₫ë₤ůЖέ¿βϊΓçЙ۵
~*WirkLicH*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 737
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
₫ë₤ůЖέ¿βϊΓçЙ۵
~*WirkLicH*~
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 737
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Smiley
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 47
|
|
Era mai bine fara, dar oricum e dragut. Mi-am schimbat parerea despre Bill...Chiar ca exagereaza, dar...Tot Bill ramane! 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
il imbatraneste barba aia... dar nu-i sta rau 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
tom
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
|
|
Deciiiii ce pot sa spun? imi e dor de fata aia "pura" si draguta care ii dadea aerul ala de pustan dar acum a venit vremea sa zic asa sa se maturizeze, a devenit barbat si probabil "barbat" era de mult dar a hotarat sa se schimbe. Serios doar nu credeati ca o sa ramana ca la 19 ani..a trecut timpul, mie una mi se pare destul de ok asa... il arata altfel , schimbat are un alt aer, probabil asta este un nou inceput.Ma bucur ca a adoptat o astfel de schimbare. Si lui Bill ii este benefica chiar daca la el parte prea ciudat pt ca el mereu era cel feminin si nu stiu cum dar vetedi si voi si bill a mai pus pe el, are pachetele cat de cat chiar daca pare cam prea ciudat cu barba si pirsurile in exces...oricum felicitari pt amandoi. o schimbare in bine.
_______________________________________ Someone like you
|
|
| pus acum 14 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
La Tom șocul nu e mare, dar vorba ta, Bill era feminin și deodată-l vezi cu barbă.
|
|
| pus acum 14 ani |
|
tom
Moderator
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
|
|
Da, adica noi eram obijnuite cu acel Bill "impecabil "...adica uneori am impresia ca a fost foarte benefica schimbarea asta pentru ca uitati-va si voi , a mai pus cat de cat pe el , a facut muschiuleti adica nu mai e chiar piele si os , stiu ca pare ciudat cand ii vedeti barba sau pirsurile noi si etc adica pare la genul ala" ai exagerat un pic cam mult", oricum nu cred ca faza cu barba va fi de durata adica pozele pe care le-ati pus nu mai stiu de la ce eveniment era , si eu ramasesem la modul "uau" si cand am intrat la cateva zile pe site erau puse poze noi chiar cu o zi inainte sa intru (arata data ) si si-o daduse jos , prima daca nu credeam insa dupa au mers si la emisiune si cel ce ramasese cu ea era Tom...adica a fost asa de "efect" acum din nou si-a lasat-o insa nu cred ca e de durata o sa si-o dea el jos nu cred ca se suporta el cu barba adica si barbatilor le este greu cu barba : )) sa zaci cu "tonele" de par pe fata mi se pare deranjant si mai ales Bill, adica nu stiu ma bucura noul lui look pare mai "normal" nu mai e chiar atat de feminin. Pentru unii sunt sigura ca pare o tampenie mai ales ca na cand l-au vazut asa brusc cred ca au facut o fata , toti am fost scoati adica cine se astepta sa treaca de partea cu fata impecabila curata , machiata etc fara o impuritate la baiat neras cu par pe fata mai ales ca el e feminin ...e altfel...oricum din nou amandoi au felicitarile mele , au devenit barbati in toata firea nu zic ca nu ar fi fost pt ca nu parul de pe fata ne demonstreaza asta : )) dar o zic asa...ca na cel putin Bill parca tot adolescent parea, Tom se schimba cu timpul si era vizibil acum ca il vad si pe Bill mers la sala etc etc ..e altfel domne : ))
_______________________________________ Someone like you
|
|
| pus acum 14 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Mada2009
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 55
|
|
Mie imi plac gemenii cum arata ei mai nou, DAR bill se imbraca ca un coca din pippera l-am vazut cu colanti cu model de jaguar
|
|
| pus acum 14 ani |
|