!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
dannutzza la Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Mehedinti
cauta Barbat
25 - 52 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღTOk!O hOt3Lღ / Bill K. si Tom K vor juca intr-un film Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
Se pare ca regizorul,Cristoph Gampl,ii gaseste perfecti pentru rolurile celor doua personaje principale:Karl von Moor(Tom) si Franz von Moor(Bill) din 'Die Raeuber'(The robbers)
Acum,povestea filmului:in crizele guvernamentale din Germania,in anul 2039,guvernul raspunde radicalizarii diferitelor parti politice cu o dezvoltare succesiva a societatii controlate in dimensiunile Orwell-ului.(nu sunt sigura de partea cu dezvoltarea si cu Orwell lol).
Maximilian Von Moor,in varsta de 54 de ani,'experimenteaza' haosul din ce in ce mai mare si dezmembrarea societatii pe propria familie.In timp ce fiul sau,Karl,in varsta de 21 de ani(Tom),devine un exemplu de rezistenta la clasa domnitoare,celalalt fiu al sau,Franz,in varsta tot de 21 de ani(Bill) incepe sa ravneasca la putere.Karl,sustinut de catre tatal sau,conduce un regim intransigent in secret.Logodnica lui,Amalia,e de partea lui,in ciuda propagandei impotriva insurgentilor si rezista avansurilor lui Franz.In plus,tatal sau imbatraneste si moare in circumstante misterioase.Cu fiul sau,Franz,de partea lui,guvernul isi va activa puterile.Cand afla ca tatal sau este in viata,prins de Franz intr-un bric,Karl ataca orasul pentru a se razbuna pe fratele lui.Va fi o lupta fara castigator,in care numai fortele ceresti vor castiga o victorie tragica.


Momentan,cei doi exerseaza,pentru a se perfectiona.



Mai multe puteti afla de aici ... n-a-movie/ ,iar traducerea nu stiu daca e corecta


_______________________________________
Someone like you

pus acum 14 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
Trebuie neapărat să văd filmul, mă întreb când o fi gata?

pus acum 14 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
               

cred ca o sa moooor de ras!!!!!!!!!!! sper sa-l dea la cinema!!!!! bai, deci cred ca ma duc cu cortul acolo sa fiu eu prima --- nu cred ca am mai vazut de muuuulta vreme ceva mai amuzant.....
karl e tom??? adica tom e bun   si bill e rau
daca nu se si bat degeaba!!! o tavaleala , ceva??????????
tom logodit? adica Karl, ma rog... asta e de vazut


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
                   Deci ...: )) ei au inceput sa filmeze din august 2011 la el adica de luna asta : )) asa scria undeva ca filmarile incep din august dar nu scria data exacta , va dati seama ca trebuie sa asteptam , si da toti suntem curiosi sunt sigura ca filmul va fi cumparat de multi si vizionat mai ales ca na fanii trupei Tokio Hotel si nu numai ...deabia astept ;x

_______________________________________
Someone like you

pus acum 14 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
Poate mergem împreună, Ștefania, până e gata, voi fi și eu la București. Dar nu dorm cu tine-n cort.

pus acum 14 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
e, lasa, ca mai luam unul

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
M-ai înțeles greșit, problema nu ești tu, ci cortul. Prefer să dorm în condiții normale, să am căldură, toaletă, duș, pat moale și mare...

pus acum 14 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
aaaaa
ai fost vreodata cu cortul?


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
Niciodată și nu cred că voi merge vreodată cu cortul...sau cine știe...de multe ori mă surprind făcând lucruri pe care credeam că n-am să le fac

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la