Ce masina neagra si fioroasa are Tom si ce masina rosie are Bill! : )) Da, ce zambaret era Tom cand s-a lungit aia pe capota masinii lui. Sau cand statea aia in fata masinilor, cred ca amandoi se uitau la fundul ei : )) Bill arata ca Elvis cu acest par, dar ii sta bine. Imi place cum ii sta. Adica, imi placea mai mult freza aceea explodata, insa si asta e ok. Mersul lui Tom este atat de...specific unui barbat "puternic", cum isi spun ei.
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
il imparti cu mine pe cel original?
_______________________________________
pus acum 15 ani
tom
Moderator Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
si cu mine...: )) :> ?
_______________________________________ Someone like you
pus acum 15 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
Ce ranjea cracanatu` de Tom.E uratica fata ;d...Can't wait <3
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 15 ani
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
credeam ca Tom e cel care o soarbe din priviri ,dar se pare ca Bill e acela...sau mi se pare?Sau poate amandoi...
click pe poze
Modificat de Electric bon bon (acum 15 ani)
_______________________________________
pus acum 15 ani
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
_______________________________________
pus acum 15 ani
ina th love th
~*BeBe*~ Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 50
Nu stiu dc am impresia ca la primul comm de poze si la ultima......mai au putin si se iau la bataie...... ........si Tom park nu mai pare asa interesat dintr-o data de fete...adik de "acea" fta...mai mult Bill se uita la ea..... ......acum fara suparare
12.4KB
_______________________________________ Cine crede ca mai suntem mici papusi Este timpul sa invete sa se poarte cu manusi Viata se complica,totul e parfum Si va anuntam ca nimeni nu ne sta in drum!
pus acum 15 ani
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
sa stii ca asta am observat si eu Tom se uita intr`o parte,iar Bill se uita la ea...ciudat
_______________________________________
pus acum 15 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
vaii sunt bestiale pozele;x...numai frati nu par ei in pozele acestea,dar na,asa e "scenariu"... poate se intoarce roata si Bill devine ceea ce A FOST Tom,si viceversa ;> urata fata au gasit si ei ca model ..
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 15 ani
-]V@nRo[-
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1313
cam tragea cu ochiul la Tom tipa (sunt geloasa )
Modificat de Colors™ (acum 15 ani)
_______________________________________
pus acum 15 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
Eu nu..ptr ca e claar ca tipa e genul "bitch" iar Tom e satul de fete de genul ei.. ;x.. sunt o multime d epoze modificate pe deviant dupa acestea..si chiar sunt bestiale
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 15 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359