Colectia de poze ichliebetokiohotel.3xforum.ro
Total 3945 poze.

InapoiInainte

 
si eu zic ca are tot unde merg aud lucruri rele despre emo.da ce are lumea cu ei nu inteleg.ce dacasi eu zic ca are dreptate.peste tot unde merg aud lucruri rele despre emo.da ce are lumea cu ei nu inteleg.ce daca sunt diferiti?mie una chiar imi place stilul. =)
01.07.200924.5KB
e draguta. :nod: imi place cum se imbraca si imi plac cantecele ei. :nebun:
1 avril lavigneE draguta. :nod: Imi place cum se imbraca si imi plac cantecele ei. :nebun: 1
06.07.200935.6KB
ji asta cartea tokio hotelji asta
25.07.20086KB
jump 4 my love :cool: picture...jump 4 my love :cool:
05.02.200851.8KB

 
:nebun::nebun:
14.01.200845.8KB
:zzz: picture about bill......:zzz:
29.04.200821.9KB
100  :d  (iti place stilul emo ? dak nu, asta e refer la poza mea, k'i mai mult poza emo)  :wink2:100 :D (iti place stilul emo ? dak nu, asta e raspunsul,ma refer la poza mea, k'i mai mult poza emo) :wink2: :)) >>>>>> bichon havanese.... :nebun: :nebun: :nebun:
16.04.200823.3KB
scuomp :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  :nebun:  fuok  :nebun:  :nebun:scuomp :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: frumoshi fuok :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
07.07.20089.4KB

 
:nebun: proiect tokio hotel - romania:nebun:
10.04.201029.5KB
poi..cu radetzi d cutzu! el e pick...are 3 eo am tuns cutzu!poi..cu urzici..app....nu radetzi d cutzu! el e pick...are 3 anijori.....NU RADETZI!!!!! eo am tuns cutzu!
11.07.200842.1KB
ce grozave sunt..le adoooor le adooor si mai ales rochitza e prea frumoasaa :nebun:ce grozave sunt..le adoooor le adooor si mai ales rochitza e prea frumoasaa :nebun:
29.07.200922.3KB
pozele noastre...
09.01.201027.1KB

 
dede o besk este foarte buna k mn shy imi place de ea....nu mai dau si k nu am chef o poza in `.beztDeDe o besk este foarte buna k mn shy imi place de ea....nu mai dau si explicatzii k nu am chef aku...decat o poza in jos...:X:X:X
23.10.200954.8KB
si aceasta fostasi aceasta
08.07.200844.9KB
:hi: poze:hi:
20.08.200939.2KB
nu stiu daca este bine ca am pus aici asta , dar ! (desi e cam tarziu  )
nu am fost un fan , insaNu stiu daca este bine ca am pus aici asta , dar mooooorrrrr ! (desi e cam tarziu ) Nu am fost un fan , insa trebuie sa recunoastem : altul ca el nu mai exista ! Acum se revenim la subiect : m-am gandit ca ar fi bine ca noi sa dam dovada de bun simt :nod: si sa aratam ca el a insemnat ceva pentru noi ! Adica sa fim seriosi : el e regele ! :nebun: . Ce ar fi sa punem niste poze cu el ? (asa aratam ca stim ce inseamna muzica buna ! :nod: )
29.06.200924.1KB

 
cpl alex

fff draguzta deea aratzi punetzi ultima poz(n)a cu mine



 :rolleyes: pozele noastre...cpl alex fff draguzta deea aratzi tzooopel... mai punetzi poze aaa... si ultima poz(n)a cu mine :rolleyes:
17.02.200817.5KB
o ador :rotfl:  :rotfl:o ador :rotfl: :rotfl:
01.07.200815.5KB
nexxt deja???? :uimit: 




cat te les ficu aia ce lectzie ias da putzin 7 ani la gradina zoo innexxt deja???? :uimit: cat te ador..... maia les ficu tau salabticiunea aia ce lectzie ias da lui cel putzin 7 ani la gradina zoo in cusca cimpanzeilor :rotfl: :zzz: =( :( :x :x saracutza kythya =( ooo....bou a sarutato pe gat pe deea.... hmmm...... prea dragutz tipu :nebun: :nebun: :nebun: pakat ca pleaca./.... :zzz: ador ficu si te rog sa pui nexxt plzzzz :nebun: :nebun: :nebun: :zzz: :nebun: :nebun: :nebun: NNNNNNNEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTT :nebun: :nebun: :rotfl: :zzz:
08.02.200829.7KB
ce dragutza  place mea  si sora mea   e aceeasi `.bezt friendz.`ce dragutza e..:X:X:X imi place numele :X:X:X: prietena mea si sora mea e aceeasi .. mada:X:X:X:
13.06.200828.2KB

 
:nebun:  :nebun: 


statuia e super pacat k na facut la toata trupa bill are statuie de ceara:nebun: :nebun: statuia e super pacat k na facut la toata trupa
14.10.20085.1KB
:nebun:  :nebun: spring nicht:nebun: :nebun:
27.07.20084KB
:rusine:  :rotfl:  :rotfl::rusine: :rotfl: :rotfl:
23.01.200812KB
ce-i asa de amuzant ?ce-i asa de amuzant ?
24.05.200931.5KB

 
nu e chiar asa de rea :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 



acu am asta :rotfl:  :rotfl: 
bad boynu e chiar asa de rea :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: acu am asta :rotfl: :rotfl: bad boy :nebun: :nebun: :nebun: :nebun:
25.05.200820.5KB
mihaela :uimit: 

este solista unei trupe de rock..care incepe cu litera ei este:a...l who is it`?Mihaela Radulescu..cred.. :uimit: este solista unei trupe de rock..care incepe cu litera E..si.. numele ei este:A...L
04.01.20107.3KB
by me... :nebun:  :limba:by me... :nebun: :limba:
26.05.200830.9KB
`.bezt friendz.`:surprised:
20.01.200819.6KB

 
intratzi pe   ... 
ce parere avetzi??? :rotfl: 
bill sau :zzz: bill vs. christianintratzi pe ... ce parere avetzi??? :rotfl: bill sau christian...? :zzz:
29.12.200739.5KB
pai si astea sunt mai? esti fan infocat tokio hotel!!! cunosti destul de multe lucruri incat sapai si astea sunt raspunsurile mele... 1-b 2-c 3-a 4-c 5-b 6-a 7-b 8-b 9-a 10-c 11-c 12-a 13-b 14-a 15-a 16-a 17-c 18-b 19-b 20-a 70-100 Ce mai? Esti fan infocat Tokio Hotel!!! Cunosti destul de multe lucruri incat sa participi la o editzie speciala "Stii si castigi" cu Tokio Hotel si sa iei premiul intai!! :zzz: :zzz:
03.01.200844.1KB
c se chinuie sa knte ..mumozul d el  :rotfl: schreic se chinuie sa knte ..mumozul d el :rotfl:
27.07.20085.9KB
:dinti: din nou aproape...:dinti:
29.09.200939.3KB

 
lu ally...  is impreuna de vro 5-6   ok..hay k tre sa plek..ms..  pa  
deea:   pe pat y andreineeeeeeeeeeeexxxxxxxttttt:X Deea: poi..iubitu lu ally... is impreuna de vro 5-6 luni.. Tom: ok..hay k tre sa plek..ms.. pa Deea: npkpa Acasa.. Stateam pe pat y andrei statea langa mnh.. Andrei: te iubeshk:X S'o intins si el pe pat shi m'o luat in breatze incepand sa ma sarute.La un moment dat io sunt telefonu y trea' sa plece.. Andrei: ok iuby eo tre sa plek Ally: ok....spor:p Andrei plekse si am ramas pe pat uitandu'ma la tavan .Deea intrase pe usha shi n'am observat'o.. Deea: cf waa?:X Ally: hmm? a...tu nu eram antena.. Deea: poi normal k nu....te gandeai la altcnv ..M'am intalnit cu andrei ...o plekt ff grabit.. Ally: aha..ok.. Deea: auzi..am fu cu bill la suk..y mi'o cerut nr de tel..; Ally: way ce ma bucur ptr tnh Deea: auzi sys..vreau sa te intr cv.. y sa ramana intre noi..tu il iubeshti pe andrei? Ally: nujht...nu cred..krek doar il simpatizez.. Deea: poi shtiu eo cv..;Tzi s-au aprins calkaiele dupa tuomy puu.. asa'i? Ally: de park sar uita ala la mnh:-j..sa fim serioase.. Deea: ma..dak nu s'ar uita..m'ar mai intreba cine'i andrei y de cat dim ieshti cu el? Ally: da te'o intrebat? Deea: aham..y knd i'am zis k te asht andrei y ai plekt o fust bosumflat.. Ally: way Telefonu lu deea incepuse sa sune.. Deea: yeo:X:X:X Bill; oo...shtiu; Deea facuse ochii mari cat cepele shi se holba la mine mirata.Incepuse sa scotoceask prin sertaru de la birou paan gasise un pix y un caiet y scrise mare.. "E BILL' shi a pus pe difuzor.. Bill; cff? Deea; bine..povesteam cu ally..u? Bill; "incepuse sa rada" povesteam cu tom Deci imi dia nr lu ally de tel..k roby ne'o zis ca,canta bnh y am vrea sa discutam cu ea despre un album impreuna ..mi'l dai? Deea ii daduse nr meu shi ieshise din camera .M'am schimbat y m'am bagat in pat..mi'am luat laptopu in mana y nu peste mult timp am adormit.. A doua zi dimineatza m'am trezit cu un chef de andrei,l'am sunat y cica avea repetitzi ashea ca i'am inchis nervoasa.Stateam pe pat intinsa uitandu'ma la peretzi era o linishte totala..pana sa intee deea ciufulita .. Ally: zici k ieshti zombi.. Deea: da..buna dimineatza shi tzie..kt ii ceasu? Ally: vro 12.. Deea: dah..:-j..uite'un stol de rame..ally hay sa mergem la mall..vii? Ally: bnh..hay; Ne'am imbrakt y am plekt ,ne'am plimbat prin tot mall'u shi am comparat o gramada de lucruri .Obosite ne'am oprit sa bem un suk..langa terasa era un magazin de bebelushi..mi'am comandat un suk y mi'am atzintit privirea spre o femeie insarcinata ce avea in mana un costumash roz ff sweet..Langa ea aparuse un tip brunet ,o sarutat'o y so intors .Cand s'o intors am ramas mask.Era andrei cu gravida sarutandu'se.. Deea; ce?dc ai ramas asa? Deea ishi intoarse kpu y ramase muta uitandu'se la gravida y la andrei.M'am ridicat y am intrat in magazin,apoi m'am dus dragastos la andrei.. Ally: andy draga cf aici? ea cinei? sora? Tipa so uitat la mnh mirata shi andrei ramase fara cuvinte.. Tipa: nu scumpo..;..sunt sotzia lui; shi tu eshti?colega?amica? tipa | \/
28.04.20095.2KB
:hi: poze emo:hi:
13.07.20099.1KB
:limba::limba:
28.12.200913.6KB
:nod::nod:
19.01.200824.6KB

 
kythya cu bill nu-si spuneau nici un in continuare primea trandafiri si biletele de la aceeasiKythya cu Bill nu-si spuneau nici un cuvant…Deea in continuare primea trandafiri si biletele de la aceeasi <> Intr-o zi…. Cioc!Cioc!Cioc! K:Intra….. Cand la vazut pe Bill intrand in camera… K:Iesi… B:Dar tocmai mi-ai zis sa intru…. K:Da…pt ca nu stiam cine e…..acum iti spun sa iesi! B:Nu ies!Am ceva sa-ti spun… K:Noi doi nu mai avem ce discuta! B:Ba avem multe de discutat! Kythya statea pe pat cu genunchii la piept…. K: (cu o voce calma ,insa i se simtea ura nespusa in voce)M-ai violat,Bill! B:Stiu…dar…imi pare rau…eu te iubesc! K:Iti pare rau?!?Ha-ha-ha!Tu n-ai sentimente ,Bill!Credeam ca fratito e obsedatul sexula din familia voastra…Dar m-am convins ca nu e deloc asa!Tom n-ar fi in stare sa o violeze pe fata pe care pretinde ca o iubeste! B: (intinde o mana spre ea)Iarta-ma! K:Nu ma atinge!Ce ai facut tu nu are iertare!Pleaca din camera mea! B: (in timp ce pleca)Plec…dar nu uita !Te iubesc!Aaaa….si pana maine sa-ti faci bagajele….Toti 4 plecam in Maldive?!?Petrecem acolo Revelionul! K:Maldive?!?Eu nu merg cu tine nicaieri! B:Daca nu o faci pt mine,fa-o pt Deea !Ar fi tare suparata sa nu te aiba aproape!Si inca o data:Iarta-ma! K:Iesi!Multumeste-te ca nu te-am denuntat la politie! Kythya,ramasa singura… K:Dobitocule!Ai noroc ca te iubesc prea mult!Dar in fata ta tre’ sa para ca te urasc!Apoi o sa crezi ca sunt slaba!Ca m-ai violat si eu acum te iert!Idiotule!!! ………. Peste cateva ore…. D:Kythya…maine…. K:Stiu Deea!Maldive! T:Aaaaaaa…..deci ati aflat si voi! D:Taca-ti fleanac!Auzi Tom?!?Sti care e culmea echilibrului?!?Sa pui un mop pe bicicleta! B:Ha-ha-ha!Asta a fost buna!!! D:Aaaa…Bill…e…valabil si pt sticksuri! T:Ha-ha-ha!...deci….sa va faceti si voi bagajele ca sa fie facute! ………. Seara bagajele erau facute… Deea adormise….Tom a deschis usor usa camerei ei….a vazut-o pe pat dormind….El era doar in boxeri,cum doarme el de obicei….Se aseaza pe pat langa ea….ii strege o lacrima cu care adormise pe obraz…Ii pune capul pe pieptul lui… T: (in soapta)De ce ai plans ,fiara mea neimblanzita? In scurt timp a adormit si el langa ea… Dimineata….
12.02.200840.8KB
arafaaate ..cum am putut uita de ele :rotfl:  :rotfl:  :nebun:arafaaate ..cum am putut uita de ele :rotfl: :rotfl: :nebun:
31.07.200919.3KB
poze si rette mich poze si comentarii...
03.01.200836.4KB
poze(funny):*:*:*:*:*:*:*
20.01.20084.7KB
InapoiInainte