ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
BRAVO Girl: In urma cu cateva saptamani a fost Valentine's Day. Cu siguranta ai primit o gramada de scrisori de dragoste. Dar exista cineva careia sa-i fi trimis ceva dragut? Bill: Da - mamei mele! Flori. Si i-am sunat pe toti cei care sunt importanti pentru mine. BRAVO Girl: Cum e pentru tine cand mii de fete stau in fatza ta si iti striga "te iubesc" la concerte? Bill:E un sentiment placut! Iubirea e ceva maretz. Si propozitia asta e cea mai importanta pe care o poti spune cuiva. Eu am nevoie de ceva timp pana sa spun unei fete "Te iubesc". BRAVO Girl: Deci aceste vorbe nu si-au pierdut insemnatatea, desi le auzi atat de des? Bill: Nu. Fiecare vede lucrurile altfel. Cunosc persoane care nu au probleme in a spune repede "Te iubesc". Mie imi este mai greu. BRAVO Girl: De ce? Bill: La inceput sunt indragostit si simt ca iubesc. Dar pentru a-mi da seama ca e iubire adevarata e nevoie de ceva timp. Sunt foarte atent din acest punct de vedere. Cand spun "Te iubesc" o simt cu adevarat.. BRAVO Girl: Ce trebuie sa aiba o fata pentru a avea sansa sa fie iubita de tine? Bill: Calm si buna dispozitie. Ganz viel Gelassenheit und SpaĂŸ. Umorul ma da gata. Cand observ ca putem rade impreuna, atunci stiu: ar putea iesi ceva... BRAVO Girl: Si ce nu iti place deloc? Bill: Sa stea degeaba si sa se plictiseasca. Am nevoie de o prietena cu care sa am o relatie spontana si timpul petrecut impreuna sa fie placut. BRAVO Girl: Cum esti tu ca iubit? Bill: Cel mai important lucru pentru mine e fidelitatea. Sunt extrem de gelos. Si gelozia poate fi considerata un compliment. Asta inseamna ca-l iubesti pe celalat. Iti doresti sa fii singura persoana din viata lui si sa ai grija de ea. BRAVO Girl: Ce anume te face asa gelos? Bill: As trece cu vederea cateva flirturi din priviri, dar nu exagerat. Un sarut pe gura, unul mai mult decat prietenesc inseamna deja inselare. BRAVO Girl: Ai fost vreodata inselat? Bill: Din fericire nu. Am spus clar de la inceput: daca ai chef de o schimbare sau te indragostesti de altcineva, e ok - dar fi sincera. Spune-mi inainte! BRAVO Girl: Prietena lui Bill Kaulitz nu are voie sa fie geloasa pe atatea fane? Bill (rade): Imi inchipui ca viitoarea mea prietena va fi geloasa. Dar nu ar fi o problema. As intelege-o foarte bine. Asa sunt si eu...
hmmm...nu prea ne plac noua (fetelor) baietzii gelosi...dar eu fac o exceptzie in cazul lui bill.... 
33.3KB
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
LeeLoo
~*CoOl*~
 Din: Wonderland
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 349
|
|
Ehhh lasa-l pe el sa fie gelos si pentru mine... ca eu nu's... (ma rog poate catodata) dar ce conteaza... daca am pe cineva ce mai imi trebe amanti( in caz de fac si eu moni si cu iri atunci o sa-mi trebuiasca amant) si eu nu fac asa ca ei... lol cu un boshborog .... mai bine mor fata tanara 
Modificat de Emily_PuSs (acum 18 ani)
_______________________________________ My fic: Sinfonie in alb
My favourite caracters: EDWARD & JACOB [:X] Emmet, Alice, Jasper.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
da in 5 secunde 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
chelsssy
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 33
|
|
zuuuuuuz gils ce cute ii, eu vreau sa fiu vitoareea luuuuuuuuuui mi little love! ŞD
_______________________________________

|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
hihihi si eu sunt asa...hihihi 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
madalina
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 10
|
|
mie nu mi plac baietii gelosi.......in kzul lui bill sigur fac o exceptie..........dar nici sa exagereze   :
_______________________________________ love bill kaulitz 4 ever:X:X:X:X
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
kelly
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 2
|
|
sczz dar in ce Bravo Girl este acest interviu?? plzz rasp..ms 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
draga kelly..nu l'am luat din brao girl..:P
e un interviu mai vechi
mai exact...din luna frebruarie anul trecut
:P
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
*_*[fAiRy]x_x[pOiSoN]*_*
~*BeBe*~
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 63
|
|
Mi se pare foarte sweet ce a spus el.
-E un sentiment placut! Iubirea e ceva maretz. Si propozitia asta e cea mai importanta pe care o poti spune cuiva. Eu am nevoie de ceva timp pana sa spun unei fete "Te iubesc".
Asta m-a dat gata 
|
|
| pus acum 18 ani |
|
!BuBuLina LoVe RoCk!
~*CoOl*~
 Din: CoNsTaNtZa
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 136
|
|
shi eu`s o persoana geloasa... mi`se pare ok sa fi gelos... da culoare unei relatzi
_______________________________________
 Hoinarind prin viatza Si iubind o minciuna Traind o minciuna... Visand la o minciuna ... Traind un VIS IMPOSIBIL
|
|
| pus acum 18 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
da fiink atujnci cand esti geloasa inseamna ca iti pasa de persoana de langa tine 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 18 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
eu nu is o persoana gloasa(depinde de ce faci ) stiam k bill e gelos da oare tom e o fire geloasa? 
Modificat de dArKkK (acum 18 ani)
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
eu una daca am un "iubit" daca s e aproprie si o musca de el fac crima....
tom.. o fi gelos dac a o iubi cu adevarat...da in privintza "tarfelor" la care le`o trage zi de zi..mandoiesc./. 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ
 Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
|
|
nuh... el nici nu o sa s e simta ca un burlac.....isi trage la orice minut gajik dac avrea.... 
_______________________________________
 Enjoy my freaky blog!
|
|
| pus acum 18 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
Bill nu cred k ma intrece pe mn la gelozie,sincer!
Eu una iert 1 data,iert de 2 ori,dar ji knd ma apuk atunci nu mai termin jtiu k nu e chiar corect km procedez dar...nah...c'est la vie!
ji burlac nu cred k o sa fie..de fapt sunt SIGURA...e imposibil..poate tom k el le are cu one-night-stand-urile,dar nu bill...dureaza putzin pana isi gaseste fata p kre o iubeshte cu adevarat dar ji knd o gaseste n-o mai lasa~cred~ 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
ehee...dak o sa calce stramb sper sa-si rupa glezna
ji legat d faptul k n-o mai lasa am zis ji eu...cn jtie knd se scoala aia si si-o trage cu Tom 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
nu cred k tom iar face asa ceva fratelui sau.....sau poate da....cine stie dak afla bill tom isi ia zborul )) e bn sa fii gelos....dar nu dak o fata se uita la un baiat gata... 
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~
 Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
|
|
est mortala 
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
normal k o sa-si ia zborul...jtii vb aia...RedBull itzi da aaaaripi....
asa si tom..o sa bea u RedBull ji o sa aibe aripi sa fuga de Bill..~pe bune k aqm nu glumesc:|~
Eu sunt geloasa de la sarut ji..ce s-o intampla mai departe...ee dak te uitzi dupa alta sau altceva nu e grav..totzi avem dreptul la asta,nu?
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
credk invers...bill sa prinda aripi si sal machieze pe tom....
ee dak te uitzi dupa alta sau altceva nu e grav..totzi avem dreptul la asta,nu?>>nu toata lumea gandeste asa....:|
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
am observat ji cunosc o persoana kre e asaa...
hmm..dak stau sa ma gandesc ai dreptate..Bill sa prinda aripi k ar fi mai ceva k un inger
visez ji eu....nu ma luatzi in seama... 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
yeah... las` k e bn sa visezi
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
jtii....vb aia... ~E bine sa visezi,dar mai greu e sa te trezesti la realitate~
Cam asa e...Dar la mine nu se aplica pt. k nu cred k o sa ma trezesc vreodata..e prea frumos unde sunt eu aqm..sau cel putzin in unele momente. ~putetzi sa ma credetzi nebuna k nu ma supar..mi s-a mai intamplat~
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
pinky
~*BeBe*~
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 28
|
|
si eu sunt geloasa 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
sa stii k e bn sa fii geloasa..... dak esti gelos inseamna k iubesti acea persoana.... sper k bill nu e foarte gelos k nui bn 
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Angeliq
~*CoOl*~
 Din: Rockfairy
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 164
|
|
n-aam avut never cazuri s fiu geloasa am fost kiar fff nepasatoare ma rog bv lu bill k e bn s fii gelos....kred....
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
th_4ever
~*WirkLicH*~
 Din: acasa la mine:x:X:x
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 788
|
|
^e ff bn,pt k shi asta e o dovada de iubire..dar nici prea gelos nu e bn sa fii.. *shi ff bine k nu eshti geloasa,n-are rost.. 
_______________________________________ <<Deseori,zambetul celui ce sufera doare mai tare decat suferintza celor ce plang..>>

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
si eu sunt foarte geloasa, ne potrivim 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
eu cand eram mica eram geloasa pe pisica din fatza blocului nu ca acum o iubesc foarte taree..... dar totusi o accept si ii dau papitza 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
da dc erai geloasa?
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
ca mama sta toata ziua cu toate matzele si se opreshte la fiecare coltz de strada unde vede cate o pisica, si in fiecare punga dea ei se afla grauntze dar acum mi-a trecut ca-s " fata mare" 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
inca o persoana geloasa 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
si yo si yo 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
grupul fetelor geloase... 
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
sau grupul fetelor cu capul pe umeri 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
sau asa....
sau grupul fetelor care iubesc prea mult
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
nu cred ca exista iubesti prea mult, ori iubesti, ori nu, ori alba, ori neagra
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
mai sunt si din aia k iubesc neconditionat(sau cum se zice:-s)...
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
alea nu pot intra in grupul fetelor geloase 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
haidetzi fetelor, nu suntem noi asa geloase..... la mine una regulile sunt si vor fi clare:nu flirtezi, nu te sarutzi si nu te culci cu alta greu de respectat? 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
nee... dar pt unii........ .....
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
Blacksheep a scris:
haidetzi fetelor, nu suntem noi asa geloase..... la mine una regulile sunt si vor fi clare:nu flirtezi, nu te sarutzi si nu te culci cu alta greu de respectat?  |
pt multi baieti asta e foarte greu de respectat
atata timp cat nu toata lumea e atenta la aceste reguli, putem zice ca suntem geloase, pt ca suntem mai atente decat ceilalti...cate fete n-au iertat infidelitatile partenerilor
eu, ca si bill daca as fi inselata n-as mai sta la discutii cu persoana respectiva, daca iubesti pe cineva n-ai dc sa-l inseli, nu exista scuze pt asta si asa ar trebui sa faca toata lumea, dar nu face, asa ca ma consider prin comparatie o persoana geloasa
Modificat de dannyela (acum 17 ani)
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
iti dau dreptate in totalitate cum ziceam, baietii raman porci orice le-ai face 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
corect... pe ei nui multumesti niciodata
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
sunteti fete cu capul pe umeri 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
baietzii ar trebui sa intzeleaga o data si pt totdeauna ca nu suntem jucariile lor 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
nu-i numai vina lor, multe fete se poarta ca atare desi saracele se poarta asa doar ca sa le placa si pe ele baietii
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
atata timp cat in iubire reusesti sa fi si cerebrala poti sa-i iubesti, dar totusi trebuie alesi cu mare atentie 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
yoy ma indragostesc taaare greu.......mai de mult imi era frica sa nu am o problema 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
sehr:)viele:)Farben
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
|
|
nici eu nu ma indragostesc usor 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|

_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Blacksheep
~*SenIoR*~
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
|
|
tot de denis sau cv de genul esti indragostita? dc e pampalau? 
_______________________________________
 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Buburuzaa:*
~*SenIoR*~
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1076
|
|
da tot de ala
k asa ii el
ii lash ii pasa ce zik altzi..
ami mult dekt ce simte el
shi knd ii cu preteni ii altcumva y kdn ii singur alt cumva..
knd ii singur ma suna..vb klm..frm..y knd ii cu prieteni ii tot numa in dume 
_______________________________________
 .......like i'm the only girl in the world
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~
 Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
|
|
pai tre sa fie si el smecher... sa nu fie mai prejos de ceilalti...:-j asa fac toti abia dak te baga in seama cand ii cu prietenii...
_______________________________________
 ...................

|
|
| pus acum 17 ani |
|