haidetzi sa va amintesc ceva...notele sunt pana la 100 asa ca pleas..stiu ca nema cam abatut cu 100000000000 ii mijto nota dar..100 e maxima..va rog mult
asa poza asta...
pai 100 si ink de vreo cateva ori 100
app facui un video cu emo kinder..daca suntetzi interesatzi
asatai linku..;)
asa poza..
:nebun: :nebun:
23.05.2008
35.8KB
se muta in america
:O pi ce ne facem q talentele europene totzi pleak ramanem q nijte prosti de aia necunoscuti:(
12.10.2008
28.9KB
veche poza..9 ;x
06.04.2010
35.3KB
poi.............imi place sa dansez,s cant da nu o fac prea des ca se declanseaza cutremurul :zzz: :zzz: imi place molt sa fac schimbari bruste de look,adour bbasketul!!iar hooobbbyul meu principal este TOKIO HOTEL :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
28.06.2008
64KB
deci astea sunt cele mai bune note pe care le-am vazut in viatza mea
o sa-i urmez exemplul:-?
ba nu k ma omoara mama
intelegatori parinti a mai avut:)) :nod:
13.10.2008
59.2KB
sunt eeeeextra urata :rusine:
12.06.2008
55KB
uff ce fic:Xam ras am plans :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: hai cu next :X in sfarsit s-au impacat
15.10.2008
40.3KB
:nebun:
19.08.2009
23.1KB
:cool:
16.01.2008
57.2KB
scheisse...;)
si..mdah..sormea a fost fana tbd si eu th..
ma rog..
poz.e.modificate
;x
01.11.2009
19.6KB
:nebun:
17.08.2009
40.3KB
! parul meu era intins cu placa.... cand mi-l intind si eu odata la 10 ani iar parul meu natural il intrece si pe al lui Bill..de ci va rog frumos.... eu nu tre sa folosesc un fixativ intr-o sapt ci doar ma ciufulesc statis sa caut o poza cu je si parul meu de explodata...... SI MERSI DE COMPLIMENTE SI VOI SUNTETI FOARTE FRUMOASE... iar hi5-ul meu este lasati si comm daca vreti ca nu ma supar.... uite poza cu my real hair!
03.02.2008
37.8KB
aici punetzi desenele cu tom...
29.12.2007
36.8KB
:rotfl: una din asta
07.07.2009
23.4KB
th si mos craciun :rotfl: :rotfl: :rotfl:
21.01.2008
34.9KB
:zzz:
20.01.2008
4.4KB
...
10.03.2010
19KB
:limba: :surprised:
18.01.2008
13.3KB
.. haha.. ce daguti sunt ;x.. si in poze,Bill e nemachiat.. wow O,o ;x ii sta bine ;x
asae emo bloo,,,,,si mie imi place si ink ffff mult de lafee.....
si miar place asa fie cu bill...nu tsiam ca au fost impreuna...
si veatzi dreptate ca poz aaia etrucaj...
uitatzi poza completa....
20.03.2008
63.5KB
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
o daa......ce chestie
bratzara mijto....
tom e unic
in felul sau hazliu
foarte tare
imi pare rau ptr kythya
si totodata ma bucur ca sia dat seama cal iubeste pe bill
desi nu merita
mijto fic
:nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
:zzz:
:rotfl:
next
:nebun:
:zzz:
08.02.2008
54.4KB
:nod:
25.01.2008
67.1KB
aiki snt eo q sysa mea Sya..:*:*:*
13.02.2008
70.5KB
aador posteru asta :rusine:
13.03.2008
31.8KB
nuj..da nu cred ca cont:)))
sau da??:))
bitch
15.06.2009
42.6KB
Pfff feteloor..sunteti frumoaasee:X mai vrem poze:>