si eu zic ca are dreptate.peste tot unde merg aud lucruri rele despre emo.da ce are lumea cu ei nu inteleg.ce daca sunt diferiti?mie una chiar imi place stilul. =)
01.07.2009
24.5KB
E draguta. :nod: Imi place cum se imbraca si imi plac cantecele ei. :nebun:
1
06.07.2009
35.6KB
ji asta
25.07.2008
6KB
jump 4 my love :cool:
05.02.2008
51.8KB
:nebun:
14.01.2008
45.8KB
:zzz:
29.04.2008
21.9KB
100 :D (iti place stilul emo ? dak nu, asta e raspunsul,ma refer la poza mea, k'i mai mult poza emo) :wink2: :))
>>>>>> bichon havanese.... :nebun: :nebun: :nebun:
poi..cu urzici..app....nu radetzi d cutzu! el e pick...are 3 anijori.....NU RADETZI!!!!! eo am tuns cutzu!
11.07.2008
42.1KB
ce grozave sunt..le adoooor le adooor si mai ales rochitza e prea frumoasaa :nebun:
29.07.2009
22.3KB
09.01.2010
27.1KB
DeDe o besk este foarte buna k mn shy imi place de ea....nu mai dau si explicatzii k nu am chef aku...decat o poza in jos...:X:X:X
23.10.2009
54.8KB
si aceasta
08.07.2008
44.9KB
:hi:
20.08.2009
39.2KB
Nu stiu daca este bine ca am pus aici asta , dar mooooorrrrr ! (desi e cam tarziu )
Nu am fost un fan , insa trebuie sa recunoastem : altul ca el nu mai exista !
Acum se revenim la subiect : m-am gandit ca ar fi bine ca noi sa dam dovada de bun simt :nod: si sa aratam ca el a insemnat ceva pentru noi ! Adica sa fim seriosi : el e regele ! :nebun: . Ce ar fi sa punem niste poze cu el ? (asa aratam ca stim ce inseamna muzica buna ! :nod: )
29.06.2009
24.1KB
cpl alex
fff draguzta deea aratzi tzooopel...
mai punetzi poze
aaa...
si ultima poz(n)a cu mine
:rolleyes:
17.02.2008
17.5KB
o ador :rotfl: :rotfl:
01.07.2008
15.5KB
nexxt deja???? :uimit:
cat te ador.....
maia les ficu tau
salabticiunea aia ce lectzie ias da lui
cel putzin 7 ani la gradina zoo in cusca cimpanzeilor :rotfl:
:zzz:
=( :( :x :x
saracutza kythya
=(
ooo....bou a sarutato pe gat pe deea....
hmmm......
prea dragutz tipu :nebun: :nebun: :nebun:
pakat ca pleaca./.... :zzz:
ador ficu
si te rog sa pui nexxt
plzzzz
:nebun: :nebun: :nebun:
:zzz:
:nebun: :nebun: :nebun:
NNNNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTT
:nebun: :nebun:
:rotfl:
:zzz:
08.02.2008
29.7KB
ce dragutza e..:X:X:X
imi place numele
:X:X:X:
prietena mea si sora mea e aceeasi ..
mada:X:X:X:
13.06.2008
28.2KB
:nebun: :nebun:
statuia e super pacat k na facut la toata trupa
14.10.2008
5.1KB
:nebun: :nebun:
27.07.2008
4KB
:rusine: :rotfl: :rotfl:
23.01.2008
12KB
ce-i asa de amuzant ?
24.05.2009
31.5KB
nu e chiar asa de rea :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
acu am asta :rotfl: :rotfl:
bad boy :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
25.05.2008
20.5KB
Mihaela Radulescu..cred.. :uimit:
este solista unei trupe de rock..care incepe cu litera E..si..
numele ei este:A...L
04.01.2010
7.3KB
by me... :nebun: :limba:
26.05.2008
30.9KB
:surprised:
20.01.2008
19.6KB
intratzi pe ...
ce parere avetzi??? :rotfl:
bill sau christian...? :zzz:
29.12.2007
39.5KB
pai si astea sunt raspunsurile mele...
1-b
2-c
3-a
4-c
5-b
6-a
7-b
8-b
9-a
10-c
11-c
12-a
13-b
14-a
15-a
16-a
17-c
18-b
19-b
20-a
70-100
Ce mai? Esti fan infocat Tokio Hotel!!! Cunosti destul de multe lucruri incat sa participi la o editzie speciala "Stii si castigi" cu Tokio Hotel si sa iei premiul intai!!
:zzz: :zzz:
03.01.2008
44.1KB
c se chinuie sa knte ..mumozul d el :rotfl:
27.07.2008
5.9KB
:dinti:
29.09.2009
39.3KB
neeeeeeeeeeeexxxxxxxttttt:X
Deea: poi..iubitu lu ally... is impreuna de vro 5-6 luni..
Tom: ok..hay k tre sa plek..ms.. pa
Deea: npkpa
Acasa..
Stateam pe pat y andrei statea langa mnh..
Andrei: te iubeshk:X
S'o intins si el pe pat shi m'o luat in breatze incepand sa ma sarute.La un moment dat io sunt telefonu y trea' sa plece..
Andrei: ok iuby eo tre sa plek
Ally: ok....spor:p
Andrei plekse si am ramas pe pat uitandu'ma la tavan .Deea intrase pe usha shi n'am observat'o..
Deea: cf waa?:X
Ally: hmm? a...tu nu eram antena..
Deea: poi normal k nu....te gandeai la altcnv ..M'am intalnit cu andrei ...o plekt ff grabit..
Ally: aha..ok..
Deea: auzi..am fu cu bill la suk..y mi'o cerut nr de tel..;
Ally: way ce ma bucur ptr tnh
Deea: auzi sys..vreau sa te intr cv.. y sa ramana intre noi..tu il iubeshti pe andrei?
Ally: nujht...nu cred..krek doar il simpatizez..
Deea: poi shtiu eo cv..;Tzi s-au aprins calkaiele dupa tuomy puu.. asa'i?
Ally: de park sar uita ala la mnh:-j..sa fim serioase..
Deea: ma..dak nu s'ar uita..m'ar mai intreba cine'i andrei y de cat dim ieshti cu el?
Ally: da te'o intrebat?
Deea: aham..y knd i'am zis k te asht andrei y ai plekt o fust bosumflat..
Ally: way
Telefonu lu deea incepuse sa sune..
Deea: yeo:X:X:X
Bill; oo...shtiu;
Deea facuse ochii mari cat cepele shi se holba la mine mirata.Incepuse sa scotoceask prin sertaru de la birou paan gasise un pix y un caiet y scrise mare..
"E BILL' shi a pus pe difuzor..
Bill; cff?
Deea; bine..povesteam cu ally..u?
Bill; "incepuse sa rada" povesteam cu tom Deci imi dia nr lu ally de tel..k roby ne'o zis ca,canta bnh y am vrea sa discutam cu ea despre un album impreuna ..mi'l dai?
Deea ii daduse nr meu shi ieshise din camera .M'am schimbat y m'am bagat in pat..mi'am luat laptopu in mana y nu peste mult timp am adormit..
A doua zi dimineatza m'am trezit cu un chef de andrei,l'am sunat y cica avea repetitzi ashea ca i'am inchis nervoasa.Stateam pe pat intinsa uitandu'ma la peretzi era o linishte totala..pana sa intee deea ciufulita ..
Ally: zici k ieshti zombi..
Deea: da..buna dimineatza shi tzie..kt ii ceasu?
Ally: vro 12..
Deea: dah..:-j..uite'un stol de rame..ally hay sa mergem la mall..vii?
Ally: bnh..hay;
Ne'am imbrakt y am plekt ,ne'am plimbat prin tot mall'u shi am comparat o gramada de lucruri .Obosite ne'am oprit sa bem un suk..langa terasa era un magazin de bebelushi..mi'am comandat un suk y mi'am atzintit privirea spre o femeie insarcinata ce avea in mana un costumash roz ff sweet..Langa ea aparuse un tip brunet ,o sarutat'o y so intors .Cand s'o intors am ramas mask.Era andrei cu gravida sarutandu'se..
Deea; ce?dc ai ramas asa?
Deea ishi intoarse kpu y ramase muta uitandu'se la gravida y la andrei.M'am ridicat y am intrat in magazin,apoi m'am dus dragastos la andrei..
Ally: andy draga cf aici? ea cinei? sora?
Tipa so uitat la mnh mirata shi andrei ramase fara cuvinte..
Tipa: nu scumpo..;..sunt sotzia lui; shi tu eshti?colega?amica?
tipa |
\/
28.04.2009
5.2KB
:hi:
13.07.2009
9.1KB
:limba:
28.12.2009
13.6KB
:nod:
19.01.2008
24.6KB
Kythya cu Bill nu-si spuneau nici un cuvant…Deea in continuare primea trandafiri si biletele de la aceeasi <>
Intr-o zi….
Cioc!Cioc!Cioc!
K:Intra…..
Cand la vazut pe Bill intrand in camera…
K:Iesi…
B:Dar tocmai mi-ai zis sa intru….
K:Da…pt ca nu stiam cine e…..acum iti spun sa iesi!
B:Nu ies!Am ceva sa-ti spun…
K:Noi doi nu mai avem ce discuta!
B:Ba avem multe de discutat!
Kythya statea pe pat cu genunchii la piept….
K: (cu o voce calma ,insa i se simtea ura nespusa in voce)M-ai violat,Bill!
B:Stiu…dar…imi pare rau…eu te iubesc!
K:Iti pare rau?!?Ha-ha-ha!Tu n-ai sentimente ,Bill!Credeam ca fratito e obsedatul sexula din familia voastra…Dar m-am convins ca nu e deloc asa!Tom n-ar fi in stare sa o violeze pe fata pe care pretinde ca o iubeste!
B: (intinde o mana spre ea)Iarta-ma!
K:Nu ma atinge!Ce ai facut tu nu are iertare!Pleaca din camera mea!
B: (in timp ce pleca)Plec…dar nu uita !Te iubesc!Aaaa….si pana maine sa-ti faci bagajele….Toti 4 plecam in Maldive?!?Petrecem acolo Revelionul!
K:Maldive?!?Eu nu merg cu tine nicaieri!
B:Daca nu o faci pt mine,fa-o pt Deea !Ar fi tare suparata sa nu te aiba aproape!Si inca o data:Iarta-ma!
K:Iesi!Multumeste-te ca nu te-am denuntat la politie!
Kythya,ramasa singura…
K:Dobitocule!Ai noroc ca te iubesc prea mult!Dar in fata ta tre’ sa para ca te urasc!Apoi o sa crezi ca sunt slaba!Ca m-ai violat si eu acum te iert!Idiotule!!!
……….
Peste cateva ore….
D:Kythya…maine….
K:Stiu Deea!Maldive!
T:Aaaaaaa…..deci ati aflat si voi!
D:Taca-ti fleanac!Auzi Tom?!?Sti care e culmea echilibrului?!?Sa pui un mop pe bicicleta!
B:Ha-ha-ha!Asta a fost buna!!!
D:Aaaa…Bill…e…valabil si pt sticksuri!
T:Ha-ha-ha!...deci….sa va faceti si voi bagajele ca sa fie facute!
……….
Seara bagajele erau facute…
Deea adormise….Tom a deschis usor usa camerei ei….a vazut-o pe pat dormind….El era doar in boxeri,cum doarme el de obicei….Se aseaza pe pat langa ea….ii strege o lacrima cu care adormise pe obraz…Ii pune capul pe pieptul lui…
T: (in soapta)De ce ai plans ,fiara mea neimblanzita?
In scurt timp a adormit si el langa ea…
Dimineata….
12.02.2008
40.8KB
arafaaate ..cum am putut uita de ele :rotfl: :rotfl: :nebun: