sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
da da da, si noua
pus acum 17 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
le trimit prin poshta ma rog de parintzi vreo doua zile si sunt acolo
_______________________________________
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
pus acum 17 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
lol..la mine nu merge sa ascult..ca nu`i compatibila cacatu meu de tzara .. ((
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 17 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
nici la mn nu mai merge laura, incearca pe
_______________________________________
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
prea stralucitor, ma orbeste
pus acum 17 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
si tot nu merge...lasa..astept...sa vina vremea cand vor aparea ele intregi
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
ce-i pe site-ul ala?
pus acum 17 ani
alexy_TH
~*WirkLicH*~ Din: Botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 565
vreau melodia intreaga !
_______________________________________
pus acum 17 ani
alexy_TH
~*WirkLicH*~ Din: Botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 565
_______________________________________
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
cine nu o vrea?
pus acum 17 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ala e myspacciul unei tipe care a pus si pe net videoru cu melodiile lor .. imi place mai mult pain of love
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
mel integrala?
pus acum 17 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
aaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!fac crize !!!!!!!! am ascultat de 10000 de ori o bucatzica dintr-un refren!!!!! deci nu mai pot!!!! daca nu apare albumul asta mai repede trebuie sa fiu dusa la hingheri ca turbez!!! app: mishto melodiile
_______________________________________
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
nu mai spune asta ca turbez si eu
pus acum 17 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
eu nu vad nicio mel noua pe acel link
pus acum 17 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
e paint of lovge si am ascltat`o de 8756278236587093 d eori pan` acu o vreau toata vreau sa scoata cat mai repede nou album ca daca nu ma duc cu blackshep la hingheri si cu daniela
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
pe net scrie ca au aparut variantele fulll...le avetzi
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
full vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
si eu....d apoate e vrakjeala..dar daca ar fi vrajeala nu ar mai scrie pe net de atatea ori..ca daca era vrajeala scria o data de 2 ori maxim..da scrie peste tot..numa ca nu le gaseeeeeeeesc
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
unde scrie?
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
pe u tube la videorile aste asunt commuri d ela fane ...ca au varianta full si cai grozava..si pe google..nu mai stiu siturile dar cand am cautat am gasit prescurtarle si tot asa..scria reclama ca a aparut full..si commuri de la fani care ziceau tot asa..cai o au si bla bla poate`i vrajala ..casparg monitoru de nervi
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
voi ati auzit ca albumul s-a amanat pt septembrie?
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
da si scrie in popcorn si dc... ptr ca trupei ii este frica ca nu vor maia vea succesu dinainte...si ca lui bill nu`i plac melodiile cum au iehsit..aa..si ca ..viitoru` trupeid epind ed enoul album.
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
viitorul trupei depinde de noul album...
ce chestie...
sper sa aiba scucces de 10000000 mai mult ca si cu celalalte...ca daca nu ar mai fi TH nush ce mas face...
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
asai..chiar ma gandeam acu ca a murit M.J.. am sfgerit desi nu eram fana prea infocata si ma gandeam ac s epoate intampla oricui si daca doamne fereste ar muri gemenii kaulitz sau un alt membru din trupa ash muri d etristetze
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
roxy
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 650
Nu fiti pesimiste. Ganditi pozitiv.
pus acum 16 ani
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
dadadada asa e...
dar nah....ar fi cel mai groaznik lucru care mi sar fi putut intampla in viata...
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
mare fan mare fan..mereu cand am lasam de th era ptr acteva saptyamani maixm..tot reveneam..miera dor de piesele lor..si acu ca scot almbum nou..is happpy
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
╰☆╮ĐℜąG ∑ε τσ Hεℓℓ╰☆╮
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 606
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
exact si sweetkitty mi le trimite mie virusate nu conteaza..poasa aiba si pureci le vreaau
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
si la mine pot sa fie virusate
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
ca sa`mi smulga sorme aparu` din cap ca doar e aisntaleaza Windousu o data la saptamana din cauza mea
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
eu sunt destul de atenta la virusi, n-au voie sa intre decat cei agatati de noile mel th
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
eu nu`s atenta..ma doare undeva..reinstalam windousu..scanam..nus capam..chiar si fara net totfaci virusi
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
mie de la un virus mi se blocase compul, noroc ca am descoperit ca aveam doua conturi pe comp (pana atunci am crezul ca nu-i decat unul) astfel am scapat de reinstalatul windowsului
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
oh...eu nuj nimic de calculatoru meu..decat fisierele mele unde is..sormea se ocupa de instalarea programelor..chiar daca le folosesc si eu..si de toate celelalte tot ea..saraca
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
pus acum 16 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
mel sunt tari... eu ast si primu videoclip..... chiar dak nu sunt rock rock sunt tari:X:X:X:X
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
aham..ne`am facut o idee despre noul albumm.. abia astept sa`l cumpar mai ales daca de albumu asta depind eviitoru trupei
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
cum adica depinde viitorul trupei?
pus acum 16 ani
†Flory†♥†Rock†
~*CoOl*~ Din: inima ta
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 253
albumul se va numi "Humanoid"
_______________________________________ Daca pictura este o nebunie, ea este o dulce nebunie, pe care oamenii ar trebui nu numai sa o ierte, dar chiar s-o caute. Imi privesc chipul si îmi cantaresc sanatatea. Amandoua poarta semnele grijilor, ale ambitiilor si remuscarilor care contorsioneaza fizionomia fiecaruia din noi. Iata de ce ar trebui sa iubim arta. Ea procura acelora care vor sa-si echilibreze viata, calmul, implinirea morala şi chiar sanatatea.
pus acum 16 ani
sehr:)viele:)Farben
Moderator Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4526
adica umanoid?
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
pun pariu ca se va vinde ca painea calda! la cate fane disperate sunt... chiar creetzi ca va aparea in octombrie?
_______________________________________
pus acum 16 ani
alexy_TH
~*WirkLicH*~ Din: Botosani
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 565
eu sper ca da ! daca apare mai devreme nu ma supar
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
sehrvieleFarben a scris:
cum adica depinde viitorul trupei?
pai asa scrie pe situri..ca viitoru trupeid epinde de succesu acestui album... si se numeste humanoid nhu umanoid si am explicat ce inseamna numele la topicu cu acelasi nume greu de zis ..si am facut`o pe sormea a`mi jure ca`mi cumpara albumu..cand apare numai sa o mai bat la cap acu astept sa apara
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
deny luv bill 4ever
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 612
ce-mi place mel aia pain of love m rog refrenul
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
da si eu o adooooor..si ceal;alta e superba da mie pain of love imi place cel m mult
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
toate sunt superbe oare care apare in august?
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
nuj..:-?? cred ca pain of love cred
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
deny luv bill 4ever
~*WirkLicH*~ Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 612
c mijto ar fi sa apara pain of love
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
amandoua..sunt grozave amandoua.. imi place mai mult pain of love..dar nu ma supar daca prima e cealalta imi plac amandoua
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
nu conteaza care apare doar sa apara!!!!!
_______________________________________
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
albumu..sa apra..voi il cumparatzi?sua il piratatzi??
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
pff...nu mai am rebdare... vreau o melodie imediat
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
ღCandyz~Colourz~Starzღ a scris:
albumu..sa apra..voi il cumparatzi?sua il piratatzi??
pai cred ca-l iau direct din germania ca la noi ( sper ca stiti) apare dupa vreo 3 luni ( un album lansat pe 7 martie (parca atunci a fost) m-am interesat si apare la noi pe 20si nu stiu cat august)
asa ca th probabil ajung de revelion sau la anu-n magazine
si daca nu-l iau din germania la piratat cu mn
_______________________________________
pus acum 16 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
credk piratat ....k asa nam de und sa`l iau...vorba lui stef cn stie cand apare acilea... baietii nu se supara....sper
Blacksheep
~*SenIoR*~ Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2359
sa vedeti faza: am pus pe cineva sa-mi ia un album din germania( albumul a aparut in martie si el tot atunci s-a dus) si stiti ca la nemti exista magazinele alea imense de muzica. ..... x s-a dus , a cautat , a umblat , a cercetat , dar peste tot , in toate magazinele erau epuizate stocurile. ce vreau sa spun e ca daca magazinele de acolo ( care nu se compara cu ale noastre) erau epuizate la o formatzie mult mai mica decat th , la th vor fi geamuri sparte si batai si etc hai ca tot nu ati inteles ce vreau sa spun mesajul meu: la piratat fetelor!!!!!!! hai !!!! pe ei!!!! luatzi tot!!!!!!! ye ye ye!!!!!!
_______________________________________
pus acum 16 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
dc ne facem sperante sa primim si noi ceva calcu meu e preg pt orice....piratam tot
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
a aparut din martie in germania? nuj nu apare pestetot odata? nu ma mir in germania sunt cei mai iubitzi..eu piratez si`mi si cumpar..il vreau neaparat mai ales daca de el depinde viitoru trupei cred ca nu fac pemn ptr 40 de lei
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
neah...un alt album a aparut in martie....a altei trupe...
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
aa..am intzeles eu prostii...pai ..th sunt superbi si s evor epuiz ain prima ora in romania nui chiar asa dar in germania totzi plac th ptr ca in primu rand sunt nemtzi si iau facut si mai cunoscutzi cu melodiile lor(de parca nu erau deajus)...si ptr ac au multzi fani,.ei inzteleg limba normal.. si ptr cai vad si la cumparaturi si la cocnerte daca vor norocosii
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
ღWer Bin Ichღ
ღ^~*AdmInIstraToR*~^ღ Din: Iashingtown
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 7524
aa..am intzeles eu prostii...pai ..th sunt superbi si s evor epuiz ain prima ora in romania nui chiar asa dar in germania totzi plac th ptr ca in primu rand sunt nemtzi si iau facut si mai cunoscutzi cu melodiile lor(de parca nu erau deajus)...si ptr ac au multzi fani,.ei inzteleg limba normal.. si ptr cai vad si la cumparaturi si la cocnerte daca vor norocosii
_______________________________________ Enjoy my freaky blog!
pus acum 16 ani
~Dr3aMs Co.M3 TrU3^_^
~*BeSt*~ Din: ^suceava^
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3729
mda in sv inca mai sunt cd cu th in mall.... albumul schrei zimmer 483 si dvd-ul tokio hotel....