Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
poze si comentarii monsoon poze si comentarii
03.01.200822.4KB
ce trist :(  s[ar ca o sa ii povesteasc lui tom despre tot ce i-sa intamplat albastru intens -parteanext......... ce trist :( s[ar ca o sa ii povesteasc lui tom despre tot ce i-sa intamplat
05.02.201113KB
:rolleyes::rolleyes:
11.02.200866KB
:rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
21.02.200840.9KB

 
e super forumul :x ce parere aveti despre forum???e super forumul :X
05.10.200827.4KB
:nebun:  :nebun:  :nebun: ce tare e poza :nebun: pozele noastre...:nebun: :nebun: :nebun: ce tare e poza ta..admino.. :nebun:
26.10.200927.1KB
:rotfl:  :rotfl:  da da... mai pun o poza....si tu sa pui..... :nebun:  :nebun: 
nu va eram racita:rotfl: :rotfl: da da... mai pun o poza....si tu sa pui..... :nebun: :nebun: nu va speriatzi...aici eram racita nitzel ...da nu era grav..... doar daca cadeam in "dunare" :rotfl:
26.01.200852.3KB
ce fundulet are ;)) picture about bill......ce fundulet are ;))
03.02.20083KB

 
:nebun: poze de la majoratul:nebun:
19.01.200843.4KB
:nebun:  :nebun: new style:nebun: :nebun:
03.09.20099.8KB
:zzz: picture about bill......:zzz:
22.05.200845.5KB
. fake photos.
24.05.201031.8KB

 
ce plivile de inocent am no?nu-ti vine sa ma iuby tot my molt?:*ce plivile de inocent am no?nu-ti vine sa ma iuby tot my molt?:*
03.02.20084KB
eu il aleg pe bill
si apropo christian ala este din reuniunea babelor diabetice ca asculta varmiueu il aleg pe Bill Si apropo Christian ala este din REUNIUNEA BABELOR DIABETICE ca asculta varmiu
22.05.200969.2KB
my desktop :rolleyes: my desktopmy desktop :rolleyes:
30.12.200855.3KB
tom schreiTom
27.07.200810.3KB

 
preferata :nod:  :nebun:  :nebun: picture about bill......preferata :nod: :nebun: :nebun:
01.05.200842.4KB
hot right :nod: picture about bill......hot right :nod:
03.02.200824.4KB
eliza..... stii avem   nik cu fanii rbd....ei au ceva cu noi..si noi tre sa ne ca...scuze dar...maeliza..... stii ce????.....nu avem nik cu fanii rbd....ei au ceva cu noi..si noi tre sa ne aparam,,,,asa ca...scuze dar...ma scarbesc pozele alea cu rbd care leai ous...poate ais ate superi da asta e parerea mea..... :rusine:
17.01.200834.4KB
cantareata din romania
a fost cu i
n-o prea simpatizez  :rotfl: who is it`?cantareata din romania a fost balerina incepe cu i n-o prea simpatizez :rotfl:
01.12.200927.1KB

 
stefy
:d alti frenzi^^Stefy :D
08.07.200855.4KB
:nebun: bill...:nebun:
05.02.200814.1KB
:nebun:  :rotfl: picture...:nebun: :rotfl:
03.10.200955.9KB
:rolleyes::rolleyes:
05.02.200836.9KB

 
:zzz: picture about bill......:zzz:
10.08.200934KB
:zzz: avril lavigne:zzz:
08.07.200921.4KB
;-?? nu mai tzin minte ma .. nota;-?? nu mai tzin minte ma rog..scz... 9 ..
04.11.200914.4KB
poze si wir scgliessen uns ein poze si commentarii
03.01.200815.9KB

 
:cool: picture...:cool:
02.02.20087.7KB
=)))=)))
11.02.200815.9KB
gata am picture about bill......gata am terminat,altceva?
03.02.20082.3KB
mama lor :zzz: poze de la majoratulMama lor :zzz:
19.01.200831.2KB

 
miku sa-ti vad cara-te de pe si teruki radeau in hohote de cearta au dormit toata noaptea…
a doua saMiku rade…. Miku:Voiam sa-ti vad reactia…. Bou:Ai vazut-o…….acum cara-te de pe Deea….. Miku:Gata gata! Kythya si Teruki radeau in hohote de cearta lor…… ……… Nu au dormit toata noaptea… A doua zi….. Bou:Trebuie sa plecam… D:Bou….trebuie ….trebuie sa fim realisti…..relatia noastra nu poate dura asa…..la distanta…. Bou:Stiu puiule!Dar…dar te iubesc… D:Si eu te iubesc, Bou……..dar……… Bou:Intotdeauna exista un <>Stai linistita…stiam ca relatia noastra nu va dura…dar voiam sa ma bucur din plin de clipele cu tine…. D:Bou…. Bou:Sssst…tot ce vreau e un ultim sarut,Deea!Si ramanem prieteni! Deea il saruta dulce…..isi pusese o mana in parul lui…. Miku:Bou…trebuie sa plecam…. Bou:Bye,Deea! D:Pa Bou! Deea s-a mai sarutat o data cu Bou,apoi i-a sarutat si pe ceilalti de ramas bun…. ……. T:Au plecat….. D: (avea lacrimi in ochi)DA… T:Stai…nu pleca… D:Lasa-ma Tom! Tom o prinde de mijloc… T:Stai…chiar il iubesti??? Deea isi pune capul pe pieptul lui Tom…acesta o imbratiseaza….. D:Nu…nu stiu,Tom…..dar n-am de ce sa-ti dau tie socoteala… Si fuge…..
08.02.200848.7KB
:nebun::nebun:
20.01.200810.1KB
sormea`si pune din nou :rolleyes:  :rolleyes: pozele noastre...sormea`si pune din nou :rolleyes: :rolleyes:
29.07.200939.8KB
sa vedem :rolleyes:  :zzz:  :rotfl:sa vedem ...pishiorush :rolleyes: :zzz: :rotfl:
07.01.200824.2KB

 
my neue pt ce am scris mai devreme :|:|:| my desktopMy neue desktop...skz pt ce am scris mai devreme :|:|:|
28.02.200855.1KB
asta e mai :zzz: prietenul gemenilorasta e mai logica..... :zzz:
29.12.200716.8KB
:rotfl::rotfl:
19.01.20084.2KB
o: a urcat grabita in camera ei…nu-i venea sa creada…a inceput sa ce mi se intampla toate asteaO: (zambind)Ok…. Deedee a urcat grabita in camera ei…nu-I venea sa creada…a inceput sa planga…. D:De ce mi se intampla toate astea numai mie????De ce?????Cu ce am gresit? O voce ii raspunde……:Nu ai gressssit cu nimic……in lumea noassstra tu ssssi Reptilian ssssunteti conssssiderati privilegiati…sssingurii oameni alessi sssa ii fie slujitori lui NAgini….nu mai plange…vei afla totul ssssaptamana asssta….. D:Cine esti???Arata-te….. A inceput sa arunce cu lucruri prin camera…. D:Cine esti???Te rog…arata-te….nu ma mai chinui atat…… Insa nimic nu se mai auzea….. D:Of…..urasc sa fiu adepta acelei “Nagini”…..urasc sa ma numesc “Vipera”…..Urascccccccccccccccccc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O:Draga mea…ce ssssss-a intamplat aici???De ce plangi???? D: (tipand si la Ofelia) Ce vrei????De ce intri fara sa bati la usa? O: Voiam sa iti spun ca ai o vizita…. O:Nu am chef de vizite acum…. Atunci apare Bill….aceasta sare in bratele lui…. D:Bill…..a fost oribil……Ofelia,lasa-ne singuri ,te rog!!! O:Bine….sssa imi ssspui daca ai nevoie de ceva….. Si pleaca….. D:Bill…….m-am speriat….a fost groaznic …. B: Deedee,calmeaza-te si povesteste-mi….. D: Nu imi da drumul …tine-ma in brate…am sa iti povestesc….dar nu imi da drumul…mi-e frica….. B:Ok…..povesteste…. D:Cand am ajuns acasa nu am vazut-o pe Ofelia…era un sarpe….m-am speriat …dar a inceput sa imi vorbeasca…pe limba serpilor…imi spunea sa ma calmez ca nu imi face niciun rau…..apoi a plecat si a aparut Ofelia….eu am urcat in camera mea si plangeam…..si dintr-o data am auzit o voce care imi spunea ca noi doi suntem privilegiari ca suntem adeptii lui NAgini si ca sa nu mai plang…apoi cand i-am cerut sa se arate sis a imi spuna cine e ……nu s-a mai auzit nimic……si m-am enervat si am aruncat cu lucruri prin camera…apoi a venit Ofelia si restul il sti…. Bill a strans-o puternic in brate….. B: Deedee……nu te speria….uite….eu m-am gandit aseara,darn u ti-am spus pt ca nu eram sigur…dar dupa ce mi-ai povestit tu acum …..sunt sigur…uite…..am ajuns la concluzia ca serpii nu sunt dusmanii nostril….ai mei si ai tai…sunt prietenii nostril…sin u ar trebui san e speriem….. Deedee se mai calmase putin dupa ce a auzit ce i-a zis Bill…. B: (mangaind-o pe par)Deci sa nu te mai sperii…..ai vazut ca niciodata serpii nu ne-au facut rau…. D:Si vocea mi-a mai zis ca saptamana asta o sa aflam totul…. B:Adica? D:Nu stiu la ce s-a referit…dar banuiesc ca se referee la totul despre NAgini si adeptii ei…si despre noi….. B:Aham…Deedee…eu ma gandesc…oare ce sunt pusi sa faca adeptii cu “Nagini” asta? D: HAbar n-am ….Asa…revenind…tu de ce ai venit in vizita….? B: Voiam sa vad ce face “iubitica” mea!(rade) D: Pai….(ironic)…excellent…..(rade si ea) B: Haide ma…….unde e optimismul…lasa ca trecem si peste asta…..suntem impreuna…nu esti singura…ai incredere in mine…… D:Ok…am incredere in tine….. B: Daca te-ai mai linistit…eu trebuie sa plec…..ma asteapta tata….adica…Serge…. D:Te conduc….. Au iesit din camera lui Deedee…cand sa coboare scarile…au auzit voci….era vocea lui Serge si a Ofeliei…..Bill si Deedee ascultau ce vorbeau cei doi…. S: Ophidia,incetul cu incetul vor afla totul…. D: (vorbind din soapta)Ophidia?!?!?
21.07.200840.5KB
InapoiInainte