Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
am mancat mam ridicat si am vrut sa ma duc sami iau ghiozdanul ca sa mergem la sc
-hai sa uitam aziam mancat mam ridicat si am vrut sa ma duc sami iau ghiozdanul ca sa mergem la sc -hai sa uitam azi de scoala te rog -dar anna dar nu mai zise nimik se apropie de mine si ma saruta ii simpteam manutele ei fine sub tricoul meu ii dau si au tricoul jos dupa care o lipesc de perete si o sarut pe gat......si cobor din ce in ce mai jos...........ajuns la fusta ei io dau jos............anna ma trage de par si incepe sa se joace cu cureaua mea dupa care mio da jos odata cu blugi...........o iau in brate si o sarut pe gat dupa care ii dau jos boxeri...........ea deja mia dat jos pe amei si incep so penetrez........ea geme de placere si ma trage de par.......o intind pe jos iar ea se urca peste mine coboara din ce in ce mai jos si incepe sa mio linga...........incep sa gem si din instinct ii bag mana in par............se ridica dinou pe mine iar eu incep so penetrez din ce in ce mai tare.........ea incepu sa geam din ce in ce mai tare.........la un momendat ii bag degetul din mijloc in gura si incepe sa mil muste si sal linga............o iau o pun in patru lade si incep sa ma misc mult mai repede -auuuuuuuuuuuu bill mai incet -iartama asa am tinuto vreo 3 ore -heyyyyyyyyy unde sunteti?ne striga tom -aicea!!!!!!!ii raspund eu -ma azi am dat test la mate -si carei faza?spuse anna ma ridic de jos imi iau geaca si ma duc afra vrand sa iau aer curat dar fic atuncia o masina scoase fum direct in fata mea..............ma duc in parc si ma asez pe o banca..........era fumos iar soarele stralucea langa mine se aseaza o fata era destul de frumoasa. -buna ce faci?ma intreaba ea pe min -poi bine am iesit umpic pe afara -ahha,,,,auzi e adevarat ca tu ai prietena? -da dc? -asa doar;............dar nu teai plictisit de ea?adik esti cu ea de 3 ani -nu nu mam plictisit este o fata deosebita -mnda dar nui deloc feminina e asa baietoasa desi uneori poarta fuste se comporta exact ca un baiat -asa e ea -nustiu cum poate sa incalte acei bocanci si hainele alea negre........numai in negru se imbraca aproape -astai stilul ei de haine ce sa facem? -nu as putea sa ma imbrac ca ea nici intrun 1000000 de ani -mie imi place cum se imbraca -mie nu adik toate zgarzile alea si bocanci............ -mie imi place........ -mnda dar sa nu mai vb de ea off numi placea cand cineva vorbea urat de iubita mea..........dar trebuie sa recunosc fata asta chiar era frumoasa.........era feminina....se imbraca destul de sexy.........in niste haine in care anna nar intra nici moarta........imi placea ca pusta fuste scurte si maieuri multate,uneori mias dori si eu ca anna sa nu mai fie asa baietoasa..........sa fie si ea umpic feminina cum este fata asta de linga mine -si pe tine cum te cheama? -izabella dar toata lumea imi zice iza -dragut nume...........dar parca team mai vazut undeva -poi se poate stii eu sunt fotomodel -frumos.......si ai succes? -da binenteles...........am castigat extrem de multe premii -ma bucur pentru tine -da e misto calatoresc prin lume......
25.03.200821.7KB
9.... :zzz:  :cool: nota9.... :zzz: :cool:
04.11.200930.2KB
:nebun: picture...:nebun:
02.02.200868.8KB
mai am si poza asta cu mai am si poza asta cu "bill si lafee" in care se saruta.... :x
23.01.200849.1KB

 
:nebun: monsoon:nebun:
03.01.200818.9KB
8->8->
05.02.200837.8KB
:zzz: picture...:zzz:
10.08.200914.1KB
ce buzeeeeee :nebun:  :nebun:  :nebun: my desktopce buzeeeeee :nebun: :nebun: :nebun:
16.03.200946.2KB

 
:finger::finger:
30.12.200737.2KB
:rotfl:  :rotfl: wow am ji yo pus  :rotfl: my desktop:rotfl: :rotfl: wow am ji yo pus :rotfl:
21.02.200923.8KB
eu am vazut concerte cu th :nebun: si sunt bestiale :nebun:eu am vazut concerte cu th :nebun: si sunt bestiale :nebun:
18.01.200816.6KB
mi-ar placea cv in genul asta, dar nu stiu daca-i chiar pt podium  :zzz: tokio hotel in singaporemi-ar placea cv in genul asta, dar nu stiu daca-i chiar pt podium :zzz:
28.04.201032.4KB

 
cand am vauzt poza pe bologu lu tom  miam dat seama ca`i placnici culorile ca sut nici cum au iesitcand am vauzt poza pe bologu lu tom miam dat seama ca`i penala nu`mi placnici culorile ca sut prea...nasoale..si nici cum au iesit ei.. si`n plu .. a trecut hallowenu :rotfl: 1 kiki kannibal
31.10.200947.5KB
10000 :nebun: nota10000 :nebun: wow.....super
04.05.200853.3KB
made by me me me :zzz:made by me me me :zzz:
08.07.200965.1KB
100 :nebun: nota100 :nebun:
19.09.200919.6KB

 
ray toro( chitara)-> :*:*:*my chemicalRay Toro( chitara)->
01.07.200836KB
suntem bine .este cel mai tare forum pe care am intrat :razz:  :hi: ce parere aveti despre forum???suntem bine .este cel mai tare forum pe care am intrat :razz: :hi:
01.02.201113KB
dah :rolleyes: colaje si pozedah :rolleyes:
12.06.200918.4KB
old:d picture...Old:d
19.01.200845.2KB

 
:rotfl: pozele noastre...:rotfl:
29.04.200829.7KB
gemenii:> peta manifestgemenii:>
03.12.201045.8KB
deny: gemenele teroareDeny:
06.06.200914.7KB
poza asta :rotfl:  :rotfl: 
imi place cum se uita tom la bill=))doh..iubesc poza asta :rotfl: :rotfl: imi place cum se uita tom la bill=))
03.05.200839.6KB

 
nu conteaza esti mica...in fanii rbd nu sunt fani mai mari de 15 sau 16 mai multzi fiind de varstenu conteaza bianka.....ca esti mica...in fanii rbd nu sunt fani mai mari de 15 sau 16 ani.....cei mai multzi fiind de varste cuprinse intre 8 si 12 ani.... esti binevenita oricum... :zzz:
14.01.200810.8KB
saracul brunet va ii sta bn orikum nhuma chel nhu :uimit:  :uimit: blond si roscat...saracul billu,lasatzil brunet va rog...orikum ii sta bn orikum nhuma chel nhu :uimit: :uimit:
20.07.200817.8KB
psi..io l-am my desktoppsi..io l-am skimbat..:d
04.02.200856.4KB
eoo una n-am nevoie d mare...pe 11 august merg in vacantza in spania sh acolo merg la strand :limba:eoo una n-am nevoie d mare...pe 11 august merg in vacantza in Spania sh acolo merg la strand :limba: in rest vreau sa am prieteni kre sa ma sustzina..k cu BF n-am mai vb d pe la inceputul lui iulie..mi-a spus o prietena de-a ei k nu mai vrea sa auda d mn..shi s-a shi mutat la alta scoala =( ce i-am faqt nush...k in afara d ea mai am doar 1 prietena buna...dar pana oi avea eu prieteni de incredere pot sa ashtept mult shi bine..
01.08.20087.4KB

 
tuns=))) pozele noastre...aaa=)) m'am tuns=)))
09.10.201051.7KB
:nebun: picture...:nebun:
06.07.200915.2KB
:nebun: picture about bill......:nebun:
07.09.201049KB
:zzz: picture...:zzz:
25.05.200824.6KB

 
:nebun: pozele noastre...:nebun:
25.01.200812.7KB
poza me :cool: pozele noastre...poza me preferata.. :cool:
08.04.200838.3KB
:zzz: programe de modificat poze:zzz:
04.07.201010.5KB
j haidy pah mai io am plekt aksa... :hi: tom - controlat de politia din hamburgj haidy pah mai politzai..k io am plekt aksa... :hi:
05.02.200819.6KB

 
hai aveti cu ce!!! :zzz: picture...hai baietzi..mandriti-va!!..k aveti cu ce!!! :zzz:
07.02.200851.5KB
deci ..is si astea kisarcoase :zzz: ..asa k pierdut firu'...da citesc in continuare :*:*:* iubiredeci ..is si astea kisarcoase :zzz: ..asa k mn..;))..am pierdut firu'...da citesc in continuare :*:*:*
18.02.200825.4KB
facut parte dintr`o trupa de succes pe timpu cand eram noi copii mici acu insa sau despartzit siihii..stiam eu;x... so..au facut parte dintr`o trupa de succes pe timpu cand eram noi copii mici acu insa sau despartzit si canta separat.,..una dintre ele aparticipat la dansez ptr tine.. prima fata:A...A... 2 fata:A.....B....
01.12.200927.6KB
100 :nebun:  :nebun:  efoarte mijto...mi plaje..... nota100 :nebun: :nebun: efoarte mijto...mi plaje.....
26.01.200833.1KB
InapoiInainte