!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil sexyindianca
Femeie
24 ani
Ilfov
cauta Barbat
24 - 53 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღTomღ / Tom's new smokin' hot look! Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
₫ë₤ůЖέ¿βϊΓçЙ۵
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 737
well, banuielile mi s-au confirmat
tom e un barbat adevarat si in toata firea
ah       barba aia ii sta asa bine =p~





p.s: nu ca as avea ceva cu bill, dar voua va place cum arata?
excesele sale de diva mi se pare ca au fost duse la extrem, iar pierceu' ala din nas nu-l face sa para decat un porc.
parerea mea:-??


pus acum 14 ani
   
₫ë₤ůЖέ¿βϊΓçЙ۵
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 737



pus acum 14 ani
   
₫ë₤ůЖέ¿βϊΓçЙ۵
~*WirkLicH*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 737


pus acum 14 ani
   
Smiley
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 47
Era mai bine fara, dar oricum e dragut. Mi-am schimbat parerea despre Bill...Chiar ca exagereaza, dar...Tot Bill ramane!

pus acum 14 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
il imbatraneste barba aia... dar nu-i sta rau

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
Îi prefer fără barbă.

pus acum 14 ani
   
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
Deciiiii ce pot sa spun? imi e dor de fata aia "pura" si draguta care ii dadea aerul ala de pustan dar acum a venit vremea sa zic asa sa se maturizeze, a devenit barbat si probabil "barbat" era de mult dar a hotarat sa se schimbe. Serios doar nu credeati ca o sa ramana ca la 19 ani..a trecut timpul, mie una mi se pare destul de ok asa... il arata altfel , schimbat are un alt aer, probabil asta este un nou inceput.Ma bucur ca a adoptat o astfel de schimbare.
Si lui Bill ii este benefica chiar daca la el parte prea ciudat pt ca el mereu era cel feminin si nu stiu cum dar vetedi si voi si bill a mai pus pe el, are pachetele cat de cat chiar daca pare cam prea ciudat cu barba si pirsurile in exces...oricum felicitari pt amandoi. o schimbare in bine.


_______________________________________
Someone like you

pus acum 14 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
La Tom șocul nu e mare, dar vorba ta, Bill era feminin și deodată-l vezi cu barbă.

pus acum 14 ani
   
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
Da, adica noi eram obijnuite cu acel Bill "impecabil "...adica uneori am impresia ca a fost foarte benefica schimbarea asta pentru ca uitati-va si voi , a mai pus cat de cat pe el , a facut muschiuleti adica nu mai e chiar piele si os , stiu ca pare ciudat cand ii vedeti barba sau pirsurile noi si etc adica pare la genul ala" ai exagerat un pic cam mult", oricum nu cred ca faza cu barba va fi de durata adica pozele pe care le-ati pus nu mai stiu de la ce eveniment era , si eu ramasesem la modul "uau" si cand am intrat la cateva zile pe site erau puse poze noi chiar cu o zi inainte sa intru (arata data ) si si-o daduse jos , prima daca nu credeam insa dupa au mers si la emisiune si cel ce ramasese cu ea era Tom...adica a fost asa de "efect" acum din nou si-a lasat-o insa nu cred ca e de durata o sa si-o dea el jos nu cred ca se suporta el cu barba adica si barbatilor le este greu cu barba : )) sa zaci cu "tonele" de par pe fata mi se pare deranjant si mai ales Bill, adica nu stiu ma bucura noul lui look pare mai "normal" nu mai e chiar atat de feminin.
Pentru unii sunt sigura ca pare o tampenie mai ales ca na cand l-au vazut asa brusc cred ca au facut o fata , toti am fost scoati adica cine se astepta sa treaca de partea cu fata impecabila curata , machiata etc fara o impuritate la baiat neras cu par pe fata mai ales ca el e feminin ...e altfel...oricum din nou amandoi au felicitarile mele , au devenit barbati in toata firea nu zic ca nu ar fi fost pt ca nu parul de pe fata ne demonstreaza asta : )) dar o zic asa...ca na cel putin Bill parca tot adolescent parea, Tom se schimba cu timpul si era vizibil acum ca il vad si pe Bill mers la sala etc etc ..e altfel domne : ))


_______________________________________
Someone like you

pus acum 14 ani
   
Blacksheep
~*SenIoR*~

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
ai dreptate , dar eu nu sunt o fana a barbatilor parosi si abia astept sa se rada   bine, eu am gusturi cam ciudate , asa ca iti dau tie dreptate


oricum, cand ma uit la pozele cu ei cu barba nu mi-o pot imagina decat pe bunica-mea si ce le-ar spune ea .... cred ca m-as prapadi de ras   la noi in familie daca vine tata sau unchi-miu sau vreun nepot neras la bunica incepe sa-i certe ca pe copiii mici... e super amuzant daca stai si te uiti la ei

ar fi bestial s-o vad pe bunica in fata lui Bill, sa se uite la el cu capul in sus , ca la stalp si sa inceapa sa palavrageasca

si bill cu mainile incrucisate si sa stea sa asculte cu capul in jos ; bine, daca nu se apuca bunica-mea printr-o minune sa invete germana sau engleza ar fi ca la circ... dat din maini alea alea


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
sehr:)viele:)Farben
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526


pus acum 14 ani
   
Mada2009
~*BeBe*~

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 55
Mie imi plac gemenii cum arata ei mai nou, DAR bill se imbraca ca un coca din pippera   l-am vazut cu colanti cu model de jaguar

pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la