desenele  si al 2 le a ptr ca numi place romeo si98 scad un punct ptr ca numi ma mai pasioeaza desenele si al 2 le a ptr ca numi place romeo si julieta :rotfl: :rotfl:
14.06.200833.9KB
bine, fetele. m-am decis sa pun ficul. toate mi se intampla numai mieBine, fetele. M-am decis sa pun ficul. Personajele (principale): Kathrina
12.06.200921.7KB
era sa scriu kiss :rusine: 1000000000 :nebun: 

deci?ce zicetzi? :dinti: notaera sa scriu kiss :rusine: 1000000000 :nebun: deci?ce zicetzi? :dinti:
17.07.200843.4KB
InapoiInainte