!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l
---
Lista Forumurilor Pe Tematici
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l | Reguli | Inregistrare | Login

POZE !CH~L!3B3~T0K!O~H0T3L

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lonely_32
Femeie
24 ani
Valcea
cauta Barbat
26 - 57 ani
!ch~l!3b3~t0k!o~h0t3l / ღTOk!O hOt3Lღ / Fans from romania and tokio hotel Moderat de sehr:)viele:)Farben, tom, © Bianca
Autor
Mesaj Pagini: 1
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
A auzit cineva de "alianta" dintre Fc ul din Austria si Fc din Romania...ehh cine nu o sa afle de aici daca nu intelegeti.. sau alt cva sa mi spuneti insa va recomand sa intrati pe siteul official tokio hotel romania in jur d3 16 fanii din rom au mers la viena la con dak nu ma insel din data de 30 martie .Fanii din rom au vrut sa le faca diferite surprize baietilor printre care una specific |Romanesc| sunt superbe pozele din dif surse stim ca darul din partea romaniei a ajuns 100% la baieti dovada avand o poza in care tom il tinea in mana .
Cadoul a cuprins un tricou special pentru Georg fiind si ziua lui o carte cu dracula "o tuik" ehe bannere "ROMANIA LOVES TH" si scrisoare care a fost facuta publik si pe best music ..adik scrisori poze cu fanii ,meetinguri si etc ... au fost extraordinare pozele scrisoarea ce mare a av 4m si cva sunt superbe pozele insa va recomand sa intrati pe siteul off th romania unde puteti vedea si impresiile fanilor care au fost + vindeo si etc



   vindeo ul asta e bestial x]

Modificat de tom (acum 16 ani)


_______________________________________
Someone like you

pus acum 16 ani
   
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
uitai sietul de unde a inceput tot ...

_______________________________________
Someone like you

pus acum 16 ani
   
Ana_love Tom
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 299
Am pus eu pozele cu,cadoul la topicul "Proiect Tokio Hotel-Romania"

_______________________________________
TH is the best...
Fuck the rest...

pus acum 16 ani
   
tom
Moderator

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 718
sorry dar nu am vazut insa e bn k ai pus pozele dar am pus si siteul de unde a inceput totul ...sunt si impresiile fanilor care au mers,video-uri.. si etc...



DAK VA DERANJEAZA STERGETI TOPICUL INSA EU AM VRUT SA INF TOTI FANI


_______________________________________
Someone like you

pus acum 16 ani
   
Ana_love Tom
~*CoOl*~

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 299
Nici o problema!Topicul e foarte util.
Eu am spus asta doar in cazul in care vreti sa vedeti pozele  


_______________________________________
TH is the best...
Fuck the rest...

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1