Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
9.50 nota9.50
09.12.200927.7KB
:zzz: new style:zzz:
17.08.200914.2KB
rochita:)) more thanrochita:))
18.12.201010.5KB
adam: tatal lu ally...cel mai mare vampir din 19 ani se de o pamanteank y o facuse pe ally..mama eiAdam: tatal lu ally...cel mai mare vampir din londra..Acum 19 ani se indragostise de o pamanteank y o facuse pe ally..mama ei murind la nashtere..a jurat sa o apere veshnik..Nu e un tata perfect..y nu prea sta cu ea..se vad extraordinar de rar..
20.05.200926.4KB

 
a 11  :zzz: picture about bill......a 11 :zzz:
30.05.200943.6KB
:hi: kiki kannibal:hi:
21.08.200927.9KB
:):)
03.01.20084KB
ai mai pus odata poza eu iam dath atunci 10 ...ma rog 10  :dinti:  :zzz: notaai mai pus odata poza eu iam dath atunci 10 ...ma rog 10 :dinti: :zzz:
04.11.200921.3KB

 
picture(funny)
01.06.200824KB
uite`ma si pe mine  :zzz: 

cu marius.... :nod: alta poveste lunga =)) pozele noastre...uite`ma si pe mine :zzz: cu marius.... :nod: alta poveste lunga =))
14.05.200925.7KB
:zzz:  :zzz::zzz: :zzz:
13.03.20084.8KB
:hi: avril lavigne:hi:
09.08.200961.4KB

 
zici u......ce mumoasa ejti in roche de bill...ahamz.....cum zici u......ce mumoasa ejti in roche de mireaza.......zzzzzzzz.zzzzzzzzz......zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.........zzzzzzzzzzzzz....... zzzzzzzzzzzzzz...........zzzzzzzzzzz..........zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.............. ......................................zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.zzzzzzzzzzz........z zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaja...zambim noi..mumos....zzzzzzzzzzzzzzz
02.07.20086.1KB
si eu am gasit una... tatuajele lui gustav...si eu am gasit una...
01.05.200818KB
:rotfl:  :nebun::rotfl: :nebun:
18.08.200926.9KB
omg!!!! :uimit:  :uimit:  :uimit: 

uitativa la asta!!

  :uimit: tom und chantelleOMG!!!! :uimit: :uimit: :uimit: uitativa la asta!! :uimit:
25.06.200934.1KB

 
roby more thanroby
06.04.201026.4KB
95


 :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun: nota95 :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
12.01.200934.5KB
de la  acuma  ca  tot  vine  vb...ador  off   ca..tre sa  le  mai  de  tot..dar   pic.. :nebun:de la berlin..prefger..si acuma ca tot vine vb...ador off topicurile..numai ca..tre sa le mai reducem..nu de tot..dar totusi... new pic.. :nebun:
07.07.200827.3KB
am facut`o putzin roacaritza :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
si iam pus veriga de porc in nas..
ii staam facut`o putzin roacaritza :rotfl: :rotfl: :rotfl: si iam pus veriga de porc in nas.. ii sta mai bn asa nu?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
25.06.200934.5KB

 
poze cu nesimtitul de andreas: gordon & andreasPoze cu nesimtitul de andreas:
29.06.201013.7KB
:rusine: pozele noastre...:rusine:
22.04.201034.4KB
:rusine::rusine:
05.02.200826.7KB
aja bill ...nein nein ...  
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: schreiaja bill ...nein nein ... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
27.07.20088.3KB

 
mam asa ca trecetzi cu ce dragutz sunt :nebun: bill...mam inselat...nui asa ca trecetzi cu vederea????uitatzi ce dragutz sunt :nebun:
20.01.200826.5KB
:nebun::nebun:
19.08.200926.3KB
100 :nebun:  :nebun:  :nebun: nota100 :nebun: :nebun: :nebun:
26.01.200816KB
:zzz: poze...:zzz:
31.12.200731.8KB

 
na fa blondo k tz-am adus de mankre..k n'ai aks..ai venit aici la pomana...Na fa blondo k tz-am adus de mankre..k n'ai aks..ai venit aici la pomana...
03.02.200825.3KB
asta cred ca  e alt baiat :rolleyes: sosia lui bill???asta cred ca e alt baiat :rolleyes:
10.04.201114KB
:cool: picture about bill......:cool:
28.12.200956.3KB
maya se ocupa de toate.la sfarsitul ce toata lumea i se facu rau.fugise in baie si se stradui Maya se ocupa de toate.La sfarsitul ceremoniei,dupa ce toata lumea pleca,Mayei i se facu rau.Fugise in baie si se stradui sa vomite.Bill observa incidentul si nu`l trecu cu vederea.Spre seara, Bill o chema pe Maya la masa insa aceasta refuza. B:Trebuie sa mananci ceva,n-ai mai mancat ceva consistent de cateva zile. M:Bill,mi-e greata nu-mi este foame. B:Gata,maine mergem la doctor. M:Ce?De ce? B:Pentru ca de cateva zile nu mananci,iti este rau,vomiti...ce vrei?Sa astept pana te imbolnavesti? M: Dar.. B:Nici un "dar".Si imediat iti aduc ceva sa mananci si mananci fie ca vrei fie ca nu.Nu ma obliga sa-ti indes mancarea pe gat. Maya manca fortat dupa care adormise din cauza oboselii.Ziua urmatoare,nici bine nu facuse ochi ca-l zari pe Bill in fata oglinzii gatindu-se. M:Pleci undeva? B:Plecam.Grabeste-te.Avem programare exact in jumatate de ora. M:Poftim? Bill iesi din camera lasand-o cu intrebarea pe buze.In cele din urma au fost la doctor unde i-a facut analizele complete, insa, raspunsul il primira pe loc. D:Felicitari!Veti fi parinti. Cei doi se uitara nedumeriti la doctor dupa care unu la celalalt.Nu stiau cum sa reactioneze. D:Nu va bucura vestea? B:Cum sa nu...Uraa Maya se uita la el nervoasa. M:Te spanzur! B:Nu,nu e ceea ce crezi tu,chiar ma bucur, dar, prin cate am trecut in ultimele zile ..am si uitat cum e bucuria,cum sa ma bucur. Maya il imbratisa. M:Vom fi parinti Bill! D: Daca doriti sa aflati ce sex este fatul, trebuie sa reveniti peste 2 luni. M:Nu,nu.Vreau sa fie surpriza.Presimt ca e un Tom! B:Eu de ce presimt ca e o Renee`? Amandoi incepura sa rada.Doctorul ii privea ca pe doi ciudati. D:Oh Doamne,tinerii o iau razna pe zi ce trece. *******************Un an mai tarziu********************** Valuri risipite se izbesc de malul stâncos. Urmele paşilor ei mărunţi rămâneau adânc înfipte în nisipul ud, dar nu dura mult până venea un val rătăcit şi îi ştergea … apoi pleca. Se opreşte brusc şi priveşte în zare. Albastrul mării ce se unea armonios cu linia orizontului îi aduce aminte de ochii lui. Şi îi scrie numele în nisip."De data asta nu îl mai ştergi", îşi spuse în sinea ei morocănoasă, privind încruntată spre valul de cristal ce se îndrepta spre ţărm. Dar cine să oprească apa? Stropi uşori îi atinseră faţa, iar numele lui a dispărut. L-a luat marea. Zâmbi încurcată şi îşi continuă drumul. Dorul o mistuia, iar soarele fierbinte îi ardea obrajii trandafirii. Briza sărată îi unduia părul desfăcut pe spate. Era o senzaţie plăcută; dar mângâierea lui pe umerii ei goi era totuşi de neînlocuit.Şi totuşi marea… era superbă. Ca întotdeauna. Albastră, rece, sărată. Dar era agitată, şi îi simţea vibraţia. Totul părea desprins din basm, dar cum să se bucure de toate astea… fără el? Plaja pare pustie dacă în nisip sunt urmele unei singure perechi de paşi. Cerul senin pare sec şi banal când e privit de o singură pereche de ochi. Iar plimbarea pe plajă e lungă şi chinuitoare fără mâinile lor împreunate. Îşi auzi numele şoptit iar gândurile i se întrerupseră. Clipi repede şi se întoarse contrariată. Nimeni.O mână caldă, prea familiară, îi fură lumina ochilor. Chicoti plictisită, şi întrebă cine e, dar nu primi niciun răspuns. Speranţa încolţi în inima ei, iar respiraţia i se întretăie brusc, devenind apoi sacadată. Cu o mână tremurândă, pipăi uşor degetele care îi acopereau vederea, şi urcă lin spre încheietură, cot… umeri. Era imposibil. Alunecă pe gâtul lui, şi îi atinse medalionul. Nu mai era nicio îndoială. Venise după ea. Se întoarse brusc şi îl cuprinse în braţe. Acum marea era de o mie de ori mai albastră, iar cerul de o mie de ori mai senin… Totul prinse culoare. M:Ai venitDupa atatea luni in care ai fost plecat in turneu. B:Pentru voi,oriunde!Unde sunt gemenii? M:Renee` este la piscina cu Simone,iar Tom doarme in camera noastra. Îl sărută stângaci încercând să îşi controleze lacrimile. Braţele lui care o înconjurau ferm îi dădură echilibrul de care avea nevoie. Se odihni agăţându-şi buza inferioară de smalţul unui molar, şi clipi adulmecând mirosul lui. Apoi îl sărută iar! **************************Sfarsit************************* Sfarsitul este realizat cu ajutorul prietenei mele,Laura!
30.07.201038.3KB

 
uite ce a zis o fana :rotfl: 


ale - 2009-07-09 16:02:55 asta e de mult. cand am aflat am inceputuite ce a zis o fana :rotfl: Ale - 2009-07-09 16:02:55 Oho...stirea asta e de mult. Cand am aflat am inceput sa rad. Tom cu stramba aia? Nu pot sa cred! Eu si cu prietena meanu dau nume am inceput sa o facem in toate felurile pe "nemai pomenita" Chantelle. tzi se pare ca astias sani mari?stai sa`i vezi pe`a lu colega`mia..stai sa`ie vezi pe`ai mei..doamne..nu are nimic..e batz..atat... si cur are??n`are.n`are forme..e vaid e capu ei..sia facut o gramada de reclama cu tomy a nostru ca el e celebru cu trupa lui..ea e ..nimic..la fel si trupa ei...si are o fatza ..fii atenta..sperietoare de ciori..uitate bn la fatza ei :rotfl: :rotfl:
11.07.200929.7KB
mai pun poziki shi k mhey :nebun: aa shi msk nane:*mai pun poziki shi k papagalutzi mhey :nebun: aa shi msk nane:*
10.01.201036KB
:zzz:  :rotfl: pozele noastre...:zzz: :rotfl:
22.06.200931.3KB
schreeei :cool: picture about bill......Schreeei :cool:
05.02.200819KB

 
nu stiu care si si eu aici;d picture about bill......nu stiu care si cum..so..pun si eu aici;d
21.12.200921.9KB
:razz::razz:
05.02.200827.7KB
ya sa vedem cum am iestit in poza.... picture...Ya sa vedem cum am iestit in poza....
02.02.200816.6KB
:hi: picture...:hi:
21.11.200962.9KB
InapoiInainte