BuBiXxX
~*BeBe*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
Jonas Brothers, Tokio Hotel, Jared Leto (30 Seconds to Mars) si Robert Pattinson sunt `eroii` unei noi parodii a videoclipului `Bad Romance`, lansat de Lady Gaga.
Facand aluzie la declaratiile cantaretei (`The Beatles sunt la fel ca Jonas Brothers`, `Mi-ar placea s-o facem in patru` - tot cu referire la Jonas Brothers, `Sunt fana Tokio Hotel`), autorii parodiei au nascocit niste versuri pe masura.
`Il vreau pe Kevin/Il vreau pe Joe, sau pe Nick/Iar daca ei nu sunt liberi/Ma multumesc si cu un var de gradul doi/Da-ti-mi un Jonas!`, canta Stefani Kansty - cea care da glas `dorintelor` lui Lady Gaga in noua parodie.
`Chat-uiesc pe msn/Votez pentru Tokio Hotel/La VMA/Si dau subscribe/La canalul lor de Youtube` - continua seria de evocari a vedetelor tinerei generatii.
Jared Leto si Robert Pattinson nu sunt nici ei neglijati: `Vreau un baiat/Cu o tunsoare emo/Precum Jared din 30 Seconds to Mars/(...)/Imi plac vampirii hot/Robert Pattinson cel mai mult/Si toata saga`.
In incheiere, `Mai am totusi un lucru de spus/Trebuie sa spun ca/Nu-mi plac Johnny Deep/Tom Cruise sau Brad Pitt/Pentru mine ei sunt la fel de sexy ca bunica-meu/Zack Efron, Robert Pattinson/Sau oricare dintre Jonas/Trebuie sa va spun ca sunt mult, mult mai sexy`.
pus acum 16 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
Love :)
~*BeBe*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 79
imi place
_______________________________________ Filmul nostru l-as vedea din nou Din pacate nu-i pe video... Aveai tu o scena-n care ma-njurai si eu radeam,imi spunea-i ca daca nu ma potolesc m-arunci pe geam
As vrea sa-ti scriu ceva frumos Dar e un cantec fara rost Pentru noi filmul s-a terminat As vrea sa-ti spun adio dar Pana si asta e-n zadar Nu-ntelegi ca-i genericul final?
pus acum 16 ani
BuBiXxX
~*BeBe*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
si mie
pus acum 16 ani
save_dark_art
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1453
e comic rau de tot nujt..da..prefer varianat lu lady agag decat..asta..totusi
_______________________________________
Sometimes life seems to quiet,into paralyzing silence like the moonless dark,meant to make me strong
pus acum 16 ani
BuBiXxX
~*BeBe*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
pai da e mai buna
pus acum 16 ani
save_dark_art
~*SenIoR*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1453
_______________________________________
Sometimes life seems to quiet,into paralyzing silence like the moonless dark,meant to make me strong