tom
Moderator Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
_embedded
_______________________________________ Someone like you
pus acum 15 ani
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
a expirat deja...e fake
_______________________________________
pus acum 15 ani
tom
Moderator Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
am vazut si eu poza... si la fel fake cand am vazut si la punkt 12.. ma gandeam ca e ceva mai sigur desi tot fake imi pare.. ca nu dadeau astia degeaba dar se pare ca mai dau si degeaba
_______________________________________ Someone like you
pus acum 15 ani
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
dar pare destul de real ,vezi?chiar te induce in eroare
_______________________________________
pus acum 15 ani
tom
Moderator Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
da.. intr-un fel chiar d-asta am pus-o desi prima data am zis clar fake apoi am stat m-am gandit mai bine am zis ca nu.. ca el chiar are si etc si acum tot fake cred : )) :-j..pana nu apar si alte poze sau pana nu declara el clar.. nu cred nimic
_______________________________________ Someone like you
pus acum 15 ani
mihaela(17)
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 5
eu cred ca e adevarata poza si oricum Bill nu o sa spuna nimic. voi chiar credeti ca Bill nu a mai avut nici o relatie in ani astia, sunt sigura ca a mai avut si chiar daca mereu a zis ca el cauta "dragostea adevarata si ca pana acuma nu sa aratat nimic" cum a mintit ani astia spunand ca nu are prietena(cand eu sunt sigura ca a mai avut, numai ca a tinuto bine ascunsa) asa poate sa faca si acuma ca doar nu il doare gura sa spuna ca nu e el,inplus baiatul din poza aia seamana chiar prea bine cu Bill ca sa vina cineva sa imi spuna ca nu e el
pus acum 15 ani
tom
Moderator Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
se poate sa fie si cum zici tu , dar te-ai gandit cate "copii" are Bill in lumea asta si apoi de ce sa apara doar o poza crezi ca pana in momentul de fata pana la "sarut" nu s-au mai intalnit..apareau multe poze presa ii urmareste non-stop si publicau pozele cu el si respectiva fara sa se sarute ..cum fac de obicei si daca stateau la un metru distanta presa spuna"Iubita lui Bill Kaulitz" ,si pana la urma daca e adevarata poza sa ii fie de bine, e om..are si el nevoie de cineva .
_______________________________________ Someone like you
pus acum 15 ani
dydi
~*BeBe*~ Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 35
ce pacat spar ca tom sa nu-si gaseasca iubita
13KB
_______________________________________ Tot ce vad e firm…ard…vise… amintiri… sperante…cred ca un adio e cel mai bun.........intrati aici va rog ...este site-ul meu
pus acum 15 ani
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
De ce spui asta?Eu m`as bucura pentru el Adica....merita sa fie fericit.
_______________________________________
pus acum 15 ani
tom
Moderator Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
Fara sa fie cu suparare si nu vreau sa jignesc pe nimeni dupa avatar imi dau seama ca esti fana Tom si ma refer la @Dydi : d si din spusele tale adica"sper ca Tom sa nu-si gaseasca iubita " da a genul ala de fan cam obsedat , defapt nu obsedat care nu stie sa inteleaga unele lucruri pe depin poate ti tu la el si ai speranta aceea ca orice fan dar totusi e om.Intr-un fel te inteleg ar trebui sa intelegi si tu :p
PS: sper ca nu te-ai suparat si ca ai inteles mesajul chiar daca nu m-am exprimat foarte corect
_______________________________________ Someone like you
Pana la urma eu cred ca este adevarata poza si nu un fake. Ce are daca isi gaseste si Bill o prietena si face you know what, noaptea, in pat (hu, am facut si o rima chiar). Chiar nu inteleg de ce unele fane, disperate, nu ma refer aici la voi, la cineva de pe forum, ci in general, daca se simte cineva, not my job, chiar mereu tin sa demonstreze ca ceva nu este adevarat despre baieti, desi este. Acum nu stim sigur daca este sau nu, insa...